szkoły policealne wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 21:04   #1
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Post

szkoły policealne wrocław


Drogie Wizażanki

jestem tegoroczna maturzystką i wybieram sie na studia ale oprocz tego chcialabym tez zdobyc zawod i w zwiazku z tym chcialabym zapytac o opinie o szkolach policealnych we wrocławiu interesuje mnie tryb koniecznie zaoczny i szkola najlepiej zeby byla bezplatna lub niewiele platna

Patrzylam na stronie Żaka na technika admistracji ale nie wiem myslicie ze warto? uczeszczala ktoras do tej szkoly? dziekuje za opinie
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 06:52   #2
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: szkoły policealne wrocław

to moja osobista opinia, niepoparta żadnymi badaniami.. uważam, że w dzisiejszych czasach, gdzie mgra ma... prawie każdy wartość wykształcenia policealnego znacznie zmalała. teraz pracodawcę interesują ukończone studia i posiadane umiejętności (tj. języki i dodatkowe kursy).

tak mi się wydaje, wiec nie wiem czy warto...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:50   #3
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: szkoły policealne wrocław

na technika administracji moja koleżanka chodzi do Omegi( w rynku można sie zapisać). Szkoła za darmo, dużo nie wymagają, więcej trzeba robić samemu, ale jako alternatywa zawsze się przyda. Z tego co wiem do tego egzaminu na technika-po 2 latach, trzeba się dużo samemu przygotować, ale ogólnie nie jest źle. Koleżanka pisze jakieś prace zaliczeniowe itp. Egzamin miał chyba tylko jeden, bo teraz skończyła pierwszy rok tej szkoły. Zapisało się tam bardzo dużo osób- ponad 100, ale chodzi tylko 15.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:56   #4
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
na technika administracji moja koleżanka chodzi do Omegi( w rynku można sie zapisać). Szkoła za darmo, dużo nie wymagają, więcej trzeba robić samemu, ale jako alternatywa zawsze się przyda. Z tego co wiem do tego egzaminu na technika-po 2 latach, trzeba się dużo samemu przygotować, ale ogólnie nie jest źle. Koleżanka pisze jakieś prace zaliczeniowe itp. Egzamin miał chyba tylko jeden, bo teraz skończyła pierwszy rok tej szkoły. Zapisało się tam bardzo dużo osób- ponad 100, ale chodzi tylko 15.
zgadza się. sama chodze do tej szkoly i na ten kierunek. ale tez robi mi za dodatek do normalnych studiow.

i zajecia sa w weekndy. zwykle co drugi weekend. zajecia trwaja od 8 do 16, ale najczesciej kolo 14-15 juz sie koncza. bo sa np pod koniec dwa takie same bloki przedmiotow to szybciej puszczali.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:35   #5
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: szkoły policealne wrocław

no ja tez chce robic oprocz tego normalne studia dzienne. a po co technik? pisalam juz wczesniej ze chcialabym zdobyc zawod bo studia studiami ale mozna tez pracowac w zawodzie na studiach

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

a ogolnie jestes zadowolona z poziomu? czy raczej trzeba duzo uczyc sie samemu w domu? ciezko jest? i od kiedy zaczynaja sie zajecia? wrzesien?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:44   #6
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
no ja tez chce robic oprocz tego normalne studia dzienne. a po co technik? pisalam juz wczesniej ze chcialabym zdobyc zawod bo studia studiami ale mozna tez pracowac w zawodzie na studiach

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

a ogolnie jestes zadowolona z poziomu? czy raczej trzeba duzo uczyc sie samemu w domu? ciezko jest? i od kiedy zaczynaja sie zajecia? wrzesien?
zadowolona? powiedzmy, ze tak bo wyniosłam kilka informacji z prawa cywilnego o tym jakie mam prawa w życiu codziennym
ale poziomu to tam zbytnio nie ma.
uczyc duzo w domu? narazie nie musialam. wszystkie egzaminy sa z tego samego materialu co bylo na zajeciach i co zapisalismy. nic wiecej. byc moze do egzaminu panstwowego konczacego szkole bedzie trzeba sie pouczyc troche wiecej.
a od kiedy sie zaczynaja? chyba od wrzesnia, ale nie wiem. boo oni co semestr maja nabor. i ja np zaczelam to od semstru drugiego czyli od marca. i mam wlasnie pierwszy semstr dopiero za soba.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:55   #7
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
zadowolona? powiedzmy, ze tak bo wyniosłam kilka informacji z prawa cywilnego o tym jakie mam prawa w życiu codziennym
ale poziomu to tam zbytnio nie ma.
uczyc duzo w domu? narazie nie musialam. wszystkie egzaminy sa z tego samego materialu co bylo na zajeciach i co zapisalismy. nic wiecej. byc moze do egzaminu panstwowego konczacego szkole bedzie trzeba sie pouczyc troche wiecej.
a od kiedy sie zaczynaja? chyba od wrzesnia, ale nie wiem. boo oni co semestr maja nabor. i ja np zaczelam to od semstru drugiego czyli od marca. i mam wlasnie pierwszy semstr dopiero za soba.
faktycznie za darmo?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 19:26   #8
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: szkoły policealne wrocław

o to samo chcialam zapytac za darmo?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:41   #9
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
faktycznie za darmo?
Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
o to samo chcialam zapytac za darmo?
to akurat całkowicie za darmo.

a jesli słyszałyście o jakiś kosztach to jest np opcja szkoły medycznej i kierunek technik masażysta, też z omegi i wtedy się płaci.

ale takto wszystkie kierunki ze szkoły policealnej są za darmo. nie ma żadnych opłat.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:50   #10
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: szkoły policealne wrocław

i co drugi weekend sobota i niedziela tak? a zajecia sa obowiazkowe?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:15   #11
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
i co drugi weekend sobota i niedziela tak? a zajecia sa obowiazkowe?
no co drugi tydzien, tak. raz sie zdarzylo, ze bylo tydzien po tygodniu ale przez to bylo trzy tygodnie przerwy.
a czy zajecia obowiazkowe? nie. aby dojsc do egzaminu konczacego semstr muszisz jedynie napisac prace i wtedy podchodzisz do egzaminu. wiec na dobra sprawe moze Cie nigdy nie byc na zajeciach, pojawiasz sie po pol roku z praca i podchodzisz do egzaminu.

jedynie pan z angielskiego mial wymagania 70% obecnosci wymagal. jednak jak zajecia byly tylko dwa razy wiec tez kazdy kto napisal prace i przyszedl na egzamin zaliczyl przedmiot.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:25   #12
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: szkoły policealne wrocław

dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi mam jeszcze pytanko jakies podreczniki kserowki czy cos sa potrzebne czy wystarczy notowac? duzo tego?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:07   #13
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi mam jeszcze pytanko jakies podreczniki kserowki czy cos sa potrzebne czy wystarczy notowac? duzo tego?
kserowki zadne.
podreczniki? pan od angielskiego sobie zazyczyl ksiazke do angielskiego ktora posluzy na dwa lata a i tak jej całej nie orzerobimy więc wiekszość osoób ją poprostu skerowała\wydrukowała z neta
jedynie kupiłam książke do rachunkowości. jest to podrecznik z ćwiczeniami i dość dużo tych ćwiczeń przerobiliśmy.
wystrczy notować. jak wziełam sobie jeden zeszyt A 4 do wszystkich przedmiotow na pół roku to zapisałam może 1/3 zeszytu.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 22:05   #14
qotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
kserowki zadne.
podreczniki? pan od angielskiego sobie zazyczyl ksiazke do angielskiego ktora posluzy na dwa lata a i tak jej całej nie orzerobimy więc wiekszość osoób ją poprostu skerowała\wydrukowała z neta
jedynie kupiłam książke do rachunkowości. jest to podrecznik z ćwiczeniami i dość dużo tych ćwiczeń przerobiliśmy.
wystrczy notować. jak wziełam sobie jeden zeszyt A 4 do wszystkich przedmiotow na pół roku to zapisałam może 1/3 zeszytu.


JA chodze też do OMEGI ale na technika farmaceutycznego i też polecam tą szkołę. Ten kierunek jest akurat płatny ale i tak najtaniej niż wszedzie indziej mają. Zajecia spoko prowadzący też, tutaj troche sie trzeba pouczyc ale można zaliczyć jak ktoś sie stara. Wiem żę mają też darmowe kierunki jak kosmetyka, architektura krajobrazu i innee można sprawdzić na ich stronie www.omega-edu.pl. sekretariat jest na Rynek-Ratusz 15/1 we Wrocku.
qotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:02   #15
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: szkoły policealne wrocław

a ktore sa darmowe? jakos sie polapac nie moge...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:36   #16
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: szkoły policealne wrocław

ja tez juz zapisalam sie do omegi wielkie dzieki za rady
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:18   #17
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: szkoły policealne wrocław

tez sie wlasnie zapisalam do omegi chcialam do rocznej szkoly na logistyke, ale zadzwonili do mnie ze raczej rocznej nie otworza bo malo osob sie zapisuje, i pojde do 2 letniej, tez jest za darmo, najwyzej po roku zrezygnuje
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:21   #18
qotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
a ktore sa darmowe? jakos sie polapac nie moge...

Mają większość darmowych. Jak sie zadzwoni to można sie dowiedzieć 71 725-53-42. Pani z sekretariatu mi je wszystkie wymieniała po kolei ale z tego co zapamiętałam to jeszcze darmowe są prace biurowe, administracja i rachunkowosc właśnie, ekonomia, BHP, tutystyka, gastronomia, hotelarstwo, logistyka, informatyka.
Teraz zajęcia się rozpoczynają od pażdziernika ale mają jeszcze drugi nabór na luty.
qotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:06   #19
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez qotka Pokaż wiadomość
Mają większość darmowych. Jak sie zadzwoni to można sie dowiedzieć 71 725-53-42. Pani z sekretariatu mi je wszystkie wymieniała po kolei ale z tego co zapamiętałam to jeszcze darmowe są prace biurowe, administracja i rachunkowosc właśnie, ekonomia, BHP, tutystyka, gastronomia, hotelarstwo, logistyka, informatyka.
Teraz zajęcia się rozpoczynają od pażdziernika ale mają jeszcze drugi nabór na luty.
dzieki
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:25   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

jestem tegoroczna maturzystką i wybieram sie na studia ale oprocz tego chcialabym tez zdobyc zawod i w zwiazku z tym chcialabym zapytac o opinie o szkolach policealnych we wrocławiu interesuje mnie tryb koniecznie zaoczny i szkola najlepiej zeby byla bezplatna lub niewiele platna

Patrzylam na stronie Żaka na technika admistracji ale nie wiem myslicie ze warto? uczeszczala ktoras do tej szkoly? dziekuje za opinie
O Matko Boska!
Sabina, to już twój 5 temat w tym dziale w tak krótkim czasie, ale to jest nieistotne, ciekawe jest to że ty chcesz studiować wszędzie i wszystko...
Teraz szkoły policealne, wcześniej był uniwersytet przyrodniczy, politechnika...
Teraz technik administracji, wcześniej chemia, towaroznawstwo, bioinformatyka...
Coś mi się wydaje że ty w ogóle nie wiesz co chcesz robić w życiu i łapiesz wszystko co ci podejdzie pod rękę...
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-22 o 22:26
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 08:20   #21
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: szkoły policealne wrocław

heheheheh jest to jakaś uwaga

no ja tez polaczylam policealna ze studiami- marketing z organizacja reklamy. Przede wszystkim dlatego, ze specjalizacja na marketingu nie zakladala szczegółowych zajęc z rekalmy na czym mi zalezało, a że w cosinusie - też darmowy- akurat to mieli, więc wiśta wio :P teraz mam 2 tytuły mgr i technika :P:P:P:P
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:11   #22
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Post Dot.: szkoły policealne wrocław

Hej dziewczyny mam pytanie
Czy za rezygnację z Omegi np, w czasie semestru pnosi się jakieś koszty, słyszałam że w niektórych policealnych tak jest, ale nie wiem jak w tej, a przeszperałam całą ich stronę i nie widzę nic, chyba że ślepa jestem :P
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 09:44   #23
Marcin Tyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: szkoły policealne wrocław

Hej ja gorąco polecam Szkołę policealna Nowa we Wrocławiu. Dużo darmowych kierunków. Fajna Obsługa . Sam tam chodziłem a teram mam fajny zawód .
Marcin Tyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 20:35   #24
patrykf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: szkoły policealne wrocław

Ja uczęszczałem do Policealnej szkoły Nova we Wrocławiu na Oławskiej. Fajna szkoła. Uzyskałem szybko ciekawy zawód.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Ukończyłem szkołę Policealną Nova we Wrocławiu . Mam szybko fajny zawód . Polecam
patrykf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:04   #25
darek otworz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

jestem tegoroczna maturzystką i wybieram sie na studia ale oprocz tego chcialabym tez zdobyc zawod i w zwiazku z tym chcialabym zapytac o opinie o szkolach policealnych we wrocławiu interesuje mnie tryb koniecznie zaoczny i szkola najlepiej zeby byla bezplatna lub niewiele platna

Patrzylam na stronie Żaka na technika admistracji ale nie wiem myslicie ze warto? uczeszczala ktoras do tej szkoly? dziekuje za opinie
Cześć ja też ukończyłem Nova centrum edukacyjne We Wrocławiu i szczerze polecam tą szkołę ))
darek otworz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 08:14   #26
Lenka_009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Post Dot.: szkoły policealne wrocław

Hej!!! Jeśli chodzi o Wrocław to ja najbardziej polecam Szkołę Go Work Sprawdźcie sami, ja jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim mają dużo kierunków do wyboru, w różnych trybach, niektóre są darmowe, niektóre płatne bo szkoła zapewnia potrzebne materiały.

Edytowane przez Lenka_009
Czas edycji: 2016-07-11 o 08:15
Lenka_009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 12:44   #27
Mala142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cześć, a ja z całego serca polecam Edicusa. I zdania nie zmienię ;p We wszystkich szkołach mówią "darmowe", na ulotkach "darmowe", a jak jest to wszyscy wiedzą... A w Edicusie - wszystko za darmo - zapis, legitka, uczestnictwo, egzamin, świadectwo. Fajni wykładowcy, dobre lokalizacje. Nie ma umowy nawet! Tylko kwestionariusz. Moja koleżanka miała problemy w Cosinusie, a ja same przyjemności w Edicusie

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Ja teraz zapisuję się na kolejny kierunek w Edicusie. Mam bardzo dobre zdanie na temat tej szkoły. Wszędzie mówią, że jest "za darmo" i "bez zobowiązań" - a potem skomplikowane umowy i komornik. Moja koleżanka tak miała w Cosinusie A u Edicusa naprawdę przyjemnie, nawet umowy nie ma - no i oczywiście faktycznie darmowo. Nie wydałam ani złotówki, a chodziłam dwa lata. Teraz wchodzą z nowym segmentem doradztwa biznesowego. Lepiej nie można
Mala142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 15:31   #28
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: szkoły policealne wrocław

Cześć, czy ktoś z was robił może technika rachunkowości w którejś z wrocławskich szkół?

Chcę się do którejś zapisać (o ile jeszcze jakaś mnie przyjmie we wrześniu) i szukam jakichś opinii, gdzie warto iść, a gdzie nie.
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-03 16:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.