Gąbka do mikrodermabrazji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 01:17   #1
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610

Gąbka do mikrodermabrazji


Witam

Czy któraś z Was Kochane, używała może tego?
Podaję link:
http://allegro.pl/item336059377_gabk..._rozstepy.html
Warto kupic, czy to kolejnu bubel?

Pozdrawiam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:27   #2
p0lianna
Raczkowanie
 
Avatar p0lianna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Gąbka do mikrodermabrazji

to w zasadzie tylko gąbka, a że wykonana z tworzywa, które drapie skórę, to ktoś marketingowo wymyślił hasło "gąbka do microdermobrazji",
kojarzy mi się to z porównaniem głowic diamentowych w microdermobrazji z różnymi rodzajami papieru ściernego.. ale przecież nikt nie sprzedaje (jeszcze!) papieru ściernego i nie mówi, że to papier do microdermobrazji

buźkę można ładnie zetrzeć różnymi wynalazkami, ale microdermobrazja diamentowa to również zasysanie skóry za pomocy podciśnienia, co stymuluję skórę wewnątrz i przyczynia się poprawy jakości kolagenu w skórze. pamiętaj również, że w zabiegu oprócz części "mechanicznej" w postaci ścierania jest również część pielęgnacyjna, i od niej przede wszystkim zależy jak twoja buzia będzie wyglądać. kosmetyczki dokładnie wiedzą co zastosować "po", żeby szybko wrócić do ludzi

pozdrawiam serdecznie
__________________
"robię to, czego by nie robił nikt, gdyby robił to, co ja robię"
p0lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:05   #3
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Gąbka do mikrodermabrazji

A mi się to kojarzy z gąbką do mycia naczyń
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:11   #4
julka_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Gąbka do mikrodermabrazji

@#$%^&*()

Edytowane przez julka_22
Czas edycji: 2010-10-03 o 20:36
julka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 00:34   #5
GinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: Gąbka do mikrodermabrazji

Witam,
Postanowiłam się wypowiedzieć w temacie, gdyż szlag mnie trafia kiedy czytam te bzdety na Allegro dotyczące owej gąbki: "hit sezonu" - ta gąbka jest w sprzedaży już ładnych kilka lat, "pocierana o skórę wywołuje efekt naturalnej mikrodermabrazji" - tak, tylko, że byle gąbka pocierana o skórę wywoła taki efekt. Kilka lat temu miałam chwilowe zaniki myślenia i kupiłam tę pożal-się-boże gąbkę do pseudomikrodermabrazji. Już sam fakt, że jej cena od tamtego czasu spadła na łeb na szyje powinien dawać do myślenia naiwniakom takim jak ja. Wtedy kosztowała ok. 80 zł, teraz ok. 15 zł. Jeśli nie macie przesadnie wrażliwej skóry to znacznie bardziej polecam zwykłe myjki do naczyń (tak, tak!), byłe wcześniej nie używane do celów właściwych. Też są chropowate i robią za znacznie lepszy peeling. Polecam również cukier wymieszany z żelem pod prysznic. Skóra jest po nim gładziutka jak przysłowiowa dupcia niemowlaka. Ludzie, nie dajcie się naciągać na supernowości mające po kilka dobrych lat i nieszczególnie skuteczne.
GinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 17:08   #6
pebbles87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gąbka do mikrodermabrazji

własnie uzyłam gabki do mycia naczyn i szarego mydla i porzadnie wyszorowałam sobie twarz. to naprawde działa! niespodziewałam sie! prawie nie ma sladu po wagrach. mysle ze uzyje jeszcze kilka razy i juz ich nie bedzie
dzieki GinaG!!!

potem uzylam toniku bez alkoholu(szlyszalam ze alkohol bardzo wysusza) i kremu nawilzajacego. jestem naprawde pod wrazeniem!
pozdrawiam was dziewczyny!
pebbles87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.