Szczecin studio LORENA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 11:05   #31
Izulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Szczecin studio LORENA

W lipcu 2008 roku mialam robione kreski gorne, nie pamietam ktora Pani mi robila ale makijaz trzyma mi sie do tej pory a minelo juz 5 lat od makijazu wiec ja zadowolona jestem bardzo! Pozdrawiam!
Izulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 23:42   #32
pprinceska70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: Szczecin studio LORENA

Cytat:
Napisane przez Izulenka Pokaż wiadomość
W lipcu 2008 roku mialam robione kreski gorne, nie pamietam ktora Pani mi robila ale makijaz trzyma mi sie do tej pory a minelo juz 5 lat od makijazu wiec ja zadowolona jestem bardzo! Pozdrawiam!
I



Moze Byc ze Tak jest, Mnie Bolalo Strasznie mam tez wrazenie Ze pani chciala oszczedzic Mi Bolu I Zostal Zrobiony zaplytko, Ale Ze Nie rowno To Inna Sprawa. Kto Wie moze Trafilysmy Na Inna pania.
Obecnie ide swoje Poprawiac Ale Do Innej Kobiety
pprinceska70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 07:34   #33
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Szczecin studio LORENA

Poza tym, że pocięto mi tam plecy milionem sznyt (mam tylko nadzieje, ze niczego nie złapałam), na co położono jeszcze kwas, co musiał potem ratować dermatolog, robią jeszcze jeden podstawowy błąd. Zatrudniają milion stażystek, po stazu je wyrzucają, potem gdziekolwiek nie pójdę na mieście, na włosy, na paznokcie, na skórę - spotykam byłą stazystkę. Która bardzo chętnie opowiada o zerowej higienie w zakładzie i innych, ciekawych sprawach.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 23:55   #34
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Szczecin studio LORENA

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Poza tym, że pocięto mi tam plecy milionem sznyt (mam tylko nadzieje, ze niczego nie złapałam), na co położono jeszcze kwas, co musiał potem ratować dermatolog, robią jeszcze jeden podstawowy błąd. Zatrudniają milion stażystek, po stazu je wyrzucają, potem gdziekolwiek nie pójdę na mieście, na włosy, na paznokcie, na skórę - spotykam byłą stazystkę. Która bardzo chętnie opowiada o zerowej higienie w zakładzie i innych, ciekawych sprawach.
Sama miałam (nie)przyjemność mieć u nich praktyki i niestety, ale to, co słyszysz od tych dziewczyn, jest samą prawdą... W środowisku "kosmetycznym" wręcz nabija się z tego "salonu".
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 00:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.