Coraz więcej pryszczy-POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 15:18   #1
onomatopeja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Unhappy

Coraz więcej pryszczy-POMOCY!


Dziewczyny pomóżcie, proszę Kiedyś miałam bardzo malutki trądzik tzn. z pięć małych pryszczy na czole a reszta cery była SUPER. Potem zaczęły mi wyskakiwać wągry na czole i brodzie oraz z boku nosa (na szczęście nikt ich nie widzi bo są widoczne dopiero jak przyjrze się dokłądnie w lustrze). Potem zaczęły wyskakiwać pryszcze na całym czole (kiedy je wyciskam wypływa zazwyczaj woda, czasami białe ). Ostatnio zaczęły wyskakiwać mi pryszcze z boku policzków (nie są duże ale jest ich mnustwo i praktycznie nie mogę się ich pozbyć ) a do tego jeszcze zaczęły mi się rozszeżać pory na policzkach (bliżej nosa, tzn.pod oczami) i momentami wyskakują mi tam bardziej widoczne pryszcze, pojedyńcze. Kiedy "napnę skórę" twarzy to widze pod skórą mnustwo pryszczy, których nie widać jak mam normalną minę .
Cerę mam raczej mieszaną ...
Doradzcie mi jakiś krem na noc, przeciwko takiemu czemuś bo załamać się można. też lepiej żeby był tak do 30 zł, najlepiej.
A do kosmetyczki nie pójde na oczyszczanie, bo moja koleżanka była i od tgo czasmu ma jakieś blizny na twarzy i chyba od tego ma jeszcze gorszą cerę więc wolę nie ...

PROSZĘ DORADZCIE MI JAKIŚ KREM PRZECIWTRĄDZIKOWY NA NOC !
__________________
*[OnOmaToPeJa]*
onomatopeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:37   #2
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Najlepiej by było jakby twoją buzie zobaczył dermatolog.
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:55   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

polecam ci gorąco maść BENZACNE naprawde jest rewelacyjna, kupisz ja w aptece, kosztuje okolo 12zl. wystarczy posmarowac wieczorem a rano nie ma juz prawie nic, wybrobuj ja bo mysle ze Ci pomoze

a jesli to takze nic nie da to moze faktycznie idz do dermatologa
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:02   #4
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Poza leczniczymi kosmetykami,postaraj sie czesciej wymieniac poszewki na poduszkach,przy zmianach powstajacycz na policzkach trzeba ponadnaturalnie dbac nawet o podusie.Kup tez sobie zwykly cynk w aptece,powinien tez pomoc.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 08:44   #5
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

natychmiast idź do dermatologa !! , potem bedziesz miec blizny od tego wyciskania a po co to ci? tradzik to choroba skory ktora trzeba leczyc.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:31   #6
efajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 27
Lightbulb Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

to fakt lepiej idź do dermatologa, bo nigdy nei wiadomo czy ci sie twoj trądzik nie rozwinie w jakąś gorszą postać a potem bedziesz załować że nie poszłaś Wiem coś o tym, bo sama sobie tak zawaliłam. Osobiście polacam jakąś pastę cynkową z apteki, bo te wszystkie kremiki nic nie dają na dłuższą metę.
efajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:37   #7
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

w takiej sytuacji wizyta u dermatologa jest konieczna poza lekiem, który Ci przepisze bardzo polecam, żebyś leczenie uzupełniała serią kosmetyków Iwostin Purritin (w tym krem aktywny na noc, krem matujący na dzień i żel oczyszczający) seria ta jest delikatna dla cery, nie podrażnia jej (wyprodukowana na wodzie termalnej z Iwonicza Zdroju), nawilża, odświeża i matuje buzię
kiedy będziesz już u dermatologa spytaj się o lek "Tetralysal" (tabletki) - to nowy lek, niedawno wszedł na rynek, ale jest genialny jednak przed i w trakcie leczenie trzeba zrobić badania krwi, żeby nie wystąpiły żadne komplikacje (bardzo małe prawdopodobieństwo), bo w moim przypadku np. coś tam się w organiźmie skomplikowało i musiałam odstawić lek (żałuję, bo pomagał jak żaden inny) obecnie stosuję Zineryt na noc, jestem zadowolona, ale "tęsknię" na Tetralysalem - to dopiero jest lek
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 20:54   #8
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Jakie badania krwi ??? Ja nic nie mialam a tez to zazywam.... Moze masz jakas chorobe i dlatego musiałas?
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:50   #9
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

nie byłam na nic chora, po prostu mam fajną panią dermatolog, która dba o bezpieczeństwo swoich pacjentów jeden z jej innych pacjentów miał po tym poważne komplikacje, więc w moim przypadku była bardzo ostrożna różni są ludzie i różne mogą wystąpić komplikacje... ale nie ma co ludzi straszyć, u większości leczonych nie ma żadnych problemów
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:41   #10
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

ok, ja juz 2 tydzien biore ten lek... Ale w sumie nie wiem czy az tak pomaga... Poki co to to pryszcze schodza i sie pojawiaja nowe moze to za szybko na dobre rezultaty. mam nadzieje, ze pomoze, bo juz sił nie mam na ten paskudny tradzik!!!!! Mam doły niesamowite przez to:/ Wy tez tak czasem macie?
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:50   #11
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Ja biorę tetracykline już miesiąc i na razie efekty jako takie są. Mam nadzieję że po tym miesiącu brania trądzik zniknie. Pozostały jednak w niektórych miejscach takie czerwone plamki które też będę musiała jakoś zlikwidować. Naprawdę radzę ci iść do dermatologa. Lepiej leczyć teraz niż żeby było gorzej!
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 20:09   #12
Wieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
GG do Wieja
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

zgadzam się z moimi przedmówczyniami - do dermatologa obowiązkowo!!
ja zwlekałam z tą decyzją kilka długich lat i bardzo teraz żałuję! aktualnie biorę tetracyklinę i mam differin oraz clindacne do smarowania. na dzieńdobry zostawiłam górę kasy w aptece, ale już po 2 tygodniach widzę efekty! co prawda wiele cierpię, bo te antybiotyki w kremie okropnie wysuszają cerę i moje posiłki są bardzo uzależnione od tabletek, ale czego to się nie robi dla pięknej cery! mam nadzieję, że cierpliwość i wytrwałość mnie nie opuści!
A doły to u mnie standardzik! Przez trądzik nie mogłam znaleźć pracy ;(
Wieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:59   #13
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

czasem dermatolog nic nie pomaga.... ja chodze czesto do lekarza, wczesniej chodzilam do innego i tez mi nie pomogl pryszcze jak byly tak sa!! tylko kasy coraz mniej ....i sił:/
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:13   #14
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

ja polecammaseczke Garnier Czysta Skóra rozgrzewająca z ogórkiem , niestety tylko w saczetkach (a szkoda!) Wągry mniej widoczne , cudnie oczyszcza mi twarz , może i Tobie pomoże
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:15   #15
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

aha a ostatnio w TV sie dowiedzialam ze te problemy z cerą u młodych dziewczyn są winą burzy hormonów i nalepiej na to pomaga wizyta u endokrynologa
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:52   #16
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

A ja jakoś tak pozytywnie do dermatologa nie jestem nastawiona kilka lat temu miałam ogromny problem z trądzikiem, i mówiąc: ogromny, mam na myśli coś naprawdę strasznego Oczywiście w dobrej wierze poszłam do dermatologa (ba!, kilkakrotnie). I co? I zniszczyłam sobie cerę. Dostałam Davercin (do przemywania, chyba jedyna rzecz, która mi w miarę pomogła), jakąś maść robioną na zamówienie, Zineryt... dostałam strasznej alergii, cała spuchłam, skóra schodziła mi z twarzy płatami, zrobiły mi się piekące i swędzące czerwone liszaje - przekleństwo. Dopiero jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że moja cera tak reagowała na odwodnienie i przesuszenie. Po pierwsze: zafunduj sobie naprawdę dobry krem nawilżający, do cery wrażliwej (bo taka jest cera trądzikowa). Wszelkie produkty Garnier Czysta Skóra stanowczo odradzam, bo to wielki szit, który mnie wysuszył i nic więcej. Dodatkowo tonik pichtowy na wągry. Kremu konkretnego niestety poradzić Ci nie mogę, bo mi jako 18-latce pomaga krem przeciwzmarszczkowy mojej mamy Garnier Ultra Lift. A w najbliższym czasie szykuję się na Effaclar K
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:25   #17
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

mam w domu masc cynkowa, takie male pudeleczko.
Czy jak posmaruje nia te moje pryszcze to czy one jakos zbledna...albo w ogole wyparuja??.
Tak mi sie teraz nausnal taki pomysl...hmm
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:39   #18
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

A może TERMENTIOL tobie pomoże??? a na blizny polecam ALCEPALAN, naprawde pomaga.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:07   #19
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Domina
Ja biorę tetracykline już miesiąc i na razie efekty jako takie są. Mam nadzieję że po tym miesiącu brania trądzik zniknie. Pozostały jednak w niektórych miejscach takie czerwone plamki które też będę musiała jakoś zlikwidować. Naprawdę radzę ci iść do dermatologa. Lepiej leczyć teraz niż żeby było gorzej!
co to jest ta tetracyklina? jak rezultaty - pomogła? czy ten lek ma także właściwości, które matują buzię? a tak w ogóle, to jaką ma cenę i czy jest w tabletkach, czy do stosowania zewnętrznego?
pozdrawiam
Belciu, jak tam maść cynkowa - działa?
daphne81, opowiedz coś więcej o tych lekach
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 23:32   #20
Wieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
GG do Wieja
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Nidava
co to jest ta tetracyklina? jak rezultaty - pomogła? czy ten lek ma także właściwości, które matują buzię? a tak w ogóle, to jaką ma cenę i czy jest w tabletkach, czy do stosowania zewnętrznego?
pozdrawiam
witam tetracyklina to antybiotyk w drażetkach do stosowania doustnego! jest wydawany jedynie na receptę. jedno opakowanie kosztuje ok 12,- i jest tam 16 tabletek! na początku kuracji dawkowanie miałam duże więc na pierwszy miesiąc musiałam kupić 8 opakowań i do tego jeszcze Differin wraz z Clindacne, więc na dzień dobry zostawiłam w aptece ok170,-! aale mam to szczęście że tfu tfu pierwszy dermatolog i pierwsza kuracja daje już po miesiącu piękne rezultaty! na początku trochę cierpiałam przez okropne wysuszające właściwości differinu, ale już moja skóra się troche przyzwyczaiła i jest ok! oby tak dalej pozdrawiam
Wieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:16   #21
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Wieja
witam tetracyklina to antybiotyk w drażetkach do stosowania doustnego! jest wydawany jedynie na receptę. jedno opakowanie kosztuje ok 12,- i jest tam 16 tabletek! na początku kuracji dawkowanie miałam duże więc na pierwszy miesiąc musiałam kupić 8 opakowań i do tego jeszcze Differin wraz z Clindacne, więc na dzień dobry zostawiłam w aptece ok170,-! aale mam to szczęście że tfu tfu pierwszy dermatolog i pierwsza kuracja daje już po miesiącu piękne rezultaty! na początku trochę cierpiałam przez okropne wysuszające właściwości differinu, ale już moja skóra się troche przyzwyczaiła i jest ok! oby tak dalej pozdrawiam

Czy Twój dernatolog oszalał?! Nie bierze się tego aż tyle!! Ja miałam jedną tanletkę dziennie i już czuję że mój organizm po nim wariuje... a co gorsza rzeczywiście żołądek się po niej psuje... Stosujesz chociaż Lakcid??? Mi dermatolog mówił że lepiej brać mniejsze dawki. W maju zmieniam leki bo słoneczko coraz bardziej przygrzewa
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:21   #22
paula_lw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

skad ja to znam :/ ja sie mecze juz kilka lat, bylam u dermatologa- tez tylko mi zaszkodzil, na policzkach mam straszne blizny, kupialam krem z masy perłowej, ale nie to, ze nie pomaga (widocznie za krotko stosuje) to od niego robia mi sie gorsze wypryski doustnie stosuje ACNO pharma nord, ale tez efektow nie widze, na dzien oczywiscie da sie to wszystko cacy ukryc (no moze poza tym, ze skora sie blyszczy- ale sa na to sposoby) no ale nie wiem co bedzie w wakacje... upał, słonce- wolałabym wtedy nie uzywac za duzo podkladu, choc i tak stosuje tylko te antybakteryjne i matujące... no coz- jak znajdziesz jakis "cud kosmetyczny" to podziel sie wrazeniami
paula_lw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:51   #23
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

No ciezko jest... Ja myslalam, ze tradzik powoli mi znika, ze juz blizej konca, ale ostatnio jest pogrom Strasznie sie nasilil i nasila, biore tetralysal od 3 tygodni, stosuje Lysanel, ale jest lipa straszna.....
Jak tak dalej bedzie to nie wiem Podobno to silne leki... ehhh.
Brak Mi Sił...:/
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 20:47   #24
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

a ta tetracyklina to nie jest przypadkiem to samo [albo coś podobnego] co tertralysalu? [może skład mają przybliżony albo coś?]
też się lęczę kilka lat u dermatologów [bo kilka razy zmieniałam, kiedy byłam zła na któregoś ] i niestety lipa co do differinu... nie mogę tego leku stosować, bo tak okropnie mi cerę wysusza, że cała czerwona jest w strupach okropnych i ranach... nałożyłam na buzię tylko 3 razy, a rany leczyłam później 3 tygodnie, nigdy więcej tego świństwa [jeśli komuś pomaga, to szacuneczek ]
oo, a przy okazji podzielę się z wami moim całkiem fajnym odkryciem hehe skończył mi się żel antybakteryjny Iwostin Purritin [który uwielbiam ] i patrzę, że mama przyniosła do domu mydełko Dove [nie pamiętam z jakiej serii, a opakowanie wyrzuciłam, wiem tylko, że białe z takimi niebieskimi granulkami ] i początkowo się na nią wkurzyłam, że zamiast żelu mi mydło kupiła, ale powiedziała, że to dla niej a nie dla mnie no i w akcie desperacji skorzystałam z tego mydełka... aż się zdziwiłam, jak ładnie oczyszcza, nawilża i wygładza buzię ponadtko pozostawia cerę długo bez przetłuszczania się, w ogóle po kilku myciach zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojej buzi polecam, w końcu skoro mydło to pewnie tanie, a spróbować zawsze można... a nóż którejś z was też choć trochę pomoże
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:00   #25
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Z własnego doświadczenia ( i nie tylko) wiem że twarzy nie powinno się myć mydłem. Chyba że siarkowym. Mydło przesusza cerę i w efekcie czego powstaje więcej wyprysków. Może pomagać ale tylko chwilowo tak, jak mi. Wydawało mi się że też skóra jest mniej tłusta... do czasu
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:13   #26
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

ale to nie jest jakieś tam zwykłe szare mydło "biały jeleń" a poza tym nie wysusza tak bardzo buzi, a jak po umyciu zastosuję moj ulubiony kremik Iwostin Purritin, to w ogóle jest pięknie i choćby nie wiem jaki specjalista się tu wypowiadał, to zdania o tym mydełku Dove nie zmienię [uparta jestem] w końcu każda z nas jest inna , nie można więc niczego uogólniać
pozdrowionka
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:00   #27
paula_lw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

to moze i ja spróbuje choc tez słyszałam, ze nie powinno się myć buzi mydłem... no, zobaczymy
paula_lw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:52   #28
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Niezły wątek, aż będę dalej śledzić, a narazie (mimo, ze mam tylko kilka krostek no i te wągry ) udam sie do dermatologa
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:38   #29
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez oKarola
Niezły wątek, aż będę dalej śledzić, a narazie (mimo, ze mam tylko kilka krostek no i te wągry ) udam sie do dermatologa
fakt, lepiej dmuchać na zimne
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:20   #30
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Coraz więcej pryszczy-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez onomatopeja
Dziewczyny pomóżcie, proszę Kiedyś miałam bardzo malutki trądzik tzn. z pięć małych pryszczy na czole a reszta cery była SUPER. Potem zaczęły mi wyskakiwać wągry na czole i brodzie oraz z boku nosa (na szczęście nikt ich nie widzi bo są widoczne dopiero jak przyjrze się dokłądnie w lustrze). Potem zaczęły wyskakiwać pryszcze na całym czole (kiedy je wyciskam wypływa zazwyczaj woda, czasami białe ). Ostatnio zaczęły wyskakiwać mi pryszcze z boku policzków (nie są duże ale jest ich mnustwo i praktycznie nie mogę się ich pozbyć ) a do tego jeszcze zaczęły mi się rozszeżać pory na policzkach (bliżej nosa, tzn.pod oczami) i momentami wyskakują mi tam bardziej widoczne pryszcze, pojedyńcze. Kiedy "napnę skórę" twarzy to widze pod skórą mnustwo pryszczy, których nie widać jak mam normalną minę .
Cerę mam raczej mieszaną ...
Doradzcie mi jakiś krem na noc, przeciwko takiemu czemuś bo załamać się można. też lepiej żeby był tak do 30 zł, najlepiej.
A do kosmetyczki nie pójde na oczyszczanie, bo moja koleżanka była i od tgo czasmu ma jakieś blizny na twarzy i chyba od tego ma jeszcze gorszą cerę więc wolę nie ...

PROSZĘ DORADZCIE MI JAKIŚ KREM PRZECIWTRĄDZIKOWY NA NOC !
Witaj Kochaniutka,
Radziłabym Ci zjadanie witaminy A i E w tabletkach, maść o nazwei Metronizadol(tylko a aptece, jest niedroga) smaruj ja miejsca zmienione rano i wieczorem9nawet pod makijaz). tonizuj twarz najlepiej tonikiem z formy AA dlatłustej i mieszanej cery....
Aha, i zamiast kawy czu herbaty pis herbate z bratka...
Uwierz pomaga, a jesli te zmiany zwizane są z jakąs choroba a po tej kuracji nic sie nie zmieni to udaj się do dermatologa..
Pozdrawiam cieplutko i uszy do góry z wszystkim mozna wygrać
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.