Rozstanie z facetem XXiX - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-31, 20:13   #571
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem co myśleć i co robić, bo mój były w żaden sposób mnie nie skrzywdził, nie zdradził, po prostu nie dojrzał do tego, czego ja chciałam. Rozstaliśmy się po mojemu w zgodzie, tak ustalaliśmy, że szkoda by było zmarnować znajomość przez niedopasowanie w związku. Ale tydzień czasu już nie mamy żadnego kontaktu.
Czasami warto poczekać, aż facet dojrzeje będąc z nim w związku. Czasami warto dać sobie przerwę. Tak czy siak masz troszku inną sytuację i nie skreślaj go jeszcze Może to rozstanie go jakoś obudzi i wszystko zmieni się na plus dla Was. Tak czy siak kochana wiem, że za będziesz za niedługi czas szczęśliwa... z nim lub też bez niego

Ps. ja się boję pić alkoholu... kurcze przez ten tydzień alkoholu wypiłam za dużo, do tego za mało spałam... i narobiłam wiele głupot przez to. Głupot wyrobionych po alkoholu nie cofnę, ale pić się boję. Tak czy siak lampkę szampana dzisiaj wypiję i po niej już nie wejdę na neta... żeby pierdół nie pisać i nie robić :P

Edytowane przez beri899
Czas edycji: 2013-12-31 o 20:16
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:17   #572
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Czasami warto poczekać, aż facet dojrzeje będąc z nim w związku. Czasami warto dać sobie przerwę. Tak czy siak masz troszku inną sytuację i nie skreślaj go jeszcze Może to rozstanie go jakoś obudzi i wszystko zmieni się na plus dla Was. Tak czy siak kochana wiem, że za będziesz za niedługi czas szczęśliwa... z nim lub też bez niego
no zobaczymy... nie chce na razie o tym myśleć, zakończyliśmy "związek" i to muszę mieć w świadomości. Ale rozczarowana bardzo jestem, wiesz? Bo on od 5 lat mnie kocha, ja kochałam go w ukryciu, w końcu kiedy nic nie stało na przeszkodzie, żebyśmy spróbowali, to okazało się to totalną klapą. Czułam, jakby wszedł do mojego życia jedną nogą...
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:23   #573
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

miłość miłością... a bycie ze sobą to już coś innego. Jestem zraniona, przepraszam Cię jeśli coś źle interpretuję. Mój ex też mi powiedział na zakończenie, że nadal mnie kocha... phiii! Gdyby kochał, to by nie zdradził. I w moich uszach brzmią jego ostatnie słowa... przykre i bolesne. Z facetami nie jest tak łatwo, każdy jest inny... Czasem ciężko do nich dotrzeć i ich zrozumieć. A z ostatniej chwili! Napisał do mnie facet z którym piszę od 5 dniu na gadulcu i chciał po mnie przyjechać i wziąć mnie na Sylwestra do KRK hahha Odmówiłam grzecznie, bo kolesia nie znam.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:25   #574
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
miłość miłością... a bycie ze sobą to już coś innego. Jestem zraniona, przepraszam Cię jeśli coś źle interpretuję. Mój ex też mi powiedział na zakończenie, że nadal mnie kocha... phiii! Gdyby kochał, to by nie zdradził. I w moich uszach brzmią jego ostatnie słowa... przykre i bolesne. Z facetami nie jest tak łatwo, każdy jest inny... Czasem ciężko do nich dotrzeć i ich zrozumieć. A z ostatniej chwili! Napisał do mnie facet z którym piszę od 5 dniu na gadulcu i chciał po mnie przyjechać i wziąć mnie na Sylwestra do KRK hahha Odmówiłam grzecznie, bo kolesia nie znam.
no właśnie, miłość to nie wszystko. Młody jest jeszcze, życia nie zna
zobaczcie jaki obrazek znalazłam - idealnie o mnie
P.S. Ja nie wiem jak można kogoś kochać i go zdradzić - to się wyklucza...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1503383_645575252151218_1296639725_n.jpg (80,7 KB, 24 załadowań)
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:32   #575
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Ja też tego nie rozumiem.. Ojjj obrazek super Young Wild Free ile masz lat jeśli można wiedzieć ?:P
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:34   #576
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Ja też tego nie rozumiem.. Ojjj obrazek super Young Wild Free ile masz lat jeśli można wiedzieć ?:P
jeszcze 23
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:35   #577
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Jestem rok starsza od Ciebie, a za pół roku miałam się hajtać hhaha:P Ojj młode jesteśmy... Musimy się wyszaleć i wybawić.. i poznać mnóstwo męskich charakterków
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 20:39   #578
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

no wiesz, facet chciał być z Tobą do końca życia i zdrada? Co za żenada!!!
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:43   #579
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Okropna porażka i żenada roku po 5,5 letnim związku... Dużo by opowiadać! 3 lata temu zaręczyliśmy się 1 stycznia.. byłam z nim nawet w ciąży 3 lata temu, ale dzieciaczkowi przestało bić serducho w 12 tyg. ciąży. Dużo już w życiu widziałam, dużo wycierpiałam.. ale tak zakłamanego faceta nigdy nie widziałam! To świeża sprawa, tydzien minął od rozstania... Ale jestem silna. Wy też bądźcie)
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:48   #580
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Okropna porażka i żenada roku po 5,5 letnim związku... Dużo by opowiadać! 3 lata temu zaręczyliśmy się 1 stycznia.. byłam z nim nawet w ciąży 3 lata temu, ale dzieciaczkowi przestało bić serducho w 12 tyg. ciąży. Dużo już w życiu widziałam, dużo wycierpiałam.. ale tak zakłamanego faceta nigdy nie widziałam! To świeża sprawa, tydzien minął od rozstania... Ale jestem silna. Wy też bądźcie)
ojejku...straszna historia jesteś niezwykłą wojowniczką !!!
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 20:53   #581
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Niektórzy ludzie gorsze rzeczy przeżyli... Widzę to po niektórych znajomych, aż przykro, że życie niektórych tak doświadcza. Ja mam czystą kartę, jeszcze znajdę normalnego faceta i urodzę mu piękne dzieciaczki ) Nowy rok i nowe możliwości! Jeszcze u wszystkich zaświeci słońce! Nie ma Co się poddawać, trzeba do przodu gnać i nie patrzeć za siebie.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 20:56   #582
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

no naprawdę... wiesz, a ja się przejmuję, że jakiś typ nie dojrzał do związku ze mną i czy mi życzenia wyśle ... A tyle facetów na świecie!
__________________

Edytowane przez Young_Wild_Free
Czas edycji: 2013-12-31 o 20:59 Powód: chciałam coś dodać ;)
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:00   #583
madamealeksandra
Przyczajenie
 
Avatar madamealeksandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

podejście masz wspaniałe, beri !
aż szkoda wielka, że nie jesteśmy z jednego miasta i nie możemy wyskoczyć teraz na tego szampana wszystkie razem
madamealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:02   #584
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez madamealeksandra Pokaż wiadomość
aż szkoda wielka, że nie jesteśmy z jednego miasta i nie możemy wyskoczyć teraz na tego szampana wszystkie razem
noooo...
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:05   #585
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Wyjścia nie miałam! Albo się załamać, poddać i pokazać wszystkim, że nie daję rady... Albo pokazać wszystkim, że mi to na dobre wyjdzie ! Wybrałam tą drugą opcję. Faceci wolniej dojrzewają, chociaż mój ex do 30 się zbliża i widać jaki dzieciak z niego. Na pewno dzisiaj bawi się z jakąś panną na Sylwestrze i nawet o mnie nie wspomina... Ale za jakiś czas wiem, że będzie tego żałował. Pamiętajcie, że zło wyrządzonej drugiej osobie nigdy nie pozostaje bez echa.. Jeszcze mu się to wróci, a wtedy mnie nie będzie przy nim. Będę wtedy z boskim przystojniakiem, z wykształceniem i będę szczęśliwa...
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:06   #586
madamealeksandra
Przyczajenie
 
Avatar madamealeksandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

teraz żałuję, że tylko szampana w domu mam, który czeka na mnie i na mame do 24tej. aj aj
ale z drugiej strony... nowy rok przywitany bez kaca, trzeźwiusieńkie i pełne życa
madamealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:07   #587
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Wyjścia nie miałam! Albo się załamać, poddać i pokazać wszystkim, że nie daję rady... Albo pokazać wszystkim, że mi to na dobre wyjdzie ! Wybrałam tą drugą opcję. Faceci wolniej dojrzewają, chociaż mój ex do 30 się zbliża i widać jaki dzieciak z niego. Na pewno dzisiaj bawi się z jakąś panną na Sylwestrze i nawet o mnie nie wspomina... Ale za jakiś czas wiem, że będzie tego żałował. Pamiętajcie, że zło wyrządzonej drugiej osobie nigdy nie pozostaje bez echa.. Jeszcze mu się to wróci, a wtedy mnie nie będzie przy nim. Będę wtedy z boskim przystojniakiem, z wykształceniem i będę szczęśliwa...
na pewno tak będzie, prędzej czy później jesteś silną kobietą - taka każda z nas powinna być. Też wierzę w karmę
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:08   #588
madamealeksandra
Przyczajenie
 
Avatar madamealeksandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Wyjścia nie miałam! Albo się załamać, poddać i pokazać wszystkim, że nie daję rady... Albo pokazać wszystkim, że mi to na dobre wyjdzie ! Wybrałam tą drugą opcję. Faceci wolniej dojrzewają, chociaż mój ex do 30 się zbliża i widać jaki dzieciak z niego. Na pewno dzisiaj bawi się z jakąś panną na Sylwestrze i nawet o mnie nie wspomina... Ale za jakiś czas wiem, że będzie tego żałował. Pamiętajcie, że zło wyrządzonej drugiej osobie nigdy nie pozostaje bez echa.. Jeszcze mu się to wróci, a wtedy mnie nie będzie przy nim. Będę wtedy z boskim przystojniakiem, z wykształceniem i będę szczęśliwa...
no pewnie! zasługujesz na to i tego też Ci życzę
30 lat i taki dzieciak, jak to możliwe ? aż nie dowierzam jak można być takim nieodpowiedzialnym człowiekiem jak wielu z tych facetów...
madamealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:08   #589
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dziewczyny !! Pamiętajcie Nowy rok to i nowe możliwości !! Od północy zaczynamy nowe życie, upojone lampką szampana) Za rok będziemy wypowiadać się na jakimś szczęśliwym temacie na tym forum. Musimy w to wierzyć!
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 21:37   #590
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

dostałam życzenia od ukochanego
Odpisałam dziękuję i wzajemnie, tak jak dziewczyny radziły i jeszcze godzinę czekał na odpowiedź
aczkolwiek i tak pewnie dla niego to nic nie znaczy... Ale któraś napisała, że jakby nie napisał, to znaczy że jestem dla niego nikim czy coś w tym stylu, więc jest mi lepiej na serduchu jakoś
__________________

Edytowane przez Young_Wild_Free
Czas edycji: 2013-12-31 o 21:40
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:45   #591
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Jakby nic nie napisał, to by znaczyło, że mu nie zależy. Czyli jednak zależy.. jakiś plusik. Mi kumpela napisała, że mój ex siedzi w domu, bo wyczaiła go na fejsie hahah I od razu mi humor podskoczył, bo już zaczęłam słuchać dołujących kawałków.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:48   #592
madamealeksandra
Przyczajenie
 
Avatar madamealeksandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

haha ''wyczaiła go na fejsie''
kurde, męczące te godziny dzisiejszego wieczoru, każdy się gdzieś bawi, to mnie troche smuci, że ja nie zabalowałam, wybrałam spokój w domku..

a co do życzeń, dobrze że pamięta! ja też dostałam, nawet buziaka. ale odpowiedziałam samym uśmieszkiem, hahaha.

ktoś się mnie ostatnio zapytał czy tęsknie za moim byłym, ja powiedziałam po chwili zastanowienia, że owszem... dostałam odpowiedź '' za nim czy za wspomnieniami z nim?" i to chyba racja, że tęskni się bardziej za wspomnieniami niż za samym człowiekiem.
madamealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:53   #593
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

dziewczyny, porzućcie smutki i chodźcie ze mną do wątku sylwestrowego, jest wesoło ja już nie myślę o niczym
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 21:56   #594
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Zaraz tam wskoczę) Ah te wspomnienia, dobre można wspominać! A te złe, gdy będziemy słabe i będziemy miały wątpliwości czy dobrze zrobiłyśmy. Tak to tego co złe nie wspominać. Ja decyzji i wyrzucenia go ze swojego życia nie będę załowała Ja latam z telefonem i słuchawkami na uszach po pokoju! )
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:05   #595
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Zaraz tam wskoczę) Ah te wspomnienia, dobre można wspominać! A te złe, gdy będziemy słabe i będziemy miały wątpliwości czy dobrze zrobiłyśmy. Tak to tego co złe nie wspominać. Ja decyzji i wyrzucenia go ze swojego życia nie będę załowała Ja latam z telefonem i słuchawkami na uszach po pokoju! )
zgadzam się z Tobą trzeba pamiętać i dobre i złe chwile, choć złe najchętniej wykasowałoby się z pamięci
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:11   #596
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Dziewczyny ja jestem u kolezanki. Jak wroce do donu to sie do was odezwe. Jakos mi smutno, nie potrafie siecieszyc. Czuje sie mega samotna i niekochana :/
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:15   #597
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

już my Cię pocieszymy Angelina) nic się nie przejmuj! pierś do przodu i głowa do góry) będzie dobrze
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:20   #598
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

smutno mi się zrobiło bo niepotrzebnie przeczytałam Wasze posty- że któraś z Was dostała od niego życzenia noworoczne i że skoro napisał to znaczy, że mu zależy.
A mój nie napisał pewnie dlatego, żebym o nim zapomniała, bo wie że potrzebuje dystansu od niego, ale kurde mógłby napisać
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:33   #599
prettyawsome
Raczkowanie
 
Avatar prettyawsome
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez dariaaa88 Pokaż wiadomość
smutno mi się zrobiło bo niepotrzebnie przeczytałam Wasze posty- że któraś z Was dostała od niego życzenia noworoczne i że skoro napisał to znaczy, że mu zależy.
A mój nie napisał pewnie dlatego, żebym o nim zapomniała, bo wie że potrzebuje dystansu od niego, ale kurde mógłby napisać
U mnie tak samo
Jest mi tak ciężko, tęsknię jak szalona i w dodatku wiem,że nie mam co liczyć na żaden kontakt z jego strony.
__________________
"Oh shut up. Every time it rains, it stops raining. Every time you hurt, you heal.
After darkness, there is always light and you get reminded of this every morning but still you choose to believe
that the night will last forever. "
prettyawsome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:48   #600
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez dariaaa88 Pokaż wiadomość
smutno mi się zrobiło bo niepotrzebnie przeczytałam Wasze posty- że któraś z Was dostała od niego życzenia noworoczne i że skoro napisał to znaczy, że mu zależy.
A mój nie napisał pewnie dlatego, żebym o nim zapomniała, bo wie że potrzebuje dystansu od niego, ale kurde mógłby napisać
nie smuć się, bo szczerze dla mnie nic to nie znaczy, tylko tyle że mi się miło zrobiło, a i tak z nim nie będę
P.S. Jakby naprawdę zależało, to siedziałby teraz koło mnie. Tydzień czasu się nie odzywał dopiero te życzenia wysłał. Standardowe w dodatku
__________________

Edytowane przez Young_Wild_Free
Czas edycji: 2013-12-31 o 22:49
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.