Zmienić wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 15:03   #1
umatuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1

Zmienić wygląd


Witam! Jest to mój pierwszy post, więc jeżeli był tutaj już taki temat to przepraszam. Ogólnie mam 16 lat, 160cm wzrostu i ważę 50 kg. Nie chcę schudnąć, ale chcę wyrobić sobie ładną sylwetkę. Moim problemem są uda i łydki a także brzuch. Prowadzę aktywny tryb życia. Jeżeli jest możliwość to jeżdzę na rowerze, rolkach, biegam. Ostatnio wykonuję ćwiczenia w domu tj. a6w, przysiady, brzuszki, jazda na stacjonarnym rowerku, oczywiście po każdym treningu wykonuję stretching. Odżywiam się prawidłowo. 4-5 posiłków dziennie, owoce warzywa, unikam słodyczy i słonych przekąsek, oczywiście czasami mi się zdarzy, ale każdy jest człowiekiem Po mimo tych ćwiczeń wydaje mi się że mam masywne uda i chciałabym je "zmniejszyć" oczywiście łydki tak samo. Nie chcę mieć wysportowanego ciała, tylko po prostu ładne, ale po mimo ćwiczeń widać ten "tłuszcz" oraz cellulit. Co mam zrobić? Pomóżcie Podawajcie mi jakieś przydatne rady, uwagi. Pozdrawiam.
umatuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 16:07   #2
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Zmienić wygląd

nie jestem specem ale wydaje mi się że skoro chcesz zrzucić tłuszczyk to powinnaś się skupić na ćwiczeniach aerobowych tj. skakanka, bieganie, trampolina... jesst też dużo ćwiczeń na internecie. ja np. robię Turbo Fire które ma dużo podskoków itd

a mam podobnie jak TY dużo ćwiczę ale moim problemem są trochę otłuszczone uda, cały czas z tym walczę tymi sposobami które tu wymieniłam + ćwiczę siłowo bo mi akurat podobają się umięśnione ciałka zwłaszcza na dole dlatego do tego dążę
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 06:57   #3
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: Zmienić wygląd

Bardzo polecam Turbo Fire, treningi są genialne i się nie znudzisz. Można ściągnąć przez Internet. Całość zajmuje ok. 5,6 GB. Wiem, sporo. Ale czego się nie robi dla urody?
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 09:34   #4
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Zmienić wygląd

Cytat:
Napisane przez countrysia Pokaż wiadomość
Bardzo polecam Turbo Fire, treningi są genialne i się nie znudzisz. Można ściągnąć przez Internet. Całość zajmuje ok. 5,6 GB. Wiem, sporo. Ale czego się nie robi dla urody?
też polecam Turbo Fire robię właśnie 6 tydzień i jakoś specjalnie nie schudłam ale to pewnie dlatego ze jem co chcę
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.