Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-13, 14:54   #1
TeamDelena
Przyczajenie
 
Avatar TeamDelena
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6

Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)


Jestem niezadowolona ze swojej sylwetki. Tłuszcz, grube uda itp. Nie jest źle, ale jednak chciałabym coś z tym zrobić.
Zamierzam wyeliminować wszystkie syfy z diety. Nie jem: białego chleba, ziemniaków, makaronu, serów żółtych i innych past kanapko podobnych, smażonych tłusto rzeczy i przede wszystkim słodyczy, fast foodów i sklepowych napojów. Do tego nie słodzę herbaty.
Jem dużo warzyw i owoców. Mój przykładowy jadłospis to:
Śniadanie: kromka chleba żytniego z kawałkiem szynki, pomidorem i natką pietruszki, trochę poru.
Obiad: zupa brokułowa
Kolacja: owsianka.
U mnie 5 posiłków nie da rady. Nie lubię często jeść (nawet jeśli są to małe posiłki).
Do tego codziennie ćwiczę po 50 minut (30 fitness blender + 10 minut Mel B pośladki + 10 minut Mel B brzuch), a czasami do tego dojdzie jeszcze coś innego, ale te 50 minut to standard.
Osiągnę podobną sylwetkę? Oczywiście taki styl życia już na cały czas.
Poniżej zamieszczone zdjęcie wymarzonej sylwetki i moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151009_200033.jpg (92,5 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg siatkówka.jpg (7,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151009_200040.jpg (83,2 KB, 98 załadowań)
TeamDelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:03   #2
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez TeamDelena Pokaż wiadomość
Jestem niezadowolona ze swojej sylwetki. Tłuszcz, grube uda itp. Nie jest źle, ale jednak chciałabym coś z tym zrobić.
Zamierzam wyeliminować wszystkie syfy z diety. Nie jem: białego chleba, ziemniaków, makaronu, serów żółtych i innych past kanapko podobnych, smażonych tłusto rzeczy i przede wszystkim słodyczy, fast foodów i sklepowych napojów. Do tego nie słodzę herbaty.
Jem dużo warzyw i owoców. Mój przykładowy jadłospis to:
Śniadanie: kromka chleba żytniego z kawałkiem szynki, pomidorem i natką pietruszki, trochę poru.
Obiad: zupa brokułowa
Kolacja: owsianka.
U mnie 5 posiłków nie da rady. Nie lubię często jeść (nawet jeśli są to małe posiłki).
Do tego codziennie ćwiczę po 50 minut (30 fitness blender + 10 minut Mel B pośladki + 10 minut Mel B brzuch), a czasami do tego dojdzie jeszcze coś innego, ale te 50 minut to standard.
Osiągnę podobną sylwetkę? Oczywiście taki styl życia już na cały czas.
Poniżej zamieszczone zdjęcie wymarzonej sylwetki i moje.
sylwetkę masz bardzo ładną - a ja rzadko chwalę
Ale niestety - jedząc tak jak jesz nie osiągniesz efektu, jaki byś chciała, bo się po prostu głodzisz. Żeby mieć mięśnie, trzeba jeść białko, u Ciebie w jadłospisie go brak. Poza tym - nie napisałaś, jakie ilości jesz, ale skoro na śniadanie jedną kromkę, to podejrzewam, że i inne posiłki są małe. Raczej zmarniejesz...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:34   #3
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

Kochana, masz super sylwetkę, ale niestety po pierwsze jesz za mało, a po drugie jak wspomniała koleżanka mało białka i moim zdaniem za mało mikroelementów w ogóle. Nie lubisz mięsa? Nie szkodzi, ja jem dużo soczewicy, ciecierzycy, tofu- to wszystko ma dużo białka. Urozmaicaj dietę, jedz sezonowo.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:41   #4
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

popadanie w skrajność nie jest wyjściem. można sobie na robić problemów.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 16:24   #5
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

Jak chcesz jeść tylko 3 posiłki dziennie, muszą one być bardziej kaloryczne, niestety. Jesz pewnie 1000 kcal, może nawet nie, to organizm zamiast spalać tłuszcz, magazynuje go sobie na gorsze czasy.
Przy takich ćwiczeniach powinnaś jeść pewnie koło 2200 kcal (to takie moje wyliczenia na oko, warto by sobie to sprawdzić) - szczególnie, że ćwiczysz codziennie (a powinnaś sobie zrobić dzień - dwa na odpoczynek, nie trzeba się katować codziennie, żeby schudnąć; trzeba to robić z głową).
Na śniadanie do tej kanapki może warto jakiś koktajl z owoców i warzyw sobie dołożyć - jarmuż, banan, jabłko czy jakieś inne owoce czy warzywa - olbrzymi kop energetyczny dla organizmu. Drugie danie - sama zupa to za mało, może do tego jeszcze jakaś sałatka z warzyw (zielonych + np. buraki + jakieś pestki i orzechy z dobrym olejem np. lnianym, jeżeli mięsa nie jesz), na kolacje ta owsianka mogłaby być, tylko z dużą ilością rarytasów - jakieś warzywa, owoce, duuuuża ilość.
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 16:27   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez TeamDelena Pokaż wiadomość
Jestem niezadowolona ze swojej sylwetki. Tłuszcz, grube uda itp. Nie jest źle, ale jednak chciałabym coś z tym zrobić.
Zamierzam wyeliminować wszystkie syfy z diety. Nie jem: białego chleba, ziemniaków, makaronu, serów żółtych i innych past kanapko podobnych, smażonych tłusto rzeczy i przede wszystkim słodyczy, fast foodów i sklepowych napojów. Do tego nie słodzę herbaty.
Jem dużo warzyw i owoców. Mój przykładowy jadłospis to:
Śniadanie: kromka chleba żytniego z kawałkiem szynki, pomidorem i natką pietruszki, trochę poru.
Obiad: zupa brokułowa
Kolacja: owsianka.
U mnie 5 posiłków nie da rady. Nie lubię często jeść (nawet jeśli są to małe posiłki).
Do tego codziennie ćwiczę po 50 minut (30 fitness blender + 10 minut Mel B pośladki + 10 minut Mel B brzuch), a czasami do tego dojdzie jeszcze coś innego, ale te 50 minut to standard.
Osiągnę podobną sylwetkę? Oczywiście taki styl życia już na cały czas.
Poniżej zamieszczone zdjęcie wymarzonej sylwetki i moje.
Nie. Jesz za mało i za mało treściwie.

Cwiczysz codziennie w dodatku w bez sensu. Ćwiczenia to tylko impuls, prawdziwa prace ciało wykonuje gdy odpoczywa, dlatego nie ćwiczy się codziennie, a zwłaszcza tych samych partii mieśni.

Poza tym, niby czemu okreslasz ziemniaki "syfem"? Sa bardzo zdrowe, lekkostrawne, pełne witamin i potasu. Bardzo zdrowy i wartościowy produkt.
Ale do sedna, dziewczyna ze zdjecia ma sylwetke biegaczki. Tak na oko.
Jdz więcej, lepiej+ biegaj byle z głową a nie znów codziennie klepać asfalt bez sensu i planu + ogólnorozwojówka dla biegaczy i za rok-dwa będziesz w mniej więcej takiej formie z palcem w nosie.

Tylko no własnie, jak sie je za duzo żeby umrzeć z głodu a za mao zeby ciało miało z czego sie budować (a tak własnie jesz) to sie raczej ma problemy z kortyzolem i otłuszcza sie nieadekwatnie do ilości zjadanego pokarmu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:01   #7
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

Z ciekawości, ile ważysz? Mam wrażenie, że mam trochę podobną sylwetkę, chociaż moim najgorszym punktem jest brzuch. I codziennie nie powinnaś ćwiczyć, musisz mieć przerwę. Co do ćwiczeń- może zamiast pośladków Mel B przysiady? Na pośladki robiłam masę tego typu ćwicxeń i dopiero po wyzwaniu przysiadowym coś tknęło.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 15:18   #8
jaymz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy takim sposobem schudnę do takiej sylwetki? zdjęcia :)

Tak naprawdę dieta i wysiłek fizyczny to podstawa. Bez dobrego planu dietetycznego i treningowego ciężko uzyskać zgrabną sylwetkę.
Autorko, ogranicz węglowodany i tłuszcze roślinne, zastąp cukier ksylitolem, do smażenia używaj oleju kokosowego. Wypróbuj również rotacyjny system treningowy - Cross Core. Angażuje on wszystkie mięśnie, przyczyniając się m.in. do szybkiego spalania tkanki tłuszczowej, co w rezultacie pozwala na uzyskanie smukłej sylwetki. Polecę Ci również Body Pump i basen. Więcej informacji nt. zdrowego odżywiania i planu treningowego znajdziesz m.in. tutaj: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-14 o 18:58 Powód: Link.
jaymz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 16:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.