gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-13, 21:55   #31
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

paranormal_sun wypowiedziała się tu ZANIM wylałeś to swoje odrażające, seksistowskie szambo.
Podobnie jak siedem z 13 osób na które się powołałeś, podając przykład ich reakcji jako kulturalną dyskusję - oni dyskutowali z pytaniem klasy przytoczonego właśnie "dżuma czy cholera?" czyli rzeczą niby niestosowną, ale ludzie czasem mają takie rozkminy, z podtekstem nie głębszym niż pytania o interakcje z kosmitami w "randce w ciemno".

Z sześciu wymienionych, które zabrały głos PO zapoznaniu się z chorymi, krzywdzącymi teoriami jakie tu wygłosiłeś: jedna odniosła się do fragmentu posta i prawdopodobnie nie widziała reszty,trzy zasugerowały że jak tego doświadczysz to zmienisz zdanie, Vallar opadł z sił a ex-Meagara wstawiła emotkę "".

Dyskutować to sobie można o prawie wszystkim, ale nie jak jakiś osobnik wali manifest godny seryjnego mordercy-gwałciciela, po przeczytaniu którego człowiek ma się ochotę wejść pod prysznic i szorować się tam przez kilka godzin drucianą szczotką, aż ten syf zniknie w odpływie.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 23:42   #32
alicjakurpik
Malutka
 
Avatar alicjakurpik
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 13
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Przyznam szczerze, że temat bardzo ciężki i bardzo trudne pytanie zadałeś
alicjakurpik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 01:07   #33
RyszardPietru
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Hehe, przecież nawet jak zgwałci cię piękna kobieta, i zgwałci "po bożemu", to i tak będziesz w trakcie myslał sobie "a co jak jej nie zadowolę? wtedy się może wkurzyć. a co jak po fakcie mnie zabije?". Tez kiedys myslałem identycznie jak Ty, że gdyby mnie zmuszono do seksu, to jesli byłaby to fajna laska, to w sumie OK. Ale gwałt nie sprowadza się tylko do doznań podczas aktu, i do bodźców wizualnych, ale do poczucia bezsilnosci, strachu co dalej, poniżenia. Nie wiesz co dalej, nie ma równych praw - więc ona może zacząć stawiać żądania, krzyczeć na ciebie, obrażać, itp. To tak czy inaczej straszne doswiadczenie.

Kiedys uprawiałem seks bez swojego przyzwolenia. Miałem 20 lat, dziewczyna była ładna. Ale zdominowała mnie psychicznie, tj. zanim doszło do zbliżenia to obrażała mnie, poniżała. Nie chciałem się z nią kochać - ale byłem wtedy w kryzysie, miałem depresję, problemy z obroną własnych granic (chwalmy najwyższego że to przeminęło) i pod presją psychiczną zrobiłem to. ("No dawaj, szybciej, mocniej. Za miękki jest! Słyszysz k'wa? Za miękki!). To nie żart. Do tej pory wspominam to z obrzydzeniem i zażenowaniem - no, po prostu trafiłem na kobietę silną psychicznie, możliwe że nimfomankę bez zasad, która jakos mnie zmusiła. Fizycznie miałem możliwosc odejsc i nic by się nie stało, ale jakos psychicznie nie mogłem się na to zdobyć. Okropne i trudne do wyjasnienia. Chociaż sporo moich znajomych uważa że spotkało mnie szczęscie
RyszardPietru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 05:26   #34
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez RyszardPietru Pokaż wiadomość
Kiedys uprawiałem seks bez swojego przyzwolenia. Miałem 20 lat, dziewczyna była ładna. Ale zdominowała mnie psychicznie, tj. zanim doszło do zbliżenia to obrażała mnie, poniżała. Nie chciałem się z nią kochać - ale byłem wtedy w kryzysie, miałem depresję, problemy z obroną własnych granic (chwalmy najwyższego że to przeminęło) i pod presją psychiczną zrobiłem to. ("No dawaj, szybciej, mocniej. Za miękki jest! Słyszysz k'wa? Za miękki!). To nie żart. Do tej pory wspominam to z obrzydzeniem i zażenowaniem - no, po prostu trafiłem na kobietę silną psychicznie, możliwe że nimfomankę bez zasad, która jakos mnie zmusiła.
Silni psychicznie nie potrzebują się wyżywać na słabszych. Nimfomanki nie są gwałcicielkami. Tu chodziło o władzę i upokorzenie, nie o zaspokojenie popędu.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 09:42   #35
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Facet dostaje od pięknej kobiety pigułkę gwałtu, ona go uśpionego przywiązuje do łóżka, rozbiera i dosiada na jeźdźca. Co będzie czuł taki facet? Ja bym się czuł świetnie i pamiętał to do końca życia bardzo pozytywnie. No chyba, że by użyła strapon, to chyba bym się czuł inaczej.
Ok, to ja spróbuję kulturalnie. Gwałt to jest seks, którego nie chcesz. Jeśli kobieta przywiązuje cię do łóżka, a ty nie masz nic przeciwko (bo jest ładna, bo lubisz seks z nieznajomymi, bo lubisz być zdominowany w łóżku), to nie jest gwałt. Gwałt jest wtedy, gdy cała sytuacja cię odrzuca, gdy całym sobą jesteś na nie, a ktoś inny jest na tak. Jeśli chcesz wyobrazić sobie gwałt, popatrz na to tak jak kobiety—jako wymuszony seks z osobą, która cię obrzydza, i którego nie możesz przerwać (np gwałciciel to dobrze zbudowany gej, któremu wpadłeś w oko i który nie rozumie słowa "nie").
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 23:10   #36
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez RyszardPietru Pokaż wiadomość
Hehe, przecież nawet jak zgwałci cię piękna kobieta, i zgwałci "po bożemu", to i tak będziesz w trakcie myslał sobie "a co jak jej nie zadowolę? wtedy się może wkurzyć. a co jak po fakcie mnie zabije?". Tez kiedys myslałem identycznie jak Ty, że gdyby mnie zmuszono do seksu, to jesli byłaby to fajna laska, to w sumie OK. Ale gwałt nie sprowadza się tylko do doznań podczas aktu, i do bodźców wizualnych, ale do poczucia bezsilnosci, strachu co dalej, poniżenia. Nie wiesz co dalej, nie ma równych praw - więc ona może zacząć stawiać żądania, krzyczeć na ciebie, obrażać, itp. To tak czy inaczej straszne doswiadczenie.

Kiedys uprawiałem seks bez swojego przyzwolenia. Miałem 20 lat, dziewczyna była ładna. Ale zdominowała mnie psychicznie, tj. zanim doszło do zbliżenia to obrażała mnie, poniżała. Nie chciałem się z nią kochać - ale byłem wtedy w kryzysie, miałem depresję, problemy z obroną własnych granic (chwalmy najwyższego że to przeminęło) i pod presją psychiczną zrobiłem to. ("No dawaj, szybciej, mocniej. Za miękki jest! Słyszysz k'wa? Za miękki!). To nie żart. Do tej pory wspominam to z obrzydzeniem i zażenowaniem - no, po prostu trafiłem na kobietę silną psychicznie, możliwe że nimfomankę bez zasad, która jakos mnie zmusiła. Fizycznie miałem możliwosc odejsc i nic by się nie stało, ale jakos psychicznie nie mogłem się na to zdobyć. Okropne i trudne do wyjasnienia. Chociaż sporo moich znajomych uważa że spotkało mnie szczęscie

Czyli to były więzy psychiczne. Piszesz, że teraz się zmieniłeś, więc jakbyś znowu ją spotkał, to co byś zrobił, gdyby zaczęła znowu taką sytuację?

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ok, to ja spróbuję kulturalnie. Gwałt to jest seks, którego nie chcesz. Jeśli kobieta przywiązuje cię do łóżka, a ty nie masz nic przeciwko (bo jest ładna, bo lubisz seks z nieznajomymi, bo lubisz być zdominowany w łóżku), to nie jest gwałt. Gwałt jest wtedy, gdy cała sytuacja cię odrzuca, gdy całym sobą jesteś na nie, a ktoś inny jest na tak. Jeśli chcesz wyobrazić sobie gwałt, popatrz na to tak jak kobiety—jako wymuszony seks z osobą, która cię obrzydza, i którego nie możesz przerwać (np gwałciciel to dobrze zbudowany gej, któremu wpadłeś w oko i który nie rozumie słowa "nie").
Na przykład jakbym miał żonę, której jestem wierny i nagle znajduję się w sytuacji, że jestem przywiązany do łóżka. Kobieta jest ładna, więc nie jestem w stanie powstrzymać erekcji. Jestem na nie, bo mam żonę, a mimo to jestem zmuszony do seksu. Nie wiem co bym czuł w takiej sytuacji, albo bym się czuł wykorzystany, albo co jest prawdopodobne, bym sobie pomyślał w ramach psychicznej samoobrony, że nie mam wyboru i to nie moja wina, że będzie stosunek z kimś innym niż z żoną.

W sumie jest jakieś prawdopodobieństwo, że byłaby szansa, żebym nie dostał erekcji jakbym nie chciał nawet przy pięknej pani, tyle że wtedy by mnie zabiła.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-15, 10:34   #37
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Na przykład jakbym miał żonę, której jestem wierny i nagle znajduję się w sytuacji, że jestem przywiązany do łóżka. Kobieta jest ładna, więc nie jestem w stanie powstrzymać erekcji. Jestem na nie, bo mam żonę, a mimo to jestem zmuszony do seksu. Nie wiem co bym czuł w takiej sytuacji, albo bym się czuł wykorzystany, albo co jest prawdopodobne, bym sobie pomyślał w ramach psychicznej samoobrony, że nie mam wyboru i to nie moja wina, że będzie stosunek z kimś innym niż z żoną.

W sumie jest jakieś prawdopodobieństwo, że byłaby szansa, żebym nie dostał erekcji jakbym nie chciał nawet przy pięknej pani, tyle że wtedy by mnie zabiła.
Znowu kombinujesz tak, żeby jednak ten seks był przyjemny, mimo że niechciany (bo to nie jest tak, że nie chcesz samego stosunku, tylko że nie chcesz zranić żony). Jeszcze raz powtórzę: chcesz sobie wyobrazić traumę kobiety podczas gwałtu? Wyobraź sobie seks z kimś, kto cię obrzydza i jednocześnie w 100% dominuje. Gej-gwałciciel to bardzo dobry przykład dla mężczyzny hetero, bo nawet twoja erekcja nie jest wymagana.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 23:14   #38
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Czyli jestem związany, ona mnie traktuje (będzie obrażać) jak Ryszarda powyżej, będę się czuł źle. To samo jak mnie uderzy.
Jak mnie zwiąże i do seksu użyje straponu, to będę miał traumę. To byłby gwałt analny.
Tu mamy chorą dominację i okrucieństwo i moją traumę. Tu w obu sytuacjach oczywiście kobieta może zgwałcić faceta.

W tamtym wcześniejszym pytaniu chodziło mi o sytuację samego wymuszonego seksu na facecie bez uderzeń i bez straponu. W sensie, że jedyna dominacja to, to że jestem związany, a ona dominuje w pozycji na jeźdźca i mnie zmusza.

To co tu mamy? Nie mogę sobie teraz wyobrazić swojej traumy, bo już na etapie wyobrażania jest reakcja mózgu, który w ramach samoobrony psychicznej mnie samego manipuluje, że co prawda to obleśne, że ona mnie zmusza, ale nic mi nie będzie, bo zwrócę uwagę na wygląd? A w rzeczywistości byłoby inaczej?

Może faktycznie kombinuję, jak uniknąć traumy, nawet może byłoby to podświadome w czasie trwania takiej sytuacji. Czyli Twoim zdaniem byłoby to nieskuteczne.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2017-01-15 o 23:45
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 10:31   #39
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Czyli jestem związany, ona mnie traktuje (będzie obrażać) jak Ryszarda powyżej, będę się czuł źle. To samo jak mnie uderzy.
Jak mnie zwiąże i do seksu użyje straponu, to będę miał traumę. To byłby gwałt analny.
Tu mamy chorą dominację i okrucieństwo i moją traumę. Tu w obu sytuacjach oczywiście kobieta może zgwałcić faceta.

W tamtym wcześniejszym pytaniu chodziło mi o sytuację samego wymuszonego seksu na facecie bez uderzeń i bez straponu. W sensie, że jedyna dominacja to, to że jestem związany, a ona dominuje w pozycji na jeźdźca i mnie zmusza.

To co tu mamy? Nie mogę sobie teraz wyobrazić swojej traumy, bo już na etapie wyobrażania jest reakcja mózgu, który w ramach samoobrony psychicznej mnie samego manipuluje, że co prawda to obleśne, że ona mnie zmusza, ale nic mi nie będzie, bo zwrócę uwagę na wygląd? A w rzeczywistości byłoby inaczej?

Może faktycznie kombinuję, jak uniknąć traumy, nawet może byłoby to podświadome w czasie trwania takiej sytuacji. Czyli Twoim zdaniem byłoby to nieskuteczne.
A ja nie rozumiem, dlaczego cały czas zakładasz optymistycznie, że to byłaby atrakcyjna, młoda kobieta? A gdyby była odpychajaca fizycznie, nie wiem, np. z obwisla skórą, mająca młodość juz dawno za sobą -tez żadnej traumy?
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 10:44   #40
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Chyba się zaraz porzygam.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
czy tego trolla bibiego może ktoś zbanować? *** tego się czytać nie da. oby żadna ofiara gwałtu się na to nie natknęła. kiedy ludzie w końcu włączą myślenie..
Za późno.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-01-17 o 09:32
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 12:52   #41
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, dlaczego cały czas zakładasz optymistycznie, że to byłaby atrakcyjna, młoda kobieta? A gdyby była odpychajaca fizycznie, nie wiem, np. z obwisla skórą, mająca młodość juz dawno za sobą -tez żadnej traumy?
I do tego brudna, śmierdząca, szczerbata palaczka z próchnicą. Plus jakieś defekty skórne, wysypki, może jakieś kłykciny, a może inne weneryczne? Gumek ta pani oczywiście nie używa. Marzenie normalnie, jaka trauma
macka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 13:14   #42
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
I do tego brudna, śmierdząca, szczerbata palaczka z próchnicą. Plus jakieś defekty skórne, wysypki, może jakieś kłykciny, a może inne weneryczne? Gumek ta pani oczywiście nie używa. Marzenie normalnie, jaka trauma
Żadna trauma, myślałby pozytywnie i byłoby dobrze. Raz że przecież mężczyźni nie mają traum a dwa, że każdy pretekst jest dobry żeby roztoczyć kolejny akt fantazji, w której piękna dziewczyna "zmusza" go do seksu, ale się jeszcze przed tym wszystkim formalnie upewnia czy mu to aby pasuje.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ok, to ja spróbuję kulturalnie. Gwałt to jest seks, którego nie chcesz. Jeśli kobieta przywiązuje cię do łóżka, a ty nie masz nic przeciwko (bo jest ładna, bo lubisz seks z nieznajomymi, bo lubisz być zdominowany w łóżku), to nie jest gwałt. Gwałt jest wtedy, gdy cała sytuacja cię odrzuca, gdy całym sobą jesteś na nie, a ktoś inny jest na tak. Jeśli chcesz wyobrazić sobie gwałt, popatrz na to tak jak kobiety—jako wymuszony seks z osobą, która cię obrzydza, i którego nie możesz przerwać (np gwałciciel to dobrze zbudowany gej, któremu wpadłeś w oko i który nie rozumie słowa "nie").
Gwałt to nie seks.
Gwałciciele to nie zagubione biedactwa z problemami z komunikacją, którzy "nie rozumieją" sprzeciwu.

To co wypisujesz nie ustępuje jego poziomowi ani odrobinę. Po jaką cholerę wciągasz w to sposób patrzenia kobiet? Wszystkie kobiety patrzą tak samo? Wizażanki, które pisały zgwałconej dziewczynie prosto w twarz, że ich zdaniem jest dewiantką, która sama tego chciała są twoim zdaniem reprezentatywną grupą i mówią za wszystkie kobiety? Zgwałcony chłopiec będzie się czuł inaczej niż zgwałcona dziewczynka? Lepkie wizje degenerata traktujesz jako "męskie spojrzenie"?

Lejesz to samo szambo i jeszcze ci się roi że w słusznej sprawie.
Gwałt jest wtedy jak jest "nie", albo płacz, albo w ogóle nic bo ofiara jest tak przerażona że nie jest w stanie nic zrobić. Żadne "całą sobą bycie na nie", bo to zostawia furtkę dla jakichś odrażających "trochę chciała", "nie protestował", "mogła krzyczeć", "mógł się bardziej bronić".
Seks to jest jak się jest całym sobą na tak i jak partner też jest całym sobą na tak. W innym przypadku to gwałt.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 08:39   #43
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Gwałt to nie seks.
Gwałciciele to nie zagubione biedactwa z problemami z komunikacją, którzy "nie rozumieją" sprzeciwu.

To co wypisujesz nie ustępuje jego poziomowi ani odrobinę. Po jaką cholerę wciągasz w to sposób patrzenia kobiet? Wszystkie kobiety patrzą tak samo? Wizażanki, które pisały zgwałconej dziewczynie prosto w twarz, że ich zdaniem jest dewiantką, która sama tego chciała są twoim zdaniem reprezentatywną grupą i mówią za wszystkie kobiety? Zgwałcony chłopiec będzie się czuł inaczej niż zgwałcona dziewczynka? Lepkie wizje degenerata traktujesz jako "męskie spojrzenie"?

Lejesz to samo szambo i jeszcze ci się roi że w słusznej sprawie.
Gwałt jest wtedy jak jest "nie", albo płacz, albo w ogóle nic bo ofiara jest tak przerażona że nie jest w stanie nic zrobić. Żadne "całą sobą bycie na nie", bo to zostawia furtkę dla jakichś odrażających "trochę chciała", "nie protestował", "mogła krzyczeć", "mógł się bardziej bronić".
Seks to jest jak się jest całym sobą na tak i jak partner też jest całym sobą na tak. W innym przypadku to gwałt.
Myślę, że trochę zbyt agresywnie podeszłaś do mojej wypowiedzi. Wizażanek nie rozumiał, co jest traumatycznego w gwałcie, więc przyjęłam jego punkt widzenia i spróbowałam całą sytuację opisać językiem dla niego zrozumiałym. Spróbuj inaczej wyjaśnić takiemu facetowi, skąd bierze się trauma u kobiety przymuszonej do seksu z młodym przystojniakiem. (Oczywiście, że "nie rozumie słowa nie" nie znaczy, ze nie rozumie, tylko że nie przyjmuje go do wiadomości)

Nie widzę w mojej wypowiedzi żadnego szamba. Jeśli już, to twoja szeroka definicja gwałtu może być obraźliwa: dziewczyna nie ma ochoty na seks (jest "trochę" na nie), chłopak ją przymusza (jest na tak), ona nie ma siły się stawiać, leży jak kłoda i myśli o planach na kolejny dzień... i ty to zrównujesz z byciem zmuszonym do seksu z kimś, kogo nienawidzimy i kto nas odraża? Niechętny stosunek z własnym facetem zrównujesz z byciem sponiewieranym przez obrzydliwego obcego? "Bycie całym sobą na nie" nie oznacza jakichś akcji, jakiegoś zachowania, tylko reakcji wewnętrznej. Jeśli jesteś "trochę na nie", to trauma nie będzie tak duża, jak bycie "całym sobą na nie". To jest fakt który dotyczy wszystkiego, nie tylko seksu. Jasne, coś takiego może zostać wykorzystane jako samousprawiedliwienie dla gwałciciela, ale fakt jest taki, że istnieją różne stopnie przymuszenia i co za tym idzie, różne stopnie traumy. Ja jestem obrzydliwa? Moim zdaniem bardziej obrzydliwe jest mówienie dziewczynie, która nie czuje się zgwałcona, że ten niechętny seks to był gwałt i że powinna czuć się strasznie, bo wszystkie zgwałcone czują się strasznie.

Edytowane przez Caudofemoralis
Czas edycji: 2017-01-17 o 08:43
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 09:36   #44
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

To, ze gwalt ma dosc szeroka definicje jeszcze nie oznacza, ze kazdy wyglada tak samo i wywoluje takie same reakcje. I to zalezy od miliona czynnikow, poczawszy od sily psychicznej osoby zgwałconej, konsekwencji psychicznych czy faktu kontaktu lub jego braku z gwalcicielem. Kazdy przezywa to na swoj sposob i zarowno wmawianie komus traumy jak i odmawianie do niej prawa jest slabe.

I prosze o zachowanie wiekszej kultury wypowiedzi. Koledze ma prawo sie wydawac ze nie czulby sie skrzywdzony skoro tego nie przeżył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 10:05   #45
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Ja bym chciała wiedzieć dlaczego ten wątek nie został zamknięty, zgłaszałam go niedługo po tym jak powstał. W tej chwili jest po prostu odrażający. Ale sobie wisi spokojnie. Dobrze CzasKomety napisała, że na wymioty się zbiera. Mnie osobiście od samego tytułu wątku, ale widać moderacja ma większą odporność na ohydztwa.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 14:50   #46
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Myślę, że trochę zbyt agresywnie podeszłaś do mojej wypowiedzi. Wizażanek nie rozumiał, co jest traumatycznego w gwałcie, więc przyjęłam jego punkt widzenia i spróbowałam całą sytuację opisać językiem dla niego zrozumiałym. Spróbuj inaczej wyjaśnić takiemu facetowi, skąd bierze się trauma u kobiety przymuszonej do seksu z młodym przystojniakiem. (Oczywiście, że "nie rozumie słowa nie" nie znaczy, ze nie rozumie, tylko że nie przyjmuje go do wiadomości)
Jaki jego punkt widzenia? Przecież cały czas piszesz ze swojego, dokładnie to samo co on:
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Nie widzę w mojej wypowiedzi żadnego szamba. Jeśli już, to twoja szeroka definicja gwałtu może być obraźliwa: dziewczyna nie ma ochoty na seks (jest "trochę" na nie), chłopak ją przymusza (jest na tak), ona nie ma siły się stawiać, leży jak kłoda i myśli o planach na kolejny dzień...
Borze... Co? Jest na tak, bo chłopak ją przymusza a ona nie ma siły się stawiać
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
i ty to zrównujesz z byciem zmuszonym do seksu z kimś, kogo nienawidzimy i kto nas odraża? Niechętny stosunek z własnym facetem zrównujesz z byciem sponiewieranym przez obrzydliwego obcego? "Bycie całym sobą na nie" nie oznacza jakichś akcji, jakiegoś zachowania, tylko reakcji wewnętrznej. Jeśli jesteś "trochę na nie", to trauma nie będzie tak duża, jak bycie "całym sobą na nie". To jest fakt który dotyczy wszystkiego, nie tylko seksu. Jasne, coś takiego może zostać wykorzystane jako samousprawiedliwienie dla gwałciciela, ale fakt jest taki, że istnieją różne stopnie przymuszenia i co za tym idzie, różne stopnie traumy.
A Ty sobie dajesz prawo do stwierdzania, który gwałt jest gorszy, a który lepszy? A, przepraszam, jak "trochę" chce , czyli nie ma siły się bronić, to nie gwałt. Po co podkreślasz, że przez obrzydliwego, odrażającego? Przez przystojnego to też nie gwałt?
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ja jestem obrzydliwa? Moim zdaniem bardziej obrzydliwe jest mówienie dziewczynie, która nie czuje się zgwałcona, że ten niechętny seks to był gwałt i że powinna czuć się strasznie, bo wszystkie zgwałcone czują się strasznie.
Tak, Ty. Tak samo jak kolega wyżej. Gdzie widzisz, że powinna?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 15:15   #47
1881
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Ja bym wybrała analny. Dlaczego? Bo lubię w tyłek
1881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 17:08   #48
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jaki jego punkt widzenia? Przecież cały czas piszesz ze swojego, dokładnie to samo co on:
To była odpowiedź na zarzut Adeedry, że mówię za wszystkie kobiety i wszystkich mężczyzn. Przyjrzyj się jeszcze raz dyskusji od początku, bo takie pospieszne szufladkowanie ludzi ("gwałt jest be i koniec" = dobry człowiek; "zastanawiam się, co to jest gwałt i co czyni go złym" = obrzydliwy człowiek) nie sprzyja dyskusji.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Borze... Co? Jest na tak, bo chłopak ją przymusza a ona nie ma siły się stawiać
Nie, jest na nie, ale w tym wypadku jest mniej "na nie" niż kobieta gwałcona przez kogoś obcego w krzakach. Czy według ciebie sam fakt, że wystąpił stosunek wbrew woli kompletnie niweluje różne stopnie "niechcenia"? I obie te kobiety przeżyły dokładnie to samo, nawet jeśli twierdzą inaczej?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A Ty sobie dajesz prawo do stwierdzania, który gwałt jest gorszy, a który lepszy? A, przepraszam, jak "trochę" chce , czyli nie ma siły się bronić, to nie gwałt.
Nie, nie daję. Stwierdzam tylko fakt, że gwałt gwałtowi nierówny. Że wszystko zależy od tego, jak bardzo nie chcesz tego stosunku. Tego właśnie bibi nie był w stanie zrozumieć—"związała mnie i zrobiła to wbrew mojej woli, ale to w sumie fajny taki seks". Trauma pojawia się, gdy tego nie chcesz, i im bardziej nie chcesz, tym większa trauma.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Po co podkreślasz, że przez obrzydliwego, odrażającego? Przez przystojnego to też nie gwałt?
Podkreślam to do stworzenia różnicy między seksem chcianym (pociąga mnie), a seksem niechcianym (odpycha mnie). Wygląd nie ma tu nic do rzeczy (choć dla wielu mężczyzn, tak jak dla bibiego, ładna = pociąga mnie i gwałt nagle traci znaczenie).

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak, Ty. Tak samo jak kolega wyżej. Gdzie widzisz, że powinna?
Jeśli zrównujesz wszystkie gwałty ze sobą, to oczywistym jest, że każdemu towarzyszy identyczna trauma. A jeśli dziewczyna nie czuje traumy mimo odbycia niechcianego stosunku, to umniejsza traumę innych zgwałconych (bo ona uznaje, że gwałt to nic takiego).

Przypomina mi to aferę sprzed paru lat. Na Richarda Dawkinsa wylano wiadro pomyj po tym, jak użył określenia "delikatne molestowanie dzieci". Bo hurr durr, każde molestowanie jest złe, nie ma lepszych i gorszych! Serio, nie ma? Bycie pomacanym przez nauczyciela jest tak samo traumatyczne, tak samo tragiczne dla rozwoju dziecka, co bycie gwałconym analnie co noc? Tak, oba czyny są godne potępienia, ale to nie zmienia faktu, że dziecko o jednym może zapomnieć szybko, a o drugim nigdy. Wartościowanie molestowania/gwałtu nie ma za zadanie usprawiedliwiania sprawcy, jest tylko określeniem stanu faktycznego bez zaklinania rzeczywistości.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 17:55   #49
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
To była odpowiedź na zarzut Adeedry, że mówię za wszystkie kobiety i wszystkich mężczyzn. Przyjrzyj się jeszcze raz dyskusji od początku, bo takie pospieszne szufladkowanie ludzi ("gwałt jest be i koniec" = dobry człowiek; "zastanawiam się, co to jest gwałt i co czyni go złym" = obrzydliwy człowiek) nie sprzyja dyskusji.



Nie, jest na nie, ale w tym wypadku jest mniej "na nie" niż kobieta gwałcona przez kogoś obcego w krzakach. Czy według ciebie sam fakt, że wystąpił stosunek wbrew woli kompletnie niweluje różne stopnie "niechcenia"? I obie te kobiety przeżyły dokładnie to samo, nawet jeśli twierdzą inaczej?



Nie, nie daję. Stwierdzam tylko fakt, że gwałt gwałtowi nierówny. Że wszystko zależy od tego, jak bardzo nie chcesz tego stosunku. Tego właśnie bibi nie był w stanie zrozumieć—"związała mnie i zrobiła to wbrew mojej woli, ale to w sumie fajny taki seks". Trauma pojawia się, gdy tego nie chcesz, i im bardziej nie chcesz, tym większa trauma.



Podkreślam to do stworzenia różnicy między seksem chcianym (pociąga mnie), a seksem niechcianym (odpycha mnie). Wygląd nie ma tu nic do rzeczy (choć dla wielu mężczyzn, tak jak dla bibiego, ładna = pociąga mnie i gwałt nagle traci znaczenie).



Jeśli zrównujesz wszystkie gwałty ze sobą, to oczywistym jest, że każdemu towarzyszy identyczna trauma. A jeśli dziewczyna nie czuje traumy mimo odbycia niechcianego stosunku, to umniejsza traumę innych zgwałconych (bo ona uznaje, że gwałt to nic takiego).

Przypomina mi to aferę sprzed paru lat. Na Richarda Dawkinsa wylano wiadro pomyj po tym, jak użył określenia "delikatne molestowanie dzieci". Bo hurr durr, każde molestowanie jest złe, nie ma lepszych i gorszych! Serio, nie ma? Bycie pomacanym przez nauczyciela jest tak samo traumatyczne, tak samo tragiczne dla rozwoju dziecka, co bycie gwałconym analnie co noc? Tak, oba czyny są godne potępienia, ale to nie zmienia faktu, że dziecko o jednym może zapomnieć szybko, a o drugim nigdy. Wartościowanie molestowania/gwałtu nie ma za zadanie usprawiedliwiania sprawcy, jest tylko określeniem stanu faktycznego bez zaklinania rzeczywistości.
Aż nie wiem, jak to skomentować

Co za obrzydliwy wątek.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 17:59   #50
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
To była odpowiedź na zarzut Adeedry, że mówię za wszystkie kobiety i wszystkich mężczyzn. Przyjrzyj się jeszcze raz dyskusji od początku, bo takie pospieszne szufladkowanie ludzi ("gwałt jest be i koniec" = dobry człowiek; "zastanawiam się, co to jest gwałt i co czyni go złym" = obrzydliwy człowiek) nie sprzyja dyskusji.
Tu powinnyśmy zakończyć, bo nie ma o czym dyskutować.
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Nie, jest na nie, ale w tym wypadku jest mniej "na nie" niż kobieta gwałcona przez kogoś obcego w krzakach. Czy według ciebie sam fakt, że wystąpił stosunek wbrew woli kompletnie niweluje różne stopnie "niechcenia"? I obie te kobiety przeżyły dokładnie to samo, nawet jeśli twierdzą inaczej?
Na razie to Ty twierdzisz za nie.
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Nie, nie daję. Stwierdzam tylko fakt, że gwałt gwałtowi nierówny. Że wszystko zależy od tego, jak bardzo nie chcesz tego stosunku. Tego właśnie bibi nie był w stanie zrozumieć—"związała mnie i zrobiła to wbrew mojej woli, ale to w sumie fajny taki seks". Trauma pojawia się, gdy tego nie chcesz, i im bardziej nie chcesz, tym większa trauma.



Podkreślam to do stworzenia różnicy między seksem chcianym (pociąga mnie), a seksem niechcianym (odpycha mnie). Wygląd nie ma tu nic do rzeczy (choć dla wielu mężczyzn, tak jak dla bibiego, ładna = pociąga mnie i gwałt nagle traci znaczenie).
To, co on opisuje i do czego Ty teraz nawiązujesz, to nie jest gwałt. Co Ty mu tłumaczysz, jak się z nim zgadzasz?
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Jeśli zrównujesz wszystkie gwałty ze sobą, to oczywistym jest, że każdemu towarzyszy identyczna trauma. A jeśli dziewczyna nie czuje traumy mimo odbycia niechcianego stosunku, to umniejsza traumę innych zgwałconych (bo ona uznaje, że gwałt to nic takiego).
Nie słyszałam o takich. Pomijam opowieści z gatunku "te złe suki, co niesłusznie prawych mężczyzn oskarżają, a pewnie chciała, tylko udawała".
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Przypomina mi to aferę sprzed paru lat. Na Richarda Dawkinsa wylano wiadro pomyj po tym, jak użył określenia "delikatne molestowanie dzieci". Bo hurr durr, każde molestowanie jest złe, nie ma lepszych i gorszych! Serio, nie ma? Bycie pomacanym przez nauczyciela jest tak samo traumatyczne, tak samo tragiczne dla rozwoju dziecka, co bycie gwałconym analnie co noc? Tak, oba czyny są godne potępienia, ale to nie zmienia faktu, że dziecko o jednym może zapomnieć szybko, a o drugim nigdy. Wartościowanie molestowania/gwałtu nie ma za zadanie usprawiedliwiania sprawcy, jest tylko określeniem stanu faktycznego bez zaklinania rzeczywistości.
Nie mam pytań.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 18:51   #51
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

What, what, what??? im bardziej nie chcesz tym większa trauma??? WTF w ogóle. Jak można coś takiego napisać. Czyli jak ktoś zaczął i w trakcie się rozmyślił i został zgwałcony to będzie miał mniejszą traumę od tego, kto nie chciał od początku???
Obrzydliwe, ohydne po prostu, gradacja krzywd wg tego czy była penetracja członkiem czy tylko wkładanie palca. Nie wierzę, że ktoś o zdrowych zmysłach pisze serio takie rzeczy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:25   #52
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Trochę się zapędziła dziewczyna w swoim "obiektywizmie" czy cokolwiek to ma być
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:26   #53
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
What, what, what??? im bardziej nie chcesz tym większa trauma??? WTF w ogóle. Jak można coś takiego napisać. Czyli jak ktoś zaczął i w trakcie się rozmyślił i został zgwałcony to będzie miał mniejszą traumę od tego, kto nie chciał od początku???
Obrzydliwe, ohydne po prostu, gradacja krzywd wg tego czy była penetracja członkiem czy tylko wkładanie palca. Nie wierzę, że ktoś o zdrowych zmysłach pisze serio takie rzeczy.
skąd to wzięłaś?
Ty uważasz, że trauma jest _zawsze_ taka sama?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:27   #54
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Trochę się zapędziła dziewczyna w swoim "obiektywizmie" czy cokolwiek to ma być
w ogóle nie wiem co to ma być, mną wstrząsnęło.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:28   #55
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
skąd to wzięłaś?
Ty uważasz, że trauma jest _zawsze_ taka sama?
A Ty uważasz, że możesz przynajmniej mniej więcej wyznaczyć czy ma być mniejsza czy większa?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:29   #56
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
skąd to wzięłaś?
Ty uważasz, że trauma jest _zawsze_ taka sama?
ja uważam, że NIKT NIE MA PRAWA nawet sugerować, nawet pisnąć czy ktoś ma mieć mniejszą czy większą traumę po gwałcie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:32   #57
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Talking Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Z chwili na chwilę temat robi się coraz bardziej obrzydliwy.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:33   #58
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Z chwili na chwilę temat robi się coraz bardziej obrzydliwy.
zgadzam się, ale temat jest spoko wg moderacji więc cóż.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:35   #59
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Byłam ofiarą przemocy seksualnej dwojakiego rodzaju. Chcę wiedzieć, jakie pytania mam sobie zadać, żeby wiedzieć, co było bardziej traumatyczne. Jakieś podpowiedzi?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:36   #60
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: gwałt analny czy waginalny? trochę głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A Ty uważasz, że możesz przynajmniej mniej więcej wyznaczyć czy ma być mniejsza czy większa?
Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja uważam, że NIKT NIE MA PRAWA nawet sugerować, nawet pisnąć czy ktoś ma mieć mniejszą czy większą traumę po gwałcie.
I gdzie to było napisane?
Nadinterpretujecie i to srogo.
Caudofemoralis nigdzie nie napisała, że ktoś ma mieć mniejszą traumę, wręcz napisała:
Cytat:
I obie te kobiety przeżyły dokładnie to samo, nawet jeśli twierdzą inaczej?
Można polemizować z tym czy trauma wynika z samego faktu niechcenia czy miliona innych czynników, ale twierdzenie że nie można powiedzieć, że ktoś może miec mniejsza traumę niż ktoś inny prowadzi do tego:
Cytat:
Jeśli zrównujesz wszystkie gwałty ze sobą, to oczywistym jest, że każdemu towarzyszy identyczna trauma. A jeśli dziewczyna nie czuje traumy mimo odbycia niechcianego stosunku, to umniejsza traumę innych zgwałconych (bo ona uznaje, że gwałt to nic takiego).
Przestańcie się już tak zacietrzewiać.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 14:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.