Laser frakcyjny Usówanie rozstępów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 22:34   #1
Justi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13

Laser frakcyjny Usówanie rozstępów


Witam długo szukałam na forum konkretnych wypowiedzi na temat lasera frakcyjnego i usuwania nim rozstępów. Czy może któraś z was wizażystki usuwała rozstępy jakie daje efekty, gdzie są dobre gabinety i jaki typ lasera oraz najważniejsze czy zostały wam jakieś blizny po nim lub coś się nie udało??

A jeśli mamcie jakieś pomysły na usunięcie rozstępów inną metodą piszcie
Justi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 15:33   #2
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Laser frakcyjny Usówanie rozstępów

Sama nie korzystałam z laserowego usuwania rozstępów, ale moja przyjaciółka była na takim zabiegu (usunęła rozstępy, które pojawiły się po ciąży). Do zabiegu lekarz użył lasera sicion i była bardzo zadowolona. prawdopodobnie jest to obecnie najbezpieczniejsze urządzenie do usuwania tego typu defektów, a efekty są widoczne już po 1 - 2 sesjach. Co do innych metod to kremy przeciwko rozstępom, są dobre ale działają profilaktycznie
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 10:43   #3
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Laser frakcyjny Usówanie rozstępów

znajoma miała tym samym laserem robioną liposukcje laserową i przy okazji z brzucha zlazły jej tez czesciowo rozstepy. Generalnie nie ma nic skuteczniejszego podobno niz lasery frakcyjne, ale tez idealnego efektu nie daja.
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 19:48   #4
Justi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: Laser frakcyjny Usówanie rozstępów

Dzięki za pomoc a czy nie zostają blizny??
Justi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 18:51   #5
kotekpysiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Laser frakcyjny Usuwanie rozstępów

moje kochane... mi laser frakcyjny nie posłużył...co więcej, chyba narobił więcej szkód niż miałam. pomysł na laser wziął się z powodu blizn po półpaścu i innych różnościach na dekolcie. już po kilku godzinach od zabiegu zaczęło być dziwnie. pod skórę podeszła (chyba) limfa i zrobiły się bąbelki. potem było już tylko gorzej. bolało jak cholera, skóra zrobiła się szarawa. trzeciego dnia zrobiły się sączące, bolesne rany, do których przyklejało się ubranie (odczepianie ubrania razem z kawałkami mięska boli)... sytuację uratował lotion biodermy, który to zasuszał, ale i tak rany rozrywały się przy każdym ruchu... przez około dwa tygodnie wyglądałam jakbym miała trąd, ale 9/10 dzień były przełomowe i wszystko zaczęło się goić.
efekty są różne

minusy:
-nawet w miejscach, w których nie było poparzeń, po odpadnięciu tej wężowej skórki... zostały czerwonawe
-wężowa skóra była dosłownie wszędzie w domu, bo jak zaczęło złazić, to odpadało przy każdym ruchu
-zabieg miałam robiony w połowie cyklu, więc kiedy piersi zaczęły puchnąć przed okresem, płakałam z bólu, bo strupy i rany tak ciągneły
-na bliznach pojawił się straszny trądzik (być może od nadmiaru cynku w biodermie, ale to tylko moje przypuszczenia)
-nadal mam skórę w takie małe dziurki, które robi laser... nie wygląda to jak rozszerzone pory...wygląda jak równomierne dziurki-jak sitko

plusy:
-rozstępy na piersiach prawie całkiem zeszły, ale na około dwa miesiące (potem schudłam i znów przytyłam z powodu sesji na studiach i mam nowe)
-biust się powiększył optycznie, można powiedzieć, że cofnęłam grawitację o 2-3 lata
-miałam kilka blizn po pryszczach i wraz z odpadaniem wężowej skórki, odpadły też wrośnięte głęboko stare pryszcze (obrośnięte już tkanką łączną, białe, twarde kulki)

za dwa tygodnie robię kolejny zabieg- mający na celu usunąć to, co zostawił laser. jednak będzie on z malutką siłą, bo gabinet zobowiązał się zrobić to w ramach zadośćuczynienia.
już mi to chyba nie robi różnicy, bo i tak od marca nie ma mowy o opalaniu.

najciekawsze jest jednak to, że skóra różnie reaguje-po prawej stronie byłam praktycznie cała poparzona. po lewej mniej.
kotekpysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:29   #6
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Laser frakcyjny Usuwanie rozstępów

No to w sumie ok gabinet zachował się w porządu, choć przecież nie mogli do końca przewidzieć, co się stanie.
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:26   #7
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Laser frakcyjny Usówanie rozstępów

Jestem po takim zabiegu i jestem bardzo zadowolona  polecam.
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-05 23:26:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.