jak zacząc brać nowe opakowanie tabletek?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 13:02   #1
manettkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1

jak zacząc brać nowe opakowanie tabletek??


Witam
Mozliwe ze taki watek juz był, ale niestety nie mam czasu na czytanie dokładne wiec napisze swoje pytanie... Okazało sie ze jutro wyjezdzam a potrzebuje opakowania tabletek ponieważ w sobotę mam zacząć następne opakowanie, niestety moj lekarz nie przyjmuje w dniu dzisiejszym i najpewniej pojadę na urlop bez nowych tabletek. Kupie je dopiero we wtorek, w związku z tym moje pytanie, jak mam je zacząć przyjmować? Jestem teraz w czasie 7dniowej przerwy ( mam okres), Czy następne opakowanie mam zacząć we wtorek czy od następnej miesiączki ???


Dzieki za odpowiedź!
manettkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 07:39   #2
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: jak zacząc brać nowe opakowanie tabletek??

Cytat:
Napisane przez manettkas Pokaż wiadomość
Witam
Mozliwe ze taki watek juz był, ale niestety nie mam czasu na czytanie dokładne wiec napisze swoje pytanie... Okazało sie ze jutro wyjezdzam a potrzebuje opakowania tabletek ponieważ w sobotę mam zacząć następne opakowanie, niestety moj lekarz nie przyjmuje w dniu dzisiejszym i najpewniej pojadę na urlop bez nowych tabletek. Kupie je dopiero we wtorek, w związku z tym moje pytanie, jak mam je zacząć przyjmować? Jestem teraz w czasie 7dniowej przerwy ( mam okres), Czy następne opakowanie mam zacząć we wtorek czy od następnej miesiączki ???


Dzieki za odpowiedź!
Idź do innego ginekologa lub lekarza pierwszego kontaktu. Przedstaw sytuację, nie powinno być problemu z wypisaniem recepty.
Przerwę można dowolnie skracać, ale nigdy nie wolno jej wydłużać.
Jak zrobisz miesięczną przerwę to narobisz sobie niezłego bałaganu w organizmie, więc radzę pójść do jakiekolwiek lekarza po receptę.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:07   #3
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: jak zacząc brać nowe opakowanie tabletek??

Dokładnie, NIE POWINNO SIĘ TAK ROBIĆ BO SIĘ ZAPOMNIAŁO/JEST SIĘ LENIWYM! Takie rzeczy nie odbijają się bez echa w organizmie.

Ja robiłam przerwę zdrowotną, odstawiałam na miesiąc i nowe opakowanie rozpoczęłam dopiero z 1 dniem miesiączki. Tobie radzę to samo, jeśli naprawdę nie uda Ci się kontynuować tabletek po przerwie. Nie bierz nic w środku cyklu!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 12:57   #4
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: jak zacząc brać nowe opakowanie tabletek??

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Ja robiłam przerwę zdrowotną, odstawiałam na miesiąc i nowe opakowanie rozpoczęłam dopiero z 1 dniem miesiączki. Tobie radzę to samo, jeśli naprawdę nie uda Ci się kontynuować tabletek po przerwie. Nie bierz nic w środku cyklu!
Najlepsze wyjście.

Chociaż ja bym od razu leciała do jakiegoś prywatnego lekarza po receptę i tyle.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.