Który wybrać? IPL pomóżcie proszę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 15:17   #31
asiazow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

@asiulkaa, a możesz powiedzieć coś więcej o tym Remingtonie? Jaki masz model, ile czasu używasz, po jakim czasie były widoczne efekty, jakie efekty depilacji w konkretnych obszarach?
asiazow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 20:56   #32
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez asiazow Pokaż wiadomość
@asiulkaa, a możesz powiedzieć coś więcej o tym Remingtonie? Jaki masz model, ile czasu używasz, po jakim czasie były widoczne efekty, jakie efekty depilacji w konkretnych obszarach?
Jeśli chce się Tobie czytać, to w innym wątku pisałam systematycznie o efektach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792347&page=5
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 16:55   #33
asiazow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

Dobra, dzięki. Zdecydowałam się na tego Remingtona 6750. Zamówiłam i czekam na przesyłkę, ale mam jeszcze pytanie - jak zabezpieczacie pieprzyki? Zwykła biała kredka do oczu wystarczy? Jakie macie sposoby?
asiazow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 22:33   #34
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez asiazow Pokaż wiadomość
Hej,
tak zbieram się od kilku dni do kupienia IPL, czytam i czytam fora, chyba już cały internet przekopałam, a dalej nie mogę się zdecydować.
Po takiej głębszej analizie Lumeę odrzuciłam i teraz głowię się czy wybrać Remingtona 6750 czy jakiegoś BaBylissa np. G960E lub G945E. Remington ma większą moc bo 6-7J a Babyliss 4,5-6J, ale za to Babyliss ma 2x większą ilośc błysków, bo aż 300k, gdzie Remington ma 150k. Babyliss wydaje się być też poręczniejszy.
Używała któraś z Was albo jednego albo drugiego i podzieli się opinią? Mam dość jasną skórę i czarne włoski, byłam na laserze diodowym w gabinecie i było na początku świetnie, ale po 3msc po zakończonej sesji 6 zabiegów większość włosów odrosła. Wiem, że IPL to nie jest permanentne usuwanie włosów tylko trzeba to regularnie powtarzać, ale zawsze lepiej postrzelać godzinkę raz na dwa tygodnie niż latać z maszynką codziennie, co nie? Z góry dzięki za rady!
Dołączę się jeśli można, bo też już od kilku tygodni przekopuję internety i nie mogę zdecydować co zamówić. Mogłabyś powiedzieć dlaczego odrzuciłaś Lumeę? I skąd można wziąć informacje o mocy urządzenia? Jak próbuję się czegoś dowiedzieć to odbijam się od ściany, w tych wszystkich media marktach i tym podobnych molochach sprzedawcy zazwyczaj nie mają o niczym pojęcia, mogą co najwyżej przeczytać info z ulotki. Nie ma sklepów z kompetentnymi, przeszkolonymi ludźmi, którzy odpowiedzą na pytania i nie wprowadzą w błąd. Byłam nawet w serwisie Philipsa, kompletny brak wiedzy. Sorry, ale jak mam wydać dwa tysiące na gadżet to muszę wiedzieć wszystko :|.

Na tą chwilę wiem tylko, że chcę urządzenie z zasilaniem sieciowym, żeby nie musieć przerywać zabiegu żeby naładować akumulator. Spośród Philipsów starszego typu zasilanie sieciowe ma tylko jeden - SCI1995/00, ale żywotność lampy ma najkrótszą (5-7 lat, gdy w nowszych modelach podane jest 20). Z tą żywotnością też nie mam pojęcia o co chodzi, bo w jednej ulotce jest podana w błyskach, w innej w latach. Chciałabym urządzenie bez akumulatora i bez tego czujnika mocy, który automatycznie dobiera moc błysku do jasności skóry i włosa, wydaje mi się, że im więcej udziwnień, tym większe prawdopodobieństwo, że coś się zepsuje.

Szczerze powiem, że im bardziej się w to zagłębiam, tym bardziej opadają mi witki Kompletna dezinformacja.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 11:49   #35
asiazow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

Faoiltiarne, szczerze to już nawet nie pamiętam czemu odrzuciłam Lumeę, chyba nie mogłam znaleźć o niej żadnych konkretnych informacji np. na temat mocy, nie pasowała mi również kształtem i tym, że te nowsze modele mają właśnie akumulator, a tak jak Ty wolę zasilanie sieciowe
Kupiłam już tego Remingtona (model 6750, ale jeśli nie potrzebujesz wszystkich nakładek to mogą być te tańsze, np. 6780). Wybrałam go ze względu na największą moc. Błysków ma mniej niż kilka innych modeli, których zakup też rozważałam, ale pomyślałam, że jeśli wystarczy mi go nawet na te 3 lata, to jakby dobrze działał i się sprawdzał to nie będzie mi szkoda za 3 lata kupić kolejny, może już nowszy model Remingtona, a gdyby się okazało, że IPL na mnie nie działa to i co mi po większej ilości błysków? A moc to moc, im większa tym skuteczniejsza terapia
Nie robiłam jeszcze żadnego zabiegu, bo aktualnie jestem chora i biorę leki, co jest przeciwwskazaniem, więc nie mogę nic powiedzieć na jego temat.
Jeśli Ci się nie spieszy strasznie z zakupem, to za jakiś miesiąc mogę podzielić się wrażeniami, bo zamierzam robić sesje co tydzień, więc myślę, że po 4 zabiegach już jakich efekt powinien być. Zrobiłam fotki teraz przed zabiegiem i zrobię kilka po miesiącu, może Tobie albo komuś innemu to pomoże w wyborze
asiazow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:19   #36
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

Dzięki za odpowiedź
Nie mogę się przyczepić do Twojej logiki, masz 100% racji
Zaczęłam rozważać Remingtona, brakuje mi tylko informacji o wielkości okienka, bo Lumea chwali się, że ma największe okienko, więc szybciej się tym pracuje, a dla mnie to jest bardzo istotne. No i cena rzeczywiście jest konkurencyjna.
Pewnie nie zaczekam na Twoje efekty i podejmę jakąś decyzję, bo bujam się z tym już jakiś czas i zaczyna mnie to męczyć. W sumie to w tym roku lato było tak kiepskie, że można było naświetlać się w już lipcu, szkoda mi czasu.
Pozdrawiam
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:43   #37
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Który wybrać? IPL pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez asiazow Pokaż wiadomość
Dobra, dzięki. Zdecydowałam się na tego Remingtona 6750. Zamówiłam i czekam na przesyłkę, ale mam jeszcze pytanie - jak zabezpieczacie pieprzyki? Zwykła biała kredka do oczu wystarczy? Jakie macie sposoby?
Ja robię na około tych większych, a takimi płaskimi kropkami do 2mm się nie przejmuję.
U mnie włosy zaczynały wypadać między pierwszym a drugim tygodniem, tak więc nie licz że po miesiącu będziesz widziała duże efekty, ale tak sobie teraz bikini robiłam, serią co tydzień, chyba z 6 zabiegów, to obecnie zostało mi chyba 10% włosów, oczywiście niedługo te co wypadły zapewne ponownie zaczną odrastać.

Z akumulatorem, to też na którymś z wątków rozmawiałyśmy, że po latach przecież się wyczerpie i co komu po lampie na 10 lat.

W remingtonie jest okienko, do którego przykłada się skórę i urządzenie ocenia czy można robić zabieg, co ciekawe, to jak byłam opalona (ale nie strzaskana) to nadal pozwalał mi robić zabieg, więc nawet nie musiałam robić przerwy latem.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-23 20:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.