tabletki drożdżowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 14:50   #61
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: tabletki drożdżowe

Mi dzisiaj pani w aptece poleciła kapsułki drożdże+pokrzywa z Herbapolu; prosiłam o coś na wypadnie włosów, za 120kap. zapłaciłam 13 zł. Farmaceutka powiedziała, żebym jadła 2x po 1/dzień, na opakowaniu jest inne zalecenie(3x po 2-4). Jak radzicie?
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 17:22   #62
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: tabletki drożdżowe

Czy którejś z was pomogły one powrócić do normy? Ogarnęłam wątek, ale większość wypowiedzi jest tutaj na początku "kuracji"
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 10:00   #63
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: tabletki drożdżowe

Ja nie dotrwałam do końca niestety. Ale również chętnie się dowiem, jakie rezultaty przyniosło łykanie tych tabletek (;
xniji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:29   #64
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Czy którejś z was pomogły one powrócić do normy? Ogarnęłam wątek, ale większość wypowiedzi jest tutaj na początku "kuracji"
Hej dzieczwyny Ja zaczęłam brać HUMAVIT od początku lutego, teraz jestem przy 3 opakowaniu, a moja cera jest naprawde super. Wcześniej miałam sporo czerwonych krostek i moja twarza wyglądała jak pole bitwy. Kiedy zaczęłam brać Humavit, to się zmieniło juz około miesiąca temu (czyli po ok 2 miesiąca od zaczęcia) widziałam różnice, że krostek jest coraz mniej, cera jakby świeższa, promienna.Dzisiaj nie mam nawet jednej krostki i moja twarz jest świetlista, ma żywy kolor, nie taki ziemisty. Nie miałam po tym żadnego wysypu. Naprawde polecam tym, którzy zaczynają kurację. Warto poczekać troszkę na efekty. Dziewczyny cierpliwości )
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:31   #65
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Hej dzieczwyny Ja zaczęłam brać HUMAVIT od początku lutego, teraz jestem przy 3 opakowaniu, a moja cera jest naprawde super. Wcześniej miałam sporo czerwonych krostek i moja twarza wyglądała jak pole bitwy. Kiedy zaczęłam brać Humavit, to się zmieniło juz około miesiąca temu (czyli po ok 2 miesiąca od zaczęcia) widziałam różnice, że krostek jest coraz mniej, cera jakby świeższa, promienna.Dzisiaj nie mam nawet jednej krostki i moja twarz jest świetlista, ma żywy kolor, nie taki ziemisty. Nie miałam po tym żadnego wysypu. Naprawde polecam tym, którzy zaczynają kurację. Warto poczekać troszkę na efekty. Dziewczyny cierpliwości )
O, potrzebowałam takiej opinii. Robiłaś przerwę między opakowaniami, prawda? Jeśli tak, jak długą?
A zauważyłaś jakieś zmiany przy włosach? szybszy porost? Ja jestem dopiero na początku od nowa brania go, zaczęłam w końcu przyjmowanie reguralne, bo ostatnio brałam kiedy mi się przypomniało.

Edytowane przez 201606242139
Czas edycji: 2012-07-05 o 13:57
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 14:04   #66
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
O, potrzebowałam takiej opinii. Robiłaś przerwę między opakowaniami, prawda? Jeśli tak, jak długą? Nie miałaś na początku wysypu jak to po drożdżach bywa?
A zauważyłaś jakieś zmiany przy włosach? szybszy porost? Ja jestem dopiero na początku od nowa brania go, zaczęłam w końcu przyjmowanie reguralne, bo ostatnio brałam kiedy mi się przypomniało.

Ja nie robiłam przerwy między opakowaniami. Biorę nieprzerwanie od luego. Nie miałam żadnego wsypu. Wprawdzie bałam się tego strasznie, ale ominęło mnie to jakoś. Myślę, że to jest kwestia indywidualna. Zależy jak kto zareaguje na kurację. Nie zauważyłam jakiejś większej zmiany przy włosach czy paznokciach, ale nie o to mi chodziło, więc mi to nie przeszkadza. Jeśli drożdże mają naprawde zadziałać, to trzeba je brać niestety regularnie, inaczej to w ogole nie ma sensu i szkoda tabetek. Pozdrawiam
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 17:18   #67
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Ja nie robiłam przerwy między opakowaniami. Biorę nieprzerwanie od luego. Nie miałam żadnego wsypu. Wprawdzie bałam się tego strasznie, ale ominęło mnie to jakoś. Myślę, że to jest kwestia indywidualna. Zależy jak kto zareaguje na kurację. Nie zauważyłam jakiejś większej zmiany przy włosach czy paznokciach, ale nie o to mi chodziło, więc mi to nie przeszkadza. Jeśli drożdże mają naprawde zadziałać, to trzeba je brać niestety regularnie, inaczej to w ogole nie ma sensu i szkoda tabetek. Pozdrawiam
Dzięki, mi narazie się udaje regularnie brać, myślę, że tym razem mi się uda.
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 07:53   #68
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: tabletki drożdżowe

dawno nikt nie pisał to się odezwę..

biorę tabletki Dromin.. w sumie dopiero od 10 dni i na twarzy nie widzę większej różnicy, paznokcie od zewnątrz zawsze miałam mocne, może od wewnątrz im się coś poprawia.. natomiast włosy? cud miód ! wprowadziłam chwilę przed tabletkami inną pielęgnację włosów, ale jestem pewna, że dromit zadziałał bardzo na nie
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:18   #69
oltexp
Raczkowanie
 
Avatar oltexp
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: tabletki drożdżowe

Uzywałam Dromin i jak dla mnie to się wogole nie sprawdzilo
niby mam cere tradzikowa i do tego to niby jest a nic zupelnie nic nie pomoglo a bralam je dlugo i zuzylam jakies 8 opakowan
oltexp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:19   #70
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: tabletki drożdżowe

ja jestem dopiero w początkowej fazie zażywania Drominu, więc narazie nie skreślam go.. :P

dodatkowo piję bratek fix i zmieniłam kosmetyki na takie, które bardziej na cerę trądzikową są przeznaczone..

na efekty mogę nawet 3 miesiące czekać, byle się doczekać..
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:45   #71
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
biegnę jutro po tabletki, bo moja próba z piciem drożdży zakończyła się godzinami w toalecie i całodziennymi mdłościami

mam zamiar upolować humavit, oby się udało
A zalałaś drożdże wrzątkiem? bo jeżeli nie, to rzeczywiście nie dziwię się, że Ci zaszkodziło..
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 06:10   #72
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: tabletki drożdżowe

Zaprzyjaźniam się z Humavitem od jakiegoś miesiąca, biorę go ze względu na włosy i powiem tak: wypada ich tak jakby troszkę mniej (a leciały garściami), cera niezbyt się poprawiła za to paznokcie się bardzo wzmocniły. Zdaję sobie sprawę, że na bardziej widoczne efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, więc walczę dalej
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:49   #73
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: tabletki drożdżowe

Może jakaś dobra dusza zaglądnie na wątek i mi pomoże Kupiłam Humavit 250 tabletek z zamysłem, że zacznę brać od początku lipca, a to już się tak przeciąga i przeciąga, bo boję się wysypu na początku łykania drożdży... Ładną cerą cieszę się dopiero od miesiąca- odstawiłam podkład Revlona, bo miałam po nim masakrę na twarzy i dopiero teraz mam cerę bez ani jednej krostki i nie boję się w końcu wyjść do ludzi bez podkładu. Nie chce za wszelką cenę wysypu... Zawsze mi się wydawało, że wysyp towarzyszy tylko piciu drożdży, a jeśli chodzi o tabletki, że coś takiego nie występuje, ale im więcej czytam tym bardziej boję się tych tabletek
Głównym powodem dla którego chcę zacząć je łykać jest szybszy wzrost włosów.

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2012-07-04 o 14:52
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 13:52   #74
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
A zalałaś drożdże wrzątkiem? bo jeżeli nie, to rzeczywiście nie dziwię się, że Ci zaszkodziło..
Przecież nie zimną wodą...
Po prostu są ochydne.


Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Może jakaś dobra dusza zaglądnie na wątek i mi pomoże Kupiłam Humavit 250 tabletek z zamysłem, że zacznę brać od początku lipca, a to już się tak przeciąga i przeciąga, bo boję się wysypu na początku łykania drożdży... Ładną cerą cieszę się dopiero od miesiąca- odstawiłam podkład Revlona, bo miałam po nim masakrę na twarzy i dopiero teraz mam cerę bez ani jednej krostki i nie boję się w końcu wyjść do ludzi bez podkładu. Nie chce za wszelką cenę wysypu... Zawsze mi się wydawało, że wysyp towarzyszy tylko piciu drożdży, a jeśli chodzi o tabletki, że coś takiego nie występuje, ale im więcej czytam tym bardziej boję się tych tabletek
Głównym powodem dla którego chcę zacząć je łykać jest szybszy wzrost włosów.
Nie rozumiem takiej zależności... Chcę mieć ładne włosy, ale nie chcę zniszczyć cery. Jeśli się boisz, to ich nie bierz. Nikt nie wie jaki masz organizm, czy masz bardzo zatoksyczniony i wyjdą Ci wszystkie syfy, które zjadłaś. Czasami trzeba się poświęcić, a nie zawsze oznacza to, że jesteś jak 3/4 dziewczyn, które dostają wysypu, czasami człowiek spodziewa się najgorszego, a tu niespodzianka, bo jego to nie dotknęło
Zresztą, ja brałam Humavit i wysypu nie miałam tak jak np. po pokrzywie przy jednoczesnym OCM.

Edytowane przez 201606242139
Czas edycji: 2012-07-05 o 13:56
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:56   #75
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

Nie rozumiem takiej zależności... Chcę mieć ładne włosy, ale nie chcę zniszczyć cery. Jeśli się boisz, to ich nie bierz. Nikt nie wie jaki masz organizm, czy masz bardzo zatoksyczniony i wyjdą Ci wszystkie syfy, które zjadłaś. Czasami trzeba się poświęcić, a nie zawsze oznacza to, że jesteś jak 3/4 dziewczyn, które dostają wysypu, czasami człowiek spodziewa się najgorszego, a tu niespodzianka, bo jego to nie dotknęło
Zresztą, ja brałam Humavit i wysypu nie miałam tak jak np. po pokrzywie przy jednoczesnym OCM.
Wg mnie już mam ładne włosy, zależy mi tylko i wyłącznie na szybkim wzroście włosów. Hmm co do cery- to jakieś 9 lat się męczyłam z trądzikiem, od miesiąca mam cerę idealną, więc nie chcę żadnego wysypu, nie po tym co przeszłam do tej pory i z kompleksami jakie miałam przez cerę.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 15:00   #76
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: tabletki drożdżowe

Ja dziś zaczynam kuracje drożdżową, kupiłam HUMAVIT z Vit A, C, E 200 tabletek za 14,80. Oby pomogło na twarzy mam takie wulkany okropne, nie da się ich wycisnąć... one jakby wsiąkają i za 2 tyg robi się to samo w tym samym miejscu, już brak mi sił myję twarz żelem antybakteryjnym Ziaja Med no i te tabletki. Zobaczymy czy coś mi pomoże...
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:50   #77
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: tabletki drożdżowe

Ja biorę Humavit skrzyp i pokrzywa,głównie żeby polepszyć cerę i na wypadające włosy dodatkowo polecam picie oleju z ogórecznika- ma kwas GLA i to on tak działa!Szczerze Ci polecam napewno pomoże
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 07:40   #78
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Ja biorę Humavit skrzyp i pokrzywa,głównie żeby polepszyć cerę i na wypadające włosy dodatkowo polecam picie oleju z ogórecznika- ma kwas GLA i to on tak działa!Szczerze Ci polecam napewno pomoże
Od jak dawna go bierzesz? Polepszyła Ci się cera? Ja 11 dni biorę i miałam straszny wysyp na szyi w 5 dniu...
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:53   #79
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Ja biorę Humavit skrzyp i pokrzywa,głównie żeby polepszyć cerę i na wypadające włosy dodatkowo polecam picie oleju z ogórecznika- ma kwas GLA i to on tak działa!Szczerze Ci polecam napewno pomoże
Właśnie słyszałam o tym oleju z ogórecznika, powiedz mi jaki to ma smak? podobny do rycynowego? kiedyś się go napiłam i od tego czasu nie mogę patrzeć na żadne oleje... i on nie tuczy? ile trzeba go pić? można dodawać do potraw żeby nie czuć smaku?
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 12:33   #80
sterowanawciaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: tabletki drożdżowe

a nie lepiej pić drożdże? sa bardzo dobre. na skórę i włosy. ale mam pytanie, jakby jakaś była w stanie udzielić odpowiedzi. czy mogę pić herbatę z bratka i drożdże jednocześnie? chodzi mi o np. bratek rano, w południe drożdże, a wieczorem znów bratek. bo nie chce tabletek, koniecznie chcę pić. ;DD
sterowanawciaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:02   #81
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez sterowanawciaz Pokaż wiadomość
a nie lepiej pić drożdże? sa bardzo dobre. na skórę i włosy. ale mam pytanie, jakby jakaś była w stanie udzielić odpowiedzi. czy mogę pić herbatę z bratka i drożdże jednocześnie? chodzi mi o np. bratek rano, w południe drożdże, a wieczorem znów bratek. bo nie chce tabletek, koniecznie chcę pić. ;DD
A nie pomyślałaś o tym, że:
A) drożdże, które się pije to drożdże piekarskie a w tabletkach są piwne?
B) niektórych może odrzucać smak/zapach drożdży, mogą mieć mdłości potem i wolą tabletki?

Każdy wie o możliwości picia drożdży i skoro wybiera opcję w tabletkach to ma swoje powody?
Czy ja wchodzę na wątek dziewczyn, które piją je i namawiam je do łykania tabletek? Chyba to bez sensu, nie uważasz?
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:36   #82
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez sterowanawciaz Pokaż wiadomość
a nie lepiej pić drożdże? sa bardzo dobre. na skórę i włosy. ale mam pytanie, jakby jakaś była w stanie udzielić odpowiedzi. czy mogę pić herbatę z bratka i drożdże jednocześnie? chodzi mi o np. bratek rano, w południe drożdże, a wieczorem znów bratek. bo nie chce tabletek, koniecznie chcę pić. ;DD
Po co pić i mieć odruch wymiotny? poza tym drożdże mogą sfermentować bo raczej pijesz te piekarnicze niż te browarnicze, dodatkowo w tabletkach np Humavit są dodane m.in. witaminy, które też mają wpływ np na stan cery.
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:31   #83
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Od jak dawna go bierzesz? Polepszyła Ci się cera? Ja 11 dni biorę i miałam straszny wysyp na szyi w 5 dniu...
Ja po10- 12 dniach zauważyłam poprawę, to znaczy nie było żadnych nowych niespodzianek, a stare też jakby zbladły. Olej z ogórecznika najpierw brałam w tabletkach "biogal" ale po jakimś czasie kupiłam po prostu w oleju. Pije się go pół łyżeczki dziennie, w smaku dla mnie też jest ok, nie można tego porównać do innych olei. Mi naprawdę pomógł na cerę! Poczytaj sobie w internecie na temat ogórecznika i enzymie D6D.
http://www.natur-al.pl/index.php?opt...kacje&Itemid=2

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karinaaaaa2 Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam o tym oleju z ogórecznika, powiedz mi jaki to ma smak? podobny do rycynowego? kiedyś się go napiłam i od tego czasu nie mogę patrzeć na żadne oleje... i on nie tuczy? ile trzeba go pić? można dodawać do potraw żeby nie czuć smaku?
Olej z ogórecznika ma dla mnie delikatny smak, zresztą można kupić go w tabletkach ja brałam firmy "Biogal", a jak w oleju to pół łyżeczki dziennie. Poczytajcie sobie o GLA i enzymie D6D Powodzenia wszystkim w walce z przykrą chorobą jaką jest trądzik... ja wcześniej tylko po Diane35 miałam porównywalną cerę mój trądzik był naprawdę zaawansowany, a swoje lata też już mam 26 na karku Nie namawiam bo na każdego działa co innego.

Edytowane przez saoriQ
Czas edycji: 2012-07-20 o 17:33
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 06:50   #84
karinaaaaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: tabletki drożdżowe

Ja od 17 lipca biorę ten Humavit, od 20 piję olej z ogórecznika i myślałam, że mi przejdzie ale wydaje mi się, że mam ich coraz więcej;-/;-/ i to teraz takie małe kropeczki po ktorych zostaje czerwony ślad, codziennie wychodzi mi coś nowego. Niewiem czy mam teraz ten wysyp? czy to poprostu na mnie nie działa... chyba jednak pójdę do dermatologa
karinaaaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:59   #85
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez karinaaaaa2 Pokaż wiadomość
Ja od 17 lipca biorę ten Humavit, od 20 piję olej z ogórecznika i myślałam, że mi przejdzie ale wydaje mi się, że mam ich coraz więcej;-/;-/ i to teraz takie małe kropeczki po ktorych zostaje czerwony ślad, codziennie wychodzi mi coś nowego. Niewiem czy mam teraz ten wysyp? czy to poprostu na mnie nie działa... chyba jednak pójdę do dermatologa
Ja wysyp miałam od 5 dnia brania, najgorszy w 11 dniu- po prostu masakra, skończyło się po mniej więcej 15 dniach, ale i tak czasem się coś pojawi i nie mam tak ładnej cery jak przed braniem.
I generalnie więcej nie będę brać tych tabletek- skończę tą końcówkę ( 70 parę mi zostało) i tyle, włosy mi wcale po nich szybciej nie rosną
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:13   #86
MoonLai
Zakorzenienie
 
Avatar MoonLai
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 798
Dot.: tabletki drożdżowe

Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy kogoś bolał żołądek po tych tabletkach drożdżowych? Ja biorę je (DroVit) od 2 dni i chyba coś nie tak, nie wiem czy to przez te tabletki czy to coś innego mi siadło..
MoonLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 00:56   #87
asia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki drożdżowe

planuje zapuscic wlosy choc odrobine i mam 5pyt.
1. czym roznia sie drozdze od tych do picia a w tabletkach?
2.czy te w tabletkach sa mniej skuteczne? bo tych do picia nie przelkne
3. mozecie polecic jakies konkretne ktore podzialaly na POROST wlosow?
4.ile razy dziennie stosowalyscie?
5. to jaka cena i wielkosc, i na koniec po jakim czasie zwuazalne byly efektyy?
To z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi bo jutro lub za kilka dni lece do apteki dzieki dziewczyny!
asia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:03   #88
ashley808
Raczkowanie
 
Avatar ashley808
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 63
Dot.: tabletki drożdżowe

Ja od jakiegoś półtora miesiąca zażywam drożdze w tabletkach lewtian. Kupiłam je zmyślą o szybszym poroście włosów, a nie idealnej cerze, ale muszę przyznać, że na cerę tez działa doskonale. Nie miałam żadnego wysypu, ale to już chyba jest sprawa indywidualna, bo każdy organizm reaguje zupełnie inaczej. Dzisiaj właśnie pobiegłam do apteki po zapasy, ale tym razem wzięłam sobie lewitan z melisą. Wiem jeszcze, że jest chyba z dodatkiem mięty czy pyłkiem kwiatowym, także każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli smak samych tabletek z drożdży mu nie pasuje. Cena to ok. 14-16 zł

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asia0707 Pokaż wiadomość
planuje zapuscic wlosy choc odrobine i mam 5pyt.
1. czym roznia sie drozdze od tych do picia a w tabletkach?
2.czy te w tabletkach sa mniej skuteczne? bo tych do picia nie przelkne
3. mozecie polecic jakies konkretne ktore podzialaly na POROST wlosow?
4.ile razy dziennie stosowalyscie?
5. to jaka cena i wielkosc, i na koniec po jakim czasie zwuazalne byly efektyy?
To z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi bo jutro lub za kilka dni lece do apteki dzieki dziewczyny!
Możesz kupić sobie właśnie lewitan, efekty są widoczne po 2 miesiącach. Zalecane jest brać po 2 lub 3 tabelki 3 razy dziennie. Jeśli nie trawisz samego smaku tabletek z drożdży to tak jak już napisałam wcześniej wybierz lewitan z dodatkiem melisy, mięty czy pyłku kwiatowego...
ashley808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:30   #89
Lilla87My
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: tabletki drożdżowe

Drogie Wizażanki
Dzisiaj moja koleżanka z pracy kupiła mi w zielarskim Lewitan. Wszystkie piszecie o cerze, a ja chciałabym dopytać Was o włosy. Zauważyłyście jakąś poprawę? Konkretnie chodzi mi o wypadanie no i czytałam gdzieś, że drożdże przyspieszają wzrost włosów.
Jeżeli zauważyłyście poprawę to piszcie! Chętnie poznam Wasze opinie

Pozdrawiam
Lilla87My jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 13:01   #90
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: tabletki drożdżowe

Cytat:
Napisane przez Qyodai Pokaż wiadomość
Słyszałam, że tabletki drożdżowe działają na poprawę cery. Raz kupiłam sobie Dromin, bo ktoś mi je polecił ze względu, na to że są dobre i niedrogie. Jednak wg zaleceń podanych na instrukcji 1 opakowanie starcza na 5 dni, a koszt opakowania to prawie 14 zł, a kurację należy stosować przez 3 miesiące, więc moim zdniem ten specyfik nie jest wcale taki niedrogi.


Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakieś tabletki zawierające drożdże, które byłyby skuteczne i niedrogie?
Witaj, ja kiedyś robiłam sobie maseczki z drożdży. Po miesiącu stosowania moja cera była pięknie gładka oraz nawilżona. Może zdecydujesz się na jej wypróbowanie? Polecam szczerze. Na pewno jest zdrowsza niż tabletki.

a więc tak:
Zmieszaj 2 dkg drożdży z 2 łyżkami mleka. Konsystencja paki musi być gęsta. Tak sporządzoną maseczkę nakładaj na całą twarz omijając okolice oczu. Po kwadransie czasie zmyj ją ciepłą wodą.
Stosuj co drugi dzień, przez dwa tygodnie i obserwuj rezultaty....
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-05 16:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.