Studia - to naprawdę tak wygląda? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 16:30   #1
Mallorca5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6

Studia - to naprawdę tak wygląda?


Cześć jestem nowa na tym forum, z tego co widze siedzą tu mili ludzie którzy często fajnie innym doradzają więc pomyślałam że założę konto i na początku napisze o swoich drobnych obawach no to do rzeczy. Pisałam w tym roku maturę, wybieram się na studia do innego miasta, i moje pytanie dotyczy właśnie tychże studiów. Otóż słyszałam o studentach wiele historii, że cały czas imprezują, i tym podobne Ja należę do towarzyskich osób, nie mam problemów w kontaktach z innymi, ale huczne imprezy, popijawy itp to zupełnie nie moje klimaty w liceum nie było mi z tym jakoś bardzo źle, nie myślałam o tym, było problemu. Ale teraz im bliżej października tym bardziej nie daje mi to spokoju, że nie ,,wpasowuję się" w ten obraz ,,typowego" studenta. Czy naprawdę każdy kto studiuje musi być imprezowiczem który każdy weekend spędza w klubie? nie chcę nikogo urazić, po prostu pytam bo od matury ciągle się nad tym zastanawiam. Czy tacy ludzie jak ja na uniwersytetach uchodzą za dziwaków? Momentami chodzi mi już po głowie że się w ogóle nie nadaję na studia Podkreślam, lubię spotykać ludzi, rozmawiać z nimi na codzień itd, ale to imprezowanie jest nie w moim stylu, nie czuję się dobrze w takich miejscach jak kluby, dyskoteki, nie lubię takich miejsc, kilka razy tam bywałam, nic specjalnego, chciałam szybko wyjść. Cieszę się na te studia bo to mój taki wymarzony kierunek, ale obawiam się że mój charakter (lub upodobania, jak to tam nazwać) przeszkodzi mi w cieszeniu się nimi, skoro ju mam coś w rodzaju kaca moralnego z tego powodu. No mam nadzieję że kojarzycie w czym problem i o co mi chodzi Może ktoś ma podobnie? W ogóle co o tym myślicie?
Mallorca5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:36   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Jeżeli znajdziesz sobie takie towarzystwo to tak będzie, osobiście znam osoby które lubią imprezy ale nie robią tego 24h/7 dni.

Tak samo jak nie spotkałem się z tekstami w stylu "miałem oddać projekt wczoraj, oddam pod koniec roku", "co tam nauka level sam się nie wbije/ pustynia odkurzy" Nagle większość osób siedzi i się uczy więc do tej pory nie rozumiem skąd tylu obiboków po internetach siedzi i się tym chwali

No ale, bądź sobą, bądź asertywna jeżeli ktoś będzie cię ciągnął po knajpach co sobotę a nie będziesz miała ochoty, i szukaj towarzystwa które jest podobne do Ciebie co nie będzie trudne jeśli na kierunku, wydziale, uczelni jest X,Y i Z osób
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:54   #3
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Wszystko zależy od miejsca i ludzi.

Ja przemieszkałam kilka lat w akademiku i wciąż nie rozumiem tych opowiadań o głośnych imprezach do 5 nad ranem. Owszem bywają takie chwile (juwenalia, urodziny) ale zawsze można się dogadać z sąsiadami. Tak samo jak bywają akademiki i piętra, gdzie jest zupełna cisza i człowiek aż ma wrażenie, że mieszka w klasztorze.
Dlatego nie sugerowałabym się anegdotami. Jeśli nie lubisz chodzić na imprezy to przecież nikt Cię nie zmusi.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:55   #4
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez Mallorca5991 Pokaż wiadomość
Cześć jestem nowa na tym forum, z tego co widze siedzą tu mili ludzie którzy często fajnie innym doradzają więc pomyślałam że założę konto i na początku napisze o swoich drobnych obawach no to do rzeczy. Pisałam w tym roku maturę, wybieram się na studia do innego miasta, i moje pytanie dotyczy właśnie tychże studiów. Otóż słyszałam o studentach wiele historii, że cały czas imprezują, i tym podobne Ja należę do towarzyskich osób, nie mam problemów w kontaktach z innymi, ale huczne imprezy, popijawy itp to zupełnie nie moje klimaty w liceum nie było mi z tym jakoś bardzo źle, nie myślałam o tym, było problemu. Ale teraz im bliżej października tym bardziej nie daje mi to spokoju, że nie ,,wpasowuję się" w ten obraz ,,typowego" studenta. Czy naprawdę każdy kto studiuje musi być imprezowiczem który każdy weekend spędza w klubie? nie chcę nikogo urazić, po prostu pytam bo od matury ciągle się nad tym zastanawiam. Czy tacy ludzie jak ja na uniwersytetach uchodzą za dziwaków? Momentami chodzi mi już po głowie że się w ogóle nie nadaję na studia Podkreślam, lubię spotykać ludzi, rozmawiać z nimi na codzień itd, ale to imprezowanie jest nie w moim stylu, nie czuję się dobrze w takich miejscach jak kluby, dyskoteki, nie lubię takich miejsc, kilka razy tam bywałam, nic specjalnego, chciałam szybko wyjść. Cieszę się na te studia bo to mój taki wymarzony kierunek, ale obawiam się że mój charakter (lub upodobania, jak to tam nazwać) przeszkodzi mi w cieszeniu się nimi, skoro ju mam coś w rodzaju kaca moralnego z tego powodu. No mam nadzieję że kojarzycie w czym problem i o co mi chodzi Może ktoś ma podobnie? W ogóle co o tym myślicie?
Miałam podobny problem, ale zrezygnowałam ze studiów z innego powodu.

Bądź sobą. Idziesz na studia dla siebie, nie po to, żeby ktoś oceniał, czy poziom Twojego imprezowania jest zadowalający. Wbrew pozorom, student też człowiek, a każdy człowiek jest inny.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:58   #5
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

jak dla mnie student-imprezowicz 24/7 to tylko stereotyp. Tak samo jak wielkie orgie w akademikach.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:03   #6
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Stwierdzenie, że każdy student to wieczny imprezowicz jest równoznaczne stwierdzeniu, że blondynki są głupie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:15   #7
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Oczywiście zdarzają się całonocne imprezy, ale nie jest tak cały czas. Uczyć też się trzeba, nie ma siły.
Nie masz się czego obawiać. Akademik to wspaniałe miejsce!
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 17:16   #8
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Tak samo jak nie spotkałem się z tekstami w stylu "miałem oddać projekt wczoraj, oddam pod koniec roku"
takie to akurat zdarzało mi się słyszeć parę razy
Autorko - ja jestem bardzo rozrywkowa i takich też mam znajomych. ale żadne z nas nie baluje co weekend przez trzy dni, bo to jest po prostu niemożliwe - fizycznie, psychicznie, finansowo. a poza tym to są studia, uczyć się trzeba na bieżąco mniej więcej przynajmniej i projekty ogarniać. i nikt nie wytyka palcami tych, którzy nie lubią chodzić na imprezy, to nie gimnazjum, kiedy trzeba było pić żeby być cool.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:19   #9
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

W liceum też dużo ludzi imprezuje, ale to nie znaczy, że wszyscy Student też człowiek, a jak wiadomo ludzie są różni.
Póki nie będziesz się wozić, że jako nie-imprezowiczka jesteś taka ęą, intelektualistka lubiąca głębsze rozrywki, to na pewno znajdziesz znajomych i wśród ludzi mniej i bardziej imprezujących.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:24   #10
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

w październiku też wybieram się na studia i posiadam podobne rozterki co Ty, ale wypowiedzi innych użytkowniczek mnie uspokoiły, także myślę, że będzie ok a do jakiego miasta się wybierasz? bo ja do Poznania, marzy mi się UAM.

dziewczęta, a kiedy należy sobie zaklepać miejsce w akademiku? słyszałam, że ludzie załatwiają to dopiero we wrześniu.
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:30   #11
falling_rain
Raczkowanie
 
Avatar falling_rain
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

ja własnie skończyłam pierwszy rok studiów, i nie byłam na ani jednej imprezie też nie lubię takich klimatów, jestem mało towarzyska. i jakos nikt mnie nie linczuje rozmawiam z większoscią osób na roku, i mam też wsrod nich grupkę bliższych koleżanek- one są raczej spokojne, ale lubią czasem wyjść do klubu, czy się napić. no i co poradzic, chodzą sobie, a ja przeciez nie muszę razem z nimi
jeśli spotykam się ze zdziwieniem, że jestem niepijąca i nieimprezująca, to tylko pozytywnym; coś w stylu, że "mało jest takich osób".

z kolei najbliższych przyjaciól mam podobnych do mnie. zyje sobie, studiuje, i wszystko jest w porządku.
mysle, że najważniejsze to po prostu zyc sobie po swojemu, nie ulegać presji "muszę koniecznie cośtam, bo inaczej będą na mnie dziwnie patrzeć".
falling_rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 17:31   #12
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość

dziewczęta, a kiedy należy sobie zaklepać miejsce w akademiku? słyszałam, że ludzie załatwiają to dopiero we wrześniu.
podanie składa się od razu jak dostaniesz informację czy dostałaś się na studia. Inaczej umknie Ci termin i będziesz mogła tam zamieszkać dopiero przy drugim naborze, a więc w listopadzie.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:31   #13
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez Mallorca5991 Pokaż wiadomość
Cześć jestem nowa na tym forum, z tego co widze siedzą tu mili ludzie którzy często fajnie innym doradzają więc pomyślałam że założę konto i na początku napisze o swoich drobnych obawach no to do rzeczy. Pisałam w tym roku maturę, wybieram się na studia do innego miasta, i moje pytanie dotyczy właśnie tychże studiów. Otóż słyszałam o studentach wiele historii, że cały czas imprezują, i tym podobne Ja należę do towarzyskich osób, nie mam problemów w kontaktach z innymi, ale huczne imprezy, popijawy itp to zupełnie nie moje klimaty w liceum nie było mi z tym jakoś bardzo źle, nie myślałam o tym, było problemu. Ale teraz im bliżej października tym bardziej nie daje mi to spokoju, że nie ,,wpasowuję się" w ten obraz ,,typowego" studenta. Czy naprawdę każdy kto studiuje musi być imprezowiczem który każdy weekend spędza w klubie? nie chcę nikogo urazić, po prostu pytam bo od matury ciągle się nad tym zastanawiam. Czy tacy ludzie jak ja na uniwersytetach uchodzą za dziwaków? Momentami chodzi mi już po głowie że się w ogóle nie nadaję na studia Podkreślam, lubię spotykać ludzi, rozmawiać z nimi na codzień itd, ale to imprezowanie jest nie w moim stylu, nie czuję się dobrze w takich miejscach jak kluby, dyskoteki, nie lubię takich miejsc, kilka razy tam bywałam, nic specjalnego, chciałam szybko wyjść. Cieszę się na te studia bo to mój taki wymarzony kierunek, ale obawiam się że mój charakter (lub upodobania, jak to tam nazwać) przeszkodzi mi w cieszeniu się nimi, skoro ju mam coś w rodzaju kaca moralnego z tego powodu. No mam nadzieję że kojarzycie w czym problem i o co mi chodzi Może ktoś ma podobnie? W ogóle co o tym myślicie?
Nie, nie każdy. Powiedziałabym, że jest wręcz odwrotnie- większość studentów jest ułożonych. Bardziej na zasadzie wypić 2 piwka, a następnego dnia na zajęcia.

Nie przejmuj się, bo nie ma czym.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:40   #14
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Jeśli chodzi o akademik to chyba zależy od uczelni. Najlepiej to poszukaj informacji na stronie uczelni albo zadzwoń żeby się upewnić co i jak
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:46   #15
Mallorca5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

[QUOTE=xandria_;47037710]w październiku też wybieram się na studia i posiadam podobne rozterki co Ty, ale wypowiedzi innych użytkowniczek mnie uspokoiły, także myślę, że będzie ok a do jakiego miasta się wybierasz? bo ja do Poznania, marzy mi się UAM.


AWF Biała Podlaska marzenie moje od dziecka

Może i racja że jak ktoś tu wspomniał to tylko stereotypy. Uspokoiłam się trochę, dzięki wam
już myślałam że ze mnie jest jakiś dziwak czy coś miło wiedzieć że może jednak nie
Mallorca5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:37   #16
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Na studiach jest zdecydowanie mniej czasu na imprezy niż w liceum. Jeśli to porządne studia to w okresie typowo imprezowym na przełomie maja i czerwca niestety trzeba o imprezowaniu zapomnieć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:09   #17
renczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 56
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Wszystko zależy od tego w jakim towarzystwie się obracasz, aczkolwiek uważam że to mit z tymi imprezami. Owszem czasem zdarza się impreza całonocna, jednak bardzo duża część ludzi pije raczej kulturalnie od czasu do czasu plus pracuje. A całonocne imprezy 24/7 to raczej legendy.
renczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:14   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez mallorca
Czy naprawdę każdy kto studiuje musi być imprezowiczem który każdy weekend spędza w klubie?
ahahhaha i hahaha i jeszcze raz ahhHAHAHAHAH

niestety większość studentów u mnie ze studiów weekendy wracała do rodziców :- ).
takze zamiast śnić o ostrym chlaniu i wiksach ala californication, pomysl o jedzeniu w słoikach i oszczędnościach
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 22:01   #19
Mallorca5991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ahahhaha i hahaha i jeszcze raz ahhHAHAHAHAH

niestety większość studentów u mnie ze studiów weekendy wracała do rodziców :- ).
takze zamiast śnić o ostrym chlaniu i wiksach ala californication, pomysl o jedzeniu w słoikach i oszczędnościach

cieszę się że poprawiłam komuś humor dzięki za radę, słoiki z jedzeniem zapewne się bardzo przydadzą
wszystkim jeszcze raz wielkie DZIĘKI za dodanie otuchy
Mallorca5991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 08:30   #20
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Cytat:
Napisane przez Mallorca5991 Pokaż wiadomość
Cześć jestem nowa na tym forum, z tego co widze siedzą tu mili ludzie którzy często fajnie innym doradzają więc pomyślałam że założę konto i na początku napisze o swoich drobnych obawach no to do rzeczy. Pisałam w tym roku maturę, wybieram się na studia do innego miasta, i moje pytanie dotyczy właśnie tychże studiów. Otóż słyszałam o studentach wiele historii, że cały czas imprezują, i tym podobne Ja należę do towarzyskich osób, nie mam problemów w kontaktach z innymi, ale huczne imprezy, popijawy itp to zupełnie nie moje klimaty w liceum nie było mi z tym jakoś bardzo źle, nie myślałam o tym, było problemu. Ale teraz im bliżej października tym bardziej nie daje mi to spokoju, że nie ,,wpasowuję się" w ten obraz ,,typowego" studenta. Czy naprawdę każdy kto studiuje musi być imprezowiczem który każdy weekend spędza w klubie? nie chcę nikogo urazić, po prostu pytam bo od matury ciągle się nad tym zastanawiam. Czy tacy ludzie jak ja na uniwersytetach uchodzą za dziwaków? Momentami chodzi mi już po głowie że się w ogóle nie nadaję na studia Podkreślam, lubię spotykać ludzi, rozmawiać z nimi na codzień itd, ale to imprezowanie jest nie w moim stylu, nie czuję się dobrze w takich miejscach jak kluby, dyskoteki, nie lubię takich miejsc, kilka razy tam bywałam, nic specjalnego, chciałam szybko wyjść. Cieszę się na te studia bo to mój taki wymarzony kierunek, ale obawiam się że mój charakter (lub upodobania, jak to tam nazwać) przeszkodzi mi w cieszeniu się nimi, skoro ju mam coś w rodzaju kaca moralnego z tego powodu. No mam nadzieję że kojarzycie w czym problem i o co mi chodzi Może ktoś ma podobnie? W ogóle co o tym myślicie?
Nie. Studiuję 4 lata a w klubie bylam ze 3 razy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 09:39   #21
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Miałam takie same obawy przed rozpoczęciem studiów- niepotrzebnie. Najbliższe moje koleżanki też nie włóczą się po klubach itp. Wychodzimy czasem, ale tam gdzie wszystkim odpowiada, czyli na jakieś eventy. Na dyskoteki nie chodzę i nikt dziwnie nie patrzy. Moim zdaniem studenci są w tej kwestii bardziej wyrozumiali dla innych niż licealiści na przykład.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:00   #22
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

wiesz, to zalezy na kogo sie trafi, gdzie studiuje i z kim chce sie przebywac.

Ja przez 4 miesiace tydzien w tydzien chodzilam na imprezy do akademika, w tygodniu tez sie zdarzalo, tluuumy, halas i tak caly czas. Ale to przypadek, po prostu ludzie towarzyscy i imprezowi mieszkali na jednym pietrze. Wybawilam sie w tym okresie za wszystkie czasy. Potem sie ludzie obronili, wyprowadzili i nastal spokoj na pietrze. Teraz nieważne do kogo pojde, to zawsze jest spokojnie.

Co do clubów. Jak ktos w mojej grupie da taka propozycje, to chlopacy patrza z politowaniem. Nikt tam nie chce chodzić.
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:08   #23
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

To racja, ze na studiach jest mniej czasu na imprezy. Tutaj jak chce sie miec wyniki to jednak trzeba sie uczyc, i wiekszosc osob tak wlasnie robi. Przeciez w liceum mialas ludzi, ktorzy lubili imprezy i ktorzy nie lubili. Na studiach jest tam samo, nagle czlowiek nie zmienia swojego charakteru i zmienia sie w imprezowa bestie . Mimo to na 1 roku w pierwsze miesiace jest najwiecej imprez (integracja ) i milo to wspominam :P. Nie przeszkadza mi to jednoczesnie chodzic na imprezy co ok 2 tygodnie i miec srednia powyzej 4,5, takze nie martw sie . Ja mam na uczelni znajomych, co nie chodza na imprezy i to nikogo nie dziwi, przeciez ludzi sa rozni.
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:42   #24
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Przez 5 lat mieszkałam w akademiku i to ponoć na najbardziej imprezowym piętrze. Bałam się przed rozpoczęciem studiów, że impreza będzie za imprezą a ja nie będę potrafiła się odnaleźć. I co? Pewnie, że huczne imprezy były, ale głównie, gdy ktoś obchodził urodziny, były juwenalia lub inne większe wydarzenia a tak to grupki imprezowały po pokojach, nie przeszkadzając innym Inaczej od razu przyleciałaby portierka.

Dużo zależy od towarzystwa, ale i kierunku studiów

Dla mnie imprezy mogą nie istnieć, ale jasne od czasu do czasu gdzieś w gronie znajomych wyskoczyliśmy, ale nikt za rękę mnie nie ciągnął i nie zmuszał
__________________
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:48   #25
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

zależy na jakich ludzi trafisz, z kim się zintegrujesz itp. Ja miałam dosyć rozrywkowe towarzystwo, na 5 roku mieliśmy imprezy co weekend w piątek :p
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 12:25   #26
PierniczkowaMi
Raczkowanie
 
Avatar PierniczkowaMi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Z jeziora ;p
Wiadomości: 123
GG do PierniczkowaMi
Dot.: Studia - to naprawdę tak wygląda?

Ja tylko dodam od siebie, że AWF to jednak specyficzna uczelnia i większość (nie wszyscy) to jednak osoby lubiące imprezować
Studenci są bardziej tolerancyjni, więc spokojnie
Najważniejsze to znaleźć swoje towarzystwo
__________________


Edytowane przez PierniczkowaMi
Czas edycji: 2014-06-26 o 12:26
PierniczkowaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 13:25:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.