Marcowe mamy 2015 cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-08, 20:15   #31
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

właśnie Aroli miała się wczoraj odezwać , może nie ma czasu z tą przeprowadzką , albo już urodziła

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

trzeba uważać na sale zabaw i pilnować dobrze czasu
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 20:18   #32
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
ja w końcu odpuściłam sobie pranie i rozwieszanie dzisiaj , poskładałam tylko to co suche na suszarce i nawet nie prasowałam , nie chce mi się , zresztą to miała być działka mojego męza (prasowanie )
zrobiłam za to sałatkę jarzynową na jutro na śniadanko

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



mój Kuba też chyba już śpi , zresztą nie wiem , bo mąz jeszcze z pokoju nie wyszedł, ale jemu się zdarza zasnąć z nim , albo jeszcze siedzi i na telefonie internet przegląda

Kubuś też coś ostatnio ma swoje fochy , co prawda on aż takich awantur nie wiadomo jakich nie robi, ale widać różnicę w jego zachowaniu w przeciągu ostatnich dwóch tygodni , teraz chce cały czas abym się z nim bawiła lub jak coś robie to musi być blisko przy mnie i koniec , jak piszę na wizażu na przykład to musi mi siedzieć na kolanach , oczywiście często mi przeszkadza i sam próbuje coś napisać

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

My dzisiaj bylismy drugi raz na spacerze, jak wracalismy to już całkiem ciemno było , Kuba wywalił mi się w błoto , ale kalosze mu założyłam tym razem i przynajmniej nie miał przemoczonych butów , musze mu koniecznie kupić kalosze, ale takie ocieplane , bo u mnie drogi jako takiej nie ma i tylko błoto i woda , dla dziecka raj gorzej z rodzicami

ech już mi się spać chce , po kiepskiej nocy mam nadzieję, że dzisiaj bedzie lepiej , lece jeszcze chwile na telewizor może cos będzie ciekawego

do jutra

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

hehe trzeba uważać na te sale zabaw
Moja Kasia też wszystko by chciała robić. Normalne mamy dzieci spokojnie 😌
A bunt przy mamie też normalny. 😜
Fajny ten plac zabaw hihi.
Ostatnio pranie tak kiepsko się suszy na balkonie że wrrr mało tskie napowietrzone. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 21:49   #33
Martusiaczek1132
Raczkowanie
 
Avatar Martusiaczek1132
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

U nas chyba też juz bunt sie zaczyna... Wszystko wymusza płaczem... mam nadzieje, ze szybko przejdzie. I sama nigdzie nie pojdzie nawet pare kroków np po lalke. tata albo mama za reke i jazda.. A sprobuj odmowic to krzyk na pol bloku.
Martusiaczek1132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 08:53   #34
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry
My dzisiaj wstaliśmy o 8 , Kuba spał dzisiaj berdzo ładnie, ale o 5:30 coś się przebudził i chwile się kręcił chyba do 6 , ale bez płaczu
ja właśnie popijam kawę , kurcze nie wiem czy mam iść z młodym na spacer, bo dziadek zawsze przyjeżdza jakoś nie zapowiedzianie i w środy właśnie , nie wiem czemu nie może dzień wcześniej zadzwonić, że przyjeżdża jakbym ja nic innego nie robiła tylko w domu siedziała :/ jak do 10 go nie bedzie to idziemy i dupie , muszę kupić płyn do płukania , bo mi się skończył a trzeba pranie wstawić , dobrze, że z gotowaniem mam dzisiaj luz , bo mamy rosół z wczoraj i hamburgery mam domowe naszykowane to mąż sobie zrobi na grillu , a ja pójdę z Kuba na spacer popołudniu jak wstanie, bo zanim mąż wróci to już ciemno , a tak to jeszcze młody polata trochę do tej 17-tej , no nic idę robić młodemu śniadanie i się zbieramy

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Martusiaczek1132 Pokaż wiadomość
U nas chyba też juz bunt sie zaczyna... Wszystko wymusza płaczem... mam nadzieje, ze szybko przejdzie. I sama nigdzie nie pojdzie nawet pare kroków np po lalke. tata albo mama za reke i jazda.. A sprobuj odmowic to krzyk na pol bloku.
mój Kuba też czasami ma takie akcje, na szczęście nie każdorazowo, ale zdarza się , a jak nie chcę z nim iść to siada i płacze

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Moja Kasia też wszystko by chciała robić. Normalne mamy dzieci spokojnie 😌
A bunt przy mamie też normalny. 😜
Fajny ten plac zabaw hihi.
Ostatnio pranie tak kiepsko się suszy na balkonie że wrrr mało tskie napowietrzone. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie jest tak totalnie do dupy na balkonie, że ja mogę zrobić jedno pranie na dwa dni, żeby wyschło , bo tak kiepsko mamy balkon, że wymiany powietrza zero , dlatego Kuby ciuszki piore i na kaloryfery rozwieszam po troszkę , bo inaczej nie wiem w czym byśmy chodzili

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

kurcze Aroli się nie odzywa czyżby ....
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 09:52   #35
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry

Dzis naszeczescie noc ok,zero pobudek i od rana chodzi usmiechniety takze dzien zapowiada sie dobrze. Oby mu tak zostalo.

Zaraz pojdzie na drzemke to zajme sie obiadem dzis mielone ziemniaki i surowka

AROLI zlituj sie kobieto i nie trzymaj nas w niepewnosci
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:44   #36
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

1478688236360.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:46   #37
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Co sądzicie. Ciężko znaleźć kurtke jak diabli 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

http://www.51015kids.eu/dziewczynka-...ca-3a3102.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Wszystko takie napompowane. Nie moge sie zdecydować eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Widziałam na żywo tą kurtkę szkoda że nie jest jednolita kolorystycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Później się odezwę. Pozdr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 11:29   #38
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Co sądzicie. Ciężko znaleźć kurtke jak diabli ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

http://www.51015kids.eu/dziewczynka-...ca-3a3102.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Wszystko takie napompowane. Nie moge sie zdecydować eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Widziałam na żywo tą kurtkę szkoda że nie jest jednolita kolorystycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Później się odezwę. Pozdr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurtka sliczna,ale jak dla/mnie za jasna,mysle praktycznie jak Martynka byla mala to raczej jesli chodzilo o kurtki to wybieralam jej ciemniejsze kolory z obawy o szybkie brudzenie,a wiadomo ze u naszych dziciakow o to bardzo latwo.

Zreszta nawet teraz jak juz z cory duza pannica to i tak jej kupuje kurtki raczej w ciemnych kolorach,ale moja to wgole nie uwaza i czsami jak ja odbieram ze szkoly to lapie sie za glowe od czego ona taka brudna

Ta tez jest fajna :
http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-...ca-5a3102.html
Ale widze ze nie maja rozmiarow

Ta tez fajna :
http://www.51015kids.eu/dziewczynka-...ca-3a2902.html

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0396659004.html

W smyku tez widzialam fajne

Edytowane przez MaMusKA29
Czas edycji: 2016-11-09 o 11:40
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 11:44   #39
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Co sądzicie. Ciężko znaleźć kurtke jak diabli 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

http://www.51015kids.eu/dziewczynka-...ca-3a3102.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Wszystko takie napompowane. Nie moge sie zdecydować eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Widziałam na żywo tą kurtkę szkoda że nie jest jednolita kolorystycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Później się odezwę. Pozdr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kurteczka bardzo ładna i fajnie, że jest podszyta polarem , bo widać , że jest na prawde ciepła , ja mam dla Kuby taką i założe mu ja dopiero jak bedzie u mnie ok. 0 stopni, bo jest taka gruba , dosyć ciężka , a raz jak byłam w pepco to tak z ciekawości poszłam zobaczyć kurtki to one niby pucjowe, ale takie leciutkie nie wiem czy na mrozy bym mu taka kurtkę założyła, chyba , że bardzo gruby sweter pod spodem

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Dzis naszeczescie noc ok,zero pobudek i od rana chodzi usmiechniety takze dzien zapowiada sie dobrze. Oby mu tak zostalo.

Zaraz pojdzie na drzemke to zajme sie obiadem dzis mielone ziemniaki i surowka

AROLI zlituj sie kobieto i nie trzymaj nas w niepewnosci
i jak tam Kubuś ? , mój dzisiaj też ma bardzo fajny humor , zresztą on prawie zawsze jest w dobrym nastroju, ale dzisiaj jakoś fajnie wyjątkowo

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

My byliśmy w biedrze , szliśmy na nogach i zajęło nam to prawie godzinę , Kubuś jak się czymś zainteresuje to dopuki go nie wezmę to bedzie się bawił w tym przypadku furtką , założyłam mu kalosze, bo normalne buty by tej trasy nie przetrwały , kupiłam mu nowe buty o takie:
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/371485
ale na razie mi ich szkoda na moją drogę , bo jest tragiczna , dzisiaj mu zamówie kalosze ocieplana albo śniegowce , chociaż chyba śniegowce to na prawde na mrozy , no zobaczymy

mąż mój dzwonił, że go rozłożyło i żebym poszła mu kupić przy okazji leki do apteki jak będę szła na spacer z Kubą , no to będzie się działo dzisiaj , już wczoraj coś mówił, że chyba go coś bierze , ale będzie z nim dzisiaj trzy światy
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 12:15   #40
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
kurteczka bardzo ładna i fajnie, że jest podszyta polarem , bo widać , że jest na prawde ciepła , ja mam dla Kuby taką i założe mu ja dopiero jak bedzie u mnie ok. 0 stopni, bo jest taka gruba , dosyć ciężka , a raz jak byłam w pepco to tak z ciekawości poszłam zobaczyć kurtki to one niby pucjowe, ale takie leciutkie nie wiem czy na mrozy bym mu taka kurtkę założyła, chyba , że bardzo gruby sweter pod spodem

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



i jak tam Kubuś ? , mój dzisiaj też ma bardzo fajny humor , zresztą on prawie zawsze jest w dobrym nastroju, ale dzisiaj jakoś fajnie wyjątkowo

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

My byliśmy w biedrze , szliśmy na nogach i zajęło nam to prawie godzinę , Kubuś jak się czymś zainteresuje to dopuki go nie wezmę to bedzie się bawił w tym przypadku furtką , założyłam mu kalosze, bo normalne buty by tej trasy nie przetrwały , kupiłam mu nowe buty o takie:
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/371485
ale na razie mi ich szkoda na moją drogę , bo jest tragiczna , dzisiaj mu zamówie kalosze ocieplana albo śniegowce , chociaż chyba śniegowce to na prawde na mrozy , no zobaczymy

mąż mój dzwonił, że go rozłożyło i żebym poszła mu kupić przy okazji leki do apteki jak będę szła na spacer z Kubą , no to będzie się działo dzisiaj , już wczoraj coś mówił, że chyba go coś bierze , ale będzie z nim dzisiaj trzy światy
Tez sie nad nimi zastanawiam,tylko nie wiem czy Kuby noga wejdzie bo ma on dosc szertoka stope i zawsze jest problem.

Jak narazie panicz jest wesoly tzn byl,teraz spi zobaczymy jak wstanie.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 12:35   #41
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Tez sie nad nimi zastanawiam,tylko nie wiem czy Kuby noga wejdzie bo ma on dosc szertoka stope i zawsze jest problem.

Jak narazie panicz jest wesoly tzn byl,teraz spi zobaczymy jak wstanie.
właśnie mi się wydaje, że one są szerokie, ja się zastanawiam czy mój Kuba nie będzie w nich pływał, bo on ma za to drobne stopy , a jaki twój Kubuś nosi rozmiar teraz ?
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 13:46   #42
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej mamuśki !

Jestem, jestem nie rodzę jeszcze co mnie dziwi bo przez tę przeprowadzkę i układanie wszystkiego itp to ledwo żyję...

Fajnie, że o mnie pamiętacie

Już się urządziliśmy w miarę, mąż zabrał walizki, pokój Matisia gotowy, wszystko poukładane i dzień też taki jak u nas z tym, że zamiast na plac zabaw to na spacer chodzimy do lasu i do koko- kury i tyle atrakcji.
W poniedziałek zostawiłam małego i pojechałam do naszego mieszkania zabrać jeszcze parę rzeczy i do paczkomatu przy okazji, do swojej roboty na moment i na pocztę i wracałam w mega korku 10 km w 50 min tragedia normalnie, więc w sumie dopiero wczoraj ogarniałam pokoje bo w poniedziałek nie dałam już rady.

Wczoraj była u nas super pogoda- słoneczko i tak przyjemnie, za to dzisiaj od rana pada deszcz ze śniegiem i tak jakoś depresyjnie jest.
Mati chyba w miarę zniósł przeprowadzkę, nie budzi się w nocy- myślę, że to zasługa jego łóżeczka- może tak bardzo nie odczuwa zmiany. Rozrabia, męczy kota, ale ładnie je i dzień jakoś nam leci całkiem, całkiem. Nie wiem czy przypadkiem znowu 5-ki go nie męczą bo w nocy trochę pojękiwał, zrobił wczoraj 3 takie rzadsze kupy i ciągle coś gryzie, ale nie ma żadnych innych objawów.

Mąż też załapał jakieś zapalenie gardła czy krtani bo 2 dni nie mógł nic mówić, nawet jak próbował Matiego na karę posadzić to tak śmiesznie gadał jak baba ale uparty i ani syropu ani nic...tylko mówi, że jedyne co mu pomoże to seks

Monika

Super, że wszystko ok z przepływami.

Skleroze mam co pisałyście, mimo, że czytałam wieczorami na bierząco

Co do ubierania to ja zakładam Matiemu: body kr. rękaw, koszulka, kurtka-juz grubsza ale tu u rodziców on ciągle na nogach, dresy i na to cienkie spodnie przeciwdeszczowe i kalosze z pianki- bez ocieplenia. Rękawiczki (cienkie) mu zakładam jak ma zimne rączki, nie ściąga ich więc chyba mu akurat, szalik ala golf i czapkę polarową.
Myślę, że jest mu w sam raz

Zaraz wrzucę parę zdjęć do klubu z naszego wczorajszego spacerku

A Michiru


Cieszę, się, że u Ciebie wszystko dobrze się układa, oby nowy partner okazał się bardziej odpowiedzialny i w 100% pewny uczuć do Ciebie, a nie jak poprzedni, że nie wiedział co on chce.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Monika

Fajne buciki, jakie wzięłaś rozmiar ? Ja jeszcze nie kupiłam Matiemu co ze mnie za matka- zimno w ☠☠☠☠u a dziecko ma tylko kalosze lub adidasy

KasiaWiki

Kurteczka śliczna, ale podzielam zdanie Mamuśki- że za jasna, u nas byłaby na jedno wyjście, bo w lesie mnóstwo "przeszkód" i Mati pada jak długi przynajmniej z 20 razy
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 13:50   #43
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
właśnie mi się wydaje, że one są szerokie, ja się zastanawiam czy mój kuba nie będzie w nich pływał, bo on ma za to drobne stopy , a jaki twój kubuś nosi rozmiar teraz ?
22
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 14:14   #44
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Mamuska

Dane na pierwszą stronę : Aroli, Iza, 28 lat, TP 28.03.2015- Mateusz Filip ur. 29.03.2015 godz. 0:55 dł. 55cm waga 3270g SN
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 14:42   #45
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej. Bylam w smyk hm zara 51015 i tylko ta jedna mi odpowiadała a z propozycji Mamuski zadnej nie było stacjonarnie a chciałabym na wyjazd jutrzejszy. Ok. 17 pojedziemy zmierzyć.
Smyku są 2 ale jedna cienka a druga taka bardziej narciarska a chciałabym ubrać bardziej dziewczeco Kasię. Ależ mam wymagania 😜
Potem buty. Łoo ...

Aroli dobrze że z Tobą ok a przeprowadzka się kończy.
Pozdr
Do później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 15:31   #46
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej mamuśki !

Jestem, jestem nie rodzę jeszcze co mnie dziwi bo przez tę przeprowadzkę i układanie wszystkiego itp to ledwo żyję...

Fajnie, że o mnie pamiętacie

Już się urządziliśmy w miarę, mąż zabrał walizki, pokój Matisia gotowy, wszystko poukładane i dzień też taki jak u nas z tym, że zamiast na plac zabaw to na spacer chodzimy do lasu i do koko- kury i tyle atrakcji.
W poniedziałek zostawiłam małego i pojechałam do naszego mieszkania zabrać jeszcze parę rzeczy i do paczkomatu przy okazji, do swojej roboty na moment i na pocztę i wracałam w mega korku 10 km w 50 min tragedia normalnie, więc w sumie dopiero wczoraj ogarniałam pokoje bo w poniedziałek nie dałam już rady.

Wczoraj była u nas super pogoda- słoneczko i tak przyjemnie, za to dzisiaj od rana pada deszcz ze śniegiem i tak jakoś depresyjnie jest.
Mati chyba w miarę zniósł przeprowadzkę, nie budzi się w nocy- myślę, że to zasługa jego łóżeczka- może tak bardzo nie odczuwa zmiany. Rozrabia, męczy kota, ale ładnie je i dzień jakoś nam leci całkiem, całkiem. Nie wiem czy przypadkiem znowu 5-ki go nie męczą bo w nocy trochę pojękiwał, zrobił wczoraj 3 takie rzadsze kupy i ciągle coś gryzie, ale nie ma żadnych innych objawów.

Mąż też załapał jakieś zapalenie gardła czy krtani bo 2 dni nie mógł nic mówić, nawet jak próbował Matiego na karę posadzić to tak śmiesznie gadał jak baba ale uparty i ani syropu ani nic...tylko mówi, że jedyne co mu pomoże to seks

Monika

Super, że wszystko ok z przepływami.

Skleroze mam co pisałyście, mimo, że czytałam wieczorami na bierząco

Co do ubierania to ja zakładam Matiemu: body kr. rękaw, koszulka, kurtka-juz grubsza ale tu u rodziców on ciągle na nogach, dresy i na to cienkie spodnie przeciwdeszczowe i kalosze z pianki- bez ocieplenia. Rękawiczki (cienkie) mu zakładam jak ma zimne rączki, nie ściąga ich więc chyba mu akurat, szalik ala golf i czapkę polarową.
Myślę, że jest mu w sam raz

Zaraz wrzucę parę zdjęć do klubu z naszego wczorajszego spacerku

A Michiru


Cieszę, się, że u Ciebie wszystko dobrze się układa, oby nowy partner okazał się bardziej odpowiedzialny i w 100% pewny uczuć do Ciebie, a nie jak poprzedni, że nie wiedział co on chce.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Monika

Fajne buciki, jakie wzięłaś rozmiar ? Ja jeszcze nie kupiłam Matiemu co ze mnie za matka- zimno w ☠☠☠☠u a dziecko ma tylko kalosze lub adidasy

KasiaWiki

Kurteczka śliczna, ale podzielam zdanie Mamuśki- że za jasna, u nas byłaby na jedno wyjście, bo w lesie mnóstwo "przeszkód" i Mati pada jak długi przynajmniej z 20 razy
już myślałam, że urodziłaś i dlatego cię nie ma
ja Kubie też zakładam kalosze nie ocieplane, ale teraz założyłam mu do nich grubą pare skarpet , bo lata po tym lodowatych kałużach i nie wiem czy mu w stopy by zimno nie było, te buty to mu założę jak nie będzie u takiego błota bo mi ich szkoda

dobrze, że już przeprowadzka ku końcowi

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
22
a ja teraz Kubie kupiłam 23 rozmiar , bo on ma juz te 22 na styk i nie wiem czy czasem te jego adidasy go już nie cisną

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Hej. Bylam w smyk hm zara 51015 i tylko ta jedna mi odpowiadała a z propozycji Mamuski zadnej nie było stacjonarnie a chciałabym na wyjazd jutrzejszy. Ok. 17 pojedziemy zmierzyć.
Smyku są 2 ale jedna cienka a druga taka bardziej narciarska a chciałabym ubrać bardziej dziewczeco Kasię. Ależ mam wymagania 😜
Potem buty. Łoo ...

Aroli dobrze że z Tobą ok a przeprowadzka się kończy.
Pozdr
Do później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o ja ale się nachodziłaś po sklepach , ja to już nie pamiętam kiedy tak łaziłam a najlepsze jest to , że pewnie jak bym poszła na szoping to też zamiast dla siebie to tylko po dzieciowych sklepach bym śmigała
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 15:36   #47
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Jeszcze co... Opony zimowe pasuje założyć. Rano musimy podjechać do jego mamy zostawi nas a sam pojedzie założyć. Ah jak zawsze jakieś z autem niedopatrzenia. Dawno mówiłam że jedziemy to teraz dopiero się obudził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 17:17   #48
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Jeszcze co... Opony zimowe pasuje założyć. Rano musimy podjechać do jego mamy zostawi nas a sam pojedzie założyć. Ah jak zawsze jakieś z autem niedopatrzenia. Dawno mówiłam że jedziemy to teraz dopiero się obudził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nas tez to czeka,ale musimy kupic nowe,znowu kasa pojdzie ,ale z tym nie ma zartow,juz od dwochdni jak odpalam auto to pojawia sie komunikat uwaga gololedz

Monika
Ja tez Kubie kupie 23 bo 22 sa na styk.

AROLI
Bardzo ladne imie Super,ze przeprowadzka juz za wami,a Tz niech sobie zartow nie robi tylko idzie do lekarza,bo zapalenie krtani jest zarazliwe i o ile on to moze przejsc w miare lagodnie to takie maluszki jak nasze bable juz niekoniecznie,bo zapalenie krtani czesto prowadzi to naglego ataku kaszlu zazwyczaj w nocy i wtedy to juz tylko szpital ,wim co pisze bo mojej siostry chlopaki to maja dos czesto i zazwyczaj laduja na ip,takze gon chlopa do lekarza
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 22:50   #49
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Mamuśka

Juz mu przechodzi i Mati na szczęście się nie zaraził, nawet nie wiedziałam że to takie grozne, ale w sumie może on ma tylko suchy kaszel a nie zapalenie krtani hmmm.

Dzisiaj Mateusz miał koszmarny dzień, był jeczacy, marudny a do tego strasznie niegrzeczny. Wszystko do buzi plus gorzej jadł ale nie zmuszałam go bo to pewnie przez zęby. Dałam mu na noc ibufen i póki co śpi spokojnie a wcześnie zasnął bo o 20:30 ciekawe o której wstanie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 07:37   #50
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry☺

Wystartowaliśmy. Pogoda jak narazie ładna. Tobołkó masa a tylko na weekend jedziemy haha

Kupiłam buty zimowe dla Kasi w Bartku. Bo za chiny nie idzie znaleźć dobrze leżących butów. W ccc byly ładne ale znuszczone...widać było że rozklejone... Buty z Bartka za 199 zł nie przemakalne. Nie wiem jak foto zamieszcze bo mam tylko tel.
Aroli ☺ dobrego dnia oby kawalerowi humor dopisywał. Jak nocka lepiej? Kiedy te zębiska powychodza i zakończy się ten etap...😒
Zdrówka wszystkim ☺😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 07:47   #51
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry

Aroli
No niestety to jest bardzo grozne,szczegolnie dla dzieci do lat 3,siostry syn ma teraz 4 lata i jak mial to w tym roku to udalo sie nad tym po raz pierwszy zapanowac i nie musieli jechac na IP.
Jak nocka ?

KasiaKasiaWiki
Kupilas cos Kasi ?

Za nami druga z rzedu przespana noc,oby mutak zostalo przynajmniej do niedzieli bo w sobote dzieciaki spia u tesciow i tesciowa juz pwnikuje czy Kuba sie obudzi i w ogole ze sie nie wyspi.

Dopijam kawe i lecimy na zakupy bo w lodowce swiatlo

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wystartowaliśmy. Pogoda jak narazie ładna. Tobołkó masa a tylko na weekend jedziemy haha

Kupiłam buty zimowe dla Kasi w Bartku. Bo za chiny nie idzie znaleźć dobrze leżących butów. W ccc byly ładne ale znuszczone...widać było że rozklejone... Buty z Bartka za 199 zł nie przemakalne. Nie wiem jak foto zamieszcze bo mam tylko tel.
Aroli  dobrego dnia oby kawalerowi humor dopisywał. Jak nocka lepiej? Kiedy te zębiska powychodza i zakończy się ten etap...😒
Zdrówka wszystkim 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bezpiecznej podróży
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 08:02   #52
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Kupiłam Kasi tą jasną kurtke i buty z Bartka. Ale foty tutaj nie mam jak dodać bo pisze z tel ale probuje...1478764921572.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 12:45   #53
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Kupiłam Kasi tą jasną kurtke i buty z Bartka. Ale foty tutaj nie mam jak dodać bo pisze z tel ale probuje...Załącznik 6736536

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hej zdjęcie widać , buty śliczne

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Dzień dobry☺

Wystartowaliśmy. Pogoda jak narazie ładna. Tobołkó masa a tylko na weekend jedziemy haha

Kupiłam buty zimowe dla Kasi w Bartku. Bo za chiny nie idzie znaleźć dobrze leżących butów. W ccc byly ładne ale znuszczone...widać było że rozklejone... Buty z Bartka za 199 zł nie przemakalne. Nie wiem jak foto zamieszcze bo mam tylko tel.
Aroli ☺ dobrego dnia oby kawalerowi humor dopisywał. Jak nocka lepiej? Kiedy te zębiska powychodza i zakończy się ten etap...😒
Zdrówka wszystkim ☺😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hehe tak to jest, że dla dziecka trzeba mase rzeczy wziąć , pojedziesz i odpoczniesz sobie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Mamuśka

Juz mu przechodzi i Mati na szczęście się nie zaraził, nawet nie wiedziałam że to takie grozne, ale w sumie może on ma tylko suchy kaszel a nie zapalenie krtani hmmm.

Dzisiaj Mateusz miał koszmarny dzień, był jeczacy, marudny a do tego strasznie niegrzeczny. Wszystko do buzi plus gorzej jadł ale nie zmuszałam go bo to pewnie przez zęby. Dałam mu na noc ibufen i póki co śpi spokojnie a wcześnie zasnął bo o 20:30 ciekawe o której wstanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no jak byliśmy w maju w szpitalu, co Kuba wtegy leżał, co prawda choróbska mu się zbiegły , bo miał rota , ale zaczęło się od zapalenia krtani właśnie , a skończyło na ostrym zapaleniu oskrzeli

może na przeprowadzke tak reaguje, jednak nie u siebie to wiesz , może musi odreagować , a jak nocka ?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Dzień dobry
My dzisiaj wstaliśmy o 8:30 dopiero, ale nocka nie ciekawa, Kuba się dwa razy budził w nocy z płaczem , tak więc wzięłam go do siebie i spał później ze mną bardzo dobrze
wczoraj Kuba miał mały wypadek wieczorem , juz po kąpieli szykował się do spania i tak się przewalał na łóżku , że spadł z łóżka i uderzył głową w panele , huk był taki, że mąż z salonu przyleciał , Kuba bardzo płakał miał odruchy wymiotne, tak więc nie pozwoliłam mu spać do 21 i obserwowałam, czy nie ma wstrząsu , dawałam mu książeczki, żeby pokazywał obrazki , czy dobrze śledzi wzrokiem i wszystko było ok , był świadomy i ruchowo też tak jak zawsze , a napędził nam stracha jak nie wiem , mówię do męża , że jak tylko coś będzie nie tak to jedziemy z nim od razu na IP , połozyłam go spać o 21 i tak już 15 po zasnął , mąż spał w salonie, bo chory i wziął polopirynę i wypacał się na kanapie, a ja całą noc na czuju , dałam mu jeszcze ibum na noc , ale dwa razy wstawał i płakał nie wiem czemu tak więc spał ze mną , a najlepsze jest to, że on nie ma nigdzie śladu uderzenia, żadnego guza , zaczerwienienia nic totalnie , dzisiaj jest taki jak zawsze

byliśmy już na spacerze, ale tak zimno jak nie wiem , kałuże z lodem i szron , wyszliśmy na godzinkę do sklepu po pieczywo , a z powrotem Kuba na nogach zasuwał to troche sobie poganiał , miał na sobie te kalosze , które nie były ocieplane, ale miał dwie pary skarpet i zimno mu w nogi nie było a właził do tych lodowatych kałuż oczywiście, nogi ciepłe jak sprawdzałam w domu , zaraz idzie spać , a ja muszę troche ogarnąć moja chałupę i coś na obiad zrobić
Mamuśka przypomnij mi jak robiłaś ten sos do kalafiora czy brokuła już nie pamiętam ??? , może też zrobię , bo gotowany taki z bułką mi się już znudził, a mam jeszcze pół i trzeba go zjeść

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

ech mój mały już śpi od ponad godziny , a ja zamiast coś robić to siedzę na dupie , mam lenia totalnego , stwierdziłam, że z gotowaniem się wysilać nie będę i zrobię dzisiaj pizzę , dla młodego jest zupa pomidorowa a na drugie danie mam ruskie pierogi mojej roboty tylko zamrożone to mu odgrzeję , jak wstanie to się do tesco przejedziemy , bo mu muszę pampersy kupić i mleko się kończy , on dzisiaj miał coś spust z mlekiem , bo wypił najpierw rano 210 i przed drzemką 180 do tego zjadł rogala z serkiem twarożkowym i kawałek pączka
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:00   #54
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

http://targsmaku.pl/gotowanie/przepi...wym,88971.html[LIST=1] tylko ze robilam tylko ze smietany i bez czosnku
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:26   #55
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
http://targsmaku.pl/gotowanie/przepi...wym,88971.html[LIST=1] tylko ze robilam tylko ze smietany i bez czosnku
o to juz jutro zrobię, bo dzisiaj mam lenia jak nie wiem , pogoda juz taka, że ponuro jest i tylko zawinąć się w koc przed telewizorem i popijać herbate
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 09:23   #56
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry
Jedziemy właśnie do drugiej babci która jest w sanatorium niedaleko od moich rodziców. Jeszcze godzina drogi. Kasia śpi. W nocy wierciła się niemiłosiernie. Nie wyspałam się no małż sapał i Kasia się wierciła. O Boże. Ok to tyle na razie. Miłego dnia☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 09:36   #57
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jedziemy właśnie do drugiej babci która jest w sanatorium niedaleko od moich rodziców. Jeszcze godzina drogi. Kasia śpi. W nocy wierciła się niemiłosiernie. Nie wyspałam się no małż sapał i Kasia się wierciła. O Boże. Ok to tyle na razie. Miłego dnia☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cześć

przybijmy sobioe piątkę ja też nie wyspana , Kuba coś źle śpi ostatnio i dzisiaj od 3 do 5 gadał i wyspał się w najlepsze , nie wiem co robić , aby nie miał tych pobudek nocnych, nie wiem może za długo śpi i dlatego taki wyspany , dzisiaj go obudziłam o 7 na drzemkę też dam mu spać tylko 1.5 h , zobaczymy czy to pomoże , mój mąz też śpi jak kamień , Kuba się mocno wirci, gada , popłakuje a on nic, nawet dzisiaj zapomniał wyłączyć budzik i nawalał o 6 rano a on śpi w najlepsze , ja nie wiem jak on to robi
udanego wyjazdu ci życzę dzisiaj , obyś troszkę wypoczeła

zaraz chyba pójdziemy na drzemkę, ja też musze się troszke zdrzemnąć :/ , a póxniej po mimo, że pogoda totalnie do dupy to pójdziemy się przejść na spacer , bo innego dzisiaj robić
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 10:00   #58
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry
A ja dzisiaj dla odmiany jestem wyspana,spalismy do 8:30

Jakby co to zapraszam na rogale marcinskie

Kuba zaraz idzie na drzemke,a ja biore sie za odrabianie lekcji z Martynka bo przez chorobe ma zaleglosci .

Pa do pozniej
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 10:02   #59
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika hej. Mój mąż budzi się jak coś Kasia by marudziła. Może Kuba potrzebuje mieć swój pokój?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
A ja dzisiaj dla odmiany jestem wyspana,spalismy do 8:30

Jakby co to zapraszam na rogale marcinskie

Kuba zaraz idzie na drzemke,a ja biore sie za odrabianie lekcji z Martynka bo przez chorobe ma zaleglosci .

Pa do pozniej
Cześć. Dobrze że wyspałaś. Należało się Tobie. Dobrego dnia ☺😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 12:27   #60
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

U nas ostatnie 2 nocki super, zero pobudek, w środę dałam mu ibufen, a wczoraj już w dzień ok, ślini się tylko i wszystko pcha do buzi ale nie jest marudny.
Tu u rodziców idzie spać 20:30-40 i wstaje o 9 lub chwilę przed, w dzień śpi tak jak zwykle 2,5-3h, mimo, że to Warszawa to jednak ta zielona część, dom w lesie to też inne powietrze i może dlatego tak śpi
Teraz mąż chodzi z nim po ogrodzie bo dzisiaj Mati nie chciał iść do lasu woli biegać za psem i kurami dobrze, że nie pada ale zimno strasznie 1 stopień na plusie, masakra ta jesień. W nocy musiał padać śnig z deszczem bo gdzieniegdzie leży.

Jutro mamy dzień pełen wrażeń na 14 na roczek do mojego bratanka (chrześniak męża) a na 18 mąż robi 30-stkę w Hula Kula... zaprosił z 30 osób- już sobie wyobrażam co się będzie działo i tak ryzykujemy bo zapłacił całość i jak zacznę rodzić to przepadnie więc dzisiaj leżę i odpoczywam, żeby się nic nie zaczęło. Mogę rodzić od poniedziałku, bo w niedzielę jedziemy kupić Matisiowi buty.

KasiaWiki

Śliczne buciki chyba też wybiorę Bartka bo ładne mają, ciekawe tylko czy faktycznie nie będą przemakać. Mierzyli Kasi nóżkę i pomagali dobrać rozmiar ?, myślę, że dla Mateusza z 24 będą ok. Jedziemy do Arkadii.

Mamuska

A to widzisz, to groźne te zapalenie krtani gdybym wcześniej wiedziała, to bym kazała mężowi parę dni nocować u nas w domu a jak tu przyjeżdżał to miał kontakt z Matim typu buzi i inne więc mógł go zarazić no i dobrze, że mnie nie zaraził... Już prawie nie kaszle, tylko dzisiaj rano miał atak, ale wmusiłam mu syrop...
A rogala z wielką przyjemnością

Monika

Może te ciężkie nocki są tylko chwilowe ? Mati też tak miał czasami, teraz jest akurat lepiej, modlę się żeby tak spał jak wrócę z małym ze szpitala

Jak nie urodzę to w środę mam wizytę u mojej gin, chyba wezmę tatę ze sobą bo wczoraj jak jechałam autem to brzuch niemalże na kierownicy a wizytę mam na 15:20-akurat mąż robi wysyłkę o tej porze.

Wiecie byłam ostatnio w mojej przychodni zapytać jak z położną- bo małego chcę zapisać tam u siebie a nie u rodziców, bo tam znam lekarzy itp a ona do mnie, że położna nie jeździ po Warszawie i albo ja przyjadę z dzieckiem do przychodni albo mogę zrezygnować z wizyty... teraz mam dylemat co zrobić, może na 1 wizytę faktycznie pojadę a z drugiej zrezygnuję...

Idę ogarnąć płatki dla Matiego bo o 14 kładę go na drzemkę.
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 20:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.