Ahe łódź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 18:46   #1
sally_3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19

Ahe łódź


Czy ktoś studiuje lub studiował na ahe w łodzi zaocznie?
sally_3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:24   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez sally_3112 Pokaż wiadomość
Czy ktoś studiuje lub studiował na ahe w łodzi zaocznie?
Nie idź tam, znam masę ludzi ktorzy poszli wydali kase i żałują...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:44   #3
sally_3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Ahe łódź

A dlaczego żałują? Ja już się zapisałam niestety. Wpłaciłam już pieniądze więc za późno. Chciałam się tylko zapytać kiedy będzie wiadomo do jakiej grupy językowej zostałam przyłączona.
sally_3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:25   #4
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez sally_3112 Pokaż wiadomość
A dlaczego żałują? Ja już się zapisałam niestety. Wpłaciłam już pieniądze więc za późno. Chciałam się tylko zapytać kiedy będzie wiadomo do jakiej grupy językowej zostałam przyłączona.
Bo likwiduja kierunki w trakcie. Zreszta wrzuc w siec AHE Łódź i sobie poczytaj
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 22:56   #5
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Ahe łódź

.
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."

Edytowane przez Wreeednia
Czas edycji: 2014-02-06 o 18:44
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:22   #6
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Ahe łódź

Ja znam akurat tylko studentów pielęgniarstwa, ale są względnie zadowoleni. Im też faktycznie mówili dopiero na pierwszych zajęciach.
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:02   #7
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Ahe łódź

Studiuję w Łodzi i niezależnie czy od studentów czy od wykładowców - nie usłyszałam ani jednej pozytywnej opinii o tej szkole. Absolwentka AHE powiedziała mi, że jak się kiedyś dowiedział potencjalny pracodawca, że jest po AHE to od razu jej podziękował, więc...

A! Moja nauczycielka z liceum studiowała tam filologię angielską i powiedziała, że nic się nie nauczyła, wszystko co umie to ze swojego ogólniaka i własnej pracy.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!


Edytowane przez blue_dress
Czas edycji: 2013-08-26 o 22:04
blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 14:35   #8
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Ahe łódź

a to są różne rzeczy. masz rację, że wielu pracodawców niechętnie zatrudnia absolwentów AHE. nie chciałabym jakoś bronić tej uczelni, ale to trochę słabe. Oczywiście nie zatrudniłabym osoby, która sobą nic nie reprezentuje, ale nie podejmowałabym decyzji tylko na podstawie uczelni jaką ktoś kończy.
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 01:28   #9
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez karolinamagowir Pokaż wiadomość
a to są różne rzeczy. masz rację, że wielu pracodawców niechętnie zatrudnia absolwentów AHE. nie chciałabym jakoś bronić tej uczelni, ale to trochę słabe. Oczywiście nie zatrudniłabym osoby, która sobą nic nie reprezentuje, ale nie podejmowałabym decyzji tylko na podstawie uczelni jaką ktoś kończy.
Być może już przejechali się na absolwentach AHE? Nie wiem, ja studiuję na uniwerku - mówię to co wiem,słyszałam od innych,bo w sumie nie było żadnej pozytywnej opinii.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:08   #10
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Ahe łódź

.
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."

Edytowane przez Wreeednia
Czas edycji: 2014-02-06 o 18:45
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 00:37   #11
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Mnie rozwalają tam egzaminy
Dostają pytania i egzamin piszą ze swoimi notatkami pod ręka
To chyba jednak to co słyszałam nie było wyssane z palca.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 22:09   #12
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Ahe łódź

.
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."

Edytowane przez Wreeednia
Czas edycji: 2014-02-06 o 18:45
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 22:12   #13
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to trochę, bo wykładają tam w większości wykładowcy z uniwersytetu, a tam raczej takich praktyk się nie stosuje... Gdybym nie widziała tego na własne oczy, to bym nie uwierzyła
No wiesz... Miałam kilku nauczycieli w ogólniaku którzy pracowali też w technikum/zawodówce i u nas byli wymagający, mieli napady kartkówek na każdej lekcji, a tam nawet czasem lekcji nie poprowadzili jak się co niektórzy wydali...
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:23   #14
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Ahe łódź

Bo przez wszystkie ostatnie "reformy" cały system edukacji szlag trafił. Kiedyś były technika, licea profilowane, szkoły policealne itp. A teraz z jednej strony kasuje się licea, a z drugiej strony każdy chce po liceum iść robić mgr, nieważne gdzie i jakiego.
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 13:32   #15
Aleksandra43211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Ahe łódź

Studiowałam na Uniwersytecie Łódzkim i moje zaliczenie wyglądały podobnie, albo zdawało się przedmiot obecnościami albo można było korzystać z notatek. Uważam, że studia w AHE czy w innej szkole niepublicznej są bardziej wartościowe choćby dlatego, że trzeba iść do pracy, wydorośleć im szybciej jesteś obecny na rynku pracy tym lepiej dla Ciebie. Ja studiując dziennie nie mam wiedzy, doświadczenie i żadnych umiejętności. Brak pieniędzy na uczelniach państwowych doprowadza do braku wykwalifikowanej kadry, sprzętu co później przekłada się na wysokie bezrobocie. Po prostu trzeba liczyć na siebie i zdobywać umiejętności, pracodawce interesuje to co potrafisz a nie papierek.

Edytowane przez Aleksandra43211
Czas edycji: 2015-02-23 o 13:34
Aleksandra43211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 22:29   #16
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez Aleksandra43211 Pokaż wiadomość
Studiowałam na Uniwersytecie Łódzkim i moje zaliczenie wyglądały podobnie, albo zdawało się przedmiot obecnościami albo można było korzystać z notatek. Uważam, że studia w AHE czy w innej szkole niepublicznej są bardziej wartościowe choćby dlatego, że trzeba iść do pracy, wydorośleć im szybciej jesteś obecny na rynku pracy tym lepiej dla Ciebie. Ja studiując dziennie nie mam wiedzy, doświadczenie i żadnych umiejętności. Brak pieniędzy na uczelniach państwowych doprowadza do braku wykwalifikowanej kadry, sprzętu co później przekłada się na wysokie bezrobocie. Po prostu trzeba liczyć na siebie i zdobywać umiejętności, pracodawce interesuje to co potrafisz a nie papierek.
Świetny pomysł-studiowanie np tancerz na kierunku taniec. Niesamowite A serio pierwszy raz spotykam się z kimś kto oprócz nauki przez lata studiów nie robił nic...Ty tak serio?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:21   #17
Aleksandra43211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Ahe łódź

Studiować trzeba coś co da Ci wyuczony zawód, a nie wiedze w teorii. Myślę, że taniec może Ci dać więcej niż historia lub politologia, bo ilu już jest takich absolwentów???? Ja robiłam, bo chciałam się uczyć, ale to wynikało z moich ambicji a nie wymagań prowadzących zajęcia. Napisanie pracy na stronę A4 jako zaliczenia, egzamin w grupach 4 osobowych, kiedy można korzystać z notatek nie jest mobilizujące do pogłębiania wiedzy. Wiecie może wykładowcy chcieli abyśmy byli wypoczęci i po zajęciach chodzili na staże/praktyki, ale szerze mało osób to robiło. Studentom się po prostu nic nie chce, a później są w szoku, że nie ma dla nich pracy.
Aleksandra43211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:40   #18
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ahe łódź

Na temat poziomu ahe się nie wypowiadam-wszyscy wiedzą jaki jest, rankingi i sytuacja absolwentow na rynku pracy sprawiają, że zdecydowanie polecam ahe luziom, którzy sa tak ustawieni, że wiedzą, że pracę ktoś im załatwi. Wszystkim innym odradzam...Dobre firmy na dyplom z ahe nawet nie patrzą...niestety. A i sami studenci idą do ahe żeby się nie przemęczać więc po co narzekają? 3 lata nicnierobienia na licencjacie i jakiekolwiek dalsze oczekiwania to żart...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:40   #19
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ahe łódź

Aleksandra43211 zdradź proszę, jaki to kierunek, gdzie tak fajnie się zalicza? Z chęcią zrobię sobie go sobie "na boku".
I przy okazji, zanim zaczniesz pisać o super-hiper praktycznym profilu kształcenia, to poświęć choć 30sek. żeby poznać program studiów na kierunku (?) taniec.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 14:55   #20
Aleksandra43211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Ahe łódź

Nie wiem jaki jest poziom w ahe, nigdy tam nie studiowałam, paradoksalnie może być lepiej niż na uniwerku, bo jest sprzęt. A jeśli chodzi o dyplom, to myślę, że nie jest to istotne. Pracodawcy patrzą na Twoje doświadczenia i czy wiesz coś o swoim zawodzie w praktyce. Mam znajomych bez studiów, którzy są lepsi od ludzi po studiach, w tym samym zawodzie. Wielu też zrezygnowało na piątym roku (!) na rzecz pracy i teraz są w dużo lepszej sytuacji, choć nie mają dyplomu z uniwerku.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

casus_belli w ogóle nie śmieszy mnie poziom polskich uczelni, jest żenujący, a jeśli tak Ci to bawi to życzę powodzenia.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Nie sądzę, żeby podawanie mojego kierunku było potrzebne, bo wszędzie jest tak samo. Studenci są traktowani na studiach humanistycznych jak niepełnosprawni. A najgorsze jest to, że mają postawę roszczeniową, że wszytko im się należy, oni muszą tylko być a studia same się zaliczą. Dno. Powinno być jak na zachodzie, za studia powinno się płacić i wtedy może młode pokolenie doceniłoby możliwość bezpłatnej edukacji.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

casus_belli i czytaj ze zrozumieniem, nie napisałam, że taniec jest super, hiper. Tragedia nawet nie ma z kim porozmawiać.
Aleksandra43211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 15:01   #21
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ahe łódź

Aha, myślałam, że mówisz, jak wyglądały Twoje studia i stąd pytanie o kierunek. Ale skoro wiesz jak wygląda "wszystko" "wszędzie" i jacy "wszyscy" studiują, to gratuluję wszechwiedzy
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:47   #22
Aleksandra43211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Ahe łódź

Dziękuje
Aleksandra43211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:01   #23
Maggii89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ahe łódź

Dziewczyny, bardzo zabolało mnie to co przeczytałam, dlatego postanowiłam napisać. Od dzieciństwa trenuję tanieć, zaczęłam od szkoły baletowej a teraz jestem w tej krytykowanej przez was uczelni na krytykowanym przez was kierunku, która daje mi możliwość rozwijania swojej pasji. To smutne, że ktoś w takim tonie wypowiada się o tym co robię w życiu, w czym jestem gorsza, że studiuję tanieć!? Ludzie moją różne marzenia a to w jaki sposób je realizują to nie jest powód żeby kogoś upokarzać.
Maggii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 14:11   #24
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ahe łódź

Tylko nie wszystkie zajęcia mają sens jako kierunki studiów. Tak samo jak nie ma modelarstwa na studiach.
Widocznie bycie tancerzem/ką samo w sobie nie brzmi tak dumnie jak bycie magistrem tańca.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 22:22   #25
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
Tylko nie wszystkie zajęcia mają sens jako kierunki studiów. Tak samo jak nie ma modelarstwa na studiach.
Widocznie bycie tancerzem/ką samo w sobie nie brzmi tak dumnie jak bycie magistrem tańca.
Dokładnie, akurat o tym czy ktoś umie tańczyć nie decyduje to, że ma z przodu tytuł licencjata, dlatego dla mnie ten kierunek jest absurdalny. Każde przyjęcie tancerza do grupy to egzamin praktyczny, którego nie zastąpi dyplom z ahe...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 23:04   #26
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ahe łódź

Jedna ze szkół aktorskich ma też jednostkę zajmującą się teatrem tańca, ok. Tylko to szkoła artystyczna, uczy umiejętności tajemnych niedostępnych większości śmiertelników a nie Szkoła Wyższa Wszystkiego na czym można Zarobić.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:53   #27
marcelina17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ahe łódź

Ale macie problemy. Jest kierunek, dziewczyna sobie studiuje, jest zadowolona. Nie napisała, że chce mieć dyplom czy tytuł tylko, że kocha tańczyć.
marcelina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 13:07   #28
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ahe łódź

Cytat:
Napisane przez marcelina17 Pokaż wiadomość
Ale macie problemy. Jest kierunek, dziewczyna sobie studiuje, jest zadowolona. Nie napisała, że chce mieć dyplom czy tytuł tylko, że kocha tańczyć.
A co studia mają do miłości do tańca? zwiększają, zmiejszają czy jakoś inaczej? sorry ale argumentujesz bez argumentowo. Miłość do tańca to nie jest kwestia studiów.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:49   #29
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Ahe łódź

Cześć dziewczyny
Napiszcie mi proszę czy studiujecie/ studiowałyście na AHE , czy tylko ze słyszenia wiecie jak wygląda nauka na tej uczelni? Ja obecnie jestem po pierwszym semestrze (za mną 7 egzaminów) i na żadnym z nich nie było mowy o zaliczeniu przedmiotu w formie pracy pisemnej czy ściąganiu podczas egzaminu (tak jak ktoś wcześniej napisał z podłożonej kartki). Może akurat ja trafiłam na takich dydaktyków... Szkoła jak szkoła. Wiadomo jak ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy, a reszta płaci za kolejne poprawki Żeby uzyskać dobrą średnią i starać się o stypendium trzeba się przyłożyć do nauki. Myślę że na większości prywatnych uczelni jest tak, że ciągnie się kaskę za poprawki i tak to się kręci.
Pozdrawiam

Edytowane przez lenanova
Czas edycji: 2015-03-04 o 15:00
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 09:23   #30
marcelina17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ahe łódź

No jasne, że zwiększa jej szanse na rozwój swoich umiejętności. Uczelnia zapewnia jej sale, wykładowców i praktykę w zawodzie. A egzamin wstępny jest poczytaj tutaj
marcelina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:52:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.