Stań się bohaterką metamorfozy z Wizaz.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 11:46   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Stań się bohaterką metamorfozy z Wizaz.pl


Zmień się na wiosnę z Wizażem!

Drogie Wizażanki mamy dla Was nie lada gratkę! Przygotowujemy cykl metamorfoz z profesjonalnymi poradami wizażystki Agnieszki Brody, dyrektora kreatywnego Agnieszka Broda School of make-up!

Jeśli nie czujesz się dobrze w swojej skórze, nie wiesz jak się malować, potrzebujesz profesjonalnej podpowiedzi w zakresie wizerunku lub po prostu marzysz o metamorfozie - ta akcja jest dla Ciebie!

Przyślij do nas swoje 2 zdjęcia i stań się bohaterką metamorfozy!

Z nadesłanych do nas zgłoszeń wybierzemy sześć Wizażanek, dla których Agnieszka Broda przygotuje indywidualną, wirtualną poradę dotyczącą doboru odpowiedniego makijażu – podkreślającego atuty urody i tuszującego niedoskonałości cery.

Na podstawie otrzymanych zdjęć:
- stworzony zostanie szczegółowy szkic twarzy każdej uczestniczki, który pomoże przedstawić propozycje metamorfozy.
- Wizażystka ustali typ kolorystyczny i zinterpretuje kształt twarzy dzięki czemu bohaterki naszej akcji otrzymają specjalne wskazówki na temat sposobów malowania ust i oczu oraz uwydatniania kości policzkowych.
- Porada będzie również zawierać kilka innych pomysłów kosmetycznych, które pomogą w prosty sposób zmienić ich dotychczasowy wizerunek.

Porady w formie publikacji będą umieszczone na stronie wizaz.pl w dwutygodniowych odstępach.

Nie czekaj! Zmień się z Wizażem na wiosnę!

Szczegóły akcji:
1)Na adres poradymistrza@wizaz.pl przyślij maila z tytułem „moja metamorfoza”Do maila załącz:
  • 2 zdjęcia twarzy bez makijażu (jedno en face (przodem), jedno z profilu)
2) Wymiary zdjęcia w rozmiarze około 800x1000 pikseli (ostre, w dobrym oświetleniu)
3) Na zdjęcia czekamy do 12 kwietnia 2009 roku
4) W mailu prosimy o umieszczenie zdania: „Zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku, w celu udzielenia wirtualnej porady na łamach serwisu wizaz.pl”

PS. masz pytanie? zadaj go w wątku na Wizażystce:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323813
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:29   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Stań się bohaterką metamorfozy z Wizaz.pl

Akcja skończona - dziękujemy bardzo za zgłoszenia

Pracę i propozycje wizażysty możecie obejrzeć pod tym adresem:

http://www.wizaz.pl/Makijaz/Porady-mistrza
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.