Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-30, 23:43   #361
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Jutro o tej porze będzie już po 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 00:14   #362
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Haha, zapomniałem na śmierć, żem się w tym wątku wypowiadał! Hejterem to może nie jestem, ale zawsze zastanawiało mnie to, że ludzie tak ochoczo świętują "kolejny rok do przodu". To serio powód do radości? Może się nie znam, ale w szampański nastrój nie wprowadza mnie kolejny rok na karku, bynajmniej No ale "trzeba", a człowiek istota społeczna, więc jak ta małpa - musi
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 00:22   #363
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Haha, zapomniałem na śmierć, żem się w tym wątku wypowiadał! Hejterem to może nie jestem, ale zawsze zastanawiało mnie to, że ludzie tak ochoczo świętują "kolejny rok do przodu". To serio powód do radości? Może się nie znam, ale w szampański nastrój nie wprowadza mnie kolejny rok na karku, bynajmniej No ale "trzeba", a człowiek istota społeczna, więc jak ta małpa - musi

Właśnie to „musi” mnie jeszcze bardziej zniechęca. Wszyscy muszą się bawić, bez względu na to czy mają ochotę czy nie. Mnie to wręcz bawi jak większość pyta „ale jak to nie obchodzisz Sylwestra?!” albo „ale jak to siedzisz w domu?!” a no tak to. Zwykle mówię, że nie znam żadnego Sylwestra.
I masz rację. Kolejny rok. Czy to dobrze? Mnie nie napawa radością. Nic się nie zmienia, na pewno nie na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 00:43   #364
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Właśnie to „musi” mnie jeszcze bardziej zniechęca. Wszyscy muszą się bawić, bez względu na to czy mają ochotę czy nie. Mnie to wręcz bawi jak większość pyta „ale jak to nie obchodzisz Sylwestra?!” albo „ale jak to siedzisz w domu?!” a no tak to. Zwykle mówię, że nie znam żadnego Sylwestra.
I masz rację. Kolejny rok. Czy to dobrze? Mnie nie napawa radością. Nic się nie zmienia, na pewno nie na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O tak! Lubię imprezy, wyjścia, ale nie na zawołanie, bo sylwester
Hejterem nie jestem, po prostu nie lubię sztucznego przymusu zabawy 31 grudnia. Przez parę lat spędzałam ten wieczór sama, z wyboru. Rewelacja. Od ładnych kilku lat towarzyszy mi H. który ma fokladnie tak samo wywalone. Czasem spotykamy się ze znajomymi, na luzie, bez komercjalnych szopek.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 12:12   #365
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89055976]O tak! Lubię imprezy, wyjścia, ale nie na zawołanie, bo sylwester
Hejterem nie jestem, po prostu nie lubię sztucznego przymusu zabawy 31 grudnia. Przez parę lat spędzałam ten wieczór sama, z wyboru. Rewelacja. Od ładnych kilku lat towarzyszy mi H. który ma fokladnie tak samo wywalone. Czasem spotykamy się ze znajomymi, na luzie, bez komercjalnych szopek.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]


Dokładnie też tak mam. Ja bawię się, kiedy mam na to ochotę. A tu pewnie niektórzy od świąt się muszą nastawiać „obym tylko miał/a wenę na imprezowanie 31-tego”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 15:48   #366
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

W moim otoczeniu ludzie raczej planują się wyspać w sylwestra. Nie widzę nacisku na imprezowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 16:18   #367
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Wśród moich znajomych ludzie albo pracują, albo dzieci pilnują, albo mają kompletnie wywalone na sylwestra, a większość to nawet nie pyta i nie rozmawia o tym. Za to wśród znajomych męża to jest tak, że nikt nie chce robić imprezy, do 30 jest cisza, nikt o nic nie pyta, nikt nie zaprasza, wszyscy czekają, a potem panika i grube rozkminy, kto jeszcze nie ma planów, a to może wpadniecie do nas, a to może wy do nas itp. Tak jakby nie można było olać i przemilczeć tej okazji, a wręcz jakby czyli się w obowiązku zapytać, ewentualnie zaprosić do siebie itp.
A jest to uciążliwe, bo ktoś robi imprezę na siłę, bo jak to tak w sylwestra, część ludzi idzie tam na siłę, czasami ciągnie ze sobą innych bez planów na sylwestra, w efekcie z szóstki niemających co robić tego dnia znających się ludzi robi się 30 nieznajomych bez wspólnych tematów i jest beznadziejnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2021-12-31 o 16:23
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-31, 16:32   #368
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Ja zaprosiłam sąsiadów, tak spontanicznie.

W sumie to wam powiem, że żałuję. Potem stwierdziłam, że mogłam się wykręcić niemowlakiem

Będę musiała siedzieć do północy, nic nie szykuje yz tylko zamawiany pizzę więc ok, ale tak Wypiłabym szampana o 21, zawinęła się w kołdrę i szła spać, zwłaszcza,że z małym dzieckiem każda godzina snu jest na wagę złota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 16:42   #369
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Ja w tym roku postanowiłam postawić na swoim i zostać w domu nic nie planując. TZ namawiał na wyjazd na Śląsk do jego rodziny, odmawiałam, bo ostatnie lata byliśmy albo u jego siostry albo u moich znajomych - bo on chciał. I w tamtym roku postanowiłam że zostaniemy w domu choćby nie wiem co, bo tak żałowałam że pojechaliśmy na domówkę do jego siostry.
W tym roku oczywiście jego siostra pytała co robimy, tak samo moi znajomi - czy przypadkiem nie chcemy w Sylwestra posiedzieć u nich w Warszawie (offkors że nie).
A tak się złożyło że się oboje rozchorowalismy, no nie życzyłam nam tego, ale co za luz z brakiem konieczności tłumaczenia się ludziom że do nich nie przyjedziesz.

W następnym roku mam nadzieję że małe dziecko będzie wystarczająca wymówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 16:50   #370
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku postanowiłam postawić na swoim i zostać w domu nic nie planując. TZ namawiał na wyjazd na Śląsk do jego rodziny, odmawiałam, bo ostatnie lata byliśmy albo u jego siostry albo u moich znajomych - bo on chciał. I w tamtym roku postanowiłam że zostaniemy w domu choćby nie wiem co, bo tak żałowałam że pojechaliśmy na domówkę do jego siostry.
W tym roku oczywiście jego siostra pytała co robimy, tak samo moi znajomi - czy przypadkiem nie chcemy w Sylwestra posiedzieć u nich w Warszawie (offkors że nie).
A tak się złożyło że się oboje rozchorowalismy, no nie życzyłam nam tego, ale co za luz z brakiem konieczności tłumaczenia się ludziom że do nich nie przyjedziesz.

W następnym roku mam nadzieję że małe dziecko będzie wystarczająca wymówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w tamtym roku bardzo nie chciałam nigdzie iść, najlepiej spędzić Sylwestra w domu. Najpierw miałam pracować, więc zdawało się, że plan zostanie wykonany w 50%, ale zawlokłam do domu covida, więc jednak 100%.
Dzisiaj jedziemy do brata męża i jego narzeczonej i nawet fajnie, bo już dawno mieliśmy się spotkać w takim gronie. Posiedzimy, lepiej się poznamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 20:21   #371
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Właśnie to „musi” mnie jeszcze bardziej zniechęca. Wszyscy muszą się bawić, bez względu na to czy mają ochotę czy nie. Mnie to wręcz bawi jak większość pyta „ale jak to nie obchodzisz Sylwestra?!” albo „ale jak to siedzisz w domu?!” a no tak to. Zwykle mówię, że nie znam żadnego Sylwestra.
I masz rację. Kolejny rok. Czy to dobrze? Mnie nie napawa radością. Nic się nie zmienia, na pewno nie na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie pewno przyjdę do pracy i pierwsze pytanie "A gdzie balowałeś na Sylwestrze."
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-31, 20:34   #372
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Ja też w domu, z TŻ. Ale to chyba jakiś ogólny trend, bo kogo ze znajomych nie pytam o plany na Sylwestra, słyszę: "pewnie w domu".


Pytania, gdzie balowałeś/-aś w Sylwestra to były w młodszym wieku wtedy obciachem było się przyznać, że w domu, przed telewizorem.


Najbardziej lubiłam sylwestry wyjazdowe: w góry, nad morze, gdzieś do innego miasta. Niekoniecznie połączone z imprezą, wystarczył sam pobyt. Ale w tym roku nam się nie chciało.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 20:50   #373
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Mieszkam w centrum i już się zaczyna darcie mordek pod moim oknem. Powinnam to nagrać i wysłać do radia. Niech zgadują czy takie dźwięki wydają ludzie czy pterodaktyle.

Widzę tych ludzi jak w poniedziałki rano chodzą w garniturach do pracy, a jak jest jakaś jest impreza w weekend to zamieniają się w zwierzęta. Małe miasto to kojarzę z widzenia ludzi. Jak na nich patrzę to aż mi się odechciewa zrobić sobie drinka wieczorem. Hitem tego tygodnia był facet, który na środku głównej ulicy, na czworaka wracał do hotelu. Dobrze, że hotel był kilka metrów dalej. I 4 rano była to tylko ja i sąsiedzi byliśmy świadkiem

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-12-31 o 20:52
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 20:51   #374
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Dokładnie pewno przyjdę do pracy i pierwsze pytanie "A gdzie balowałeś na Sylwestrze."

Haha u mnie na szczęście znalazłam sprzymierzeńców sylwestrowych Wiem, że też średnio obchodzą i nie lubią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 20:56   #375
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Jak chodziłam na studia to starszy kolega zaprosił mnie do siebie i żony na sylwestra. Trójka nas była i jego dzieci, które wcześnie położyli spać. I skończyliśmy z alko przed TV. Pokazywali tam jakieś imprezy z innych krajów, pokazy fajerwerków i on do mnie "ty tam powinnaś być, a nie z nami siedzieć". No WTF, to po co mnie zapraszasz. Nigdy więcej już do nich nie poszłam.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 23:03   #376
16fcd1ff0b24257bafb17301dac5f706a9d6f7ac_61da25acd43dc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 181
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Nie lubię fajerwerków. Czy można wreszcie odejść od tej beznadziejnej tradycji? Dla dobra zwierząt, ludzi i natury.
16fcd1ff0b24257bafb17301dac5f706a9d6f7ac_61da25acd43dc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 23:08   #377
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Chyba znowu przespałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 23:11   #378
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

[1=16fcd1ff0b24257bafb1730 1dac5f706a9d6f7ac_61da25a cd43dc;89057056]Nie lubię fajerwerków. Czy można wreszcie odejść od tej beznadziejnej tradycji? Dla dobra zwierząt, ludzi i natury.[/QUOTE]

Ja też. W ogóle nie rozumiem jak człowiek może innym istotom urządzać takie piekło na ziemi. Nie tylko zwierzętom, ludziom też, bo ja też bardzo to przeżywam jak źle się czuje mój pies.
Pozdrawiamy właśnie spod prysznica… minęła nam północ w tym roku w towarzystwie z Limp Bizkit.
W zeszłym roku nie pamiętam, pewnie Linkin Park albo innych. Na pewno lepszy repertuar miałyśmy niż Zenek Martyniuk.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jak chodziłam na studia to starszy kolega zaprosił mnie do siebie i żony na sylwestra. Trójka nas była i jego dzieci, które wcześnie położyli spać. I skończyliśmy z alko przed TV. Pokazywali tam jakieś imprezy z innych krajów, pokazy fajerwerków i on do mnie "ty tam powinnaś być, a nie z nami siedzieć". No WTF, to po co mnie zapraszasz. Nigdy więcej już do nich nie poszłam.
Ale numer. Hehe, może to był żart, ale średnio udany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 23:18   #379
Nxztil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja też. W ogóle nie rozumiem jak człowiek może innym istotom urządzać takie piekło na ziemi. Nie tylko zwierzętom, ludziom też, bo ja też bardzo to przeżywam jak źle się czuje mój pies.
Pozdrawiamy właśnie spod prysznica… minęła nam północ w tym roku w towarzystwie z Limp Bizkit.
W zeszłym roku nie pamiętam, pewnie Linkin Park albo innych. Na pewno lepszy repertuar miałyśmy niż Zenek Martyniuk.



Ale numer. Hehe, może to był żart, ale średnio udany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na szczęście ten zwyczaj odchodzi powoli do lamusa, u mnie w mieście z roku na rok mniej...

Zabawne, ja też ten czas (godzina 0) spędziłem pod prysznicem, akurat spędzam sam w domu.
Nxztil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-31, 23:31   #380
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez Nxztil Pokaż wiadomość
Na szczęście ten zwyczaj odchodzi powoli do lamusa, u mnie w mieście z roku na rok mniej...

Zabawne, ja też ten czas (godzina 0) spędziłem pod prysznicem, akurat spędzam sam w domu.

U mnie najwięcej gówniarzy. Kto im to sprzedaje, dlaczego nikt nie zwraca uwagi?
Dokładnie, mam nadzieję, że niedługo całkiem zostanie to zakazane. Nie ma drugiego tak głupiego sposobu na świętowanie czegoś, naprawdę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-01, 22:27   #381
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jak chodziłam na studia to starszy kolega zaprosił mnie do siebie i żony na sylwestra. Trójka nas była i jego dzieci, które wcześnie położyli spać. I skończyliśmy z alko przed TV. Pokazywali tam jakieś imprezy z innych krajów, pokazy fajerwerków i on do mnie "ty tam powinnaś być, a nie z nami siedzieć". No WTF, to po co mnie zapraszasz. Nigdy więcej już do nich nie poszłam.
Zupełnie inaczej bym to odebrała?? Myślę, że słyszałaś co chciałaś usłyszeć. Podejrzewam, że pewnie chodziło o to, że niezależna singielka to mogłaby sobie szaleć po imprezach, a nie siedzieć z dzieciatymi, którzy nie mają wyboru. Ja bym na to odpowiedziała, że nie kręcą mnie takie imprezy i wolę siedzieć że znajomymi choćby i przed tv.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-01, 22:50   #382
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89058239]Zupełnie inaczej bym to odebrała?? Myślę, że słyszałaś co chciałaś usłyszeć. Podejrzewam, że pewnie chodziło o to, że niezależna singielka to mogłaby sobie szaleć po imprezach, a nie siedzieć z dzieciatymi, którzy nie mają wyboru. Ja bym na to odpowiedziała, że nie kręcą mnie takie imprezy i wolę siedzieć że znajomymi choćby i przed tv.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie, on mi zawsze docinał jak gdzieś mnie zapraszali. Najpierw mu bardzo sarkastycznie odpowiadałam, a potem się okazało, że to wredna gnida jest. Raz mnie zaprosili i sobie wyszli na 3h do sklepu, żeby 'odetchnąć' od swoich dzieci. I jak ktoś mu coś powiedział w tajemnicy to potem wszystkim rozpowiadał i sobie z nich robił jaja. Szukał wiecznie jakiegoś problemu. Jak jakaś kobieta przeszła obok niego w obcisłej sukience to potem mówił, że się prosi o to, żeby ktoś ją zgwałcił, bo tak się ubrała. I to był już wtedy koniec. Wstałam i wyszłam. Bardzo szybko się ewakuowałam z tej znajomości i ani trochę nie współczuję jego żonie. Wie jaki jest. I jak jest szczęśliwa z takim mizoginem to niech sobie tak żyje.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-01, 23:24   #383
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie, on mi zawsze docinał jak gdzieś mnie zapraszali. Najpierw mu bardzo sarkastycznie odpowiadałam, a potem się okazało, że to wredna gnida jest. Raz mnie zaprosili i sobie wyszli na 3h do sklepu, żeby 'odetchnąć' od swoich dzieci. I jak ktoś mu coś powiedział w tajemnicy to potem wszystkim rozpowiadał i sobie z nich robił jaja. Szukał wiecznie jakiegoś problemu. Jak jakaś kobieta przeszła obok niego w obcisłej sukience to potem mówił, że się prosi o to, żeby ktoś ją zgwałcił, bo tak się ubrała. I to był już wtedy koniec. Wstałam i wyszłam. Bardzo szybko się ewakuowałam z tej znajomości i ani trochę nie współczuję jego żonie. Wie jaki jest. I jak jest szczęśliwa z takim mizoginem to niech sobie tak żyje.
A no to zwracam honor, dobrze, że się odcięłaś.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 00:26   #384
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nienawidzimy Sylwestra - klub hejterów ostatniej nocy roku.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89055976]O tak! Lubię imprezy, wyjścia, ale nie na zawołanie, bo sylwester
Hejterem nie jestem, po prostu nie lubię sztucznego przymusu zabawy 31 grudnia. Przez parę lat spędzałam ten wieczór sama, z wyboru. Rewelacja. Od ładnych kilku lat towarzyszy mi H. który ma fokladnie tak samo wywalone. Czasem spotykamy się ze znajomymi, na luzie, bez komercjalnych szopek.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Mam dokładnie tak samo. Mogę balować co tydzień, ale Sylwestra nienawidzę Wymuszona impreza, odliczanie, życzenia, fajerwerki. Pytania przed jakie plany, pytania po jak się spędzało ostatni wieczór w roku. Koszmar Ja od jakiegoś czasu spotykam się ze znajomymi na domówkach i dla mnie to najlepsza opcja.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Ja też w domu, z TŻ. Ale to chyba jakiś ogólny trend, bo kogo ze znajomych nie pytam o plany na Sylwestra, słyszę: "pewnie w domu".


Pytania, gdzie balowałeś/-aś w Sylwestra to były w młodszym wieku wtedy obciachem było się przyznać, że w domu, przed telewizorem.


Najbardziej lubiłam sylwestry wyjazdowe: w góry, nad morze, gdzieś do innego miasta. Niekoniecznie połączone z imprezą, wystarczył sam pobyt. Ale w tym roku nam się nie chciało.
Myślę, że to nie kwestia trendu, ale kwestia tego, że ludzie ogarnęli, że z tym jest więcej zachodu niż to wszystko warte. Jakieś zorganizowane bale czy imprezy kosztują kupę kasy bo przecież to 'Sylwester'. Wyjazdy niby spoko, ale jak wcześniej nie ogarniesz to potem nigdzie nie ma miejsc. Do tego ceny dużo wyższe, bo przecież 'Sylwester'.

[1=16fcd1ff0b24257bafb1730 1dac5f706a9d6f7ac_61da25a cd43dc;89057056]Nie lubię fajerwerków. Czy można wreszcie odejść od tej beznadziejnej tradycji? Dla dobra zwierząt, ludzi i natury.[/QUOTE]

Ja też nie lubię. Dziwi mnie strasznie, że są jeszcze sprzedawane. Fajną akcje miało Obi, że nie sprzedawali. Inni powinni brać z nich przykład. Nie wiem co w tym fajnego. Huk, przestraszone zwierzęta, syf w mieście. Do tego zawsze znajdzie się jakiś debil co zrobi sobie krzywdę albo co gorsza komuś innemu.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-02 01:26:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.