Grzywka.? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 10:16   #31
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

kto pomoże .?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:21   #32
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Grzywka.?

Wlosy ciemny blond po sredni brąz, mi osobiście podobasz sie w ciemniejszych i BEZ GRZYWKI masz ladna buzię nie ma potrzeby jej zakrywać,
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:28   #33
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Grzywka.?

myślę że w wieku 15 lat jakieś jeansy, topy, bolerka, bluzy z kapturem, adidasy - to tak na sportowo i na codzień
teraz modny jest kolor różowy bardzo kobiecy jeśli się go mądrze ubierze
może jakiś wisiorek, delikatne kolczyki, branzoletka?
na to czy wyglądasz kobieco składa się wszystko, dodatki, makijaż, to jak się poruszasz
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:17   #34
Chatt
Raczkowanie
 
Avatar Chatt
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 64
GG do Chatt
A ja powiem tak: nie ma się czym martwić, jeszcze będziesz łabędziem Według mnie to powinnaś uwierzyć w siebie, a "koleżanki" olać totalnie. Jak ja I w grzywce jest ci bardzo ładnie, bo masz wysokie czoło, też jak ja I też mam czarne włosy Grzywki na bok nie bierz, bo masz za wysokie czoło. I głowa do góry!

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
myślę że w wieku 15 lat jakieś jeansy, topy, bolerka, bluzy z kapturem, adidasy - to tak na sportowo i na codzień
teraz modny jest kolor różowy bardzo kobiecy jeśli się go mądrze ubierze
może jakiś wisiorek, delikatne kolczyki, branzoletka?
na to czy wyglądasz kobieco składa się wszystko, dodatki, makijaż, to jak się poruszasz

Odradzam w tym wieku ten kolor, jest on powodem "nabijania" się, że np: słodka-idiotka, barbie itp wkurza mnie to ogromnie, ale co ja mogę poradzić?

I wiesz co jeszce powiem? (wiem, wiem, nie sposób się mnie pozbyć ) Jeśli robisz zdjęcia, to nie rób takich dziwnych min . One też mogą powodować wyśmiewanie się... :/
__________________
" I na mnie patrz- by źrenic twych prawdziwy blask otulał mnie i tym mnie chronił..."

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-13 o 23:48 Powód: post pod postem
Chatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:24   #35
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

Cytat:
Napisane przez Chatt Pokaż wiadomość
I wiesz co jeszce powiem? (wiem, wiem, nie sposób się mnie pozbyć ) Jeśli robisz zdjęcia, to nie rób takich dziwnych min . One też mogą powodować wyśmiewanie się... :/
tzn. jakich .?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:32   #36
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Grzywka.?

Moja droga jesteś taka ładna, że może koleżanki już Ci tego zazdroszczą??Masz śliczne rysy twarzy
jak sobie przypomnę jak chodziłam ubrana jak ja miałam 15 lat(a to było 10 lat temu!!Szok,ale ten czas leci)to boki zrywać

Teraz właśnie wystarczą spodnie biodrówki,albo półbiodrówki, koszulka, kurtka jeansowa czy jakiś płaszczyk, na szyję jakiś materiałowy szaliczek. A wszystko to w aktualnie modnych kolorach, albo w takich,których Ty czujesz się dobrzedo tego baleriny albo jeszcze lepiej sportowe byty(najlepsze czarne czy brązowe bo do wszystkiego pasują,ale ja już niestety starsza jestem i inaczej patrzę)
Mi sie nie podobają te dziewczynki co to są ubrane jak papugi we wszystkie dostępne kolory a na dodatek mają 15-18 lat a wyglądają na więcej niż ja mam
tak jak któraś z dziewczyn napisała wcześniej-korzystaj z tego ile masz lat bo nie musisz być taka "sztuczna" i "wypicowana"jak inneBędziesz miała jeszcze mnóstwo czasu na to,żeby być dorosłą ...

potwierdzam też,że jesteś bardzo podobna do Patrycji Soliman!!!!

pozdrawiam cieplutko!!!
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:59   #37
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Moja droga jesteś taka ładna, że może koleżanki już Ci tego zazdroszczą??Masz śliczne rysy twarzy
jak sobie przypomnę jak chodziłam ubrana jak ja miałam 15 lat(a to było 10 lat temu!!Szok,ale ten czas leci)to boki zrywać

Teraz właśnie wystarczą spodnie biodrówki,albo półbiodrówki, koszulka, kurtka jeansowa czy jakiś płaszczyk, na szyję jakiś materiałowy szaliczek. A wszystko to w aktualnie modnych kolorach, albo w takich,których Ty czujesz się dobrzedo tego baleriny albo jeszcze lepiej sportowe byty(najlepsze czarne czy brązowe bo do wszystkiego pasują,ale ja już niestety starsza jestem i inaczej patrzę)
Mi sie nie podobają te dziewczynki co to są ubrane jak papugi we wszystkie dostępne kolory a na dodatek mają 15-18 lat a wyglądają na więcej niż ja mam
tak jak któraś z dziewczyn napisała wcześniej-korzystaj z tego ile masz lat bo nie musisz być taka "sztuczna" i "wypicowana"jak inneBędziesz miała jeszcze mnóstwo czasu na to,żeby być dorosłą ...

potwierdzam też,że jesteś bardzo podobna do Patrycji Soliman!!!!

pozdrawiam cieplutko!!!
dzięki za odpowiedź
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 17:28   #38
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
jak na razie chyba niedługo zrobię sobie fryzurkę jak kiedyś Imbrugliai jeszcze inne fotki fajnych fryzurek(dla mnie), i jedna z lokami, a mam proste, i tez się zastanawiałam właśnie and trwałą? ale czy ona schodzi po jakimś czasie z włosów, czy trzeba czekać na odrost ? chodzi mi o taką ze sklepu i o taką u fryzjera, wie ktoś może ? bo ja nie mam pojęcia :/ ale zastanawiam się, czy obcinać właśnie czy nie, bo moim marzeniem są włosy jak na 2 ostatnich fotkach a mogę zapuszczać, i tamte włosy są tak trochę an końcach pocieniowane, ale lekko, może za 2-3 lata osiągnęłabym taką długość, bo na razie mam proste włosy takie za ramiona i do tego grzywkęna bok taką do początku ucha(krótka trochę ;()

albo może coś takiego: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1214422065 na razie sobie zrobię, na etap zapuszczania? za jakieś 5 cm włosy będę takie, a grzywka brawie do brody ? chyba,że poczekam tak do końca tego roku, to moje włosy może urosną te 8 cm i wtedy pójdę do fryzjera, a on mi obetnie końcówki i podetnie grzywkę ? co sądzicie ? do zapuszczania takiej długości jak wyżej lepiej pocieniować włosy na całej długości, czy trzymać proste i zapuszczać grzywkę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 651335_356x237.jpg (24,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d-imbruglia.jpg (84,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (36,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anahi8.jpg (8,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg model1.jpg (69,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg model.jpg (45,9 KB, 88 załadowań)
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-13 o 23:49
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:01   #39
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Idealna fryzurka II - galeria

Przesuwam posty i tworze nowy wątek, proszę nie zasmiecac innych
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:04   #40
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

Hmm..mam kolejny dylemat bo moim marzeniem są długie proste włoski, tak 80 cm : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1220458982 i może za 2 lata osiągnę takie, ale teraz pytanie, czy cieniować włosy teraz na całej długości, żeby się lepiej układały, czy pozostawić równe i zapuszczać grzywkę i podcinać końcówki ? no i widziałyście moje zdjęcia, prawie bez grzywki na bok i macie tu aktualne zdjęcie włosów z tą moją nieszczęsną grzywką(załączam) no i postanowiłam nie robić prostej grzywki już i mam pytanie jeszcze jedno, czy do mojej twarzy etc. będą pasować długie równe na całej długości(trochę na końcach pocieniowane) włosy jak tu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1220458982 czy może podobna długość z grzywką na bok, jak tu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1214390319 ? Jak już widziałyście mam raczej wysokie czoło, ale teraz dużo osób decyduje się je pokazywać ;p
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:09   #41
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Ja w sierpniu 2008 ;>

zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyme.JPG (38,2 KB, 78 załadowań)
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-13 o 23:50
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 19:28   #42
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Metamorfoza Lazy :)

przedluz sobie
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:39   #43
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Metamorfoza Lazy :)

to zbyt kosztowne ;> no i mam 15 lat
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:32   #44
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Metamorfoza Lazy :)

a moze po prostu zmiana koloru włosow? np na jakis ładny odcień brązu. Np coś z czekolady
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:20   #45
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Metamorfoza Lazy :)

nie to nie ja..poza tym mam już swój wątek na metamorfozach, nazywa się: Grzywka .? tam są moje zdjęcia a włosów nie mam zamiaru farbować, chyba nawet nigdy ale nie wiadomo chodziło mi tylko ocięcie ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:19   #46
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Grzywka.?

Watki polaczylam Twoje.Jesli marzysz o dlugich wlosach to zapuszczaj,mozesz lekko wycieniowac wlosy na calej dlugosci.Z grzywka jak i bez slicznie wygladasz.Zalaczam pare propozycij.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2710987273vb.jpg (71,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg damen-gr9.JPG (41,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka6xn.jpg (26,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairx4221.JPG (52,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandy_moore_Z9ihi.jpg (37,0 KB, 7 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:25   #47
Aleksan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodznia Polska :)
Wiadomości: 6
Dot.: Grzywka.?

Hm myślę że co do Twoich ubrań to powinnaś zmienić styl na bardziej młodzieżowy bo sorry ale na tych zdjęciach to jesteś ubrana trochę dziecinnie i niemodnie. Z twoją figurą polecałabym ci dżinsowe rurki z sneakerami (najlepsze są z reeboka) oraz jakąś rozpinaną bluzę z jakiegoś sklepu typu H&M, Troll, Hous, Cropp lub New Yorker, to bezpieczny zestaw i rzadki ze względu na to że dobrze w nim wyglądają tylko osoby chude lub bardzo szczupłe. Co do makijażu to masz ciemną oprawę oczu więc ich nie musisz malować ,ale myślę że spokojnie mogłabyś już używać pudru i różu .
Aleksan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:14   #48
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

dziękuję za wszystkie odp. co prawda to prawda stylu mi brak, zakładam co popadnie, ale teraz postaram się przyłożyć, od tamtego czasu urosłam 164-5 cm mam, jestem teraz średniakiem ;p przytyłam nie wiem ile dokładnie ale z 4 miesiące temu było 44 kg i teraz wygląda mi to na jakieś 46-47 kg muszę się zważyć zdj załączę kiedy indziej a i podcięłam włoski, są takie do środka łopatek, pocieniowane i chciałąm grzywkę na bok ale fryzjerka chyba ogłuchłą i zrobiłą mi ją na skos przez całą twarz i w lewym rogu głowy sterczał mi małę włosy jak ja na bok zaczesałąm, teraz jest lepiej jeszcze kilka cm i będzie łądna, długa na bok może ktoś jeszcze pomoże ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:50   #49
Aleksan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodznia Polska :)
Wiadomości: 6
Dot.: Grzywka.?

Och no to w takim razie witam w klubie też mam 165cm ,ważę 46kg i mam 14 lat. A co do włosów to też rozważam ścięcie grzywki i jestem umówiona do fryzjera na jutro i nie mogę się doczekać xd. W przeciwieństwie do ciebie mam jasne włosy ciemny blond ale na wakacje mam pozwolenie od mamy na lekie ich rozjaśnienie ;p i są proste jak druty choć zawsze marzyłam o lokach .
Aleksan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 16:37   #50
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

może poradzicie coś..bo strasznie mi się włosy przetłuaszczają ;/ no i myłam kiedyś codziennie potem co dwa dni a codziennie grzywkę, teraz grzywka jest dłuższa no i też się przetłuszcza ale włosy myję co 2 dni, grzywki nie..myją tka dlatego, że rodzice krzyczą i po co myjesz tka często te włosy bla bla...no i jak myłąm codziennie to już pod wieczór był prawie tłuste teraz na drugi dzień nie widać po nich, jedynie po grzywce..no ale ja np. czuję, że mam jakąś mokrą, tłustą tę głowę, włosy na 2 dzien są strasznie przyklapnięte, przylizane ? co robić.. przydałoby się chyba dobre ciecie, byłąm 2 mies temu to mi zepsułą bab grzywkę, którą zapuszczałąm, chcę ją jeszcze raz zapuścić i myślę, że chyba w wakacje taką długą na bok sobie zrobię no i włosy ? chyba pocieniuję na całej długości, będą wtedy wyglądały tak jakby ich było więcej ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:22   #51
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

aii..nie wiem już co robić, chodzi o moje włosy..są straszne puszą się i wgl..włosy obcinałąm w grudniu a grzywkę w maju...i tę grzywkę mogłam zaczesać na bok albo na całę czoło i była nawet ok bo długa za brwi ;] wszyscy mówili, że fajnie wyglądam, ale ja postanowiłam zapuścić jednak grzywkę za brodę tylko zanim odrośnie minie ok. pół roku, idę teraz do liceum i chcę jakoś wyglądać, więc muszę coś z włosami robić już nie wiem mam brzydkie końcówki, włosy się puszą, na górze sterczą nowe, z lewej strony kawałęk starej grzywki na prawą zaczesuję 'nową` grzywkę i jest też trochę wygryziona przeze mnie i już nie wiem wstawię mniej więcej aktualne fotki i doradźcie mi jakąś fryzurkę, włosy zapuszczam więc podetnę je najwyżej tak 3 cm nie patrzcie na mnie tylko na włosy ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (44,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yo.jpg (149,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (81,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25f8a48598.jpg (61,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (36,4 KB, 26 załadowań)
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:34   #52
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

up up pomocy !

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

chciałam obciąc jakoś tę grzywkę aby nadać jej kształt i żeby sobie rosła, nie chcę jej bardzo krótko ścinać, jeszcze teraz jak jest gorąco to się przykleja do czoła i potem jest tłusta...musiałabym ją tak spinać jak na zdjęciach, dodaje zdjęcie z kwałkiem prostej grzywki rozczochranej trochę..zdjęcie grzywki na bok sprzed miesiąca i zdjęcie w spiętej grzywce..doradźcie coś...nie długo mam zamiar wypróbować też kilka szamponetek, myślę o czarnym, ciemnym brązie oraz jakimś jasnym brązie, orzechowym..jaśniejszym od mojego koloru..ale nie wiem czy złapie..
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:35   #53
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

;d
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:49   #54
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

nikt nie pomoże ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:51   #55
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grzywka.?

chyba nic z tego ? ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.