wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 17:04   #1
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17

wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .


witajcie ! ja równiez chcialabym cos zmienic w swoim wyglądzie ,nawet wiecej niz coś . mam nadzieje ,ze mi w tym pomozecie. mam jeszcze jeden problem, otoz niedawno kupilam sobie prosatownice z remingtona jest naprawde bardzo profesjonalna i skuteczna ,ALE! az do tego stopnia ,ze wyprostowała mi włosy tak ,ze juz po paru umyciach moje loki znacznie sie zmniejszyły , wlosy sa teraz falowane i niezwykle trudne do ulozenia , musze myc je codziennie , nie moge polozyc sie z mokra głowa spac , gdyz nastepnego dnia moja fryzura wyglada fatalnie. obawiam sie ,ze juz nie wróce do mojego naturalnego , mocnego skrętu , dopiero teraz zaczynam doceniac moje loczki . bede wdzieczna za kazda waszą radę. moze wystarczy jakies cięcie, badz produkt by przywrócić je do naturalnego stanu ? z gory dziekuje.

ps. zdjęcie włosów , po prostownicy na fotce w morzu . zdjęcia z grzywką to włosy po 2 dniach czyli średnio kręcone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0551.jpg (157,7 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0405.jpg (72,4 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1000.jpg (149,4 KB, 354 załadowań)
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:25   #2
agata2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 84
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

jesteś piękna! nic nie zmieniaj, a prostownicę wyrzuć, bo szkoda tracić tak piękne loki
agata2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:28   #3
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

zgadzam się! jesteś bardzo ładna i naturalna, nie zmieniaj się!
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:40   #4
LILIth23
Przyczajenie
 
Avatar LILIth23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 22
GG do LILIth23
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

No tak zawsze tak jest że się "nie ma tego co chce" ja bym wszystko oddała za takie właśnie loczki "miodzio" .
Wiem, też że każdy ma ochotę na jakąś zmianę sama zresztą ściełam ostatnio chodowane prawie 4 lata włosy ale Ty nie zmieniaj nic naprawdę bardzo ładnie Tobie w takich włoskach
pozdrawiam serdecznie
LILIth23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:15   #5
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

tak jak dziewczyny pisza, bardzo ladnie Ci w tych loczkach, nie scinaj i nie prostuj! jesli chodzi o uzywanie prostownicy to nie sadze alby po killku razach wlosy bylyby mniej skrecone, sa jedynie wysuszone lub "spalone".zostaw fryzurke w spokoju , zamiast tego mozesz zrobic kilka pasemek jasnych, to nada wlosom swiezego wygladu
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:24   #6
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

slicznas
pięknie Ci w lokach,zostaw je w spokoju,postaw na naturalnosc.
Jesli chcesz zmiany to zrob jasniejsze refleksy,pozniej zregenerujesz wlosy i bedzie dobrze,ale nie katuj ich prostownica
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:53   #7
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Ale masz ładne ząbki ja rowniez radze wyrzucic prostownice bo w loczkach Ci super
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 22:31   #8
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Hmm ... Marzenie Wyglądasz wprost idealnie!! Bardzo naturalnie i świeżo, a przy tym kobieco i z wdziękiem. Piękne loczki ; ))
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 23:56   #9
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Dziękuje za te wszystkie schlebne komentarze, jestem nimi zaskoczona , bardzo mi miło , niespodziewalam sie ich mam bowiem wiele kompleksów , ale nie o tym chcialam pisac. Ad rem co mam zrobic ,zeby moj problem FALOWANYCH (teraz!) włosów znikł ? jakies maseczki , szampony regenrujace? co polecacie?
I jeszcze raz dziekuje za komplementy .
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 06:29   #10
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

witaj

Piękne masz włosy!

Prostownice wyrzuć i wiecej nie dotykaj. Jeśli chcesz powrócić do wcześniejszego stanu rzevczy musisz włosy intensywnie odrzywiać i użwyać kosmetyków do włosów kręconych. Polceam Ci do odżywiania włosów WAX-sik (raz lub 2 razy w tygodniu, conajmiej 30 min. na głowie).

jeśli chodzi o zmiany to:
- kolor - masz bardzo ładny kolor włosów i uważam, że właściwie to nie powinnaś go zmianiac. Ale jesli bardzo potrzebujesz zmian mogłabyś zrobić sobie bardzo cienkie pasemka. Optycznie nadają włosom kręconym objętości.
- grzywka - świetnie wyglądasz z grzywką na bok! ciekawie wygląda taka grzywka stworzona z loków (coś takiego -> http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura238252.htm ) , ale do tego musi powrócić intensywny skręt włosów

Pozdrawiam cieplutko!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:03   #11
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Dziewczyno! Zostaw te włosy w spokoju!
sama mam naturalnie proste jak druty włosy i nawet nie wiesz, ile bym oddała za chociażby falowane ... a co dopiero mówić o takich, jakie widzę na pierwszej focie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 11:50   #12
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Cytat:
Napisane przez picus Pokaż wiadomość
Dziękuje za te wszystkie schlebne komentarze, jestem nimi zaskoczona , bardzo mi miło , niespodziewalam sie ich mam bowiem wiele kompleksów , ale nie o tym chcialam pisac. Ad rem co mam zrobic ,zeby moj problem FALOWANYCH (teraz!) włosów znikł ? jakies maseczki , szampony regenrujace? co polecacie?
I jeszcze raz dziekuje za komplementy .
to ja sie jeszcze raz wypowiem
moze prostownica wysuszyla Ci wlosy,ale prawda jest taka ze jesli loczki przez jakis czas sie prostuje to wlasnie tak sie dzieje.
Musisz je slinie nawilzyc i zregenerowac.
Kup suplement diety (osobiscie polecę Ci belisse 14 zl/50 tabl)
i oczywiscie maski:
kallos mleczny na all lub w salonie fryzj 25 zl za litr
maska sleek line 30 zl za litr z przesylka na all (ale sa mniejsze,jednak nie oplaca sie bo z przesylka za maske 250 ml zaplacisz 15 zl,chyba ze u fryzjera zamowisz)dziewczyny wychwalaja pod niebiosa,
maska avon do farbowanych (kolezanki stosuja mimo ze nie farbowaly i bardzo chwala)
mozesz pokusic sie takze o jedwab (zwlaszcza przed prostowaniem wlosow,troszeczke wetrzec we wlosy,chroni przed wysoka temperatura).
Jedwab mozesz kupic joanny,lub biosilk z tym,ze buteleczka 15 ml kosztuje ok 10 zl (np w rossmannie lub w salonie) albo na all tam buteleczka 3 zl ok. Zalezy czy masz czas i chcesz sie tak pobawic
Jednak joanna bardziej sie oplaca bo za 30 ml jakos 15 zl.
Ah i uwaga przy zakupie biosilku,bo sa 2 rozne i jeden ma w skladzie alkohol,a Tobie niepotrzebne jest dodatkowe wysuszenie.Popatrz te maski na KWC i wybierz cos wlasciwego dla siebie
Mozesz takze zrobic wlasna maske do wlosow
potrzebujesz:
oliwe z oliwek,
nafte kosmetyczna (5 zl a aptece)
olejek rycynowy (jw)
żołtko (wiem,brzmi obrzydliwie)
mieszasz sobie w miseczce w dowolych proporcjach,przy ktoryms uzyciu sama zobaczysz jak jest Ci najlepiej, nakladasz na wlosy,troche wmasujesz i zakrecasz wlosy w folie spozywcza (cieplo pomaga wnikac substancjom bodajze ) i recznik.Tak posiedziec z godzinke i co wazne,umyc wlosy szamponem
To chyba tyle,mam nadzieje ze cos Ci sie przyda
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:06   #13
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

sliczna jestes, nic nie zmieniaj, nie uzywaj prostownicy ,Twoje loczki sa slodkie
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:49   #14
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Rewelacyjne ząbki i usta :P
Też oczywiście nic bym nie zmieniała (choć pewnie nie takich rad oczekiwałaś)
Ale nawet nie wiem co miałabym Ci zaproponować
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:00   #15
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

jestes przesliczna
co robisz ze masz takie sliczne zabki??wybielalas??
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 18:04   #16
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

jeeja sliczne masz zebywłosy tez cudne i wgl to co ty chcesz w sobie zmieniac?
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:52   #17
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

dziękuje raz jeszcze . zębów nie wybielałam ;]
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 18:19   #18
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Kochana!!
Ty jesteś idealna! Figura, rysy twarzy, ząbki, usta no i w końcu - wisienka na torcie - Te Twoje idealne loczki!!!

Widzę, że Ci tu niektórzy różne rzeczy doradzają, chociaż pewnie mają proste włosy.
Ja mam z natury bardzo mocny skręt (drobniejsze loczki niż u Ciebie) i niestety rzadsze niż Ty, ale znam ten problem, bo i ja przez to wszystko przeszłam.
Prostowałam włosy ok. 1,5 roku (bardzo dobrą prostownicą) i kiedy postanowiłam wrócić do loczków, okazało się, że moje włosy tak jakby nie pamiętały tego "zaprogramowanego" skrętu. To wcale nie chodzi o to, że były spalone. Dobra prostownica plus dobre preparaty chronią włosy przed spaleniem. Problem leży gdzie inidziej.
Ale już teraz jest po wszystkim (bez żadnego obcinania wlosków).
Otóż - pierwsze co musisz zrobic, to umyc porzadnie wlosy szamponem z domieszką sody oczyszczonej (dosyp jej tak na oko - łyżeczke albo ze dwie...).
Należy tak zrobić, bo na długo prostowanych włosach zbiera się masa silikonów (są w preparatach termochłonnych, nabłyszczaczach, jedwabiu, odżywkach... wszedzie).
Włoski od nich wyglądają zdrowiej, ale jest to tylko ułuda. Po jakimś czasie silikony tak mocno okleją włosy, że już nić do nich z zewnątrz nie chce przenikać (a pewnych silikonów naprawde nie da się zmyć zwykłym szamponem).
Kiedy już umyjesz je tym szamponem z sodą oczyszczoną, musisz je bardzo mocno nawilzyc (bo soda wysuszy Ci włosy, ale jednorazowo im to absolutnie nie zaszkodzi). Tylko pamiętaj, żeby je nawilżyc czymś naturalnym, bez silikonów, np,. żelem hialuronowym, hydrolatem aloesowym lub z róży damasceńskiej... ewentualnie jakąś tanią i prosta odzywką (z maksymalnie krótkim składem). Poza tym możesz do ostatniego płukania włosów dodać trochę soku z cytryny, który Ci zamknie łuski włosów.
Mokrych wlosów nie wycieraj ręcznikiem, broń boże nie rób niego turbanu na głowę, nie rozczesuj ich (tylko delikatnie wyciśnij i przeczesz bardzo ostrożnie palcami) i potem - przez cały czas, kiedy są mokre, ugniataj je delikatnie, tak aby pomóc włosom uformowac ładne "pierścionki". Nie susz ich suszarką, podczas ugniatania trzymaj głowę w dół i... czekaj na efekty.

Powtarzaj ten rytuał za każdym razem (ale oczywiście sody do szamponu dodaj tylko za pierwszym razem, potem już nie nanoś na włosów ncizego z silikonami i soda bedzie już niepotrzebna).
Twoje wlosy wrócą do poprzedniego stanu po kilku (no... ewentualnie kilkunastu myciach).
ja mam włosy bardzo podatne, więc już po kilku myciach loczki odyskaly pierwotny skret a tylko grzywka (która już oczywiście dawno odrosła i sięga mi brody kiedy włosy sa mokre) jeszcze nie całkiem wróciła do poprzedniego skretu (bo na grzywkę dawałam najwięcej jedwabiu i prostowqłam ją najbardziej pieczołowicie) ale i ona juz niedługo wróci do dobrej formy.

Nie obcinaj włosów (ewentualnie same końcówki - kilka milimetrów) i już niedługo wszystko powinno być dobrze.
jesteś tak sliczna, że nawet bez loczków wyglądałabys olsniewająco, ale nie ma czegos takiego jak "bycie zbyt piekną" więc zawalcz o odzyskanie tych absolutnie zniewalających loczków.

Trzymam kciuki!!
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 22:31   #19
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

zrobilam kierujac sie twoją radą, jednak włosy jakie byly tak nadal są. mimo wszystko bardzo ci dziekuje za pomoc . pozdrawiam serdecznie
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.