izotek - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 18:15   #4951
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
[URL=" można poczytać o oczach[/URL]

A co do mojego podpisu: Denko to taka akcja, w której człowiek skupia się na zużyciu do dna tego co ma, zamiast na buszowaniu po drogeriach A czytam: miała być jedna książka na tydzień, czyli 52 książki w roku.. no ale inne inności (np. malowanie) mnie pochłonęły i ten tegez, chyba się nie uda
Nie działa ten odnośnik.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:17   #4952
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za opinie i rady. Na antykoncepcję hormonalną póki co nie chcę się pisać, ponieważ nie jestem w związku, to też, jeśli zdarzyłby się seks, byłaby to raczej sytuacja jednorazowa, a w każdym razie na pewno -incydentalna. Również nie popieram stosunku przerywanego jako formy antykoncepcji, miałam na myśli połączenie go z tym,że w czasie jego trwania będzie prezerwatywa. Coś niecoś o swoim ciele wiem, ale nie jestem w 100% przekonana, czy jestem w stanie określić dokładnie, kiedy mam dni płodne, zwłaszcza,że Izotek u mnie wpływa jednak na długość cyklu, a ja nigdy dotąd nie miałam potrzeby, by zająć się tym z większą uwagą.
Skoro jesteście zdania,że lepiej nie ryzykować, będę musiała chyba jednak w takim układzie zastosować szklankę wody...zamiast
Ja też stosuję na obecną chwilę szklankę wody zamiast Bo nie jestem narazie w żadnym związku, a tabletek nie biorę...także trzymaj się też i nie poznaj na izo jakigoś "za fajnego" przystojniaka
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:31   #4953
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Ja też stosuję na obecną chwilę szklankę wody zamiast Bo nie jestem narazie w żadnym związku, a tabletek nie biorę...także trzymaj się też i nie poznaj na izo jakigoś "za fajnego" przystojniaka
I ja trzymam sie szklanki wody. Problem w tym, ze od ponad 5 lat mam faceta.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:56   #4954
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
I ja trzymam sie szklanki wody. Problem w tym, ze od ponad 5 lat mam faceta.
Damy radę! Kto jak nie my?!
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:10   #4955
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Damy radę! Kto jak nie my?!
Pewka! to juz prawie 4 miesiace leczenia, kuracja miala niby trwac 6 ale patrzac na efekty moze sie przedluzy. Zobacze co derma powie
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:39   #4956
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: izotek

Kalinostek, u mnie też 4 miesiące. Jak ten czas szybko leci Muszę dla śmiechu wrócić do wątków, gdzie piszczałam przed wzięciem pierwszej tabletki.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:39   #4957
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Pewka! to juz prawie 4 miesiace leczenia, kuracja miala niby trwac 6 ale patrzac na efekty moze sie przedluzy. Zobacze co derma powie
Ja jak zacisnę zęby i do końca pojadę na dawce 60 mg to jeszcze 2 miesiąceNie wiem kiedy to zleciało. Pamiętam jak się bałam tej pierwszej tabletki...
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 19:43   #4958
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: izotek

Pamietam jak juz pierwszego dnia "czulam" skutki uboczne
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:50   #4959
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Pamietam jak juz pierwszego dnia "czulam" skutki uboczne
Hahaha ja też! Nawet więcej włosów mi wypadło niż zawsze! No ale potem wzięłam się za robotę i dziwnym przypadkiem wszystkie skutki ubocznee zniknęły Cud!
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:31   #4960
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Kalinostek, u mnie też 4 miesiące. Jak ten czas szybko leci Muszę dla śmiechu wrócić do wątków, gdzie piszczałam przed wzięciem pierwszej tabletki.
Dlaczego piszczalas? Balas sie?
Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Ja jak zacisnę zęby i do końca pojadę na dawce 60 mg to jeszcze 2 miesiąceNie wiem kiedy to zleciało. Pamiętam jak się bałam tej pierwszej tabletki...
U mnie to byla radosc, dalej mnie to cieszy, ze to biore, bo od 6 lat o tym marzylam! Trafialam na samych dermatologow, ktorzy mi mowili "Dzieci rodzic, nie pryszczami sie zajmowac!", "Po porodzie przejdzie" Dopiero tu, w Norwegii sie udalo.

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Pamietam jak juz pierwszego dnia "czulam" skutki uboczne
Heh, pierwszego dnia terapii wrocilam do biegania i chyba za duzo z siebie chcialam wycisnac, do glowy za malo tlenu doszlo i .. rozbolala mnie glowa. Myslalam, ze to od tabletki. Ale podczas kolejnych dni wszystko cacy.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:42   #4961
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dlaczego piszczalas? Balas sie?


Heh, pierwszego dnia terapii wrocilam do biegania i chyba za duzo z siebie chcialam wycisnac, do glowy za malo tlenu doszlo i .. rozbolala mnie glowa. Myslalam, ze to od tabletki. Ale podczas kolejnych dni wszystko cacy.
Tak, bałam się. Za dużo się naoglądałam rzeczy w necie dotyczących izo.

W trakcie terapii wszelkie dolegliwości to wina izo
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 10:02   #4962
Saphire_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Saphire_Blue
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 408
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Was z miesiączką? Tzn. z cyklem? Macie wszystko regularne? Ja zawsze miałam cykle ok.30-33 dni, a ostatnio policzyłam sobie podczas brania izo i nie wygląda to za ciekawie: 29, 33, 27, 34 :/ Myślicie, że to przez izo? I czy uważacie, że to duże rozpiętości między kolejnymi cyklami? Czy to jeszcze można nazwać regularnym cyklem?

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

A no i oczywiście nie biorę anty.
Izo wpływa m.in. na krzepliwość krwi, tak więc u niektórych może cykl zaburzyć albo zwiększyć/zmniejszyć obfitość krwawienia.

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Ja też stosuję na obecną chwilę szklankę wody zamiast Bo nie jestem narazie w żadnym związku, a tabletek nie biorę...także trzymaj się też i nie poznaj na izo jakigoś "za fajnego" przystojniaka
Hehe, a może akurat "za fajny" przystojniak okaże się hmm... "święty"?

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dlaczego piszczalas? Balas sie?

U mnie to byla radosc, dalej mnie to cieszy, ze to biore, bo od 6 lat o tym marzylam! Trafialam na samych dermatologow, ktorzy mi mowili "Dzieci rodzic, nie pryszczami sie zajmowac!", "Po porodzie przejdzie" Dopiero tu, w Norwegii sie udalo.


Heh, pierwszego dnia terapii wrocilam do biegania i chyba za duzo z siebie chcialam wycisnac, do glowy za malo tlenu doszlo i .. rozbolala mnie glowa. Myslalam, ze to od tabletki. Ale podczas kolejnych dni wszystko cacy.
Dokładnie to samo mi wygadywał poprzedni dermatolog - że po dzieciach mi przejdzie niby. Ale trądzik niekoniecznie musi być hormonalny.

Izo zwiększa ciśnienie śródczaszkowe, a w połączeniu z treningiem kardio potrafi dać w kość. Bóle głowy mogą niestety nawracać.
Saphire_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:10   #4963
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: izotek

Dziewczyny, a jak u Was z wagą? Ja kończę drugi miesiąc kuracji, stanęłam dziś na wadze i okazało się, że schudłam już w sumie 4 kg, z czego 3 w ciagu ostatniego miesiąca... Wcale mnie to nie cieszy, bo w tej chwili ważę 52kg przy wzroście 175 cm :/ Zastanawiam się, czy izo mogło na to wpłynąć? Owszem, odkąd biorę lek, przeszłam na dietę, bo miałam problemy z przewodem pokarmowym - nie jem ciężkostrawnych potraw, słodyczy, mięso praktycznie zastąpiłam rybami, ale nie jest to jakaś głodówka. Trochę się martwię, bo już nie mam z czego chudnąć
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:14   #4964
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak u Was z wagą? Ja kończę drugi miesiąc kuracji, stanęłam dziś na wadze i okazało się, że schudłam już w sumie 4 kg, z czego 3 w ciagu ostatniego miesiąca... Wcale mnie to nie cieszy, bo w tej chwili ważę 52kg przy wzroście 175 cm :/ Zastanawiam się, czy izo mogło na to wpłynąć? Owszem, odkąd biorę lek, przeszłam na dietę, bo miałam problemy z przewodem pokarmowym - nie jem ciężkostrawnych potraw, słodyczy, mięso praktycznie zastąpiłam rybami, ale nie jest to jakaś głodówka. Trochę się martwię, bo już nie mam z czego chudnąć
Wplywa na wage. Waze w porywach do 42 kg przy 158 wzrostu. A jem tak samo jak przed izo.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:18   #4965
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Saphire_Blue Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo mi wygadywał poprzedni dermatolog - że po dzieciach mi przejdzie niby. Ale trądzik niekoniecznie musi być hormonalny.

Izo zwiększa ciśnienie śródczaszkowe, a w połączeniu z treningiem kardio potrafi dać w kość. Bóle głowy mogą niestety nawracać.
Ja niestety na samych takich w Pl trafialam. I jakos mi sie takie przeswiadczenie wyrobilo, ze dermatolodzy to najgorsi lekarze swiata. Wypisuja tylko recepty. Zero wywiadu, zero diagnostyki (nigdy mnie zaden dermatolog nie wyslal na badania, zeby sie dowiedziec, skad ten tradzik). Serio, lekarz rodzinny tutaj, do ktorego poszlam po tym jak mi od syfa na skroni cale oko spuchlo, wiecej ze mna rozmawial, niz ten dermatolog... A ten dermatolog jeszcze mnie wyslal na korytarz w polowie wizyty, myslalam, ze jakas pielegniarka mnie zgarnie do pobrania krwi, a za jakis czas on mnie wola spowrotem i sam mi krew pobral. Czyli co, wyslal mnie na korytarz, zeby sobie mogl na kompie wszystko zapisac bez koniecznosci rozmowy ze mna... Mam nadzieje, ze nie bede miala podczas terapii zadnych przeboi, zebym mogla do niego tylko na pobranie krwi i moczu i po recepte. (Sie zawsze rozgadam i upienie na lekarzy...)

U mnie dzis dzien trzeci, nic mi sie nie dzieje, cera jakas taka.. wypoczeta (ale tez i spie do 12, wakacje nauczycielskie ) i zaczyna sie mikrozluszczanie. Nie maluje sie (tzn. tylko oczy jak wychodze), to i przecieram buzie tylko micelem, na dzien krem z filtrem (o ile wychodze z domu, caly weekend przesiedzialam w dom), wieczorem znowu micel i na to krem Eucerin Aquaporin. Jest to w zasadzie balsam do ciala, ale do skory wrazliwej. Farmaceutka mi powiedziala, ze spokojnie mozna go nakladac na twarz. Nie zauwazylam, ze ma denata w skladzie, wiec zobaczymy jak dlugo, ale do tej pory sprawdza sie rewelacyjnie, dlonie to mam cudne jak nie moje!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:18   #4966
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: izotek

Za to u mnie nie wplywa. Szkoda
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:24   #4967
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Wplywa na wage. Waze w porywach do 42 kg przy 158 wzrostu. A jem tak samo jak przed izo.
Oj, malutko wazysz! Ile wazylas przed izo? Ja jestem 3 cm wyzsza i waze o 21kg wiecej. Nie obrazilabym sie za jakies 5kg mniej ale wazylam kiedys, po diecie i chorobie, 49 kg i nie wygladalo to fajnie Bylas z tym u lekarza?

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Za to u mnie nie wplywa. Szkoda
Pewnie to zalezy od predyspozycji. Sa ludzie, ktorzy na stresie chudna, a ja np. mam zwiekszona gastrofaze wtedy i jeszcze bardziej tyje..
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:28   #4968
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Oj, malutko wazysz! Ile wazylas przed izo? Ja jestem 3 cm wyzsza i waze o 21kg wiecej. Nie obrazilabym sie za jakies 5kg mniej ale wazylam kiedys, po diecie i chorobie, 49 kg i nie wygladalo to fajnie Bylas z tym u lekarza?

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



Pewnie to zalezy od predyspozycji. Sa ludzie, ktorzy na stresie chudna, a ja np. mam zwiekszona gastrofaze wtedy i jeszcze bardziej tyje..
To wcale nie wygląda tak źle^ ^ Cycki jakie miałam takie mam, pupa to samo. Genetycznie mam wcięcie w talii i ogólnie szczupłą figurę także to co niepotrzebne mi zeszło (czyt. brzuch i uda). Przed izo ważyłam około 47kg. Ale duuuuużo sie ruszam.Mimo okropnego bólu pleców!

Dziewczyny może czas sie przenieśc na część II!
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 13:07   #4969
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
To wcale nie wygląda tak źle^ ^ Cycki jakie miałam takie mam, pupa to samo. Genetycznie mam wcięcie w talii i ogólnie szczupłą figurę także to co niepotrzebne mi zeszło (czyt. brzuch i uda). Przed izo ważyłam około 47kg. Ale duuuuużo sie ruszam.Mimo okropnego bólu pleców!

Dziewczyny może czas sie przenieśc na część II!
Jestem za

WĄTEK ZAMKNIĘTY, ZAPRASZAMY DO NOWEGO TUTAJ KLIK!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 14:19   #4970
xVealy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Trądzik - izotek w wieku 15 lat?

Od kilku lat męczę się z trądzikiem i jestem pod stałą opieką dermatologa. Próbowałam juz większości antybiotyków, maści, kremów. Czasem miałam okres ze nic nie robiłam. Ale równie nic nie pomaga. Przeważnie mam skupiska pryszczy takich twardych na policzkach z czego potem robią się ropne. Dermatolog zaproponowała mi izotek. Wiąże się to również z tabletkami anty chociaż uważam ze nie ma takiej potrzeby. Co wy o tym sądzicie? Powinnam zacząć kuracje izotekiem czy są inne metody? Załączam zdjęcie mojego policzka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160118_151029.jpg (68,1 KB, 98 załadowań)
xVealy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 21:45   #4971
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Trądzik - izotek w wieku 15 lat?

Ja sama przeszłam kurację Izotekiem i polecam, jednak nie wiem czy w Twoim wieku jest ona wskazana. W sumie proponuje Ci ją lekarz, ale ja bym się jeszcze skonsultowała z innym dla pewności. Ja niedawno skończyłam kurację mam 23 lata, nie wiem czy powinno się Izo stosować u nastolatków.
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:02   #4972
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Trądzik - izotek w wieku 15 lat?

Cytat:
Napisane przez xVealy Pokaż wiadomość
Od kilku lat męczę się z trądzikiem i jestem pod stałą opieką dermatologa. Próbowałam juz większości antybiotyków, maści, kremów. Czasem miałam okres ze nic nie robiłam. Ale równie nic nie pomaga. Przeważnie mam skupiska pryszczy takich twardych na policzkach z czego potem robią się ropne. Dermatolog zaproponowała mi izotek. Wiąże się to również z tabletkami anty chociaż uważam ze nie ma takiej potrzeby. Co wy o tym sądzicie? Powinnam zacząć kuracje izotekiem czy są inne metody? Załączam zdjęcie mojego policzka.
Według mnie nie masz aż tak nasilonego trądziku by stosować izotek. Ja bym się przeszła do kosmetologa i dietetyka, jesteś nastolatką, dobra pielęgnacja, dieta i trądzik powinien zniknąć. Co innego gdybyś była osobą dorosłą.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 11:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.