Chamskie odzywki chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 20:22   #1
marakuja352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14

Chamskie odzywki chłopaka


hej

Edytowane przez marakuja352
Czas edycji: 2017-08-27 o 12:17
marakuja352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:25   #2
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Mam terapię dla Ciebie: weź rozpęd, kopnij go solidnie w i Ci sentymenty przejdą jak ręką odjął. A, i nie oglądaj się za siebie, bo naprawdę nie ma za czym
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:25   #3
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Znajdź sobie kogoś fajnego, kto Ciebie będzie lubił i szanował, a chama kopnij w tyłek.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:29   #4
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez marakuja352 Pokaż wiadomość
Hej! Piszę z problemem, otóż jestem w związku na odległość już prawie 1,5 roku i na początku oczywiście sielanka, wszystko się super układało. Zaczęło się psuć w te wakacje, mój chłopak zaczął się do mnie chamsko odzywać, krytykować bez powodu. Na początku myślałam, że to jednorazowa akcja, ale następnym razem, gdy do niego przyjechałam to powiedział mi wprost: Dlaczego my w ogóle jesteśmy razem?przeciez się z sobą nudzimy. Ręce mi opadły, ale za chwilę mnie przeprosił, że to wcale nie o to chodziło i jakoś szybko o tym "zapomniałam". Ale jest coraz gorzej, teraz częstotliwość chamskich odzywek się nasila i nie wiem od czego to zależne- czy od niedojrzałości czy czego..Jakiś miesiąc temu napisał mi: "spierdalaj, na *uj się odzywasz jak w ogóle nie wiesz nic na ten temat", gdy gadaliśmy o jego studiach itd. Spinałam się o to bardzo długo, ale w końcu po przeprosinach też rzuciłam to w niepamięć. Parę dni temu zapytał się mnie, czy w ogóle musi gdzieś ze mną wychodzić(gdy spinałam się, że wydaje na alkohol i imprezy z kumplami wszystkie swoje oszczędności i prawie nigdy ze mną nigdzie nie wychodzi)...Ostatnio też przy naszych znajomych powiedział, że mam zje*any gust filmowy i mam filmu nie wybierać. Wiele razy już mówiłam mu, że ma się zmienić, ale częściej on puszcza focha niż ja.Gdy ja próbuję wprowadzić terapię szokową- nie odzywać się to i tak mięknę po krótkim czasie, a on jest na mnie obrażony albo płacze i nic z tego nie wychodzi. Co mam zrobić? Istnieje jakaś terapia szokowa, żeby wyeliminować te chamskie odzywki? Bo ja już mam dość.
Odejdź od niego - piszę z doświadczenia. Mój nawet tak nie robi a strach pomyśleć co by w kłótni face to face zrobił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:30   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Zafunduj sobie terapie szokowa i pokaz sama sobie odrobinke sympatii, szacunku i milosci zrywajac z nim!!!!!!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:32   #6
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

W ogóle szokuje mnie dzisiejsza gala buraków ze świeżo utworzonych wątków, serio... Zatrważający wysyp.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:38   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
W ogóle szokuje mnie dzisiejsza gala buraków ze świeżo utworzonych wątków, serio... Zatrważający wysyp.
Tez to zauwazylam

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 20:53   #8
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
W ogóle szokuje mnie dzisiejsza gala buraków ze świeżo utworzonych wątków, serio... Zatrważający wysyp.
Ja też zauważyłam że coś z tymi facetami nie tak, jakieś hormony do jedzenia wkładają czy co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:07   #9
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
W ogóle szokuje mnie dzisiejsza gala buraków ze świeżo utworzonych wątków, serio... Zatrważający wysyp.
Nie wiem skąd oni sie wszyscy biorą do tego SĄ W ZWIĄZKACH!
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:09   #10
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez marakuja352 Pokaż wiadomość
Hej! Piszę z problemem, otóż jestem w związku na odległość już prawie 1,5 roku i na początku oczywiście sielanka, wszystko się super układało. Zaczęło się psuć w te wakacje, mój chłopak zaczął się do mnie chamsko odzywać, krytykować bez powodu. Na początku myślałam, że to jednorazowa akcja, ale następnym razem, gdy do niego przyjechałam to powiedział mi wprost: Dlaczego my w ogóle jesteśmy razem?przeciez się z sobą nudzimy. Ręce mi opadły, ale za chwilę mnie przeprosił, że to wcale nie o to chodziło i jakoś szybko o tym "zapomniałam". Ale jest coraz gorzej, teraz częstotliwość chamskich odzywek się nasila i nie wiem od czego to zależne- czy od niedojrzałości czy czego..Jakiś czas temu napisał mi: "spierdalaj, na *uj się odzywasz jak w ogóle nie wiesz nic na ten temat", gdy gadaliśmy o jego studiach itd. Spinałam się o to bardzo długo, ale w końcu po przeprosinach też rzuciłam to w niepamięć. Parę dni temu zapytał się mnie, czy w ogóle musi gdzieś ze mną wychodzić(gdy spinałam się, że wydaje na alkohol i imprezy z kumplami wszystkie swoje oszczędności i prawie nigdy ze mną nigdzie nie wychodzi)...Ostatnio też przy naszych znajomych powiedział, że mam zje*any gust filmowy i mam filmu nie wybierać. Wiele razy już mówiłam mu, że ma się zmienić, ale częściej on puszcza focha niż ja.Gdy ja próbuję wprowadzić terapię szokową- nie odzywać się to i tak mięknę po krótkim czasie, a on jest na mnie obrażony albo płacze i nic z tego nie wychodzi. Co mam zrobić? Istnieje jakaś terapia szokowa, żeby wyeliminować te chamskie odzywki? Bo ja już mam dość.
tak, istnieje. Rzucić go.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:12   #11
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;68007916]tak, istnieje. Rzucić go.[/QUOTE]
Jedyna skuteczna.
Skutecznosc 100%
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 21:41   #12
marakuja352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Powiedział dzisiaj, że ma problemy emocjonalne i mam go upominać, ale ile można upominać? I ciągle mówić, że to nie jest w porządku tak się do mnie zwracać?
marakuja352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:53   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez marakuja352 Pokaż wiadomość
Powiedział dzisiaj, że ma problemy emocjonalne i mam go upominać, ale ile można upominać? I ciągle mówić, że to nie jest w porządku tak się do mnie zwracać?
upominać to można kogoś jak chce przestać rzucać mięchem jak się zdenerwuje a nie jak nie szanuje drugiej osoby.

zafunduj mu terapię szokową pt.: "koniec związku".
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:55   #14
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
upominać to można kogoś jak chce przestać rzucać mięchem jak się zdenerwuje a nie jak nie szanuje drugiej osoby.

zafunduj mu terapię szokową pt.: "koniec związku".
To rzadkość ale ja to popieram !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 23:17   #15
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

On Cię tak traktuje, bo sama na to pozwalasz. Jakby facet (mój własny osobisty facet) powiedział do mnie "spie*dalaj", to już by mnie nigdy na oczy nie zobaczył. A Twój "facet" regularnie Cię obraża a Ty niby tam się obrazasz na chwilę a potem od razu udajesz że nic się nie stało. Wybaczasz wszystko, byleby tylko się do ciebie odzywal. Z miłością to nie ma nic wspólnego. Kurde, to nawet jakby kolega tak się do mnie odzywal, to bym uciela kontakty, a co dopiero własny facet.

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2016-11-27 o 23:19
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 23:20   #16
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;68011416]On Cię tak traktuje, bo sama na to pozwalasz. Jakby facet (mój własny osobisty facet) powiedział do mnie "spie*dalaj", to już by mnie nigdy na oczy nie zobaczył. A Twój "facet" regularnie Cię obraża a Ty niby tam się obrazasz na chwilę a potem od razu udajesz że nic się nie stało. Wybaczasz wszystko, byleby tylko się do ciebie odzywal. Z miłością to nie ma nic wspólnego. Kurde, to nawet jakby kolega tak się do mnie odzywal, to bym uciela kontakty, a co dopiero własny facet.[/QUOTE]
Mnie się wydaje że autorka chyba podobnie się odzywa skoro jeszcze nie odeszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 08:01   #17
marakuja352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje że autorka chyba podobnie się odzywa skoro jeszcze nie odeszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie odzywam się podobnie, ale dzięki za odpowiedzi Nawet do znajomych się tak nie zwracam(bo byłoby mi głupio powiedzieć komuś "spie*dalaj"), ale niestety byłam naiwna, bo myślałam, że to się w końcu zmieni. A to się jedynie nasiliło, strach pomysleć, co by było dalej..
marakuja352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 08:03   #18
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez marakuja352 Pokaż wiadomość
Nie, nie odzywam się podobnie, ale dzięki za odpowiedzi Nawet do znajomych się tak nie zwracam(bo byłoby mi głupio powiedzieć komuś "spie*dalaj"), ale niestety byłam naiwna, bo myślałam, że to się w końcu zmieni. A to się jedynie nasiliło, strach pomysleć, co by było dalej..
Skoro tak to tym bardziej nie ma powodów byś miała coś takiego tolerować, rozumiem, że dochodzisz od niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 08:15   #19
marakuja352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Skoro tak to tym bardziej nie ma powodów byś miała coś takiego tolerować, rozumiem, że dochodzisz od niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po tych wszystkich chamskich tekstach coś we mnie pękło i od wczoraj poważnie myślę o końcu, bo ile można Sama sobie na to zapracowałam, bo był nauczony, że może mnie obrażać, gdy ma zły humor, ale KONIEC TEGO..
marakuja352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 08:17   #20
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez marakuja352 Pokaż wiadomość
Po tych wszystkich chamskich tekstach coś we mnie pękło i od wczoraj poważnie myślę o końcu, bo ile można Sama sobie na to zapracowałam, bo był nauczony, że może mnie obrażać, gdy ma zły humor, ale KONIEC TEGO..
Masz rację! Ukruć to bo zasługujesz na kogoś lepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 09:39   #21
ZmarnowanyErudtya
Przyczajenie
 
Avatar ZmarnowanyErudtya
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 22
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
W ogóle szokuje mnie dzisiejsza gala buraków ze świeżo utworzonych wątków, serio... Zatrważający wysyp.
Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tez to zauwazylam

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Zimowe przesilenie?
ZmarnowanyErudtya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 10:13   #22
elienka
Raczkowanie
 
Avatar elienka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 70
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Mam terapię dla Ciebie: weź rozpęd, kopnij go solidnie w i Ci sentymenty przejdą jak ręką odjął. A, i nie oglądaj się za siebie, bo naprawdę nie ma za czym

O to to to o właśnie to.
Miałam kiedyś kogoś w podobie, jak się fochnął to potrafił się tydzień nie odzywać, żył za moją kasę, chociaż zarabiałam kilka razy mniej niż on.
Na koniec zdradził mnie z jakąś blondyną. W sumie wziął z nią ślub, machnęli córkę.. A dzisiaj już są po rozwodzie a on na wykopie wypisuje jakie to baby są wstrętne bo ojcu się z dzieckiem nie pozwalają spotykać i jaki to on jest pokrzywdzony. Moja jedyna reakcja na jego komentarze to
Ale młodość i głupota idą w parze pamiętaj o tym, ważne żeby wyciągnąć z tego wnioski. Ja już więcej nikomu nie pozwoliłam się tak traktować.
elienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 10:19   #23
fasolkiewiczowna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 104
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

On się nie zmieni niestety. Może upłynąć dużo wody zanim zdecydujesz się na rozstanie, ale wiem z doświadczenia, że ani ty, ani nikt inny nie jest w stanie go zmienić. 3maj się.
fasolkiewiczowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 10:45   #24
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez elienka Pokaż wiadomość
O to to to o właśnie to.
Miałam kiedyś kogoś w podobie, jak się fochnął to potrafił się tydzień nie odzywać, żył za moją kasę, chociaż zarabiałam kilka razy mniej niż on.
Na koniec zdradził mnie z jakąś blondyną. W sumie wziął z nią ślub, machnęli córkę.. A dzisiaj już są po rozwodzie a on na wykopie wypisuje jakie to baby są wstrętne bo ojcu się z dzieckiem nie pozwalają spotykać i jaki to on jest pokrzywdzony. Moja jedyna reakcja na jego komentarze to
Ale młodość i głupota idą w parze pamiętaj o tym, ważne żeby wyciągnąć z tego wnioski. Ja już więcej nikomu nie pozwoliłam się tak traktować.
Chcesz sie podzielic nickiem? Moze go kojarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 11:59   #25
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez elienka Pokaż wiadomość
A dzisiaj już są po rozwodzie a on na wykopie wypisuje jakie to baby są wstrętne bo ojcu się z dzieckiem nie pozwalają spotykać i jaki to on jest pokrzywdzony. Moja jedyna reakcja na jego komentarze to
A skąd wiesz, że nie jest pokrzywdzony? Skąd wiesz jakim jest ojcem? Jak dla mnie to nie jest normalne żeby "po złości" blokować ojcu kontakt z jego dzieckiem, to jak się zachowuje raczej jej nie przeszkadzało więc wnioskuję, że znalazł inną pannę a miniona Blondyna nie mogła znieść tej myśli i się na swój idiotyczny sposób mści. Nie widzę w tym nic zabawnego... Dramat bezbronnego dziecka, które ma niedojrzałych rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:21   #26
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie jest pokrzywdzony? Skąd wiesz jakim jest ojcem? Jak dla mnie to nie jest normalne żeby "po złości" blokować ojcu kontakt z jego dzieckiem, to jak się zachowuje raczej jej nie przeszkadzało więc wnioskuję, że znalazł inną pannę a miniona Blondyna nie mogła znieść tej myśli i się na swój idiotyczny sposób mści. Nie widzę w tym nic zabawnego... Dramat bezbronnego dziecka, które ma niedojrzałych rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To niech idzie do sadu i sie domaga ustalenia kontaktow a nie sie sapie na wykopie. To pierwsze prowadzi do czegos, to drugie tylko mu sluzy do wyladowania emocji.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:30   #27
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
To niech idzie do sadu i sie domaga ustalenia kontaktow a nie sie sapie na wykopie. To pierwsze prowadzi do czegos, to drugie tylko mu sluzy do wyladowania emocji.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Skąd wiesz że nie poszedł do sądu a jednocześnie nie wyładowywuje emocji?
Ja rozumiem niechęć do faceta bo zachował się jak dupek ale sytuacja nie jest ani zabawna ani sprawiedliwa i normalna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:36   #28
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez marakuja352 Pokaż wiadomość
Hej! Piszę z problemem, otóż jestem w związku na odległość już prawie 1,5 roku i na początku oczywiście sielanka, wszystko się super układało. Zaczęło się psuć w te wakacje, mój chłopak zaczął się do mnie chamsko odzywać, krytykować bez powodu. Na początku myślałam, że to jednorazowa akcja, ale następnym razem, gdy do niego przyjechałam to powiedział mi wprost: Dlaczego my w ogóle jesteśmy razem?przeciez się z sobą nudzimy. Ręce mi opadły, ale za chwilę mnie przeprosił, że to wcale nie o to chodziło i jakoś szybko o tym "zapomniałam". Ale jest coraz gorzej, teraz częstotliwość chamskich odzywek się nasila i nie wiem od czego to zależne- czy od niedojrzałości czy czego..Jakiś czas temu napisał mi: "spierdalaj, na *uj się odzywasz jak w ogóle nie wiesz nic na ten temat", gdy gadaliśmy o jego studiach itd. Spinałam się o to bardzo długo, ale w końcu po przeprosinach też rzuciłam to w niepamięć. Parę dni temu zapytał się mnie, czy w ogóle musi gdzieś ze mną wychodzić(gdy spinałam się, że wydaje na alkohol i imprezy z kumplami wszystkie swoje oszczędności i prawie nigdy ze mną nigdzie nie wychodzi)...Ostatnio też przy naszych znajomych powiedział, że mam zje*any gust filmowy i mam filmu nie wybierać. Wiele razy już mówiłam mu, że ma się zmienić, ale częściej on puszcza focha niż ja.Gdy ja próbuję wprowadzić terapię szokową- nie odzywać się to i tak mięknę po krótkim czasie, a on jest na mnie obrażony albo płacze i nic z tego nie wychodzi. Co mam zrobić? Istnieje jakaś terapia szokowa, żeby wyeliminować te chamskie odzywki? Bo ja już mam dość.
Istnieje terapia, ale dla Ciebie. Szokowa.

Jak lubisz być traktowana jak sz... do podłogi, to juz druga sprawa.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 18:09   #29
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
To niech idzie do sadu i sie domaga ustalenia kontaktow a nie sie sapie na wykopie. To pierwsze prowadzi do czegos, to drugie tylko mu sluzy do wyladowania emocji.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
bo sady wcale nie sa jednostronne, jesli chodzi o dzieci, ze to matka ma zawsze racje taa...

Ukracanie kontaktu z ojcem przez matke jest zalosne i nieodpowiedzialne. Dziecko potrzebuje dwoch wzorcow w zyciu, zenskiego i meskiego. Co innego, jesli w domu jest patologia, ale takich informacji tutaj nie mam; autorka tego posta po prostu UCIESZYLA SIE, ze chlopak, ktory ja kiedys zdradzil, nie moze sie widywac ze swoim dzieckiem. No super.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:33   #30
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Chamskie odzywki chłopaka

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
bo sady wcale nie sa jednostronne, jesli chodzi o dzieci, ze to matka ma zawsze racje taa...

Ukracanie kontaktu z ojcem przez matke jest zalosne i nieodpowiedzialne. Dziecko potrzebuje dwoch wzorcow w zyciu, zenskiego i meskiego. Co innego, jesli w domu jest patologia, ale takich informacji tutaj nie mam; autorka tego posta po prostu UCIESZYLA SIE, ze chlopak, ktory ja kiedys zdradzil, nie moze sie widywac ze swoim dzieckiem. No super.
Też to tak odebrałam, jako "dobrze mu tak no gdyby mnie nie zdradzał i szanował to by go nic podobnego nie spotkało a teraz niech cierpi!!!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 10:53:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.