przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 11:07   #4081
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

up up dziewczyny Nakręciłam się na to przedłużanie Wklejajcie fotki swoich włosków bo jeszcze nie zdecydowałam czy proste czy falowane
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:01   #4082
degusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam dziewczyny Co prawda nie przeczytalam jeszcze calego watku, jestem dopiero na 68 stronie ale tak sie napalilam na wloski ze juz nie moge wytrzymac. I w zwiazku z tym mam pytanie. Czy znacie moze kogos kto przedluza wloski w Anglii, okolice Cambridge?
degusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:19   #4083
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

prosze napiszcie mi co sadzicie o tych wlosach:

http://www.allegro.pl/item226456987_...e_latrend.html

moze ktos juz u niej kupowal?
mAM pytanko... mozna je stosowac do metdy micro rings ?? bo tAM TAK PISZE i nie za bardzo wiem o co chodzi ?
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:34   #4084
natasza00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zna ktos moze gadu gadu pani Reni? z gory dzieki
natasza00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 14:10   #4085
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
mAM pytanko... mozna je stosowac do metdy micro rings ?? bo tAM TAK PISZE i nie za bardzo wiem o co chodzi ?
mozna....jak sobie odetniesz tasme i zrobisz sobie z wlosow pasemka i zrobisz koncowki do mikroringow

ja bede ciac - i robie z tego pasemka na kerawax
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 14:34   #4086
degusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez natasza00 Pokaż wiadomość
zna ktos moze gadu gadu pani Reni? z gory dzieki
numer gg Pani Reni jest na tej stronce http://www.renihair.pl/main.html?src=%2F

P.S. A czy ktos mi odpowie na moje pytanko?
degusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 14:38   #4087
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a raz kozie smierc - zamowilam te wloski
zobaczymy co bedzie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 19:03   #4088
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a raz kozie smierc - zamowilam te wloski
zobaczymy co bedzie
juz kiedys o tym pisałysmy. włosy falowane sa robione na trwałej. prostuja sie po myciu i robia sie hmm..jak po trwałej czyli sa lekko sianowate. trudno ci bedzie przyzwyczaic sie do tych włosów po slowiańskich. jak juz raz sie miało słowiany...w sumie to szkoda ze nie wykorzystalas tamtych swoich poprzednich. prawdziwe slowianskie wlosy maja zywotnosc ok 2 lat. ja mam klientke ze slowacji i ona ma wlosy juz 4 rok. dopiero teraz zaczely sie platac i tylko dlatego ze je rozjasnila. pociehca jets tylko fakt ze ty nie bedziesz miala chyba dlugich do pasa? krotsze powinny sprawowac sie lepiej.wiec zdaj nam pozniej relacje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:28   #4089
ble101
Przyczajenie
 
Avatar ble101
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do ble101
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
ble101 a gdzie przedłużałaś ? i jaka metodą??
hmm ja przedłużałam metodą keratynową u Pani Izabeli w Krakowie (salon na Garbarskiej, a później będzie na Łąkowej)
__________________
*~* ... Kocham moją małą Stokrotę ... *~*
ble101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:58   #4090
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
juz kiedys o tym pisałysmy. włosy falowane sa robione na trwałej. prostuja sie po myciu i robia sie hmm..jak po trwałej czyli sa lekko sianowate. trudno ci bedzie przyzwyczaic sie do tych włosów po slowiańskich. jak juz raz sie miało słowiany...w sumie to szkoda ze nie wykorzystalas tamtych swoich poprzednich. prawdziwe slowianskie wlosy maja zywotnosc ok 2 lat. ja mam klientke ze slowacji i ona ma wlosy juz 4 rok. dopiero teraz zaczely sie platac i tylko dlatego ze je rozjasnila. pociehca jets tylko fakt ze ty nie bedziesz miala chyba dlugich do pasa? krotsze powinny sprawowac sie lepiej.wiec zdaj nam pozniej relacje
wiem....tez mi fryzjerka mowila ze moze sie z nich zrobic sianko male - ale ja mam swoje takie troche sianko i kazdy w inna strone, dlatego wzielam takie zeby chociaz troche podobnie ukladaly sie do moich bo czasem nie chce mi sie prostowac - jak mialam proste to musialam swoje prostowac bo moje sie falowaly a doczepione byly proste i sie to bardzo odcinalo a zalezalo mi na tym zeby sie podobnie ukladaly

no zobaczymy nie byly takie drogie wiec jak bedzie zle to uzbieram na nastepne

co do moich starych wlosow to wiesz one wcale juz nie sa takie fajne bo dwa razy je przyciemnialam i rozjasnialam przez co sie troche jednak zniszczyly

no zobaczymy co bedzie
badzmy dobrej mysli

ps. czy tasma 140cm starczy mi na zrobienie pasemek na cala glowe?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 21:27   #4091
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ble101 a jaka cena w jednym i drugim??

Svinecka czy ja przypadkiem pare stron wcześniej nie czytałam że niedawno ściągnełaś włoski i miałaś zapuszczać swoje ?? hm...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 21:32   #4092
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny a ta taśma ma jakiś klej że można ją przyklejać do włosów??

http://www.allegro.pl/item227534205_...ybor_40cm.html

długość 2 metry...to sporo,ciekawe czy są gęste...cena dobra jak na włsoy naturalne,ciekawe jakiej są jakości...hmmmm tylko jak sie je przykleja...wie ktoś?to sie trzyma wogóle???
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 01:48   #4093
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta taśma ma jakiś klej że można ją przyklejać do włosów??

http://www.allegro.pl/item227534205_...ybor_40cm.html

długość 2 metry...to sporo,ciekawe czy są gęste...cena dobra jak na włsoy naturalne,ciekawe jakiej są jakości...hmmmm tylko jak sie je przykleja...wie ktoś?to sie trzyma wogóle???
nie jestem pewna czy to o to chodzi ale metoda taśmy na klej nadaje się na krótki okres 1 - 2 tygodnie....
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:17   #4094
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta taśma ma jakiś klej że można ją przyklejać do włosów??

http://www.allegro.pl/item227534205_...ybor_40cm.html

długość 2 metry...to sporo,ciekawe czy są gęste...cena dobra jak na włsoy naturalne,ciekawe jakiej są jakości...hmmmm tylko jak sie je przykleja...wie ktoś?to sie trzyma wogóle???
najlepiej bedzie jezeli dowiesz się jaka jest waga tej taśmy. normalnie taśma ok140cm waży 50-55gram.
zeby przykleic tasme musisz kupic klej np. liquid gold. ja kupilam akurat u BetaHair. ale wlosy trzymaja sie 1-2 tygodnie. pozniej trzeba podklejac znowu.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:22   #4095
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
ble101 a jaka cena w jednym i drugim??

Svinecka czy ja przypadkiem pare stron wcześniej nie czytałam że niedawno ściągnełaś włoski i miałaś zapuszczać swoje ?? hm...
hehe no mialam ale widzisz jak to jest

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
najlepiej bedzie jezeli dowiesz się jaka jest waga tej taśmy. normalnie taśma ok140cm waży 50-55gram.
zeby przykleic tasme musisz kupic klej np. liquid gold. ja kupilam akurat u BetaHair. ale wlosy trzymaja sie 1-2 tygodnie. pozniej trzeba podklejac znowu.
beauty a czy taka tasma 140cm starczy na zrobienie pasemek na cala glowe? przynajmniej 120 pasemek?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:11   #4096
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam cala glowke w tych swoich slowianskich brązach!!! No rewelacja!!!! mieciutkie, blyszczace, nie placza sie.Nikt nie widzi,ze to przedluzane!!! A nawet nie cieniowalysmy ich zbytnio a i tak nie widac.


Reniu kolor mi plowieje((( te moje blondy wylaza(( a juz sie przyzwycvzailam do nowego kolorku)) wszyscy chwalaTeraz jest wczesnie na farbowanie ale kurcze moze szamponetka?Po kiego ja nosilam kiedys te blondyFakt,jeszcze nie jest zle, ale za jakis tydzien wyjda calkowicie moje blond moze sprobowac ciemniejszym kolorem??? ale jakim.Reniu daj znac jaka farbe najlepiej sobie powinnam kupic,zeby dobrac do koloru slowian.Bo jednak nie bede katowac ich pasemkami))

A co do wloskow rewelacja, naprawde))
wyczesuja sie no ale chyba musi byc tak Pozdrawiam)
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:25   #4097
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ide dzis przedluzac wlosy o 17 jak wroce to zdam relacje

To przedluzanie jest normalnie jak nalog ehhh..jak sprobjuesz raz to juz sie tak ciagnieeee....

Nie lepiej sobie przyszyc ta tasme nic doklejac caly czas , ja bym sie bala ze mi odpadnie jak mnie ktos pociagnie za wlosy niechcacy..
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:34   #4098
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Mam cala glowke w tych swoich slowianskich brązach!!! No rewelacja!!!! mieciutkie, blyszczace, nie placza sie.Nikt nie widzi,ze to przedluzane!!! A nawet nie cieniowalysmy ich zbytnio a i tak nie widac.


Reniu kolor mi plowieje((( te moje blondy wylaza(( a juz sie przyzwycvzailam do nowego kolorku)) wszyscy chwalaTeraz jest wczesnie na farbowanie ale kurcze moze szamponetka?Po kiego ja nosilam kiedys te blondyFakt,jeszcze nie jest zle, ale za jakis tydzien wyjda calkowicie moje blond moze sprobowac ciemniejszym kolorem??? ale jakim.Reniu daj znac jaka farbe najlepiej sobie powinnam kupic,zeby dobrac do koloru slowian.Bo jednak nie bede katowac ich pasemkami))

A co do wloskow rewelacja, naprawde))
wyczesuja sie no ale chyba musi byc tak Pozdrawiam)
farba nietstey bedzie sie splukiwac(to kara za rozjanianie). najlepiej szamponetki 1 x tygodniu w podbnym kolorze( jasny braz lub sredni blond). co do wyczesywania-tego poprostu nie da sie uniknac. zawsze cos tam zostanie na szczotce. a i dołaczam twoja fotke na wizazu-juz ostanio mialymy to zrobic ale moj maly cos porąbał w aparacie.ech..jak ja ci zazdroszcze tych kudłów
Aniu- tak wyglądasz z tyłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anika-na.JPG (91,5 KB, 341 załadowań)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 17:24   #4099
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hmmmm no to metoda na ten klej troche lipna ale w sumie 2 metry tasmy za 185zł. do dużo...starczy na zagęszczenie,tylko jaką wtedy po zrobieniu warkoczyka nitką i igłą sie przyszywa tą taśme?zwykłą czy jakąś specjalna?

jeszcze jedno...zawsze są pokazane zdjęcia po z tyłu,a jak to z przodu wygląda? mi zalezy na zagęszczeniu przodu własnie...jak macie rozmieszczone warkoczyki przy tej metodzie?gdzie najwyżej można go zrobić i jak najbliżej buzi? ehhhh głupie pytanie wiem ale ja musze wszystko wiedzieć zanim sie zdecyduje heh

to link do tych włosów o których mówie,nie piszą że można je przyszywac ale chyba można...co?

http://www.allegro.pl/item227534205_...ybor_40cm.html

Edytowane przez kami828
Czas edycji: 2007-08-29 o 18:10
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 19:37   #4100
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kami828 - każdą taśmę z włosami można przyszyć. potrzebna jest specjalna nić i igła, możesz je kupić np na allegro. ale z doświadczenia wiem, że kordonek i półokrągła igła z pasmanterii mogą zastąpić je z powodzeniem.
metoda przyszywaną taśmą nie nadaje się na przedłużenie przodu - taka jest moja opinia. warkoczyk trzeba zrobić tak, zeby nie było go widać i to jest zazwyczaj nie bliżej niz 3cm od twarzy a najwyższy zazwyczaj kończy się 3cm nad uchem. na boki i przód najlepiej wybierz metodę mało widoczną - czyli jakieś zgrzewy ew przyklejana taśma. warkocze, tulejki i microringi bardzo mozliwe ze bedzie widac.
co do tych wlosow z aukji, obstawiam ze moze ich byc dokladnie tyle ile jest na 140cm tasmie, tylko ze sa rzadziej przyszyte.


Svinecka - 140cm tasmy 50-55g wystarczy spokojnie na całą głowę.


Anika-na - ożesz Ty w życiu.... piekne masz włosy... śliczny kolor... to 6 tak? i te delikatne skrety... matko... Renihair spisałaś się jak zawsze na 6+!
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 21:13   #4101
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair ja chce takieeeeeeeeeeeee wlosyyyyyyyyyyy.......... aaaaa chce miec takie

ps. doszly juz tamte do Ciebie?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 00:25   #4102
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny.Wloski na zdjeciu to pikus w porownianiu na zywo!!!! Za kilka dni zrobie fotki i wkleje Wam zdjecia z przodu
Same wlosy rewelacja na prawde!!!!w dotyku jak moje wlasne a nawet lepsze bo swoje mam cienkie i zjechane rozjasnianiem... a te...poprostu cud,miod i orzeszki
Reniu to się rozgladne za tymi szamponetkami)ze ,tez mi sie sie blondu tak chcialo)) A i sprobowalam jedwabiu , do tych wloskow jest super))

Kurcze jak bylam u Ciebie zapomnialam o szamponie, bo mi sie konczy.Sprobuje dorwac go w Angli. Ale jakbym nie zlapala to jaki kupic???

kurde mialam robic przerwe teraz po tym razie...ale kurcze chyba bede plakac przy sciaganiu....takie piekne (( Dziewczyny Renia spisala sie nie na 6 ale na 10)) a nawet na 100) i do tego mila atmosfera, pyszna pizza)))
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:10   #4103
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

i ja przylacze sie do pochwal Reni
W koncu jestem zadowolona w 100%
Renia w polaczeniu z moja fryzjerka spisaly sie na 6.
Wlosy lekko sie faluja i doskonale pasuja do moich wlasnych
Nie ma jak to slowiany i tulejki!!!!!!!!
Nigdy wiecej kreatyny!!!!!!
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:15   #4104
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jesterka a jak z tymi tulejkami??? jak je oceniasz? opisz cos wiecej,mycie odzywka i takie tam)
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:26   #4105
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ciesze się waszym szczęściem dziewczyny ) Już bym chciała mieć piękne włoski dłuuugie a narazie wyglądam jak miotła :|
Pani Reniu kiedy w planach Kraków?? Bo ja w styczniu mam studniówke i chciała bym wyglądać jak człowiek )
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:16   #4106
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Jesterka a jak z tymi tulejkami??? jak je oceniasz? opisz cos wiecej,mycie odzywka i takie tam)

super, nic mi sie nie dzieje.Mycie normalnie jak przy kazdej metodzie a odzywki nie nakladam na tulejki tylko na same koncowki wlosow
A sciaganie to nawet nie mozna porownac z kreatyna.
Moj maz sciagnal mi je w godzine, bez bolu i bez wyrywania wlosow a przy kreatynie ryczalam z bolu, wlosow o polowe mniej i przez 4 godziny szarpania na cztery rece-MASAKRA!!!!!!!
Nic mi sie nie skleja -tak jak to bylo w przypadku kreatyny!
Ja osobiscie polecam tulejki
pozdrawiam
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:58   #4107
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja płaczę wielkimi łazami, że pani Renia nie wybiera się do Szczecina
Szczecinianki błagają o przyjazd:pliz :
Zadzwoniłam do jednej babki z aukcji z Koszalina. Ona chciała za samą robociznę - włosy przyszywane do warkocza 300-350. Jak ja bym chciała tyle zarobić!!! To dla mnie zdzierstwo. Chodzi mi o samą robociznę a włosy moje. To ja za tipsy biorę 70 zł a morduję się z nimi z frenchem z 2,5 godziny. A materiały?
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 16:20   #4108
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jesterka czy Ty masz włosy doczepione na tulejki termokurczliwe? zastanawiam sie właśnie czy przy kolejnym podciąganiu nie zrobić sobie tą metodą...
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:34   #4109
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ehhhh napaliłam sie na tamte włosy ale jeśli będą rzadkie to musiałabym przyszyć podwójną taśme...nie wiem czy starczy...dżizes sama nie wiem już co mam robić musze obejżec swoją głowe i wymyśleć rozmieszczenie warkoczyków,może sie uda zrobić jeden wyżej...coś wykombinuje jak znam siebie a jaki będzie rezultat....okaże sie...narazie nie zamawiam włosów musze pomyśleć...ehhhh
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:41   #4110
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
jesterka czy Ty masz włosy doczepione na tulejki termokurczliwe? zastanawiam sie właśnie czy przy kolejnym podciąganiu nie zrobić sobie tą metodą...

nie, mam na zwykle tulejki
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.