Rossmann cz. XXIX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-06, 17:54   #151
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66096336]Inglot ma 10 ml Naprawdę wart uwagi

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



Ja tam wolę Masterpiece Max Ale chyba jestem jedyną osobą na świecie, która nie lubi So Couture [/QUOTE]

ja też się nie polubiłam z So Couture. żle wyglądał na moich rzęsach

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy znajdę w Rossmannie żelowy eyeliner z Manhattana? Ewentualnie jak nie ten to zastanawiam się nad Maybelline. Innych chyba nie ma?
Nie umiem malować kresek tradycyjnym eyelinerem z pędzelkiem bo mam długie rzęsy i zawsze je upaćkam i posklejam.
manhatan żelowy wieki temu "wyszedł" z oferty rossmanna
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:11   #152
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66098506]Co do Manhattana - nie mam pojęcia Maybelline mogę polecić. Jeszcze dużo osób poleca Rimmela, ale nie mam między nimi porównania.[/QUOTE]No właśnie nie wiedziałam, że Rimmel też ma żelowy. Poczytam w necie o obu i jutro coś kupię.

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
manhatan żelowy wieki temu "wyszedł" z oferty rossmanna
Dzięki, nie miałam pojęcia. Znalazłam go na kwc z najlepszą średnią i mnie zainteresował.

Jeśli chodzi o tusz to mi pasuje Maybelline Lash Sensational. Kupiłam na ostatniej promocji i niedawno otworzyłam (miałam z opakowania zbiorczego więc mógł poleżeć), teraz też myślałam, żeby kupić na zapas ale boję się, że kupię macany, a poza tym pewnie niedługo znowu coś będzie więc nie chyba nie kupię.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:15   #153
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

irytuje mnie ta promocja w rossmanie, na listach jest wszystko dostepne a w drogeriach z nowosci nic, chcialam kupic rzesy oczywiscie nie ma, pewnie pojawia sie dopiero po zakonczeniu promocji

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Nieoceniona Wredota Pokaż wiadomość
Nie wiecie może czy Lovely, zestaw cieni do powiek, Fabulous Kit jest dostępna w sklepach? Online niestety nie ma..
bylam dzisiaj w czterech rossmanach!!!
w zadnym nie bylo nic z nowosci z lovely ani z wibo
dwa rossmany rozkladaly dostawe i tez nic nie doszlo
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:19   #154
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
irytuje mnie ta promocja w rossmanie, na listach jest wszystko dostepne a w drogeriach z nowosci nic, chcialam kupic rzesy oczywiscie nie ma, pewnie pojawia sie dopiero po zakonczeniu promocji

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



bylam dzisiaj w czterech rossmanach!!!
w zadnym nie bylo nic z nowosci z lovely ani z wibo
dwa rossmany rozkladaly dostawe i tez nic nie doszlo
Na FB Wibo pisało, że obiecali, że nowości pojawią się w październiku, a ten jeszcze trwa . Te rzeczy pewnie wejdą, gdy skończą się promocje. Nie wiem jak wy, ale ja nie dam za ich pomadkę 20 zł, a za cienie 40 zł .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:21   #155
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na FB Wibo pisało, że obiecali, że nowości pojawią się w październiku, a ten jeszcze trwa . Te rzeczy pewnie wejdą, gdy skończą się promocje. Nie wiem jak wy, ale ja nie dam za ich pomadkę 20 zł, a za cienie 40 zł .


ja z tej promocji kupilam jedynie dwie pomadki z lovely, dwa pomadki ochronne z nivea a dzisiaj jeden dzien maybelline color tatoo
chcialam jeszcze rzesy ale oczywiscie nie ma

za to obkupilam sie w naturze

na promocji twarz kupie moze jakis jeden puder i koniec
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:50   #156
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na FB Wibo pisało, że obiecali, że nowości pojawią się w październiku, a ten jeszcze trwa . Te rzeczy pewnie wejdą, gdy skończą się promocje. Nie wiem jak wy, ale ja nie dam za ich pomadkę 20 zł, a za cienie 40 zł .
Też nie tym bardziej, że pewnie robione w chinach.
zoila, a baza pod cienie w PL czy w PRC produkowana? mogłabyś spojrzeć?
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:54   #157
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Też nie tym bardziej, że pewnie robione w chinach.
zoila, a baza pod cienie w PL czy w PRC produkowana? mogłabyś spojrzeć?
Z Wibo? Już ją zużyłam, nie mam opakowania. Ale chyba nie było oznaczenia kraju pochodzenia - coś mi świta, że tego szukałam i nie znalazłam.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 18:55   #158
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Przechodziłam dzisiaj w galerii koło Douglasa. Akurat pani wystawiała koszyk z promocyjnymi Beauty blenderami 45 zł szt. Spojrzałam na pudełko i były wyprodukowane w CRL. Wyjaśnijcie mi, czym się różni beauty blender z Douglasa od tego kupionego w chińskim sklepie?
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 19:29   #159
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
ja też się nie polubiłam z So Couture. żle wyglądał na moich rzęsach



manhatan żelowy wieki temu "wyszedł" z oferty rossmanna
Pocieszające Dla mnie mokra formuła + krótkie wypustki = sklejenie murowane. Bo taki na przykład żółty Lovely ma krótkie ząbki, ale bardziej suchą formułę i wówczas już mi to gra. A jeżeli tusz jest mokry, to ząbki muszą być długie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiedziałam, że Rimmel też ma żelowy. Poczytam w necie o obu i jutro coś kupię.

Dzięki, nie miałam pojęcia. Znalazłam go na kwc z najlepszą średnią i mnie zainteresował.

Jeśli chodzi o tusz to mi pasuje Maybelline Lash Sensational. Kupiłam na ostatniej promocji i niedawno otworzyłam (miałam z opakowania zbiorczego więc mógł poleżeć), teraz też myślałam, żeby kupić na zapas ale boję się, że kupię macany, a poza tym pewnie niedługo znowu coś będzie więc nie chyba nie kupię.
Lash Sensational lubiłam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 19:34   #160
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Też nie tym bardziej, że pewnie robione w chinach.
zoila, a baza pod cienie w PL czy w PRC produkowana? mogłabyś spojrzeć?
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Z Wibo? Już ją zużyłam, nie mam opakowania. Ale chyba nie było oznaczenia kraju pochodzenia - coś mi świta, że tego szukałam i nie znalazłam.
Nie ma nigdzie oznaczenia
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 20:44   #161
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Od g 8 do 18 chinczyk produkuje bb, za miliony monet, a od 18 do 8 gabeczki do chińskiego sklepu
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 21:01   #162
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Skoro już dzisiaj siedzę na wizażu to zapytam Was jeszcze o dobry (jasny i żółty) korektor pod oczy. Kupiłam na ostatniej promocji najjaśniejszy True Match (nie wiem jakim cudem udało mi się do dorwać) ale coś mi w nim nie leży, mam chyba za suchą skórę bo go widać, albo za bardzo matuje. Potrzebowałabym chyba czegoś bardziej rozświetlającego niż matującego. HM? Match Perfection? Affinitone?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 21:05   #163
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Skoro już dzisiaj siedzę na wizażu to zapytam Was jeszcze o dobry (jasny i żółty) korektor pod oczy. Kupiłam na ostatniej promocji najjaśniejszy True Match (nie wiem jakim cudem udało mi się do dorwać) ale coś mi w nim nie leży, mam chyba za suchą skórę bo go widać, albo za bardzo matuje. Potrzebowałabym chyba czegoś bardziej rozświetlającego niż matującego. HM? Match Perfection? Affinitone?
A Astor Perfect Stay z fioletową nakrętką? Albo Maybelline Dream Lumi Touch? Nie polecam Affinitone.

Polecam jednak zaczaić się na promocję w Hebe i wybrać jeden z korektorów Misslyn.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 21:16   #164
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A Astor Perfect Stay z fioletową nakrętką? Albo Maybelline Dream Lumi Touch? Nie polecam Affinitone.

Polecam jednak zaczaić się na promocję w Hebe i wybrać jeden z korektorów Misslyn.
Jak zwykle - nie ma u mnie Hebe Bywam tam tylko jak jestem w Łodzi czy w Krakowie i oczywiście nigdy nie ma fajnych promocji.

O Dream Lumi Touch też myślałam tylko jak udało mi się ostatnio dorwać tester to trochę ciemny mi się wydawał. Astora nie znam, ale coś kojarzę, że ten najjaśniejszy jest naprawdę bardzo jasny i lepiej wziąć ciemniejszy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 21:19   #165
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak zwykle - nie ma u mnie Hebe Bywam tam tylko jak jestem w Łodzi czy w Krakowie i oczywiście nigdy nie ma fajnych promocji.

O Dream Lumi Touch też myślałam tylko jak udało mi się ostatnio dorwać tester to trochę ciemny mi się wydawał. Astora nie znam, ale coś kojarzę, że ten najjaśniejszy jest naprawdę bardzo jasny i lepiej wziąć ciemniejszy
Tak, dobrze kojarzysz z tym Astorem. Ten najjaśniejszy, o ile dobrze pamiętam, idzie w róż, 002 Sand już jest bardziej żółtawy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2016-10-06 o 21:22
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 21:40   #166
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Nie wiem czy była już o tym mowa, bo nie śledzę wątku na bieżąco, ale dzisiaj zaskoczyło mnie, że w Rossmannie są dostępne kremy BB Skin79.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 22:26   #167
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy znajdę w Rossmannie żelowy eyeliner z Manhattana? Ewentualnie jak nie ten to zastanawiam się nad Maybelline. Innych chyba nie ma?
Nie umiem malować kresek tradycyjnym eyelinerem z pędzelkiem bo mam długie rzęsy i zawsze je upaćkam i posklejam.
W Naturze wprowadziło Kobo czarny żelowy eyeliner.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na FB Wibo pisało, że obiecali, że nowości pojawią się w październiku, a ten jeszcze trwa . Te rzeczy pewnie wejdą, gdy skończą się promocje. Nie wiem jak wy, ale ja nie dam za ich pomadkę 20 zł, a za cienie 40 zł .
I za lakier 13 zł lub dychę Też dziś nic nie widziałam, żeby było.
Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Od g 8 do 18 chinczyk produkuje bb, za miliony monet, a od 18 do 8 gabeczki do chińskiego sklepu

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A Astor Perfect Stay z fioletową nakrętką? Albo Maybelline Dream Lumi Touch? Nie polecam Affinitone.

Polecam jednak zaczaić się na promocję w Hebe i wybrać jeden z korektorów Misslyn.
A ja z tym Astorem to też radzę ostrożnie, mam 02 bo z zero 01 to bym miała białe plamy pod oczami :P ale i tak przestałam go stosować pod oczy po mi wysuszał i tworzył zmarszczki, na KWC też w recenzjach jest, że wysusza. Jak komuś True Match za suchy to tu może być podobnie.
Dream Lumi Maybelline jest spoko miałam kolor 02 macie foto.

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była już o tym mowa, bo nie śledzę wątku na bieżąco, ale dzisiaj zaskoczyło mnie, że w Rossmannie są dostępne kremy BB Skin79.
O to ciekawe. Ja widziałam stojak z kremami których nazwy teraz nie pamiętam, nowa marka w ogóle produkowane przez chyba Procter & Gamble, to chyba za Olaya którego już nie ma. A no i znalazłam jednak stojak z Fit Me, czyli ich BOK jednak nie wie co gdzie mają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL277116.jpg (88,3 KB, 23 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 22:36   #168
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
W Naturze wprowadziło Kobo czarny żelowy eyeliner.
Dzięki, obadam

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A ja z tym Astorem to też radzę ostrożnie, mam 02 bo z zero 01 to bym miała białe plamy pod oczami :P ale i tak przestałam go stosować pod oczy po mi wysuszał i tworzył zmarszczki, na KWC też w recenzjach jest, że wysusza. Jak komuś True Match za suchy to tu może być podobnie.
Dream Lumi Maybelline jest spoko miałam kolor 02 macie foto.
Hmm, suchy powiadasz?

Przeglądałam teraz blogi i znalazłam takie porównanie kolorystyczne kilku korektorów. Ten Bell mnie zainteresował, ale nie kojarzę, żebym go widziała. A Dream Lumi wydaje się przy nich strasznie ciemny, ale może się wtapia http://4.bp.blogspot.com/-tooGUc4xJX...s1600/5na5.png


Oglądałam sobie dzisiaj te podkłady Fit Me (szkoda, że nie ma testerów) i ten najjaśniejszy mnie zainteresował, wygląda na jasny i taki żółtawy chyba. Może kupię w przyszłym tygodniu na próbę.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2016-10-06 o 22:37
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 23:32   #169
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, obadam

Hmm, suchy powiadasz?

Przeglądałam teraz blogi i znalazłam takie porównanie kolorystyczne kilku korektorów. Ten Bell mnie zainteresował, ale nie kojarzę, żebym go widziała. A Dream Lumi wydaje się przy nich strasznie ciemny, ale może się wtapia http://4.bp.blogspot.com/-tooGUc4xJX...s1600/5na5.png


Oglądałam sobie dzisiaj te podkłady Fit Me (szkoda, że nie ma testerów) i ten najjaśniejszy mnie zainteresował, wygląda na jasny i taki żółtawy chyba. Może kupię w przyszłym tygodniu na próbę.
U mnie Astor spustoszenie robił i wykorzystuję tylko na okolice czoła, środek nosa i wokół, na brodę.
Ten Bell to był jak były stare szafy nie z serii Hypoallergenic.
Ja mam 02 bo coś z tą jedynką mi nie grało. Tu masz porównanie koloru 02 i 03 http://kitschsnitch.blogspot.com/201...concealer.html
U mnie rozświetlał i nie był ciemny.

Ja dziś jeszcze raz ogladałam sticki z Bell i np. kolor podkładu 01 bardzo jasny, 02 też jasny tylko wyraźnie różowy, natomiast 05 nie był najciemniejszym tylko wyraźnie żółtym ale dość jasnym nadal.
Róże dają poświatę jeden jest bardziej czerwonej tonacji drugi brzoskwiniowy.
Do sticka konturującego dalej mam mieszane uczucia.
Natomiast dla fanek rozświetlaczy to warto zerknąć na ten sztyft, zacna tafla, coraz bardziej kusi
Baza zostawia konkretną warstwę, będzie dobrze pory ukrywać wg mnie.

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Też nie tym bardziej, że pewnie robione w chinach.
zoila, a baza pod cienie w PL czy w PRC produkowana? mogłabyś spojrzeć?
Na tej bazie nie jest napisane, że produkcja w Chinach więc może jest polska.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-10-06 o 23:04
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 01:17   #170
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Przepraszam, zaraz poprawię. Muli mi przeglądarka i zacina się przez to "kopiuj- wklej".
No promowanie produktu przed tym jak będzie dostępny może czasem nie wyjść. No i to taki przypadek.
Ja bym po matowy róż do Natury zajrzała bo w rossie w tym temacie trochę bieda. No i jak pisałam ta paletka Lovely taka sobie, więc nie ma się co stresować bo nie bardzo tyłek urywa. Jak jej nie ma to można się za jakąś paletką Sleek czy MUR rozejrzeć. Pudełęczko ta Lovely ma ładne, ale serio jak kogoś kręci pudełko, którym nie będzie się malował to lepiej kupić gdzieś samo pudełko albo herbatkę w ładnej puszce, ewentualnie np. ładną kasetkę na cienie czy paletkę magnetyczną.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Musi być mat?
Max Factor Creme Puff Gorgeous Berries bym brała.
Tu masz wszystkie odcienie:
http://pieknoscdnia.blogspot.com/201...uff-blush.html
A jeśli musi być mat no to może ten z Maybelline:
http://pure-morning123.blogspot.com/...policzkow.html
Jest tani Wibo matowy, ale nietrwały. To już lepiej do natury skoczyć po coś z Catrice. Chyba od 10 będą mieć teraz promo na ta markę.
Ja wczoraj ciężko dumałam czy nie capnąć czegoś do oczu, ale nie znalazłam nic wartego uwagi. W rezultacie dziś poszłam do Hebe na promo kremów i wychodzi na to, że wsparłam miejscową produkcję bo wszystko co mi się spodobało wyprodukowane w Krakowie.
Także i wilk syty i owca cała. I za całe 37 zł czyli mniej niż bym dała za 1 paletkę, o której myślałam dałam za 3 kremy i 1 olejek.
Wydaje mi się, że paletka z Lovely już teraz miała być. Chyba widziałam datę w Skarbie, ale nie mogę w tej chwili znaleźć. Możliwe, że idą te paletki jak ciepłe bułeczki stąd braki stacjonarnie.
Ja o niej myślałam, ale zrezygnowałam. Wolę jednak kupić kilka pojedynczych, lepiej napigmentowanych cieni niż dużo cieni w tej paletce, ale z mikroskopijną ilością pigmentu. Tym bardziej, że szukam raczej matu i raczej nude, a w tych paletkach w rossie z takimi cieniami kiepsko. Już chyba łatwiej kupić teraz dobry tusz czy eye liner w rossie niż cienie. Czytam recenzje i czytam i wygląda na to, że w rossie w kategorii oczy czai się na nas jednak dużo bubli. No to nic dziwnego, że potrzebna jest na nie promocja.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Smerfetka, jak pragniesz matu i różu dla siebie to zerknij na ten. kolor nr 20:
https://www.ladymakeup.pl/sklep/Esse...policzkow.html
Może gdzieś stacjonarnie też go znajdziesz.
Dzięki musi nie musi chciałabym matowy jeden odcień różu.Dzięki zobaczę właśnie z Catrice(używa ktoś trwałe róże mają?) Bouroijs nie ma żadnego matowego chłodnego ? Patrzyłam na swatch w necie i jakoś same ciepłe odcienie widzę 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 05:42   #171
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A ja wczoraj nawet do Rossmanna nie weszłam Chcę tylko żel brązowy do brwi z Wibo, więc jak zobaczyłam kilometrowe kolejki do kasy to się wycofałam.
Chyba,że przygarnę jeszcze czarną kredkę Exeggerate (czy jak tam się to pisze).Lepsza ona od Eseence longlastng na linię wodną? Pytam, bo ogólnie jestem z niej zadowolona, jest raczej trwała, na pewno lepsza niż ta z Max Factora, ale potrafi czasem migrować pod dolną powiekę.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-07 o 05:45
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 06:13   #172
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Czy jakas firma prócz miss sporty ma wysowane kredki do oczu ?
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 07:26   #173
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

No właśnie też jestem ciekawa, czy jest coś co warto kupić z wydawanych kredek. Tej z miss sporty nie chce mam porównanie i wolę Essence
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 09:53   #174
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny potrzebuję porady Chciałabym kupić podkład Revlona Colorstay i zastanawiam się nad odcieniem. Obecnie używam Rimmela LF odcień Classic Beige-201 i jest idealny. Który powinnam wziąć z Revlonu? 180?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 09:55   #175
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dzięki musi nie musi chciałabym matowy jeden odcień różu.Dzięki zobaczę właśnie z Catrice(używa ktoś trwałe róże mają?) Bouroijs nie ma żadnego matowego chłodnego ? Patrzyłam na swatch w necie i jakoś same ciepłe odcienie widzę 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam trzy rozne pojedynczne i jedna paletke rozy z catrice i bardziej polecam boujoris o wiele trwalsze
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 09:57   #176
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dzięki musi nie musi chciałabym matowy jeden odcień różu.Dzięki zobaczę właśnie z Catrice(używa ktoś trwałe róże mają?) Bouroijs nie ma żadnego matowego chłodnego ? Patrzyłam na swatch w necie i jakoś same ciepłe odcienie widzę 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obecnie nie widzę, a one są wypiekane więc większość jest satynowa.

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Czy jakas firma prócz miss sporty ma wysowane kredki do oczu ?
W ofercie są na pewno Rimmel http://www.rossmann.pl/Produkt/Rimme...-g,359166,7160
Miss Sporty są słabe bo mam dwie, ale to te stare, a teraz są nowe żelowe, widziałam opinie że lepsze http://www.rossmann.pl/Produkt/Miss-...-g,359414,7161
Astor ma automatyczną http://www.rossmann.pl/Produkt/Astor...zt,106909,7160
Wibo http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...2g,346952,7160
Lovely http://www.rossmann.pl/Produkt/Lovel...-g,108293,7160
To tyle widzę.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 10:30   #177
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była już o tym mowa, bo nie śledzę wątku na bieżąco, ale dzisiaj zaskoczyło mnie, że w Rossmannie są dostępne kremy BB Skin79.
Hej a możesz powiedzieć w jakim mieście? Kojarzysz cenę? Mieszkam w Poznaniu, dość duże miasto,ktoś widział w którymś R.?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 11:35   #178
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Kupiłam wczoraj w rossmannie taki pędzel Są dwa rodzaje i ja mam ten drugi (do konturowania z zaostrzonymi końcami, bardziej w kształcie rombu), w szoku byłam jak zobaczyłam "wyprodukowano w polsce"
Ten owalny też kupię


---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66104641]Nie ma nigdzie oznaczenia[/QUOTE]

Kod kreskowy jest polski.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 11:51   #179
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przeglądałam teraz blogi i znalazłam takie porównanie kolorystyczne kilku korektorów. Ten Bell mnie zainteresował, ale nie kojarzę, żebym go widziała. A Dream Lumi wydaje się przy nich strasznie ciemny, ale może się wtapia http://4.bp.blogspot.com/-tooGUc4xJX...s1600/5na5.png
Też mi się wydaje zbyt ciemny i żółty.:/ Dzisiaj byłam go obczaić i 01 wydaje się ciemniejszy niż moja skóra
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 12:51   #180
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, obadam

Hmm, suchy powiadasz?

Przeglądałam teraz blogi i znalazłam takie porównanie kolorystyczne kilku korektorów. Ten Bell mnie zainteresował, ale nie kojarzę, żebym go widziała. A Dream Lumi wydaje się przy nich strasznie ciemny, ale może się wtapia http://4.bp.blogspot.com/-tooGUc4xJX...s1600/5na5.png


Oglądałam sobie dzisiaj te podkłady Fit Me (szkoda, że nie ma testerów) i ten najjaśniejszy mnie zainteresował, wygląda na jasny i taki żółtawy chyba. Może kupię w przyszłym tygodniu na próbę.
Dostaniesz go w Biedronce w szafie Bell.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.