Żel na naturalnych paznokciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 06:36   #1
MilejdiM
Raczkowanie
 
Avatar MilejdiM
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30

Żel na naturalnych paznokciach


Witam. Chciałabym się dowiedzieć co jest powodem tego że żel na naturalnej płytce po kilku dniach wygląda jakby był po prostu stopiony. Nigdy nie miałam takowej sytuacji. Przyszła do mnie kobieta z okropnymi bułami które ściągałam ponad pol godziny po zdjęciu pazurki miała dośc kruche i wiadome było że żel już nie będzie miał takiej przyczepności ale ze po kilku dniach będzie wyglądał tak jak na zdjęciu? Czy ktoras z Pań spotkała się z takim przypadkiem i wie co moze byc przyczyną? Inne Panie wychodzą ode mnie zadowolone. Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10656612_664294253640326_12971381_n.jpg (99,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10602423_752130668166670_1727707331_o.jpg (58,0 KB, 82 załadowań)
MilejdiM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 07:03   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

Ja uważam, że stosowała jakieś specyfiki w kuchni czy do sprzątania i one tak zadziałały na paznokcie. Same z siebie by tak nie wyglądały po kilku dniach.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 07:12   #3
MilejdiM
Raczkowanie
 
Avatar MilejdiM
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

Nie miałam nigdy takiej sytuacji a Pani po prostu sieje ferment pod moimi ogłoszeniami i odstrasza moje klientki. Pisze że niszcze paznokcie i że ją bardzo bolą choć poprzedni materiał jaki miała dawał wiele do zyczenia, sciagalam go ponad pol godziny miała okropne buly więc zapewne poprzedniczka tak zniszczyla pazurki ( uzywam do naturalnej płytki jedynie bloku polerskiego) Kobieta po prostu psuje mi opinię. A ja nie wiem co mam zrobić bo naprawde takiego przypadku jeszcze nie miałam i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.
MilejdiM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:06   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez MilejdiM Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy takiej sytuacji a Pani po prostu sieje ferment pod moimi ogłoszeniami i odstrasza moje klientki. Pisze że niszcze paznokcie i że ją bardzo bolą choć poprzedni materiał jaki miała dawał wiele do zyczenia, sciagalam go ponad pol godziny miała okropne buly więc zapewne poprzedniczka tak zniszczyla pazurki ( uzywam do naturalnej płytki jedynie bloku polerskiego) Kobieta po prostu psuje mi opinię. A ja nie wiem co mam zrobić bo naprawde takiego przypadku jeszcze nie miałam i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.
Wystarczy, że nie założyła rękawiczek do specyfików do mycia toalety i tak się to skończyło. Skoro to nie pierwszy raz to jest jej wina a nie Twoja.
A to, że robi Ci syf pod ogłoszeniami...postraszył abym ją jakimiś konsekwencjami, może jakąś instytucją.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:43   #5
MilejdiM
Raczkowanie
 
Avatar MilejdiM
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

Gdy powiedziałam dlaczego nie przyszła z reklanmacją stwierdzila ze "nie kazdy je uwzględnia, proste" Wiec zaprosiłam do siebie powiedzialam ze obejrze paznokcie i zwrócę pieniążki, nikt się nie odezwał. Napisałam administratorowi strony ze bezpodstawna antyreklama powinna być usuwana. Oddaje serce temu co robię to nie jest tylko moja praca, to jest moja pasja, Moje prace wykonuje bardzo estetycznie i starannie i pragnę zadowolić swoją każdą klientkę no ale niestety się nie da wszystkim dogodzić, no cóż
MilejdiM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:21   #6
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, tak jak już dziewczyny pisały, że używa silnych detergentów i dlatego jej paznokcie tak wyglądają. Widać, że ma całe dłonie dosyć zniszczone, zapewne od tej chemii. Niestety zdarza się, że nie wiem jak kto był dobry w swoim fachu, to i tak znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował i psuł opinię. Często ludzie mają pretensje, a sami zawinili. Administrator usunął te komentarze?
PS Ja nigdy nie kieruję się wszystkimi opiniami wypisanymi w internecie, myślę, że większość ludzi też, mają świadomość, że czasem jakaś konkurencja albo ktoś sfrustrowany wypisuje negatywne komentarze.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:42   #7
jud98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

Jestem tu nowa i mam takie pytanie. Czy zwykłe lakiery lub te w drogeriach żelowe można suszyć pod lampą? Daje to jakiś efekt?
jud98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 05:43   #8
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Żel na naruralnych paznokciach

do suszenia lakieru jest suszarka a nie lampa. Promienie uv nie spowodują przyspieszenia schnięcia lakieru. I nie zadawaj proszę tego samego pytania w kilku wątkach.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 01:16   #9
naliex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 143
Dot.: Żel na naturalnych paznokciach

Kochane nie chce powtarzać wątku a ten tytuł pasuje do mojego pytania ... Chodzę na kurs metody żelowej, chciałam się upewnić co do żelowania naturalnej płytki, czy wygląda to tak ? :

1. przygotowanie paznokcia (skórki, piłowanie, nadanie kształtu, odtłuszczenie)
2. Nałożenie primera
3. Nałożenie warstwy bazowej (UV)
4. Nałożenie żelu budującego, grubszej warstwy (uv)
5. Piłowanie, opracowanie
6. Ostatni etap czyli kolor + nabłyszczać LUB sam nabłyszczacz, ...no i odtłuszczamy

Tak w skrócie... czy wszystko się zgadza?
__________________
"My one regret in life is that I am not someone else. "
Woody Allen



66-65-...-60-59-58-57-56-55

i jest mniej ... 53
naliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 02:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.