olejek do skórek - szukam zamiennika... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-29, 21:38   #1
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59

olejek do skórek - szukam zamiennika...


Kończy mi się moja ulubiona, najlepsza oliwka do skórek, ale niestety, nie jest już produkowana W związku z tym szukam zamiennika, który będzie podobnie działał. Pamiętam, że podobny trochę efekt dawał Killys w starej wersji - niestety nowa jest kiepska, szybko daje uczucie jeszcze bardziej suchych skórek niż przed użyciem. Podobne odczucie mam po używaniu olejku Inglota - aby uzyskać taki efekt nawilżenia, muszę naprawdę sporo nałożyć na paznokcie, gdzie przy starej potrzebowałam naprawdę niewiele. No i ten stary jest dość treściwy, olejkowaty, Inglot sprawa wrażenie dość wodnistego.

Poniżej wklejam znaleziony w necie opis mojego olejku:
Przeciwgrzybicza oliwka pielęgnacyjna, do paznokci i skórek. Witaminizowana, odżywcza oliwka do paznokci o działaniu przeciwgrzybiczym. Do głębokiej pielęgnacji paznokci suchych, łamliwych i rozdwajających się. Wzbogacona wyciągiem z drzewa herbacianego i lawendy oraz oliwką ze słodkich migdałów, esencją z cytryny i witaminami E i F jest prawdziwym eliksirem polecanym do pielęgnacji wszystkich rodzajów paznokci.
Co polecacie? Czego szukać? Ehh... żałuję, że nie zrobiłam zapasu...
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 22:56   #2
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: olejek do skórek - szukam zamiennika...

Nail Tek Renew!!!
możesz też kupić olejek rycynowy w aptece za ok. 2 złote jest i na waciku wcierać na noc w paznokcie, albo kapsułki z wit. A + E (przebijasz igłą, wyciskasz i wsmarowywujesz)

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Nail Tek Renew ma bardzo podobne właściwości do tej twojej, jest super i ma jeszcze pipetkę na dodatek do porcjowania kropli szybko się wchłania, ma ładny zapach
ale te naturalne sposoby na skórki też polecam, rewelacyjne są
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 23:06   #3
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: olejek do skórek - szukam zamiennika...

te naturalne wiem, ale nieraz na szybko, na wyjeździe, zdecydowanie wolę te gotowe
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 11:02   #4
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: olejek do skórek - szukam zamiennika...

to kup sobie tego Nail Teka, naprawdę warto, tu masz notkę na jego temat http://lakierowa-mania-mani.blogspot...-skorek-i.html
ja sama go mam i polecam
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-30 12:02:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.