Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-21, 06:43   #631
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To zależy od wieku. Właśnie o to chodzi.
Bo garnek będzie dobry dla 7-8 miesięcznego dziecka. Nie zastąpi rozrywki takiemu 4miesiace
Babygyn raczej dla mlodszych
Maty interaktywne żeby coś się działo, jakiś dźwięk, może światło dla starszych. Wciąż niesiedzacych dzieci.Jesteście na mleku bez bmk i nadal problemy ze skórą? Czy brzuszek? biedna O fak. O 5 na spacerze nigdy nie byłam Nigdy nie zeszła od ziajki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Faiza ja krocie na książki wydaje. Już coś kupuje Helence jak widzę w fajnej cenie itp... Mam pi starszym ale są przecież nowości

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Taak. Brzuszek i skóra, ciężko jest

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:19   #632
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

To co polecacie na ciemieniuche?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:26   #633
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
To co polecacie na ciemieniuche?
Dermicin aerozol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:44   #634
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jakbyś chciała to zapraszam. Zaakceptuje Cię w sekundę i sobie porównasz czy może macie pdokbna skórę https://m.facebook.com/groups/785309..._comment_reply

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
To co polecacie na ciemieniuche?
Masło oselka lub Lilly coś fajnego polecala ale ja jeszcze nie miałam okazji próbować #robiszzlewmacierzynstwo

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:29   #635
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ej ej ej ta o lotnisku co rusza się samolot jak startuje? Nie pamiętam nazwy... Super jest!
W ogóle polecam Ci i innym matkom swiatksiazki outlet. Mega tanie pozycje są. Ostatnio kupiłam z 12 książek za nie cała 100
Z lotniska to! Patrz to! https://www.swiatksiazki.pl/outlet-z...4-ksiazka.html jest zarabiste!!
Cześć książek jest np naderwana (coś jakby spadła Ci twarda okładka rogiem i się wgniotlo) a część mam takich że kij wie czemu w outlecie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

I przez ts rozmowę weszłam do tego outlet i stowka niemoja... Ja chyba najwięcej wydaje na ksiazki... Nie ubrania, nie jedzenie, nie zabawki... Książki.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tak!! Taki czerwony, takim paskiem się rusza, a jeszcze jest wcześniej koło do obracania że taśma z bagażem jedzie niby
A ten link co podałaś też dzięki wielkie, super z opisu, wrzuciłam do koszyka
I za outlet

Ja na książki też sporo choć naprawdę od groma mam jeszcze swoich z dzieciństwa, bardzo dużo dostajemy, no i wiadomo, sama kupuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:47   #636
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry,

Ja też dzisiaj wstawalam do malego milion razy, a teraz śpi od 8 jak zabity.

Sys kciuki, żeby było lepiej
Nati ja smaruje linomagiem i wyczesuje, tak mi dr poleciła i póki co ładnie schodzi, linomag na 2 h przed kąpielą i w trakcie wyczesuje.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:56   #637
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hej! Dzień dobry! U nas noc ok, gdyby nie fakt że położyłam się po północy, a mała wstała po 1. Po 4 położyłam ją już do nas do łóżka i spałyśmy do 7 30!
Teraz ją turlam i telepię w wózku i śpi. Mnie też chce się spać jak nie wiem co.
sQ dzięki za podrzucenie info i outlecie książkowym
Ja muszę poszukać na allegro/ olx takich starych książek z baśniami, które ja czytałam jak miałam te 5-6 lat ( już wtedy sama czytałam). "Za siedmioma morzami za siedmioma wyspami", "Firoseta i czary" i inne. To były świetnej opowiadania! Aż mi się łezka kręci w oku! No ale to dla starszej Oli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 09:00   #638
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Masakra... Serio jakby 12h dnia to było za mało do gadania... I jeszcze musisz pewnie być wdzięczna że poszedł...
Ale z toaleta tak jest... Ja pamiętam jak z małą bujalam się od 10 bez siku bez jedzenia, o 15 po synka, dalej mała ryk, ten biega. Wpada mój mąż po 17 i mówi że on zaraz któreś weźmie ale musi tylko się przebrać i siku pójdzie... Gdzie ja głodna 10x powinnam sikac i w ubraniach nieadekwatnych do pogody bo rano było 13 a teraz jest 27 stopni :/ ale on spokojnie musi się wysikac. Spooookooojnie! A różnie. Czasem 3 min a czasem 40

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No tak, ale oni go nie widzieli tydzień

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Kochana, może skok? Moja przez kilka dni jadła po 20, 30ml na siłę co 3h, tzn. dużo się nakombinowalam, żeby zjadła cokolwiek. Nawet byliśmy u pediatry bo się balam, że się odwodni. Samo przeszło a ona zaczęła się tak pięknie uśmiechać i gugac do mnie i już zajada. Ilości bez szału ale chyba tyle jej wystarcza. Zwalam na skok bo bałam się, że mleko, że przez skazę bo znowu mamy problemy ale niee.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Jeju, dziękuję, że o mnie pytasz. Właśnie usiadłam, żeby nadrobić bo malutka zasypia po jedzeniu. U nas cienko ostatnio było i mało siły, żeby czytać, mało siły, żeby nadrabiać. Skaza daje nam w kość konkretnie. Myślałam, że już lepiej i chwilę było lepiej ale doopa. Podlamalam się trochę ale się nie dam i przetrwam. Mam dużą nadzieję, że będzie lepiej po 3msc jak zoladeczek dojrzeje bardziej.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Myślałam ostatnio o Was. Też obstawiam, że skok bo nigdy przy butelce nie marudził a tu od połowy butli marudzi i już nie chce

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:01   #639
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Staś dziś pierwszy raz śmiał się, tak po prostu ktoś go rozmieszyl i śmiał się na głos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:04   #640
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziecko mi się zepsuło Nie ma odkładania na dłużej niż 3min (a już fajnie leżała w bujaku czy łóżeczku ostatnio), nic nie pasuje, przed zasypianiem (oczywiście na mnie) jęki, a w nocy to szkoda gadać, po pierwszym spaniu jęki, stęki, kopanie, oczy jak 5zł i nawet wzięcie do łóżka nie pomaga
A TŻ był chory więc od czwartku praktycznie ze mnie nie zeszła, wczoraj nawet odkurzałam z nią w drugiej ręce (zachwycona oczywiście)
Także znowu z zapałkami w oczach dochodzę do etapu pt zabijcie mnie :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Hej! Dzień dobry! U nas noc ok, gdyby nie fakt że położyłam się po północy, a mała wstała po 1. Po 4 położyłam ją już do nas do łóżka i spałyśmy do 7 30!
Teraz ją turlam i telepię w wózku i śpi. Mnie też chce się spać jak nie wiem co.
sQ dzięki za podrzucenie info i outlecie książkowym
Ja muszę poszukać na allegro/ olx takich starych książek z baśniami, które ja czytałam jak miałam te 5-6 lat ( już wtedy sama czytałam). "Za siedmioma morzami za siedmioma wyspami", "Firoseta i czary" i inne. To były świetnej opowiadania! Aż mi się łezka kręci w oku! No ale to dla starszej Oli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za jakiś czas będę chciała odzyskać 2 moje ulubione książki z dzieciństwa, na szczęście przeszły przez dzieci braci więc jest szansa, o ile są w całości
Serie Martynka i Martusia i Gufi - trochę mam wzrusz jak pomyślę że mojej córce to będę też czytała Jeśli dożyje tego

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:05   #641
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dermicin aerozol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam. U nas dopiero Dermicin uporał się z ciemieniuchą, chociaż jak dla mnie to niezbyt przyjemnie pachnie.

Sysa, my też walczymy ze skazą białkową, tylko że u nas kp, więc głównie ja się męczę bez nabiału i jajek, bo brak wołowiny czy cielęciny to mi wisi.

Lily, ale Ci zazdroszczę tego śmiechu na głos. U nas ostatnim nowym osiągnięciem jest przewracanie się z brzucha na bok.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 09:17   #642
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Smerfetka pomysl serio o chuscie bo sie wykonczysz. Moj maly nadal placze przy zakladaniu ale jak juz zaloze to nastepuje bloga cisza i relax.
Dzisiejszej nocy gnom obudzil sie na jedzenie o 1:30 zjadl i zamiast spac to nastapilo guganie, musial mi opowiedziec chyba co mu sie snilo. Wsadzilam go do lozeczka, chyba z 10 razy wkladalam smoczek w koncu sie przesikal i zabawa w guganie od nowa. Po 3 poszlam spac, dziekuje ci synu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2019-07-21 o 09:18
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:08   #643
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas dzisiaj też był śmiech na głos, co prawda przed godziną pierwszą!!! w nocy może śmiał się z matki, która miała już nadzieję po dwóch względnie dobrych dniach, że zacznie chodzić spać jednak przed 22
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:17   #644
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wczoraj w końcu były u nas seksy i powiem wam, że było super a ja tak się bałam i odwlekałam! Ostatni raz był we wrześniu
Ada grzecznie poczekała, ale zaraz po walnęła kupsko przez sen

Lilly super taki głośny śmiech! Ja mam filmik jak mój syn właśnie 3-miesięczny ma taką polewkę mam nadzieję, że i Ada w końcu brechnie

Lilianna no środek nocy to pewnie kiepski czas na brechcik, ale też gratuluję!

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2019-07-21 o 10:18
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:21   #645
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore używały Ziaji na ciemieniuche. Po ilu uzyciach zeszla??
U mnie po 3 dniach stosowania widzę znaczną poprawę
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Kochana, może skok? Moja przez kilka dni jadła po 20, 30ml na siłę co 3h, tzn. dużo się nakombinowalam, żeby zjadła cokolwiek. Nawet byliśmy u pediatry bo się balam, że się odwodni. Samo przeszło a ona zaczęła się tak pięknie uśmiechać i gugac do mnie i już zajada. Ilości bez szału ale chyba tyle jej wystarcza. Zwalam na skok bo bałam się, że mleko, że przez skazę bo znowu mamy problemy ale niee.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Jeju, dziękuję, że o mnie pytasz. Właśnie usiadłam, żeby nadrobić bo malutka zasypia po jedzeniu. U nas cienko ostatnio było i mało siły, żeby czytać, mało siły, żeby nadrabiać. Skaza daje nam w kość konkretnie. Myślałam, że już lepiej i chwilę było lepiej ale doopa. Podlamalam się trochę ale się nie dam i przetrwam. Mam dużą nadzieję, że będzie lepiej po 3msc jak zoladeczek dojrzeje bardziej.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Myślałam o was ostatnio! Nasza ma też troszkę problemów ze skórą ale nie w takim stopniu...ale Syska, to wszystko minie
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To zależy od wieku. Właśnie o to chodzi.
Bo garnek będzie dobry dla 7-8 miesięcznego dziecka. Nie zastąpi rozrywki takiemu 4miesiace
Babygyn raczej dla mlodszych
Maty interaktywne żeby coś się działo, jakiś dźwięk, może światło dla starszych. Wciąż niesiedzacych dzieci.Jesteście na mleku bez bmk i nadal problemy ze skórą? Czy brzuszek? biedna O fak. O 5 na spacerze nigdy nie byłam Nigdy nie zeszła od ziajki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Faiza ja krocie na książki wydaje. Już coś kupuje Helence jak widzę w fajnej cenie itp... Mam pi starszym ale są przecież nowości

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
5 rano to dla mojej mamy byla codzienność ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:46   #646
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzisiaj Karol przeszedł sam siebie,11 godzin ciągiem spał.o 6 Się obudził ,zjadł,pogadał i jeszcze do 8.30 posypaliśmy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

NATi ja używałam zwykłego Olejka migdałowego,na godzinę przed kąpielą nakładała,wyczesywalam i potem było mycie główki podczas kąpieli.w swą dni zeszło
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:57   #647
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Karol przeszedł sam siebie,11 godzin ciągiem spał.o 6 Się obudził ,zjadł,pogadał i jeszcze do 8.30 posypaliśmy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

NATi ja używałam zwykłego Olejka migdałowego,na godzinę przed kąpielą nakładała,wyczesywalam i potem było mycie główki podczas kąpieli.w swą dni zeszło
Jak to robisz!???

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:05   #648
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jak to robisz!???

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No właśnie!!
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:08   #649
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dawalam jej na główkę olejek migdałowy ale kurde nie regularnie przyznaje się, A ma takie placki ze strupkami juz. Po ziajce nie widzę poprawy, teraz posmarowalam kokosowym i wyczesalam. Moze mam szczotke za miękką? Ile taka ciemieniucha moze schodzić?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 11:12   #650
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq przez ciebie zaraz tez wejdę na ten outlet książek i coś kupie :P gorzej,ze już nie mam gdzie trzymać tych książek
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:19   #651
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

NATi a wyczesujesz to szczotka tak zwyczajnie czy pod katem? Widzisz,ze to schodzi jak czeszesz? Bo to po prostu trzeba dokładnie zrobić, a to wszystko natluszcajace jest tylko po to,zeby to zmiękło i łatwiej schodziło
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:36   #652
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dawalam jej na główkę olejek migdałowy ale kurde nie regularnie przyznaje się, A ma takie placki ze strupkami juz. Po ziajce nie widzę poprawy, teraz posmarowalam kokosowym i wyczesalam. Moze mam szczotke za miękką? Ile taka ciemieniucha moze schodzić?
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Sq przez ciebie zaraz tez wejdę na ten outlet książek i coś kupie gorzej,ze już nie mam gdzie trzymać tych książek
Ja dziś właśnie przeorganizowalam bibliteczke na górze i poukladalam ładnie Na dole zostaje wszystko i nic w nieladzie


Laski jakie macie pomysły na prezenty na chrzest? Mnie pytają a ja nie wiem... Mam na liście az: nosidlo.... I to tyle.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Sq przez ciebie zaraz tez wejdę na ten outlet książek i coś kupie gorzej,ze już nie mam gdzie trzymać tych książek
Laska tam jest 800 pozycji dla. Dzoeci... Pozdrawiam. Godzina scroll owania
Ja wzięłam z 9 książek wczoraj... W smyku też są promki i 4 kupiłam taniej niż gdziekolwiek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:43   #653
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja dziś właśnie przeorganizowalam bibliteczke na górze i poukladalam ładnie Na dole zostaje wszystko i nic w nieladzie


Laski jakie macie pomysły na prezenty na chrzest? Mnie pytają a ja nie wiem... Mam na liście az: nosidlo.... I to tyle.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Kasę mame, względnie jakieś bony podarunkowe bo jak wszystko masz to po co ci duble...
Ja porządki z książeczkami bede robić już po przeprowadzce, teraz nie ruszam, na wierzchu mam te co najbardziej lubi plus nowe, reszta w szafie chwilowo. Ale już w domu zrobie jakiś fajny regał na książki, poukładam tematycznie i przy każdym temacie postawie adekwatna zabawkę, mam nawet kicie kocie maskotkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:58   #654
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Lo Pani cudnie będzie!!

No właśnie o kasę mi głupio... Synkowi miałam listę prezentów to każdy dał kasę więc pewnie tak się skończy... Eh.
A hajs najlepiej i Bujak bym młodemu za to kupiła i drabinki do wspinania i w ogóle

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:01   #655
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Lo Pani cudnie będzie!!

No właśnie o kasę mi głupio... Synkowi miałam listę prezentów to każdy dał kasę więc pewnie tak się skończy... Eh.
A hajs najlepiej i Bujak bym młodemu za to kupiła i drabinki do wspinania i w ogóle

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ty masz duży ogród nie? Zazdro!! Ja jedynie u mamy, u siebie mam z kolei otwarta przestrzeń na dachu, też już mam pomysł jak zagospodarować, no i będzie kącik dla dzieci. Ale to jest niestety ostatnie w kolejności, bo trochę rzeczy mamy tam do zrobienia zanim się przeniesiemy na dobre

A na chrzest to pewnie faktycznie tak będzie że jak nie wiadomo co dać to kasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:15   #656
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Staś dziś pierwszy raz śmiał się, tak po prostu ktoś go rozmieszyl i śmiał się na głos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziecko mi się zepsuło Nie ma odkładania na dłużej niż 3min (a już fajnie leżała w bujaku czy łóżeczku ostatnio), nic nie pasuje, przed zasypianiem (oczywiście na mnie) jęki, a w nocy to szkoda gadać, po pierwszym spaniu jęki, stęki, kopanie, oczy jak 5zł i nawet wzięcie do łóżka nie pomaga
A TŻ był chory więc od czwartku praktycznie ze mnie nie zeszła, wczoraj nawet odkurzałam z nią w drugiej ręce (zachwycona oczywiście)
Także znowu z zapałkami w oczach dochodzę do etapu pt zabijcie mnie :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Ja za jakiś czas będę chciała odzyskać 2 moje ulubione książki z dzieciństwa, na szczęście przeszły przez dzieci braci więc jest szansa, o ile są w całości
Serie Martynka i Martusia i Gufi - trochę mam wzrusz jak pomyślę że mojej córce to będę też czytała Jeśli dożyje tego

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Potwierdzam. U nas dopiero Dermicin uporał się z ciemieniuchą, chociaż jak dla mnie to niezbyt przyjemnie pachnie.

Sysa, my też walczymy ze skazą białkową, tylko że u nas kp, więc głównie ja się męczę bez nabiału i jajek, bo brak wołowiny czy cielęciny to mi wisi.

Lily, ale Ci zazdroszczę tego śmiechu na głos. U nas ostatnim nowym osiągnięciem jest przewracanie się z brzucha na bok.


Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj też był śmiech na głos, co prawda przed godziną pierwszą!!! w nocy może śmiał się z matki, która miała już nadzieję po dwóch względnie dobrych dniach, że zacznie chodzić spać jednak przed 22


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Karol przeszedł sam siebie,11 godzin ciągiem spał.o 6 Się obudził ,zjadł,pogadał i jeszcze do 8.30 posypaliśmy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

NATi ja używałam zwykłego Olejka migdałowego,na godzinę przed kąpielą nakładała,wyczesywalam i potem było mycie główki podczas kąpieli.w swą dni zeszło
Lilly, Liliana, Katie zazdroszczę i gratuluję nowych umiejętności! Jak czytam o Waszych bobasach to muszę sobie przypominać że moja z czerwca i jeszcze ma czas na to wszystko

Smerfetka to na pewno niedługo minie! Dasz radę dzielna mamo

Butterfly ale Ci dał wypocząć! Super

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja dziś właśnie przeorganizowalam bibliteczke na górze i poukladalam ładnie Na dole zostaje wszystko i nic w nieladzie


Laski jakie macie pomysły na prezenty na chrzest? Mnie pytają a ja nie wiem... Mam na liście az: nosidlo.... I to tyle.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Laska tam jest 800 pozycji dla. Dzoeci... Pozdrawiam. Godzina scroll owania
Ja wzięłam z 9 książek wczoraj... W smyku też są promki i 4 kupiłam taniej niż gdziekolwiek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
U nas jeszcze nie pod kątem chrztu ale też mam problem jak pytają prosiłam o książeczki to dostała 0 na chrzest może jakieś bajery do pokoiku? Bo prezenty typowe na chrzest z tego co widziałam na necie raczej fajne nie są. My chrześnicy tż daliśmy ręcznie dzierganego krolisia w pamiątkowej ramce, medalik (są religijni) i kasę. Osobiście też wolę kasę no ale też mi głupio tak ludziom powiedzieć

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Ktoś pytał chyba o pogrubienie w aplikacji? U mnie działa wpisanie [ B] tekst [/B ] bez spacji

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Jedziemy dzisiaj do prababci, mała usnęła teraz na mnie, więc pewnie wzorem ostatnich dni rozryczy się akurat jak dojedziemy

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Faiza
Czas edycji: 2019-07-21 o 12:14
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:26   #657
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Karol przeszedł sam siebie,11 godzin ciągiem spał.o 6 Się obudził ,zjadł,pogadał i jeszcze do 8.30 posypaliśmy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

NATi ja używałam zwykłego Olejka migdałowego,na godzinę przed kąpielą nakładała,wyczesywalam i potem było mycie główki podczas kąpieli.w swą dni zeszło
Och, Karol! ideał!
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja dziś właśnie przeorganizowalam bibliteczke na górze i poukladalam ładnie Na dole zostaje wszystko i nic w nieladzie


Laski jakie macie pomysły na prezenty na chrzest? Mnie pytają a ja nie wiem... Mam na liście az: nosidlo.... I to tyle.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Laska tam jest 800 pozycji dla. Dzoeci... Pozdrawiam. Godzina scroll owania
Ja wzięłam z 9 książek wczoraj... W smyku też są promki i 4 kupiłam taniej niż gdziekolwiek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chodzi o prezenty na chrzest to my dostaliśmy: nosidło Zaffiro, książkę album mojego dziecka, karuzelę do łóżeczka, zabawki jakieś z Fischer Price. Nie wiem, czy Cię to zainspiruje ale mówię

Zdecydowaliśmy się zostać na dzień dłużej nad jeziorem, jest cala moja rodzina to i mi lżej, bo zawsze ktoś spojrzy na Stasia. Dużo z tego nie korzystam ale dziś np pospalam w ciągu dnia 2h. Tż będzie musiał pracować jutro zdalnie ale i tak spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 13:18   #658
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq ja regularnie na arosie zamawiam,przy czym często najpierw czytam opisy książek,opinie o nich itp.Duzo jest fajnych,wartościowych książeczek na natuli tez często pisza o nowościach jakbym miała rzrgladac godzinami wszystkie pozycje wydawnicze to bym padła a znasz książki Tulleta?

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Mnie nigdy nikt nie pytał o prezenty na chrzest,każdy dawał według swojego zdania,a o tak głównie to były koperty.My zdecydowaliśmy,ze robimy w domu chrzciny.tesciowie sami zaproponowali,ze zrobią mięsa i wszystko na obiad,moja mama ciasta,także jeszcze zimna płytę ogarnę i tort.zrobimy u tesciow,bo maja wielki dom i nawet w razie niepogody na gorze jest piec pokoi,siłownia i pokoj bilardowy to tam się dzieciarnia pobawi.

Co do zagospodarowania ogrodu to moje dziewczyny maja taki duży drewniany płac zabaw (dwie huśtawki,obecnie jedna to bocianie gniazdo;taka wieżyczka z daszkiem z której się zjeżdża na zjeżdżalni i pod nią zamykana piaskownica).a w innej części ogrodu maja domek

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

W domku mąż im zrobił ławeczki z palet.szafke na zabawki maja i ja im pomalowałam ściany na miętowy kolor
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 14:02   #659
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ty masz duży ogród nie? Zazdro!! Ja jedynie u mamy, u siebie mam z kolei otwarta przestrzeń na dachu, też już mam pomysł jak zagospodarować, no i będzie kącik dla dzieci. Ale to jest niestety ostatnie w kolejności, bo trochę rzeczy mamy tam do zrobienia zanim się przeniesiemy na dobre

A na chrzest to pewnie faktycznie tak będzie że jak nie wiadomo co dać to kasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to są rzeczy do domu plac zabaw do domu. Na zimę...

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Lilly, Liliana, Katie zazdroszczę i gratuluję nowych umiejętności! Jak czytam o Waszych bobasach to muszę sobie przypominać że moja z czerwca i jeszcze ma czas na to wszystko

Smerfetka to na pewno niedługo minie! Dasz radę dzielna mamo

Butterfly ale Ci dał wypocząć! Super



U nas jeszcze nie pod kątem chrztu ale też mam problem jak pytają prosiłam o książeczki to dostała 0 na chrzest może jakieś bajery do pokoiku? Bo prezenty typowe na chrzest z tego co widziałam na necie raczej fajne nie są. My chrześnicy tż daliśmy ręcznie dzierganego krolisia w pamiątkowej ramce, medalik (są religijni) i kasę. Osobiście też wolę kasę no ale też mi głupio tak ludziom powiedzieć

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Ktoś pytał chyba o pogrubienie w aplikacji? U mnie działa wpisanie [ B] tekst [/B ] bez spacji

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Jedziemy dzisiaj do prababci, mała usnęła teraz na mnie, więc pewnie wzorem ostatnich dni rozryczy się akurat jak dojedziemy

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Ja na chrzest syna miałam nosidlo , mate edukacyjna skiphop, krzesełko do karmienia, basen z kulkami, gadżety do karmienia typu fajny sliniak itp.
Nic nie dostaliśmy. Była kasa. Więc kupiliśmy co powyżej.
Dla corci problem bo wszytsko mamy po starszym...

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Och, Karol! ideał! Jeśli chodzi o prezenty na chrzest to my dostaliśmy: nosidło Zaffiro, książkę album mojego dziecka, karuzelę do łóżeczka, zabawki jakieś z Fischer Price. Nie wiem, czy Cię to zainspiruje ale mówię

Zdecydowaliśmy się zostać na dzień dłużej nad jeziorem, jest cala moja rodzina to i mi lżej, bo zawsze ktoś spojrzy na Stasia. Dużo z tego nie korzystam ale dziś np pospalam w ciągu dnia 2h. Tż będzie musiał pracować jutro zdalnie ale i tak spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za listę

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Sq ja regularnie na arosie zamawiam,przy czym często najpierw czytam opisy książek,opinie o nich itp.Duzo jest fajnych,wartościowych książeczek na natuli tez często pisza o nowościach jakbym miała rzrgladac godzinami wszystkie pozycje wydawnicze to bym padła a znasz książki Tulleta?

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Mnie nigdy nikt nie pytał o prezenty na chrzest,każdy dawał według swojego zdania,a o tak głównie to były koperty.My zdecydowaliśmy,ze robimy w domu chrzciny.tesciowie sami zaproponowali,ze zrobią mięsa i wszystko na obiad,moja mama ciasta,także jeszcze zimna płytę ogarnę i tort.zrobimy u tesciow,bo maja wielki dom i nawet w razie niepogody na gorze jest piec pokoi,siłownia i pokoj bilardowy to tam się dzieciarnia pobawi.

Co do zagospodarowania ogrodu to moje dziewczyny maja taki duży drewniany płac zabaw (dwie huśtawki,obecnie jedna to bocianie gniazdo;taka wieżyczka z daszkiem z której się zjeżdża na zjeżdżalni i pod nią zamykana piaskownica).a w innej części ogrodu maja domek

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

W domku mąż im zrobił ławeczki z palet.szafke na zabawki maja i ja im pomalowałam ściany na miętowy kolor
Ja mam kilka mam wariantek o książkach z dziećmi w podobnym wieku. Plus 1 grupa na fejsie i heja.
Natomiast outlet świat książki jam się chce coś wyrwać no to trzeba przejrzeć. Np świat w obrazkach był za 7zl kilka pozycji. No ale póki się nie przescrolluje tych 800 to się nie wie że taka oferta jest

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Tulletw znam znam właśnie jego zabawy liniami zamówiłamnteraz za 8.10zl w tym outlecie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 14:21   #660
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

No to fakt.jak się chce dorwać okazje to trzeba przejrzeć
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.