Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-01, 13:32   #1591
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Podpinam się.
Od siebie dodam :
Kindle
Porządne okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne
Laptop robiony na zamówienie
Skórzana torba Dziki Józef

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Masz jeszcze tą torbę , jak się sprawuje ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 13:34   #1592
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Też polecam Foreo, mam wersję play plus. Bardzo dobrze oczyszcza, skóra jest gładka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Tez mam play plus, bardzo ja lubie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 13:39   #1593
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Jakie dokładnie modele macie tego odkurzacza i lampki?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
https://allegro.pl/oferta/lampka-biu...tor-8991160524
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 13:45   #1594
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Masz jeszcze tą torbę , jak się sprawuje ?
Mam
Nie mam z nią najmniejszych problemów, wszystko super.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 17:06   #1595
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Masz jeszcze tą torbę , jak się sprawuje ?
Też mam, od około 2 lat, ciurana codziennie, kocham, wszystkie inne poszły w kąt polecam serdecznie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 18:59   #1596
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja też mam, kolor camel. Noszona jako jedyna - od 2,5 roku co dzień, nie cackam się, ciurana w pociągu/busie, zmieści kilka cegieł, zużycia nie widać. Przewiduję jej wieczną żywotność jak tym motocyklowym sakwom (szyje ta sama osoba).
Ale na czarnej możliwe że rysy byłyby widoczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:04   #1597
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Muszę wysłać kogoś z rodziny do pracowni, bo niestety sklepu internetowego się jeszcze nie dorobili
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-01, 19:20   #1598
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Wszystko ładnie na zdjęciach na stronce, a sprzedaż normalnie przez maila - nie pamiętam żadnych problemów. Na profilu na fejsie pokazują też ew. sezonowe limitki czy nowości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:23   #1599
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
https://www.ceneo.pl/92716301
Taki model, kupowany na allegro za ~700zł.

A, no i odpadł nam problem z odkurzaniem samochodów - wychodzę i odkurzam, kiedy chcę
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zmywarka oczywiście
iRobot Braava - mopujący
iRobot Roomba - odkurzający
Porządny, sprężynowy materac
Abonament Spotify, który daje możliwość obsługi apki na komputerze za pomocą telefonu
Depilacja laserowa
Botoks i kwas hialuronowy regularnie od 11 lat (zatrzymałam się wizualnie przed 30)
Korekta nosa
nie mówcie o tych odkurzaczach, bo ten wątek powoduje wydatki


Lottie, czy te odkurzacz xiaomi sa tez na panele? Kurcze taka szczotka/wałek to chyba na dywan tylko? I czy on sie składa? Bo nie wiem jak takim długim odkurzać samochód.



[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87898396]https://allegro.pl/oferta/lampka-biu...tor-8991160524[/QUOTE]
dzięki
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:46   #1600
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Muszę wysłać kogoś z rodziny do pracowni, bo niestety sklepu internetowego się jeszcze nie dorobili
Sklepu per se nie ma, ale w opisie każdej torebki jest jej cena i ikonka koperty, kupuje się przez wiadomości
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 21:56   #1601
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Sklepu per se nie ma, ale w opisie każdej torebki jest jej cena i ikonka koperty, kupuje się przez wiadomości
A jak z niezczeniem sie wnętrza? Bo widzę że nie ma podszewki. I czy jest bardzo ciężka?
(Sorki że pytam Ciebie nie sklepu )
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-01, 22:02   #1602
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Co do torebek to ja kupiłam znienawidzonego przez wiele osób Witchena z Lidla. Z 4 lata temu, noszę praktycznie codziennie i zero śladu użytkowania.
O to jest zdecydowanie jeden z lepszych zakupów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 23:07   #1603
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A jak z niezczeniem sie wnętrza? Bo widzę że nie ma podszewki. I czy jest bardzo ciężka?
(Sorki że pytam Ciebie nie sklepu )
Jest może odrobinę cięższa od zwykłej torebki, moja jest w miarę duża, ale to przecież gruba skóra Na pewno bym nie powiedziała że jest ciężka.
Z wnętrzem nie ma problemu, raz tylko mi się pióro w torbie rozkręciło i trochę ubrudziło, ale domyło się bez śladu.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 02:13   #1604
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A jak z niezczeniem sie wnętrza? Bo widzę że nie ma podszewki. I czy jest bardzo ciężka?
(Sorki że pytam Ciebie nie sklepu )
Jest dosc ciezka, bo to sztywna skora + metalowe elementy.
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 07:04   #1605
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87898150]Lampka biurkowa ledowa, z możliwością regulacji barwy światła (ciepłe, zimne, neutralne), z dużą możliwością regulacji jasności, z akumulatorkiem, więc nie potrzebuje kabla, z możliwością ładowania przez USB, z wyświetlaczem pokazującym godzinę.[/QUOTE]

Czy mogłabyś podać linka do takiego czegoś?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 07:15   #1606
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
nie mówcie o tych odkurzaczach, bo ten wątek powoduje wydatki


Lottie, czy te odkurzacz xiaomi sa tez na panele? Kurcze taka szczotka/wałek to chyba na dywan tylko? I czy on sie składa? Bo nie wiem jak takim długim odkurzać samochód.

dzięki
Więc tak, co do końcówek to są od lewej do prawej:
końcówka do zakamarków, do paneli, pajęczynowa i turboszczotka.



My tą wielką rolkową robimy panele i wszystko spoko. Dywany czy tapicerkę to staram się turboszczotką raczej, bo mamy kocie kłaki i tylko to jest w stanie je wyciągnąć.

Jest kij, którego można używać albo nie, więc łatwiej czyścić tapicerowane meble, zakątki czy właśnie samochód.



Do tego jest stacja dokująca, w której się mieszczą dwie końcówki, więc trzymamy tam najczęściej używane, a reszte w szafie.
Wszystko całkiem przyjemnie się myje, już czyściliśmy cały odkurzacz i fajnie, nie ma ciężkich do ogarnięcia zakamarków. Jedyny minus, że zalecają odczekać 24h po umyciu filtrów, zanim się je wsadzi ponownie, więc trzeba liczyć dzień bez odkurzania.

Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 07:58   #1607
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87898396]https://allegro.pl/oferta/lampka-biu...tor-8991160524[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać linka do takiego czegoś?
Cava powyżej mi Noane już podała link na allegro
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Więc tak, co do końcówek to są od lewej do prawej:
końcówka do zakamarków, do paneli, pajęczynowa i turboszczotka.



My tą wielką rolkową robimy panele i wszystko spoko. Dywany czy tapicerkę to staram się turboszczotką raczej, bo mamy kocie kłaki i tylko to jest w stanie je wyciągnąć.

Jest kij, którego można używać albo nie, więc łatwiej czyścić tapicerowane meble, zakątki czy właśnie samochód.



Do tego jest stacja dokująca, w której się mieszczą dwie końcówki, więc trzymamy tam najczęściej używane, a reszte w szafie.
Wszystko całkiem przyjemnie się myje, już czyściliśmy cały odkurzacz i fajnie, nie ma ciężkich do ogarnięcia zakamarków. Jedyny minus, że zalecają odczekać 24h po umyciu filtrów, zanim się je wsadzi ponownie, więc trzeba liczyć dzień bez odkurzania.

O kurde. Myślałam, że ten kij to na stałe. Super to wygląda. Muszę się przyjrzeć tematowi. Nie jest najtańszy, a ostatnio kupiliśmy taki zwykły, więc trochę szkoda kasy znowu na odkurzacz wydawać.

Nie wiem tylko, czy będę miała gdzie trzymać...

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 08:43   #1608
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Cava powyżej mi Noane już podała link na allegro
O kurde. Myślałam, że ten kij to na stałe. Super to wygląda. Muszę się przyjrzeć tematowi. Nie jest najtańszy, a ostatnio kupiliśmy taki zwykły, więc trochę szkoda kasy znowu na odkurzacz wydawać.

Nie wiem tylko, czy będę miała gdzie trzymać...

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

My kupiliśmy rok temu odkurzacz i już niestety nie ciągnął, jak trzeba.

A ten był moim prezentem pocieszeniowym, bo przełożyliśmy wesele na przyszły rok i jak jestem skąpcol na drogie wydatki, tak nie żałuję ani złotówki wydanej na ten odkurzacz.


Co do trzymania, według mnie zajmuje bardzo mało miejsca. Stację przywierciłam do ściany, wisi na niej odkurzacz i dwie końcówki, obok stoi kij z jedną końcówką. Można też trzymać normalnie w szafie, ale mam stację do gniazdka podpiętą, więc jak odkładam, to się ładuje w miarę potrzeby


Ogółem chciałam kupić inny model, ale ten był lżejszy i to chyba dobra decyzja, bo się tak ręce nie męczą.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 17:01   #1609
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My kupiliśmy rok temu odkurzacz i już niestety nie ciągnął, jak trzeba.

A ten był moim prezentem pocieszeniowym, bo przełożyliśmy wesele na przyszły rok i jak jestem skąpcol na drogie wydatki, tak nie żałuję ani złotówki wydanej na ten odkurzacz.


Co do trzymania, według mnie zajmuje bardzo mało miejsca. Stację przywierciłam do ściany, wisi na niej odkurzacz i dwie końcówki, obok stoi kij z jedną końcówką. Można też trzymać normalnie w szafie, ale mam stację do gniazdka podpiętą, więc jak odkładam, to się ładuje w miarę potrzeby


Ogółem chciałam kupić inny model, ale ten był lżejszy i to chyba dobra decyzja, bo się tak ręce nie męczą.
A myślisz, że warto w ogóle patrzeć na takie modele, ale z niższej półki cenowej? Kurde kusi mnie, ale ostatnio szaleje, a wiem że to nie jest u mnie przedmiot pierwszej potrzeby
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 17:19   #1610
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jest może odrobinę cięższa od zwykłej torebki, moja jest w miarę duża, ale to przecież gruba skóra Na pewno bym nie powiedziała że jest ciężka.
Z wnętrzem nie ma problemu, raz tylko mi się pióro w torbie rozkręciło i trochę ubrudziło, ale domyło się bez śladu.
Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Jest dosc ciezka, bo to sztywna skora + metalowe elementy.
Dzięki za odpowiedzi już od paru lat mnie ta torba kusi.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 17:32   #1611
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi już od paru lat mnie ta torba kusi.
Mnie też. Ja wolałabym ją dotknąć i poprzymierzać przed zakupem, ale zawsze mam pecha, bo jak się pojawiam w Łodzi na święta to mają wolne lub jak ostatnio nie przyjmowali zamówień przed samymi świętami.
Na insta widziałam info o tym, że pracują nad sklepem internetowym z prawdziwego zdarzenia. W końcu !
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 18:00   #1612
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na insta widziałam info o tym, że pracują nad sklepem internetowym z prawdziwego zdarzenia. W końcu !
To poczekam aż otworzą sklep bo wtedy pewnie łatwiej będzie z ewentualnym zwrotem. Ja też z tych co muszą torbę dotknąć, przymierzyć, sprawdzić czy poręczna itp
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:46   #1613
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A myślisz, że warto w ogóle patrzeć na takie modele, ale z niższej półki cenowej? Kurde kusi mnie, ale ostatnio szaleje, a wiem że to nie jest u mnie przedmiot pierwszej potrzeby

Znaczy ja bym nie kupowała takiego pionowego marki krzak, bo pewnie nie będzie takiego szału. Jak chcesz innej firmy, to pooglądaj unboxingi i testy danego modelu, jak będzie okej, to wtedy kupuj


U mnie to mega ważne, bo mam kota (i mieszkam z osobą wnoszącą kilogramy piachu na butach ), a stare, nierówne panele nie pomagają.


Dla mnie to był zakup sprzętu ułatwiającego na miarę zmywarki/pralki.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 20:25   #1614
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Znaczy ja bym nie kupowała takiego pionowego marki krzak, bo pewnie nie będzie takiego szału. Jak chcesz innej firmy, to pooglądaj unboxingi i testy danego modelu, jak będzie okej, to wtedy kupuj


U mnie to mega ważne, bo mam kota (i mieszkam z osobą wnoszącą kilogramy piachu na butach ), a stare, nierówne panele nie pomagają.


Dla mnie to był zakup sprzętu ułatwiającego na miarę zmywarki/pralki.
Oki. Muszę się rozejrzeć. Na razie nie ruszam tematu, bo pod wpływem "emocji" pewnie bym kupiła Zobaczymy, czy mi przejdzie Dzięki wielkie

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 21:41   #1615
Saintpaulia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moje udane zakupy to:
-suszarka do ubrań, świetna jest! ręczniki puszyste, tshirty praktycznie bez prasowania, kocia sierść usunięta,
-robot sprzątajacy! ile ja sie naszukałam jaki.....chciałam zeby dobrze wszystko zbierał, nie błądził, nie zawieszał się na kablach, i mam! kocham go po prostu, codziennie bez marudzenia odkurza, i to dokładnie
-kitchenaid, wiem że jest za drogi ale jest ładny i lubię na niego patrzeć, poza tym świetnie wyrabia ciasto, doskonale wałkuje i kroi makaron, jeszcze planuję zakup przystawki do robienia malutkich pierożków,
-torebki obag, oczywiście wiem że przepłaciłam za kawałek plastiku ale je lubię, są mięciutkie, lekkie, łatwo się myją, długie rączki mają dla mnie idealną długość, mimo kąśliwych uwag niektórych osób jestem bardzo zadowolona z zakupu,
Saintpaulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 22:21   #1616
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Jak na razie najlepszą inwestycją była laserowa korekcja wzroku. Z -9 i -8 widzę bez okularów
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 02:23   #1617
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 308
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Jak na razie najlepszą inwestycją była laserowa korekcja wzroku. Z -9 i -8 widzę bez okularów
Super! I żadnych suchych oczu, efektu halo wieczorami, trudności w pracy przed komputerem? Jaką metodą?

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 05:54   #1618
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moimi najlepszym wydatkami bylo zawsze to co a) oszczedzalo moj czas i energie, b) przynosilo jakies oszczednosci finansowe w przyszlosci c) inwestycja w edukacje

Przyklady: wynajecie pani sprzatajacej w momencie gdy mam duzo pracy, zainwestowanie w kursy, ktore dawaly mi wiarygodnosc czy szybsze efekty, zainwestowanie w termos, zeby nie kupywac napojow w pracy czy w drodze do pracy, zainwestowanie w narzedzia do zarzadzania projektow, ktore szybciej pozwalaly mi ogarnac zadania itd
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 07:03   #1619
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moim najlepszym wydatkiem ostatnich miesięcy jest robot z bosha który wyrabia za mnie ciasto, szatkuje, blenduje itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 07:35   #1620
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Rolety. Nie muszę się użerać z firankami.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.