Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-07, 04:17   #2191
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Whenee gratulacje, najważniejsze ze dziecko przy Tobie !
Nie dali ci dodatkowej dawki przy szyciu? Ja po porodzie i urodzeniu łożyska gdy miałam mieć zakładanych kilka szwów to dostałam druga dawkę zzo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 04:25   #2192
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
Whenee gratulacje, najważniejsze ze dziecko przy Tobie !
Nie dali ci dodatkowej dawki przy szyciu? Ja po porodzie i urodzeniu łożyska gdy miałam mieć zakładanych kilka szwów to dostałam druga dawkę zzo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówiąc szczerze to nie wiem, ale raczej tylko miejscowe. A jak z wypróżnianiem u was po porodzie? Ja póki co tylko siku. Kupa mnie ciśnie...
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2017-11-07 o 04:27
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 05:29   #2193
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki to i ja coś naskrobię.

Tak jak pisałam Hanka z poranka wyszła o 6 rano na piękny wschód słońca, takie miałyśmy widoki z sali porodowej.

W niedzielę pojechałam na IP do prywatnego szpitala sprawdzić czy wody mi się nie sączą, koło 11. Wróciliśmy o 12 nic się nie dzieje, szyjka zamknięta.

Koło 18 poczułam jak mi coś chlusnęło na wkładkę i to z nitkami krwi, szybką konsultacja medyczna z ciotką męża chyba się coś zaczyna dziać. O 19 zaczęły się skurcze, regularne najpierw co 5 minut, później co 3. Kolejna konsultacja - się zaczyna. Do samego szpitala zebraliśmy się koło 23, a tu zmasowany atak rodzących i jeden zabiegowy. W sumie to ze mną czekały 4 dziewczyny na poród.

Ktg robiliśmy ponad godzinę bo peloty nie łapały parametrów, tż został specjalistą i szukał sam tętna dziecka bo tylko jedna położna na nas 4. Także zanim trafiłam na porodówkę to minęło 1,5 godziny. Położna nam przydzieliła salę, wyszło 3 cm rozwarcia, chodzilam, chwilę leżałam no generalnie skurcze się nasilały. Myślałam tak jak Hapinka że będę skakać na piłce spacerować a tak naprawdę najlepiej skurcze znosiło się mi na stojąco, ale większość przeleżałam na łóżku porodowym. Położna zrobila lewatywę, w połączeniu ze skurczami
dziwne uczucie hehe. Światło mnie drażniło więc wszystko z zamkniętymi oczami. Parę razy wybadali mnie położna co tam się dzieje. ZZO to skarb, złoto i w ogóle jak macie możliwość polecam, ja dostałam o 4:20 z wielkimi problemami z wykuciem bo niby nie współpracowałam. Nie dość że w międzyczasie odeszły mi wody to kazali się wyginać w łuk z brzuchem u to na siedząco po turecku. 3 razy się wkuwał anastezjolog. Maszyny do zzo to się opracowały tego dnia hehe. Wszystkie prosiły o znieczulenie.

Dostałam po 4 zzo i tu już dużo szybciej się akcja potoczyła bo rozeszło się w pół godziny i już skurcze były lżejsze. Ale dalej co się osapalam, to moje, chyba nie mam wysokiego progu bólu. Pani położna spoko, mówi do mnie nie dało tyle bo aż tak nie boli i oszczędzaj siły na później. Wysłała mnie jeszcze przed zzo pod prysznic siedziałam ponad godzinę. Na pilce, na stojąco, oparta o kabinę. Także mi najlepiej skurcze było przeczekując na stojąco, ew na boku na leżąco. W ogóle to chyba nie wyprozniam się do końca i chciało mi się chyba kupę w trakcie a już leżałam zacewnikowana po zzo to średnio że wstawaniem. Niby było można ale położna anastezjologoliczna jakąś dziwna była zdziwiona że mnie jeszcze boli po znieczuleniu. Ja do niej że może mam niski poziom bólu. A moja położna poszła odbierać inny poród. Więc.moj poród odbierala lekarka, no i jakoś te parte od 5:20 szły ale jak już 2 osoby były to mi bardziej pomogła przy oddychaniu i ogólnych instrukcjach położna. Wyszło że mam gumowe krocze, jak to mówił kolega gumiakowate i mało elastyczne więc niestety pocięli mnie i w środku i na zewnątrz. Zanim to moje dziecko weszło w kanał rodny to trochę się omeczylam. Nie powiem że było łatwo, bezboleśnie, i pomyślałam sobie nigdy więcej ale jak mi dali Hanię, zobaczyłam męża wzruszonego to wszystko przeszło jeszcze na sali porodowej hehe. Same szycie mocno nieprzyjemne, a pozniej na sali położniczej już masakra. Ból niesamowity, jak to powiedziałam koleżance dupa do wymiany, myślałam że mnie nie będą tak chlastać przy porodzie, że będzie ok. Rzeczywistość jednak była inna. Po ok 2 godzininach mąż poszedł po tabletki przeciwbólowe, przyszła lekarka zaczęła grzebać w środku a ja spinalam się z bólu. Mity o niewypychaniu dziecka przez lekarza przeżyłam też, bez tego się nie dało przynajmniej w moim przypadku i jakieś mocno traumatyczne też nie było. Wiele by tu jeszcze pisać, mąż się spisał tzn był przynieś wynieś, dotykać mnie nie mógł bo mi było gorąco, trzymał za rękę i po prostu miał przy mnie stać hehe.
Ale dopiero po porodzie to wyszedł z niego tatuś i mój mężczyzna. O wszystko chodził pytał, pieluchy zmienia, nosi, myje, wyciera, podaje, karmi Hankę, mnie, jeździł z małą do położnych. Ja obolała, na jednym boku od niedzieli leżąca hehe a on potrafi się wszystkim zająć. Walczy o kp bardziej niż ja hehe. Przystawia do cyca, ściąga laktator kropelki siary żeby Hankę nakarmić.
To lekko nie było ale to już za Tobą
Gratulacje też dla Męża!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 06:21   #2194
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki to i ja coś naskrobię.

Tak jak pisałam Hanka z poranka wyszła o 6 rano na piękny wschód słońca, takie miałyśmy widoki z sali porodowej.

W niedzielę pojechałam na IP do prywatnego szpitala sprawdzić czy wody mi się nie sączą, koło 11. Wróciliśmy o 12 nic się nie dzieje, szyjka zamknięta.

Koło 18 poczułam jak mi coś chlusnęło na wkładkę i to z nitkami krwi, szybką konsultacja medyczna z ciotką męża chyba się coś zaczyna dziać. O 19 zaczęły się skurcze, regularne najpierw co 5 minut, później co 3. Kolejna konsultacja - się zaczyna. Do samego szpitala zebraliśmy się koło 23, a tu zmasowany atak rodzących i jeden zabiegowy. W sumie to ze mną czekały 4 dziewczyny na poród.

Ktg robiliśmy ponad godzinę bo peloty nie łapały parametrów, tż został specjalistą i szukał sam tętna dziecka bo tylko jedna położna na nas 4. Także zanim trafiłam na porodówkę to minęło 1,5 godziny. Położna nam przydzieliła salę, wyszło 3 cm rozwarcia, chodzilam, chwilę leżałam no generalnie skurcze się nasilały. Myślałam tak jak Hapinka że będę skakać na piłce spacerować a tak naprawdę najlepiej skurcze znosiło się mi na stojąco, ale większość przeleżałam na łóżku porodowym. Położna zrobila lewatywę, w połączeniu ze skurczami
dziwne uczucie hehe. Światło mnie drażniło więc wszystko z zamkniętymi oczami. Parę razy wybadali mnie położna co tam się dzieje. ZZO to skarb, złoto i w ogóle jak macie możliwość polecam, ja dostałam o 4:20 z wielkimi problemami z wykuciem bo niby nie współpracowałam. Nie dość że w międzyczasie odeszły mi wody to kazali się wyginać w łuk z brzuchem u to na siedząco po turecku. 3 razy się wkuwał anastezjolog. Maszyny do zzo to się opracowały tego dnia hehe. Wszystkie prosiły o znieczulenie.

Dostałam po 4 zzo i tu już dużo szybciej się akcja potoczyła bo rozeszło się w pół godziny i już skurcze były lżejsze. Ale dalej co się osapalam, to moje, chyba nie mam wysokiego progu bólu. Pani położna spoko, mówi do mnie nie dało tyle bo aż tak nie boli i oszczędzaj siły na później. Wysłała mnie jeszcze przed zzo pod prysznic siedziałam ponad godzinę. Na pilce, na stojąco, oparta o kabinę. Także mi najlepiej skurcze było przeczekując na stojąco, ew na boku na leżąco. W ogóle to chyba nie wyprozniam się do końca i chciało mi się chyba kupę w trakcie a już leżałam zacewnikowana po zzo to średnio że wstawaniem. Niby było można ale położna anastezjologoliczna jakąś dziwna była zdziwiona że mnie jeszcze boli po znieczuleniu. Ja do niej że może mam niski poziom bólu. A moja położna poszła odbierać inny poród. Więc.moj poród odbierala lekarka, no i jakoś te parte od 5:20 szły ale jak już 2 osoby były to mi bardziej pomogła przy oddychaniu i ogólnych instrukcjach położna. Wyszło że mam gumowe krocze, jak to mówił kolega gumiakowate i mało elastyczne więc niestety pocięli mnie i w środku i na zewnątrz. Zanim to moje dziecko weszło w kanał rodny to trochę się omeczylam. Nie powiem że było łatwo, bezboleśnie, i pomyślałam sobie nigdy więcej ale jak mi dali Hanię, zobaczyłam męża wzruszonego to wszystko przeszło jeszcze na sali porodowej hehe. Same szycie mocno nieprzyjemne, a pozniej na sali położniczej już masakra. Ból niesamowity, jak to powiedziałam koleżance dupa do wymiany, myślałam że mnie nie będą tak chlastać przy porodzie, że będzie ok. Rzeczywistość jednak była inna. Po ok 2 godzininach mąż poszedł po tabletki przeciwbólowe, przyszła lekarka zaczęła grzebać w środku a ja spinalam się z bólu. Mity o niewypychaniu dziecka przez lekarza przeżyłam też, bez tego się nie dało przynajmniej w moim przypadku i jakieś mocno traumatyczne też nie było. Wiele by tu jeszcze pisać, mąż się spisał tzn był przynieś wynieś, dotykać mnie nie mógł bo mi było gorąco, trzymał za rękę i po prostu miał przy mnie stać hehe.
Ale dopiero po porodzie to wyszedł z niego tatuś i mój mężczyzna. O wszystko chodził pytał, pieluchy zmienia, nosi, myje, wyciera, podaje, karmi Hankę, mnie, jeździł z małą do położnych. Ja obolała, na jednym boku od niedzieli leżąca hehe a on potrafi się wszystkim zająć. Walczy o kp bardziej niż ja hehe. Przystawia do cyca, ściąga laktator kropelki siary żeby Hankę nakarmić.
Nie wiem czy się nie powtarzam ale gratuluję, dzielna kobieto!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 06:43   #2195
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
To lekko nie było ale to już za Tobą
Gratulacje też dla Męża!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się nie powtarzam ale gratuluję, dzielna kobieto!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny, już mam za sobą i w sumie no do przeżycia na dzień dzisiejszy
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 06:55   #2196
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Whenee, gratuluje jeszcze raz!

Sie kobietko nacierpialas!

Szkoda, ze Cie pocieli bo pewnie dyskomfort bedzie sie utrzymywal. Ale trzeba bylo jakos Hanulke wyciagnac

Ja kupe bylam w domu dopiero, czyli jakos na 3 dobe. Tylko ja nie poszyta...
Popros o czopka moze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 07:08   #2197
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Co do kupy, to ja dostalam czopek. I poslzo bardzo sprawnie; bez bolu i traumy. Szycia wspolczuje. Synek mnie tez tak wymeczyl i dlugo nie moglam dojsc do siebie. Teraz nie czuje zebym rodzila. Gorzej. Seksy mi sie marza
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-07, 07:25   #2198
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Whenee, lekko nie miałaś ale Hania była tego warta i mąż-tata na medal!

I po cc dopiero dziś odważyłam się pójść na 2 xd zawsze miałam z tym problem nie w domu, plus tu jeszcze obawa że coś bedzie bolało. Głupia ja, jestem praktycznie zagojona. Tylko jeden szew mnie ciągnie jak leżę na boku i się pokręce. No ale w czwartek już zdejmą.

O 6 rano miałyśmy badanie krwi i czekamy na informacje czy żółtaczka spada. Jeszcze nigdy tak nie wyglądałam obchodu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 07:29   #2199
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Whenee, lekko nie miałaś ale Hania była tego warta i mąż-tata na medal!

I po cc dopiero dziś odważyłam się pójść na 2 xd zawsze miałam z tym problem nie w domu, plus tu jeszcze obawa że coś bedzie bolało. Głupia ja, jestem praktycznie zagojona. Tylko jeden szew mnie ciągnie jak leżę na boku i się pokręce. No ale w czwartek już zdejmą.

O 6 rano miałyśmy badanie krwi i czekamy na informacje czy żółtaczka spada. Jeszcze nigdy tak nie wyglądałam obchodu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakas szansa na wyjscie??

Ja przed naszym wyjsciem odliczalam do obchodu, a sam obchod nas zaskoczyl bo przyszli chwile po 7.00.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 07:56   #2200
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Jakas szansa na wyjscie??



Ja przed naszym wyjsciem odliczalam do obchodu, a sam obchod nas zaskoczyl bo przyszli chwile po 7.00.

Wczoraj mi obiecali że jak krew wyjdzie dobrze to wychodzimy i że te wartości i tak są takie że jesteśmy na wylocie ❤️ także oby, oby...

U nas te obchody są miedzy 9:30 a 11:30 -.-


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 08:25   #2201
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-07, 08:26   #2202
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Graaaaatuuuuje!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 08:28   #2203
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka!

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niespodzianka! napisz jak sytuacja się wczoraj potoczyła. Gratuluję!

Tak patrzę na pierwszą stronę, mamy 7 listopada a prawie połowa z nas rozpakowana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Rododendron91
Czas edycji: 2017-11-07 o 08:29
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 08:35   #2204
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 08:49   #2205
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Whenee, Ewcia - gratulacje!!!

U mnie bez zmian, znaczy się objawy ustąpiły, urodzę tak za rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 09:00   #2206
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 09:10   #2207
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 09:10   #2208
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje !

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Whenee, Ewcia - gratulacje!!!

U mnie bez zmian, znaczy się objawy ustąpiły, urodzę tak za rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Będziemy 2 chodzić wiecznie w ciąży. Ja już od prawie 3 tygodni mam mocne skurcze, tylko ciagle nieregularne. Rozwarcie tez jakieś bez szału, 2 cm. Resztki szyjki. Poza tym dzisiaj miałam sporo śluzu podbarwionego krwią, bardziej jak czop mi to wyglądało. Termin za 2 dni.... dzisiaj koleżanka polozna ma nockę. Marzeniem byłoby dziś w nocy urodzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon

Edytowane przez Molise
Czas edycji: 2017-11-07 o 09:16
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 09:29   #2209
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Gratulacje !




Będziemy 2 chodzić wiecznie w ciąży. Ja już od prawie 3 tygodni mam mocne skurcze, tylko ciagle nieregularne. Rozwarcie tez jakieś bez szału, 2 cm. Resztki szyjki. Poza tym dzisiaj miałam sporo śluzu podbarwionego krwią, bardziej jak czop mi to wyglądało. Termin za 2 dni.... dzisiaj koleżanka polozna ma nockę. Marzeniem byłoby dziś w nocy urodzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh, u ciebie przynajmniej się coś konkretnego dzieje... Trzymam kciuki żeby poszło dalej, zaufana osoba w szpitalu to super sprawa!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-07, 09:58   #2210
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Heh, u ciebie przynajmniej się coś konkretnego dzieje... Trzymam kciuki żeby poszło dalej, zaufana osoba w szpitalu to super sprawa!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo bym chciała trafić na jej dyżur. Po pierwsze dlatego, ze ją znam. Po drugie dlatego, ze to prawdziwa polozna z powołania. No ale ja to sobie mogę planować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:03   #2211
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ewcia, gratulacje!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:27   #2212
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

GRATULACJE


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:28   #2213
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:51   #2214
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Gratulacje ! Rzeczywiście dopiero 7.11 a zaraz większość będzie rozpakowanych. No i chyba nie mamy dzidziusia 4kg+?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:13   #2215
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
Gratulacje ! Rzeczywiście dopiero 7.11 a zaraz większość będzie rozpakowanych. No i chyba nie mamy dzidziusia 4kg+?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby zadnej sie taki nie przytrafil, mnie przeraża wizja sn przy dziecku 4 kg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:39   #2216
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Przede mną na cc była dziewczyna której synek ważył 4970 od razu miała skierowanie na cc, ale prognozowana waga wg usg była 4,5kg i lekarz dał jej wybór czy chce od razu cc czy próbować SN. I na szczęście zdecydowała się od razu na cc, bo nie wyobrażam sobie nawet próby.

Uwierzycie, że wciąż nie było obchodu? Szlag mnie zaraz trafi, jak na złość dziś się wszystko opóźnia. Chce do dooooomu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:43   #2217
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Przede mną na cc była dziewczyna której synek ważył 4970 od razu miała skierowanie na cc, ale prognozowana waga wg usg była 4,5kg i lekarz dał jej wybór czy chce od razu cc czy próbować SN. I na szczęście zdecydowała się od razu na cc, bo nie wyobrażam sobie nawet próby.

Uwierzycie, że wciąż nie było obchodu? Szlag mnie zaraz trafi, jak na złość dziś się wszystko opóźnia. Chce do dooooomu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko i corko...
Znajoma rodzila w czerwcu, dziecko mialo wazyc ok 3,5 a urodziła SN 4300
Moze jakis zabieg maja lub operacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Przy takiej wadze to kurczę ubranka na starcie niektóre za male.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 12:45   #2218
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 12:56   #2219
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Melduje tylko że urodzilam, dziś o 4.05 Staś 3250g 55 cm poród sn. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji
gratulacje

witam sie w terminie porodu 40tc

jedynie to dzis rano mialam skurcz....ale lydki
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 13:18   #2220
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
gratulacje



witam sie w terminie porodu 40tc



jedynie to dzis rano mialam skurcz....ale lydki

bomba!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 23:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.