Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-30, 14:28   #4231
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez SylenaFree Pokaż wiadomość
Sopot ul Chrobrego dr Nafalska-Gos Jolanta. Zna się na usg z implantami i nawet kliniki ją polecają. Bardzo miła. Usg 160 zl
Bardzo dziękuję A czy w Twoim przypadku potrzebne było jeszcze TK lub MRI? Bo mi właśnie zalecono rezonans w celu potwierdzenia nieprawidłowości. Wcześniej chyba napisałam, że TK, mój błąd.
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 17:07   #4232
SylenaFree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tylko usg.
SylenaFree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 21:05   #4233
TakaJa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć, zerkam tu już od jakiegoś czasu o powiększeniu myślę już od dawna, bo piersi zawsze miałam małe, a po 2 dzieci karmionych piersią jest masakra.
Zastanawiam się nad operacją w Wawie lub Łodzi, tylko trudno mi znalezć lekarza, nawet tu na forum ciężko mi ogarnąć, bo często same inicjały i do tego z całej Polski. Będę wdzięczna za podanie namiarów na kogoś, kto zrobi super biust w Łodzi lub Wawie. Boję się operacji, a jak jeszcze czytam o poprawkach to mi słabo, ale się zdecydowałam, mimo, że mam już 35 lat, bo jest to moim wielkim problemem i bardzo proszę o waszą pomoc.

Edytowane przez TakaJa06
Czas edycji: 2021-06-03 o 21:38 Powód: błędne pytanie
TakaJa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-05, 17:43   #4234
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez TakaJa06 Pokaż wiadomość
Cześć, zerkam tu już od jakiegoś czasu o powiększeniu myślę już od dawna, bo piersi zawsze miałam małe, a po 2 dzieci karmionych piersią jest masakra.
Zastanawiam się nad operacją w Wawie lub Łodzi, tylko trudno mi znalezć lekarza, nawet tu na forum ciężko mi ogarnąć, bo często same inicjały i do tego z całej Polski. Będę wdzięczna za podanie namiarów na kogoś, kto zrobi super biust w Łodzi lub Wawie. Boję się operacji, a jak jeszcze czytam o poprawkach to mi słabo, ale się zdecydowałam, mimo, że mam już 35 lat, bo jest to moim wielkim problemem i bardzo proszę o waszą pomoc.
Ja się operowałam w Warszawie, a teraz mam poprawkę za kilka dni. Moja poprawka nie jest z winy chirurga, ale myślę, że trochę komunikacji zabrakło o wszystkich komplikacjach operacji, stąd sama nie wiem czy polecać tego lekarza (choć jest bardzo uznany zwłaszcza w kwestii rekonstrukcji piersi). Może inne dziewczyny też nie były aż tak informowane o ruchomości piersi przy implantach pod mięsień, ale im to nie przeszkadza. Ja mam piękne piersi i blizny bez zarzutów, ale ruszają się bardzo i deformują przy ruchu, stąd poprawka. Ot, pech i któż mógł wiedzieć.

Tobie sugeruję zrobić bardzo dokładne rozeznanie w opiniach w necie, a nie kierować się opiniami kilku osób tutaj.

PS 35 lat to nie jest jakiś straszny wiek na implanty Ja robiłam w wieku 32 lat, bez dzieci na koncie, choć planuję.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:47   #4235
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Ja się operowałam w Warszawie, a teraz mam poprawkę za kilka dni. Moja poprawka nie jest z winy chirurga, ale myślę, że trochę komunikacji zabrakło o wszystkich komplikacjach operacji, stąd sama nie wiem czy polecać tego lekarza (choć jest bardzo uznany zwłaszcza w kwestii rekonstrukcji piersi). Może inne dziewczyny też nie były aż tak informowane o ruchomości piersi przy implantach pod mięsień, ale im to nie przeszkadza. Ja mam piękne piersi i blizny bez zarzutów, ale ruszają się bardzo i deformują przy ruchu, stąd poprawka. Ot, pech i któż mógł wiedzieć.

Tobie sugeruję zrobić bardzo dokładne rozeznanie w opiniach w necie, a nie kierować się opiniami kilku osób tutaj.

PS 35 lat to nie jest jakiś straszny wiek na implanty Ja robiłam w wieku 32 lat, bez dzieci na koncie, choć planuję.
Masz implanty pod mięsień czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:27   #4236
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Masz implanty pod mięsień czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, stąd deformacja animacyjna (piersi się bardzo poruszają i deformują przy pracy mięśnia, pod którym są implanty). Będę miała pod gruczoł, po to poprawka.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Jest to widoczne w obcisłych ubraniach, w głębokim dekolcie to już w ogóle. Oraz niekomfortowe przede wszystkim.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:32   #4237
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

To dobrze że Cie spotkałam na swej drodze. Bo jestem w trakcie konsultacji. Operacje planuję na wrzesień. Ale nikt mnie nie poinformował że mogą być takie cyrki. Z drugiej strony, mam ponad 40 lat i wątpię by moja skóra nie opadła w ekspresowym tempie, gdy będę mieć implant tylko pod gruczoł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 12:48   #4238
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
To dobrze że Cie spotkałam na swej drodze. Bo jestem w trakcie konsultacji. Operacje planuję na wrzesień. Ale nikt mnie nie poinformował że mogą być takie cyrki. Z drugiej strony, mam ponad 40 lat i wątpię by moja skóra nie opadła w ekspresowym tempie, gdy będę mieć implant tylko pod gruczoł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Implant pod mięsień zawsze wiąże się z jakimś stopniem animacji, możesz wpisać sobie na YouTube "breast animation deformity" i zobaczyć o co chodzi. Większość osób ma to w niewielkim stopniu, więc nie odczuwają aż tak / nie widać / nie przeszkadza im to. Więc ja nie demonizuję tego sposobu umieszczenia implantów, bo jestem w mniejszości, no i rzeczywiście pod mięśniem implant jest lepiej trzymany i nie opada. Chirurg proponował jakieś podcięcie mięśnia i MOŻE będzie lepiej, ale nie wiemy o ile lepiej i jakiś stopień tego zostanie. A ja chcę przestać czuć ma sobie te implanty, w sensie takim, że robię ruch ciałem i czuję, że się napinają i przemieszczają.
Umieszczenie pod gruczołem ma plusy i minusy. Z plusów jeszcze to, że piersi mogą być bliżej siebie, bo tak to często jest taka autostrada pomiędzy z uwagi na anatomię, i ta przerwa zwiększa się z biegiem lat (w naturalny sposób implanty coraz bardziej przemieszczają się ku górze i na zewnątrz). A minusy to większa wyczuwalność implantów, możliwe widocznie marszczenie... Tego się obawiam, ale teraz biorę mniejsze implanty (mam 270 cc, a biorę 215) i anatomy o niskiej projekcji zamiast obecnych okrągłych moderate plus.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 18:21   #4239
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Implant pod mięsień zawsze wiąże się z jakimś stopniem animacji, możesz wpisać sobie na YouTube "breast animation deformity" i zobaczyć o co chodzi. Większość osób ma to w niewielkim stopniu, więc nie odczuwają aż tak / nie widać / nie przeszkadza im to. Więc ja nie demonizuję tego sposobu umieszczenia implantów, bo jestem w mniejszości, no i rzeczywiście pod mięśniem implant jest lepiej trzymany i nie opada. Chirurg proponował jakieś podcięcie mięśnia i MOŻE będzie lepiej, ale nie wiemy o ile lepiej i jakiś stopień tego zostanie. A ja chcę przestać czuć ma sobie te implanty, w sensie takim, że robię ruch ciałem i czuję, że się napinają i przemieszczają.
Umieszczenie pod gruczołem ma plusy i minusy. Z plusów jeszcze to, że piersi mogą być bliżej siebie, bo tak to często jest taka autostrada pomiędzy z uwagi na anatomię, i ta przerwa zwiększa się z biegiem lat (w naturalny sposób implanty coraz bardziej przemieszczają się ku górze i na zewnątrz). A minusy to większa wyczuwalność implantów, możliwe widocznie marszczenie... Tego się obawiam, ale teraz biorę mniejsze implanty (mam 270 cc, a biorę 215) i anatomy o niskiej projekcji zamiast obecnych okrągłych moderate plus.
Dowiedziałam się od Ciebie więcej niż na wizycie lekarza, ale to dobrze bo za niecałe 2 tygodnie mam wizytę w Krakowie u innego chirurga i wypytam już o dużo więcej szczegółów.
Ja się boję opadania jak ognia, bo po wielu chudnieciach i przybieraniach na wadze, karmieniu piersią, moje piersi zaczynają mi się tam gdzie po operacji mam nadzieję będą się kończyć.
Mnie zaproponowała 280 Mentory. Nie chciałam dużego biustu, a wreszcie uniesiony i kształtny. Niestety mam też asymetrie więc wg tego pierwszego lekarza konieczne będzie wycięcie nadmiaru skóry, a więc widoczna blizna od sutka do podstawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 20:08   #4240
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się od Ciebie więcej niż na wizycie lekarza, ale to dobrze bo za niecałe 2 tygodnie mam wizytę w Krakowie u innego chirurga i wypytam już o dużo więcej szczegółów.
Ja się boję opadania jak ognia, bo po wielu chudnieciach i przybieraniach na wadze, karmieniu piersią, moje piersi zaczynają mi się tam gdzie po operacji mam nadzieję będą się kończyć.
Mnie zaproponowała 280 Mentory. Nie chciałam dużego biustu, a wreszcie uniesiony i kształtny. Niestety mam też asymetrie więc wg tego pierwszego lekarza konieczne będzie wycięcie nadmiaru skóry, a więc widoczna blizna od sutka do podstawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli będziesz miała lifting, ale tylko 1 piersi? Tak to brzmi.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 20:29   #4241
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Czyli będziesz miała lifting, ale tylko 1 piersi? Tak to brzmi.
Tak, podniesienie jednej, powiększenie obu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 09:03   #4242
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Tak, podniesienie jednej, powiększenie obu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skonsultuj to z drugim lekarzem koniecznie. Tę jedną pierś masz bardziej obwisłą? Bo jak nie to przecież można zastosować implanty różnych rozmiarów.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 10:13   #4243
Bella93
Raczkowanie
 
Avatar Bella93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny, jestem po konsultacji. Chcę implanty okrągłe i lekarz zapytał mnie czy nie będzie mi przeszkadzać to że pierś będzie wystawać poza klatkę, koło pachy. W sumie wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, czy to jakoś źle wygląda, albo przeszkadza?
Bella93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 11:49   #4244
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Bella93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem po konsultacji. Chcę implanty okrągłe i lekarz zapytał mnie czy nie będzie mi przeszkadzać to że pierś będzie wystawać poza klatkę, koło pachy. W sumie wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, czy to jakoś źle wygląda, albo przeszkadza?
Jeśli pierś wystaje poza klatkę, to implanty są źle dobrane. Ja nie mam takiego zjawiska. Wiem, że niektóre kobiety specjalnie chcą zrobić sobie tzw. "side boob", ale jak masz implant dopasowany do szerokości piersi, to tak nie będziesz miała. Implanty okrągłe nic do tego nie mają.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 13:02   #4245
Bella93
Raczkowanie
 
Avatar Bella93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Jeśli pierś wystaje poza klatkę, to implanty są źle dobrane. Ja nie mam takiego zjawiska. Wiem, że niektóre kobiety specjalnie chcą zrobić sobie tzw. "side boob", ale jak masz implant dopasowany do szerokości piersi, to tak nie będziesz miała. Implanty okrągłe nic do tego nie mają.
No właśnie powiedział, że jak chcę tego uniknąć, to wybrać anatomy. Jednak wolę zostać przy okrągłych, bo boję się tego przekręcania. Chyba nie będzie mi przeszkadzać to wystawanie, sama nie wiem....🤔
Bella93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:23   #4246
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mam okrągłe i nic nie wystaje. Jakiś dziwny ten chirurg.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:48   #4247
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Mam okrągłe i nic nie wystaje. Jakiś dziwny ten chirurg.
Kolejny z resztą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 18:35   #4248
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dlatego trzeba sporo czytać i szukać samodzielnie informacji, żeby nie dać sobie wmawiać bzdur.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 19:22   #4249
Bella93
Raczkowanie
 
Avatar Bella93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sprawdziłam wymiary tego implantu i zmierzyłam pierś (mam jeszcze rysunek lekarza) i nie wydaje mi się żeby coś miało wystawać. Pierś jest trochę szersza.
Może po prostu chciał żebym wzięła anatomy, wiem że on takie preferuje. :P
Bella93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 20:45   #4250
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Bella93 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam wymiary tego implantu i zmierzyłam pierś (mam jeszcze rysunek lekarza) i nie wydaje mi się żeby coś miało wystawać. Pierś jest trochę szersza.
Może po prostu chciał żebym wzięła anatomy, wiem że on takie preferuje. :P
Mój też preferował, a wzięłam okrągłe. Mnie by zirytowało takie wciskanie kitu. Ale może on nadrabia swoimi zdolnościami.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 23:58   #4251
CitrusParadisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny
są tu jakieś aktywne Panie z implantami Motiva ergo demi lub mini?
Mam kilka pytań odnośnie projekcji i rozmiaru miseczek po
CitrusParadisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-12, 12:45   #4252
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny, pojutrze moja operacja, a dziś mam ból gardła jestem mega zdołowana, boję się, że nie dopuszczą mnie do operacji, a wzięłam urlop i wszystkim w pracy sprzedałam bajeczkę o wyjeździe.

Psikam sobie jakimś sprejem, zaraz mam zamiar iść do apteki po szałwię do płukania i może jakiś olejek do inhalacji. Nie czuję jakby mnie miało totalnie rozłożyć, po prostu zmęczenie całego tygodnia wyszło.

Zamiast się nastawiać na operację to ja teraz siedzę i ryczę, że wszystko pójdzie w ☠☠☠☠u.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 20:21   #4253
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pojutrze moja operacja, a dziś mam ból gardła jestem mega zdołowana, boję się, że nie dopuszczą mnie do operacji, a wzięłam urlop i wszystkim w pracy sprzedałam bajeczkę o wyjeździe.

Psikam sobie jakimś sprejem, zaraz mam zamiar iść do apteki po szałwię do płukania i może jakiś olejek do inhalacji. Nie czuję jakby mnie miało totalnie rozłożyć, po prostu zmęczenie całego tygodnia wyszło.

Zamiast się nastawiać na operację to ja teraz siedzę i ryczę, że wszystko pójdzie w u.
Mnie zawsze stawiają na nogi shoty imbirowe z marketu na L. Są do kupienia przy kasach. 2-4 szt, gorąca kąpiel, spróbuj może pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 21:32   #4254
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Mnie zawsze stawiają na nogi shoty imbirowe z marketu na L. Są do kupienia przy kasach. 2-4 szt, gorąca kąpiel, spróbuj może pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, dzięki. To już jutro, więc nie zdążę kupić nic, poza tym imbir zabroniony i jedzenie jutro też.
Płuczę gardło 15. raz, wygrzałam się wczoraj i dziś i nawet w dzień zrobiłam drzemkę. Co ma być to będzie. Gardło dziś podobnie jak wczoraj, jutro zobaczymy.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:22   #4255
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czy zdarzył się komuś pęknięty implant po latach lub coś innego co spowodowało ze trzeba było wyjąć implant?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 14:12   #4256
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Hej, dzięki. To już jutro, więc nie zdążę kupić nic, poza tym imbir zabroniony i jedzenie jutro też.
Płuczę gardło 15. raz, wygrzałam się wczoraj i dziś i nawet w dzień zrobiłam drzemkę. Co ma być to będzie. Gardło dziś podobnie jak wczoraj, jutro zobaczymy.
I jak się czujesz? Miałaś operację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 16:29   #4257
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
I jak się czujesz? Miałaś operację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, miło że pytasz. Nie zostałam dopuszczona do operacji. Anestezjolog mi wszystko wyjaśnił, nawet niewielka infekcja górnych dróg oddechowych może doprowadzić do mimowolnego skurczu mięśni, co przy intubacji może skończyć się nawet zgonem. Ryzyko nie jest duże, ale jako że to nie operacja ratująca życie czy zdrowie, to nie było zgody. Ja nie naciskałam, bo życie mi miłe i nie chciałam być jakimś pechowym przypadkiem jednym na tysiąc z komplikacjami.

Wczoraj był rollercoaster emocji, bo jednak wszystkie przygotowania, stres (wstałam przed 6 z tego powodu choć zabieg po południu), wolne w pracy, mama przyjechała do opieki itp. Ale dziś wiem, że dobrze się stało, bo od rana mam rwący kaszel i jakbym z tymi szwami miała to przeżywać, to byłoby marnie.

Kolejny termin będzie najwcześniej we wrześniu. Może to i lepiej, teraz upały i zamaskować ten babciny stanik byłoby ciężko. Staram się szukać pozytywów. Jasne, chciałabym być już po, zwłaszcza że teraz mam więcej obaw niż za 1. razem. Ale cóż, nie nad wszystkim mamy kontrolę i ja już też sobie odpuszczam wyrzuty co by było gdyby (gdybym się bardziej oszczędzała, cieplej ubierała, lepiej jadła itp.). Życie

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Fehn a Ty czekasz na tę drugą konsultację, tak?

Czy ktoś tu się operuje? Byłoby raźniej
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 18:37   #4258
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zdarzył się komuś pęknięty implant po latach lub coś innego co spowodowało ze trzeba było wyjąć implant?
Im nowsze implanty, tym bezpieczniejsze, więc nie ma co porównywać do tego co było kiedyś. Stare implanty miały płynny silikon który po pęknięciu przyklejał się do tkanek, jest to powszechnym problemem w USA, ale dlatego, że tam już dekady temu implanty były bardzo powszechne. Obecne implanty są zupełnie inne, mój jest wypełniony silikonem usieciowanym, czyli takim jakby stężałym, nawet jeśli wierzchnia powłoka implantu zostanie przerwana, to nic się nie stanie, implant zachowa swój kształt.



Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Kolejny termin będzie najwcześniej we wrześniu. Może to i lepiej, teraz upały i zamaskować ten babciny stanik byłoby ciężko.
Przykro, że odwołali operację, ale stanowczo wrzesień to znacznie przyjemniejszy termin na operację , tak jak piszesz, będzie łatwiej znosić noszenie stanika pooperacyjnego, no i jakoś nie wyobrażam sobie by latem musieć się ograniczać ruchowo z powodu rekonwalescencji.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 20:42   #4259
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Przykro, że odwołali operację, ale stanowczo wrzesień to znacznie przyjemniejszy termin na operację , tak jak piszesz, będzie łatwiej znosić noszenie stanika pooperacyjnego, no i jakoś nie wyobrażam sobie by latem musieć się ograniczać ruchowo z powodu rekonwalescencji.
Dokładnie, skorzystam jeszcze z roweru i tańców póki mogę
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-16, 20:15   #4260
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Hej, miło że pytasz. Nie zostałam dopuszczona do operacji. Anestezjolog mi wszystko wyjaśnił, nawet niewielka infekcja górnych dróg oddechowych może doprowadzić do mimowolnego skurczu mięśni, co przy intubacji może skończyć się nawet zgonem. Ryzyko nie jest duże, ale jako że to nie operacja ratująca życie czy zdrowie, to nie było zgody. Ja nie naciskałam, bo życie mi miłe i nie chciałam być jakimś pechowym przypadkiem jednym na tysiąc z komplikacjami.

Wczoraj był rollercoaster emocji, bo jednak wszystkie przygotowania, stres (wstałam przed 6 z tego powodu choć zabieg po południu), wolne w pracy, mama przyjechała do opieki itp. Ale dziś wiem, że dobrze się stało, bo od rana mam rwący kaszel i jakbym z tymi szwami miała to przeżywać, to byłoby marnie.

Kolejny termin będzie najwcześniej we wrześniu. Może to i lepiej, teraz upały i zamaskować ten babciny stanik byłoby ciężko. Staram się szukać pozytywów. Jasne, chciałabym być już po, zwłaszcza że teraz mam więcej obaw niż za 1. razem. Ale cóż, nie nad wszystkim mamy kontrolę i ja już też sobie odpuszczam wyrzuty co by było gdyby (gdybym się bardziej oszczędzała, cieplej ubierała, lepiej jadła itp.). Życie

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Fehn a Ty czekasz na tę drugą konsultację, tak?

Czy ktoś tu się operuje? Byłoby raźniej
Pomyśl ze wrzesień to już niedługo. Cieszę się że szukasz pozytywów.
Ja byłam dzisiaj na drugiej konsultacji. Asymetrie, podniesienie i powiększenie. Ponieważ wcześniej lekarka powiedziała że niestety będzie pionowa blizna zapytałam lekarza czy da się jej uniknąć. Niby tak, musiałby implant włożyć przez cięcie okołobrodawkowe. Jest mi trochę smutno, bo naogladalam się fajnych zdjęć na internecie i chciałam chyba za dużo. Blizn nie da się uniknąć. Nawet przez chwilę myślałam żeby zrezygnować.
Wielkość dobrał podobną 270 do 330 polytechy antomy, pod mięsień. Wczesniej lekarka dobrała 280. Nie wiem czy ta różnica 50 ml będzie jakos znacząco przekladala się na rozmiar. Sama juz nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2021-06-16 o 20:34
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.