Dieta OXY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 07:48   #301
maya85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Jednego dnia byłam u znajomych więc były chipsy, ciasteczka itp, następnego dnia zjadłam normalny obiad, bo nie mogłam się powstrzymać, a dzień później eklerka. Myślę, że warto wrócić na dietę, bo z 3 kg, które wcześniej straciłam trzymając się diety wróciło 1,2 kg, natomiast wymiary w cm pozostały niezmienione, co jest dla mnie ważniejsze niż waga.
__________________
waga startowa 69,9 kg
waga obecna 62,2 kg
waga docelowa 50,0 kg

Edytowane przez maya85
Czas edycji: 2014-11-21 o 07:49
maya85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:57   #302
Piotulka
Raczkowanie
 
Avatar Piotulka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Z pewnością warto, idąc w myśl idei, że lepszy każdy trening niż żaden wyszłabym z założenia, że lepiej zrobić oxy z potknięciami niż w ogóle. Tyczy to się ogólnie diety.
Piotulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 19:48   #303
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Nawet nasz mister z Oxy korzysta, widziałyście? http://rmlifestyle.com/dieta-to-podstawa/
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 09:41   #304
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Witajcie dziewczyny, wracam po przerwie bo też skusiłam się na nową oxy. Na starej miałam świetne efekty, więc może i tutaj uda się do sylwestra wyostrzyć sylwetkę
Trzymajcie kciuki, pozdrawiam Was wszystkie ciepło
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 09:56   #305
madzia220590
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Powodzenia divona. Mi niestety nie udalo sie wytrwac. Musze pocwiczyc silna wole.
madzia220590 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 21:29   #306
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez madzia220590 Pokaż wiadomość
Powodzenia divona. Mi niestety nie udalo sie wytrwac. Musze pocwiczyc silna wole.
Madzia Kochana ale oxy to właśnie idealna dieta na brak silnej woli (wierz mi wiem coś o tym!!!) Ja mam problem, żeby utrzymać jakąś dietę dłużej, dlatego wolę właśnie takie, które są na określony czas
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:41   #307
mulucaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

słyszałam, ale nie mogę się jakoś do niej przekonać. mam wrażenie, że wszyscy dostają ten sam jadłospis, że nie jest do mnie dopasowana. tak było z 3dchili, też niby wielkim hitem, co to jest po prostu jakąś tam dietą uogólnioną, którą wysyłają wszystkim.
mulucaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 21:10   #308
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez mulucaro Pokaż wiadomość
słyszałam, ale nie mogę się jakoś do niej przekonać. mam wrażenie, że wszyscy dostają ten sam jadłospis, że nie jest do mnie dopasowana. tak było z 3dchili, też niby wielkim hitem, co to jest po prostu jakąś tam dietą uogólnioną, którą wysyłają wszystkim.
Kwestia gustu pewnie też ma tu znaczenie. Mi akurat 3d się podobała i miałam efekty. A co do oxy, to chyba mówisz o tej starej wersji, bo z tego co czytam wszędzie to nowa jest właśnie inna dla każdego..
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:10   #309
pysiek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Mialam i stara wersje i nowa, grzeszki w starej (np. Kawalek czekolady, budyn, chipsy) niewiele wplywaly na efekt, natomiast w nowej kazdy wyskok konczyl sje zatrzymaniem wagi albo skokiem w gore... dla mnie stara oxy byla lepsza, zmuszala mnie do picia duzej ilosci plynow, a z tym od zawsze mam problem, w nowej nie ma tego wpisanego wiec to olewalam... tak jak zauwazylyscie, nowa raczej ma uczyc nawykow zywieniowych, natomiast na konkretne efekty mozna liczyc ze stara wersja

(Przepraszam za brak polskich znakow )
pysiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 13:00   #310
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez pysiek89 Pokaż wiadomość
Mialam i stara wersje i nowa, grzeszki w starej (np. Kawalek czekolady, budyn, chipsy) niewiele wplywaly na efekt, natomiast w nowej kazdy wyskok konczyl sje zatrzymaniem wagi albo skokiem w gore... dla mnie stara oxy byla lepsza, zmuszala mnie do picia duzej ilosci plynow, a z tym od zawsze mam problem, w nowej nie ma tego wpisanego wiec to olewalam... tak jak zauwazylyscie, nowa raczej ma uczyc nawykow zywieniowych, natomiast na konkretne efekty mozna liczyc ze stara wersja

(Przepraszam za brak polskich znakow )
No to picie wody jest bardzo istotne i to już z zasady powinno być stosowane. Ja też na starej Oxy miałam świetne efekty ale z tego co czytam, to na tej nowej wersji laski już bardzo ładnie zaczynają chudnąć. Mimo, że ta nowa, jest stosunkowo młodą dietką już słychać o niej fajne opinie. Jestem ciekawa jak będzie dalej
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 14:57   #311
88agnik
Rozeznanie
 
Avatar 88agnik
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 762
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez xxandrass Pokaż wiadomość
Moj plan zaczyna sie od fazy detox i jest to max. 1025 kaloriiii i min. 965, dlatego określiłam dietę mianem 1000 kcal. Pomijajac fakt, że dieta nie jest dostosowana do pory roku, to bardziej denerwuje mnie to, ze strasznie marnowane jest jedzenie. Np. pierwszego dnia mam kiełki soji kilka gram i plaster ananasa, pozniej przez caly tydzien nie ma tych produktów w moim menu, wiec oczywiscie w calosci lecą do kosza.
U mnie nigdy jedzenie sie nie marnuje i dziwie sie jak ktos pisze takie rzeczy. No chyba, ze mieszkasz sama i nie masz w okolicy nikogo bliskiego. Ja jak mi cos zostaje to przyrzadzam cos z tego dla reszty rodziny- moje dzieci uwielbiaja ananasa zawsze mozna cos zamrozic albo przechowac w inny sposób
__________________
114,7-108,9
88agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 16:15   #312
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Poza tym kiełki mogą leżeć długo w lodówce. Zresztą... ja mam w swoim planie Oxy też kiełki i wrzucam całe pudełeczko, no od czego jak od czego, ale od kiełków nie przytyję a bardzo lubię
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 22:16   #313
YoYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 30
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez pysiek89 Pokaż wiadomość
Mialam i stara wersje i nowa, grzeszki w starej (np. Kawalek czekolady, budyn, chipsy) niewiele wplywaly na efekt, natomiast w nowej kazdy wyskok konczyl sje zatrzymaniem wagi albo skokiem w gore... dla mnie stara oxy byla lepsza, zmuszala mnie do picia duzej ilosci plynow, a z tym od zawsze mam problem, w nowej nie ma tego wpisanego wiec to olewalam... tak jak zauwazylyscie, nowa raczej ma uczyc nawykow zywieniowych, natomiast na konkretne efekty mozna liczyc ze stara wersja

(Przepraszam za brak polskich znakow )

No w nowej Oxy też trzeba pić dużo wody, w każdej diecie trzeba. Nawet jak nie jest podane w menu to jest w wytycznych i tyle. Jak nie będzie w dietce, że masz rano ruszyć tyłek i zrobić makeup to też nie zrobisz? ))
YoYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:05   #314
martynkie
Raczkowanie
 
Avatar martynkie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 150
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Drogie kobietki, czy któraś byłaby tak dobra i przesłała mi na @ plan starej wersji? ta nowa jest moim zdaniem niezbyt... Proszę.
@ ebingm@wp.pl
__________________
  • Problem z przeszłością polega na tym,że zawsze jest ona częścią teraźniejszości.Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich,jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez martynkie
Czas edycji: 2014-12-30 o 21:15
martynkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:52   #315
Piotulka
Raczkowanie
 
Avatar Piotulka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Mi się stara Oxy zdecydowanie mniej podoba. Jest ok, ale brakuje mi tam urozmaicenia i można się zniechęcić, ten nowy program jednak bardziej im się udał
Piotulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:52   #316
madzia220590
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

a u mnie wrecz odwrotnie.
madzia220590 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 20:28   #317
dora75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 5
GG do dora75
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Wczoraj wykupiłam Oxy i szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona kalorycznością tejże diety. We wszystkich fazach mam od 1970 do 220 kcl. Dzisiaj jestem po pierwszym dniu. Fakt, potrawy są smaczne, bardzo sycące i szybko się je przygotowuje. Jednak sądziłam ze jeżeli chce zrzucić zbędne kilogramy to należałoby obciąć kalorie a tu nic z tego. Zastanawiam się czy nie zadzwonić jutro na infolinię i nie zapytać czy przypadkiem to nie jest jakiś błąd.
__________________

dora75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:33   #318
Dasza90
Raczkowanie
 
Avatar Dasza90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 32
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Hej ja dziś wystartowałam z dietą oxy. Kupiłam ją jakieś pół roku wstecz, jednak po tygodniu odpuściłam z uwagi na finanse... ale teraz spokojnie mogę przebrnąć przez całą dietkę już się nie mogę doczekać oxy shake'a bo bardzo go lubię, ale to dopiero jak wrócę z pracy... mam starą wersję i jestem z niej zadowolona. Za 1 razem posiłki mi smakowały. Jeśli coś mi nie podchodziło to zamieniałam sobie posiłki np. z kolacji w dany dzień na kolację z innego dnia. Zgubiłam wtedy przez ten tydzień 1kg. Ale muszę przyznać, że bardzo długo waga utrzymywała się w miejscu. W sumie jakiś miesiąc temu wskoczyła w górę (zaczęłam przeginać ze słodyczami :P). Obecnie chciałabym zrzucić ok. 4kg (jeśli będzie więcej to się nie obrażę :P).
Waga startowa to 62kg
Waga docelowa 58kg

Pozdrawiam
Dasza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:14   #319
Klauson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez xxandrass Pokaż wiadomość
Jesli chcesz to starą przesle ci mailem
Hej
Czy i ja mogę prosić o starą wersję. Ta nowa słabo na mnie działa a o starej czytałam dużo dobrego. Będę wdzięczna. klaudiaz85@wp.pl
Klauson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 15:36   #320
agrafaa
Przyczajenie
 
Avatar agrafaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Hej dziewczyny,
dzisiaj zaczęłam czytać ten wątek i nawet nie miałam pojęcia że była jakaś stara dieta oxy, jestem zachwycona waszymi rezultatami.
Czy któraś z was mogłaby mi przesłać tą starą wersje, bede bardzo wdzięczna

Edytowane przez agrafaa
Czas edycji: 2016-01-15 o 14:48
agrafaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:20   #321
violet_li
Przyczajenie
 
Avatar violet_li
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Czy ktoś mogłby i mi przesłać starą wersję )

blondiane@interia.pl
violet_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:41   #322
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

nie wiadomo, czy ktoś ją ma.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:03   #323
madzia220590
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Ja chyba mam musze zajrzec na pocztę.
madzia220590 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:43   #324
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez agrafaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
dzisiaj zaczęłam czytać ten wątek i nawet nie miałam pojęcia że była jakaś stara dieta oxy, jestem zachwycona waszymi rezultatami.
Czy któraś z was mogłaby mi przesłać tą starą wersje, bede bardzo wdzięczna

whiteoanna@gmail.com
A mi na nowej właśnie ładnie udało się zlecieć. Chociaż pierwszy tydzień, odwrotnie niż na starej, słabiej. Ale potem się rozkręciło i, co najważniejsze chyba, utrzymał się efekt jeszcze po zakończeniu. Wciąż trzymam wagę a dość często grzeszę (nie tylko w jedzeniu :P)
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 09:21   #325
Dasza90
Raczkowanie
 
Avatar Dasza90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 32
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Witam ponownie. Powoli kończę 1 tydzień diety. Efekty oczywiście są organizm ładnie się oczyścił z nadmiaru wody i (być może) z odrobiny tłuszczyku :P Od razu sprostuję - wcześniej podałam wagę startową 62kg, jednak to nie do końca prawda. Podałam taką średnią wagę z ostatnich dni, ponieważ od sylwestra przez kilka dni zdarzyło mi się imprezować. Codziennie alkohol, słodycze, kaloryczne przekąski itd. I przez to z 62kg, w 1 dzień diety waga pokazała 63,6kg. Jednak świadoma tego, że to głównie woda podałam wagę 62kg jako próg, który chciałabym przekroczyć :P I tym sposobem dziś melduję wagę 61,1kg z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ pięknie zeszła ze mnie woda i nie jestem już tak opuchnięta... a żeby było śmiesznie kiedy woda zatrzymuje się w moim ciele to w szczególności w okolicach brzucha!!! i robi mi się taki brzydki boiler... ;/
Od razu zaznaczę, że w tym tygodniu nie ćwiczyłam wcale. Jednak od dziś planuję wrócić do kręcenia hula hop. W przyszłym tygodniu postaram się dorzucić taki prosty (dla mnie) trening z Chodakowską z ciężarkami. Dziś wybieram się na zakupy na kolejny tydzień
Tak jak wspominałam nie trzymam się stricte diety. Zamieniam posiłki z poszczególnych dni jeśli mi coś nie pasuje (bo np. nie wezmę do pracy wędzonej makreli ). Podczas tego tygodnia zdarzyły się grzeszki... 2 razy pozwoliłam sobie na lody i 1 raz na batonika (w te dni zrezygnowałam z 1 posiłku) :P poza tym wczoraj byłam u koleżanki i zjadłam 2 posiłki poza planem diety. Jednak koleżanka na szczęście też jest na diecie więc na stole zagościło dietetyczne ciasto i papryczki nadziewane kurczakiem i kaszą jaglaną więc nie było tragicznie.
Oczywiście jeśli chcecie mieć pewne efekty to życzę więcej siły i rezygnację z grzeszków
Dasza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 08:58   #326
miimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Hej, dziewczyny czy któraś również mogłaby mi przesłać starą wersję, będę bardzo wdzięczna : * studio.parter@wp.pl


Nam skończył się już dostęp do nowej wersji, może wystartuję na nowo, jak troszkę uzbieram na to kaski...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dora75 Pokaż wiadomość
Wczoraj wykupiłam Oxy i szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona kalorycznością tejże diety. We wszystkich fazach mam od 1970 do 220 kcl. Dzisiaj jestem po pierwszym dniu. Fakt, potrawy są smaczne, bardzo sycące i szybko się je przygotowuje. Jednak sądziłam ze jeżeli chce zrzucić zbędne kilogramy to należałoby obciąć kalorie a tu nic z tego. Zastanawiam się czy nie zadzwonić jutro na infolinię i nie zapytać czy przypadkiem to nie jest jakiś błąd.
kurcze troszkę dziwne, że tyle kcal w ciągu dnia...u mnie każdego dnia było około 980-1050 kcal prawie we wszystkich fazach. Natomiast w fazie tej stabilizacyjnej 1600 kcal. A ile kcal chciałaś zrzucić? Bo może to też jest od tego zależne ?
Możesz też do nich napisać, bo może wkradł się jakiś błąd, bardzo szybko odpisują na e-maile.
miimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 09:51   #327
agrafaa
Przyczajenie
 
Avatar agrafaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Elfemmy, najchętniej wypróbowałabym obie diety z ciekawości, albo chociaż porównała czym się różnią bo z tego co widzę to na każdą z dziewczyn obie wersje działają różnie
Ja mam trochę więcej do zrzucenia i chyba wolałabym zacząć ze starą wersją, która z tego co wyczytałam na forum jest mniej kaloryczna i chyba dałaby mi większego kopa do działania jakbym widziała szybko rezultaty
agrafaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 17:29   #328
dora75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 5
GG do dora75
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez miimka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny czy któraś również mogłaby mi przesłać starą wersję, będę bardzo wdzięczna : * studio.parter@wp.pl


Nam skończył się już dostęp do nowej wersji, może wystartuję na nowo, jak troszkę uzbieram na to kaski...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------



kurcze troszkę dziwne, że tyle kcal w ciągu dnia...u mnie każdego dnia było około 980-1050 kcal prawie we wszystkich fazach. Natomiast w fazie tej stabilizacyjnej 1600 kcal. A ile kcal chciałaś zrzucić? Bo może to też jest od tego zależne ?
Możesz też do nich napisać, bo może wkradł się jakiś błąd, bardzo szybko odpisują na e-maile.
Już się z nimi skontaktowalam. Zmieniono mi na 1400 kcal. Do zrzucenia mam 7 kg, wiec byłam zaskoczona ta ilością kcal. Musze przyznać ze bardzo fajny kontakt z dietetykiem i szybko wprowadzają zmiany. Zobaczymy jak efekty bo z tego wszystkiego dopiero od jutra zaczynam dietke. Mam jedno pytanko. Czy nie ma ktoś ochoty na wymianę na starą dietke. Z chęcią bym podejrzala jak tamta forma wyglądała. Ja to co mi na stronie przysłali zrzucilam na Worda gdyż z tego co mi wiadomo to po skończeniu abonamentu wszystko wygasa.
__________________

dora75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:46   #329
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez agrafaa Pokaż wiadomość
Elfemmy, najchętniej wypróbowałabym obie diety z ciekawości, albo chociaż porównała czym się różnią bo z tego co widzę to na każdą z dziewczyn obie wersje działają różnie
Ja mam trochę więcej do zrzucenia i chyba wolałabym zacząć ze starą wersją, która z tego co wyczytałam na forum jest mniej kaloryczna i chyba dałaby mi większego kopa do działania jakbym widziała szybko rezultaty
Rozumiem, to może powinnaś właśnie o tym porozmawiać z dietetykami z Oxy, zanim zakupisz pakiet. Dopasują Ci tak żeby efektywniej zrzucić. Stara oxy była fajna, ale zawsze jednak jak masz dietę skrojoną pod Ciebie.
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 11:24   #330
Xaneka
Przyczajenie
 
Avatar Xaneka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Hej dziewczyny! Ja mam za sobą detox z oxy, dziś zaczynam fatburning. Zrzuciłam już 2kg i liczę, że na fatburnie będzie drugie tyle, a na reszcie się ustabilizuje i może jeszcze z 1-2kg? Jak myślicie? Możliwe to? Jak mi się uda, to ze szczęścia aż powtórzę chyba :P
Xaneka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 11:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.