Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 17:47   #4981
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej
Jakieś 2 tygodnie temu zawitałam do UK a mój ukochany balsam ujędrniający z Kolastyny przywieziony z Polski niestety powoli się kończy i szukam jakiegoś godnego następcy wśród kosmetyków angielskich. Możecie polecić jakieś balsamy/masła do ciała w rozsądnej cenie? Interesują mnie bardziej soczyste zapachy, te mdlące typu wanilia, kakao, kokos i czekolada odpadają. Zależy mi też żeby dość długo zapach utrzymywał się na ciele.

A i jeszcze jedno pytanko - jak się nazywają takie siatkowe koszyczki lub woreczki do prania bielizny i gdzie mogę je dostać?
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 18:27   #4982
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Re: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Masła pachnące to najlepiej z The Body Shop - baaaardzo dużo do wyboru i długo pachną albo seria The Sanctuary Spa z Bootsa - pachnie soczyście, owocowo, mandarynkowo i zazwyczaj jest promocja kup 3 zapłać za 2 na tą całą serię jest jeszcze owocowa seria Naturals z Bootsa ale nie wiem jak z ich działaniem i dlugotrwaloscia zapachu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 21:11   #4983
nadiiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Re: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny HELP! (
do uk przyleciałam około miesiąca temu w całkiem dobrym stanie - twarz bez pryszczy, włosy trochę suche ale w trakcie odbudowywania, skóra nawilżona. A teraz? Teraz to się czuje jak jakiś obdartus! Nie wiem czym to idzie, wodą, stresem, złym odżywaniem - pewnie wszystkim naraz, ale mój stan się tragicznie pogorszył. Mam całą suchą skórę, łącznie z twarzą, która się łuszczy - a problem suchej skóry NIGDY mnie nie dotyczył, do tego ciągle wielkie pryszcze. Paznokcie połamane, cienkie, rozdwajające się. Włosy skatowałam arganowym szamponem i odżywką z funciaka (moje włosy mówią NIET sls-om) i teraz je regeneruje bodyshopowym rainforestem i odżywką bananową.
Problem w tym, że nie mam nawet kiedy pogrzebać dłużej, żeby znaleźć cud kosmetyki, bo pracuję do późna. Nie chcę wrócić do Polski jako wrak człowieka, dlatego OGROMNA prośba, czy mogłybyście mi doradzić, co kupić, a przede wszystkim gdzie, konkretniej;
- płyn do mycia twarzy (obecnie myję clearasilem ultra, ale wyczytałam, że on wysusza)
- krem do twarzy
- balsam/masło do ciała
- coś więcej do włosów
- odżywki do paznokci
Bo mnie już szlag chce trafić, do jakiego stanu się doprowadziłam (
Zastanawiałam się, co mogę wyszperać w tych sklepikach afrykańskich czy jakiś tam, tych z perukami na wystawie - ale gdy tam wchodzę to ilość kosmetyków i ich wybór mnie przeraża i zaraz wychodzę heh

I jeszcze jedno; PERFUMY - gdzie najtaniej?
nadiiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:28   #4984
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Re: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez nadiiee Pokaż wiadomość
dziewczyny HELP! (
do uk przyleciałam około miesiąca temu w całkiem dobrym stanie - twarz bez pryszczy, włosy trochę suche ale w trakcie odbudowywania, skóra nawilżona. A teraz? Teraz to się czuje jak jakiś obdartus! Nie wiem czym to idzie, wodą, stresem, złym odżywaniem - pewnie wszystkim naraz, ale mój stan się tragicznie pogorszył. Mam całą suchą skórę, łącznie z twarzą, która się łuszczy - a problem suchej skóry NIGDY mnie nie dotyczył, do tego ciągle wielkie pryszcze. Paznokcie połamane, cienkie, rozdwajające się. Włosy skatowałam arganowym szamponem i odżywką z funciaka (moje włosy mówią NIET sls-om) i teraz je regeneruje bodyshopowym rainforestem i odżywką bananową.
Problem w tym, że nie mam nawet kiedy pogrzebać dłużej, żeby znaleźć cud kosmetyki, bo pracuję do późna. Nie chcę wrócić do Polski jako wrak człowieka, dlatego OGROMNA prośba, czy mogłybyście mi doradzić, co kupić, a przede wszystkim gdzie, konkretniej;
- płyn do mycia twarzy (obecnie myję clearasilem ultra, ale wyczytałam, że on wysusza)
- krem do twarzy
- balsam/masło do ciała
- coś więcej do włosów
- odżywki do paznokci
Bo mnie już szlag chce trafić, do jakiego stanu się doprowadziłam (
Zastanawiałam się, co mogę wyszperać w tych sklepikach afrykańskich czy jakiś tam, tych z perukami na wystawie - ale gdy tam wchodzę to ilość kosmetyków i ich wybór mnie przeraża i zaraz wychodzę heh

I jeszcze jedno; PERFUMY - gdzie najtaniej?
Do mycia twarzy polece Ci emulsje myjaca Cetaphil, jest na prawde delikatna (mozesz ja kupic w Bootsie).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-cleanser.html
Co do kremu do twarzy, nie napisalas nic ile masz lat, ale dobrym kremem nawilzajacym jest Oilatum, ktory tez mozesz kupic w Bootsie.
http://www.boots.com/en/Oilatum-Natu...ce-Cream_9627/

Co do sklepikow afrykanskich to bym uwazala bo jak sama nazwa ludzie klienci tych sklepow, czyli ludzie z Afryki maja dosc diametralnie rozna skore i wlosy(!) od naszych wiec ich kosmetyki nie zawsze sie nam przysluza.

Oczywiscie zawsze mozesz znlezc cos fajnego, jak na przyklad olej kokosowy, jako balsam do ciala na przyklad, ale to mozesz tez kupic w innych sklepach.

Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:00   #4985
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Re: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jeśli skóra Ci się przesuszyla to pewnie od wody więc może spróbuj żel micelarny do mycia twarzy bez użycia wody z La Roche Possay z serii Rosaliac do kupienia w Bootsie za około 13 funtów za naprawdę dużą butelkę z pompka. Albo olej do mycia twarzy z serii Botanics z Bootsa ze ściereczką muslinowa, która posłuży też jako delikatny peeling i do tego woda rozana z Boots Botanics jako tonik.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:35   #4986
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Apropos wody rozanej, widzialam 10% wode w Tesco ciekawa jestem czy mozna jej uzywc jako tonik? Bo jak mniemam ona jest do uzytku spozywczego skoro stoi na polce z zywnoscia

Wiecie co mam ten micel loreala i nie ma porownania do biedronkowego bebauty :/ jest gorszy..




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:17   #4987
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Apropos wody rozanej, widzialam 10% wode w Tesco ciekawa jestem czy mozna jej uzywc jako tonik? Bo jak mniemam ona jest do uzytku spozywczego skoro stoi na polce z zywnoscia

Wiecie co mam ten micel loreala i nie ma porownania do biedronkowego bebauty :/ jest gorszy..




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A mnie sie micel L'oreala podoba
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 22:43   #4988
nadiiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziękuje baardzo za odpowiedź - chociaż nie miałam czasu wcześniej tutaj zerknąć i kupiłam już jakiś krem z Loreala, a w tych afrykańskich Amle Ale dzięki za propozycje, na pewno z którejś skorzystam )

A jeszcze takie pytanie - co z kosmetyków do kupienia tutaj jest duużo bardziej opłacalne niż w Polsce? I czy kosmetyki No7 są dobre?
nadiiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 14:24   #4989
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Apropos wody rozanej, widzialam 10% wode w Tesco ciekawa jestem czy mozna jej uzywc jako tonik? Bo jak mniemam ona jest do uzytku spozywczego skoro stoi na polce z zywnoscia

Wiecie co mam ten micel loreala i nie ma porownania do biedronkowego bebauty :/ jest gorszy..




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dla mnie oba te micele są przeciętne. Sądziłam, że jak na tak krótki skład to micel z L'oreala będzie dobry ale wracam do Vichy, czy choćby Caudalie.

Najbardziej dobija mnie brak dobrych płynów do higieny intymnej bo zapasy się kończą i zostanie chyba tylko zakup via net....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:39   #4990
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja ten płyn sobie bardzo chwalę Żadnych podrażnień i dobra cena + promocje.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 20:51   #4991
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja ten płyn sobie bardzo chwalę Żadnych podrażnień i dobra cena + promocje.
FemFresh znam i z braku laku może być ale tej wersji nie widziałam jeszcze u siebie.
Jak dojrzysz gdzieś Cadum to daj znać!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 22:38   #4992
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cadum używałam wcześniej, ale od wielu miesięcy w żadnym Bootsie ani Superdrugu nie mogę znaleźć. Inne produkty FemFresh nie są specjalnie rewelacyjne, jednak ten kremowy żel to perełka (moim skromnym zdaniem). Spróbuj
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:20   #4993
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Cadum używałam wcześniej, ale od wielu miesięcy w żadnym Bootsie ani Superdrugu nie mogę znaleźć. Inne produkty FemFresh nie są specjalnie rewelacyjne, jednak ten kremowy żel to perełka (moim skromnym zdaniem). Spróbuj
Wlasnie zniknal z drogerii i tez go szukalam, zastepczo uzywam takiego z pomaranczowa nakretka z Bootsa za 2 funty i jestem zadowolona. Ale! Ostatnio widzialam Cadum przechodzac kolo apteki Sedem Pharmacy, wiec niebawem wstapie tam po niego.
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:56   #4994
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Cadum używałam wcześniej, ale od wielu miesięcy w żadnym Bootsie ani Superdrugu nie mogę znaleźć. Inne produkty FemFresh nie są specjalnie rewelacyjne, jednak ten kremowy żel to perełka (moim skromnym zdaniem). Spróbuj
Dziękuję Postaram się go namierzyć i dziękuję, że zwróciłaś mi na niego uwagę ))
Sama na pewno pominęłabym

Z Cadum jest ogólnie problem. Przez jakiś czas był w Waitrose oraz paru miejscach online. Potem zniknął.
W Superdrug pojawił się na moment Vagisil i też nie ma. Nie był może jakiś super hiper, ale bardziej mi pasował niż pomarańczowy FemFresh.

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Wlasnie zniknal z drogerii i tez go szukalam, zastepczo uzywam takiego z pomaranczowa nakretka z Bootsa za 2 funty i jestem zadowolona. Ale! Ostatnio widzialam Cadum przechodzac kolo apteki Sedem Pharmacy, wiec niebawem wstapie tam po niego.
Daj koniecznie znać, bo u mnie w mieście go nie ma. Napisałam maila do firmy ale jak na razie nie dostałam żadnej zwrotki.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:00   #4995
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dla mnie oba te micele są przeciętne. Sądziłam, że jak na tak krótki skład to micel z L'oreala będzie dobry ale wracam do Vichy, czy choćby Caudalie.

Najbardziej dobija mnie brak dobrych płynów do higieny intymnej bo zapasy się kończą i zostanie chyba tylko zakup via net....
A Lactacyd Ci nie pasuje?
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:13   #4996
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
A Lactacyd Ci nie pasuje?
Od biedy może być, ale teraz nawet jego nie ma w zasięgu... Przez jakiś czas był w Lidlu, ale stwierdziłam że nie będę robić zapasów jak chomik. No i od dawna już nie ma.

W ramach zastępstwa idealnie spisuje się mydło Aleppo, ale póki mam czas to rozglądam się za czymś nowym. Jednak pod tym kątem to niczym jak na pustyni
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:14   #4997
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Od biedy może być, ale teraz nawet jego nie ma w zasięgu... Przez jakiś czas był w Lidlu, ale stwierdziłam że nie będę robić zapasów jak chomik. No i od dawna już nie ma.

W ramach zastępstwa idealnie spisuje się mydło Aleppo, ale póki mam czas to rozglądam się za czymś nowym. Jednak pod tym kątem to niczym jak na pustyni
A nie masz obok siebie Bootsa?
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:18   #4998
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
A nie masz obok siebie Bootsa?
Mam. W Boots jest? przyznam się, że teraz to mnie zaskoczyłaś bo nigdy się tam za nim nie rozglądałam
Tymczasowo mógłby być, ale i tak będę szukać czegoś lepszego.

Dzięki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:21   #4999
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam. W Boots jest? przyznam się, że teraz to mnie zaskoczyłaś bo nigdy się tam za nim nie rozglądałam
Tymczasowo mógłby być, ale i tak będę szukać czegoś lepszego.

Dzięki
Ja tez bylam bardzo zdziwiona bo zawsze przywozilam z Pl.
Jest w wiekoszsci polskich sklepow (tam gdzie maja kosmetyki) no i w Bootsie
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 12:27   #5000
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Ja tez bylam bardzo zdziwiona bo zawsze przywozilam z Pl.
Jest w wiekoszsci polskich sklepow (tam gdzie maja kosmetyki) no i w Bootsie
W moim mieście polski sklep to niczym czasy wczesnego PRL-u także rzadko tam zaglądam.

Dzięki bo chyba musiałam mieć klapki na oczach Niemniej liczę, że Cadum pojawi się na nowo.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 12:37   #5001
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać, bo u mnie w mieście go nie ma. Napisałam maila do firmy ale jak na razie nie dostałam żadnej zwrotki.
Widzialam go na pewno jeszcze pod koniec zeszlego tygodnia, wiec gwarantuje, ze u mnie w Sedem jest, a na razie nie kupuje, bo mam jeszcze troche poprzedniego. Niestety nigdzie indziej nie widzialam Cadum, internetowo tez nie umialam namierzyc (nie widzialam na ebayu, przynajmniej kilka miesiecy temu, zanim zaczelam uzywac Bootsowego plynu).
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 15:13   #5002
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

czy dostanę w uk szamponetke do włosów? Szukałam i nie ma z plukankami też szalu nie ma tylko jedna w bootsie znalazłam do włosów blonde. Ani farb syoss ani pasty blendamend, zdecydowanie wole polski Rossman niż angielski Superdrug czy Boots...
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 16:06   #5003
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
czy dostanę w uk szamponetke do włosów? Szukałam i nie ma z plukankami też szalu nie ma tylko jedna w bootsie znalazłam do włosów blonde. Ani farb syoss ani pasty blendamend, zdecydowanie wole polski Rossman niż angielski Superdrug czy Boots...
Ale chodzi Ci o takie szmponetki do farbowania do paru myc tylko...?
Bylo wczesniej wspomniane w tym watku chyba o szamponie do blondu i jest jeden w Bootsie jak piszesz, do tego profesjonalna seria z L'oreala ma tez taki szampon, ktory jest troche drozszy, ale jest dostepny.

Ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze trzeba posuzkac odpowiednikow, bo na przyklad farb do wlosow jest bardzo duzo i past do zebow tez
A jesli jestes przywiazana do konkretnego koloru (co rozuemiem) to nie pozostaje nic innego jak tylko sprowadzic sobie z Pl.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 12:21   #5004
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Właśnie o takie szamponetki do malowania włosów mi chodzi,w Polsce używałam.z Marionu a tutaj nie spotkałam nigdzie żadnych
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 12:40   #5005
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Właśnie o takie szamponetki do malowania włosów mi chodzi,w Polsce używałam.z Marionu a tutaj nie spotkałam nigdzie żadnych
K

Ktos mi kiedys wspominal ze sa ale wygladaja jak farby bardziej tylko w mniejszych opakowaniach. Nawet widzialam cos takiego u kolezanki. Ale za nic w swiecie nie pamietam firmy ani gdzie mozna kupic.
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 13:40   #5006
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
K

Ktos mi kiedys wspominal ze sa ale wygladaja jak farby bardziej tylko w mniejszych opakowaniach. Nawet widzialam cos takiego u kolezanki. Ale za nic w swiecie nie pamietam firmy ani gdzie mozna kupic.
To zalezy, gdzie mieszkasz. Ja mam obok siebie taki super sklep fryzjerski i maja tam na prawde duzy asortyment.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 11:53   #5007
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Właśnie o takie szamponetki do malowania włosów mi chodzi,w Polsce używałam.z Marionu a tutaj nie spotkałam nigdzie żadnych
Sa Nice'n Easy
http://www.clairol.co.uk/en-UK/how-t...lectionid=1784
Superdrug tez ma swoje firmowe.


Jesli chodzi o pyny do higieny intymnej to one jedynie szkodza, a nie pomagaja. Kazdy madry ginekolog to powie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:22   #5008
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Sa Nice'n Easy
http://www.clairol.co.uk/en-UK/how-t...lectionid=1784
Superdrug tez ma swoje firmowe.


Jesli chodzi o pyny do higieny intymnej to one jedynie szkodza, a nie pomagaja. Kazdy madry ginekolog to powie.
To trafiam na samych glupich no nie wyobrazam sobie zycia bez lagodnego plynu, czym w takim razie myjesz sie?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:27   #5009
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
To trafiam na samych glupich no nie wyobrazam sobie zycia bez lagodnego plynu, czym w takim razie myjesz sie?
Podobnie jak i ja. Dla mnie łagodny płyn do higieny intymnej to podstawa i jeszcze żaden ginekolog nie odradzał stosowania. Wychodzę z założenia, że to mnie dobrze służyć i polegam na swojej intuicji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:29   #5010
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podobnie jak i ja. Dla mnie łagodny płyn do higieny intymnej to podstawa i jeszcze żaden ginekolog nie odradzał stosowania. Wychodzę z założenia, że to mnie dobrze służyć i polegam na swojej intuicji
Ja tez używam. Póki co lactacyd i najbardziej mi służy
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.