Nagle zerwanie kontaktów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-09, 19:59   #1
jagodajesienna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 8

Nagle zerwanie kontaktów


Hej zalozylam specjalnie konto żeby sie poradzić.

W maju poznalam fajnego chłopaka. Byl bardzo za mną, jako pierwszy zaczał sie angażować, pewnym czasie wyznawac milosc. Sam mi pisał pierwszy na messnegera, codziennie poświęcał mi bardzo duzo czasu. W swojej pracy cala przerwe do mnie pisal. Cale popludnie. Widac bylo ze sie zakochał. Duzo mi mówil o sobie, o życiu, o problemach. Widac ze to bylo szczere. Ufał mi bardzo . Nie dążył do szybkiego seksu. Mial bardzo słabe kontakty wczesniej z kobietami, byl raz w zwiazku i go zranila i zdradzila dziewczyna. Potem 3 lata nic. Ja go szanowalam,caly ten nasz czas pokazywałam ze mi zalezy i że nie interesują mnie inni faceci bo w nim sie zakochalam ( taka prawda była) .

Jednak od pazdziernika zaczelo cos cos psuć . Zaczał mnie unikac, malo pisal, z kazdym dniem coraz mniej . W polowie pazdz przez tydzień tylko odczytywal moje wiadomości, nie odpisywal przez 5 dni. Potem w sobotę napis ze mial duzo roboty , ze przeprasza.

Ale kolejny tydzień byl taki sam...

Nie spotkalismy się w ten czas bo nie bylo jak z nim sie skontaktować . Napisalam mu wiec tak "co sie dzieje" . Grzecznie, spokjnie pytalam. Ostatnie dnie wysylalam mu juz tylko "milego dnia" i dwie wiadomości po południu ze bardzo kocham go ze mi przykro ze taka decyzje podjął ( delikatnie napisalam, nie doptytywalam juz, nie blagalam go o powrot) . I po tych wiadomościach po 4 godz od odczytania , mnie zablokowal na fb i messnegerze

Bez powodu.. nigdy nic zlego mu nie zrobilam. Ani raz sie nie klociclismy. Nigdy mu uwagi niezwrocilam, nie czepialam sie niczego. Zawsze z miłością

Wrazliwy chlopak jest, trochę niedoswiadczony . Nie wiem co myslec.

Od 3 dni jestem zablokowana. Nie bede pisala z innych kont, ani dzwoniła. nigdy nie bylam natrętna . Nie wiem czy istnieje szansa ze napisze do mnie ktoregos dnia?

Wiem ze żywił do mnie uczucie. To bylo widac . Duzo mi poświęcił a ja jemu. Nie mam pojecia co w niego wstąpilo. Mamy 26 lat oboje.
jagodajesienna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 22:09   #2
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Wybrałaś sobie Czada przystojniaka nie poznając jego charakteru lepiej to tak masz.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 22:20   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez jagodajesienna1994 Pokaż wiadomość
Hej zalozylam specjalnie konto żeby sie poradzić.

W maju poznalam fajnego chłopaka. Byl bardzo za mną, jako pierwszy zaczał sie angażować, pewnym czasie wyznawac milosc. Sam mi pisał pierwszy na messnegera, codziennie poświęcał mi bardzo duzo czasu. W swojej pracy cala przerwe do mnie pisal. Cale popludnie. Widac bylo ze sie zakochał. Duzo mi mówil o sobie, o życiu, o problemach. Widac ze to bylo szczere. Ufał mi bardzo . Nie dążył do szybkiego seksu. Mial bardzo słabe kontakty wczesniej z kobietami, byl raz w zwiazku i go zranila i zdradzila dziewczyna. Potem 3 lata nic. Ja go szanowalam,caly ten nasz czas pokazywałam ze mi zalezy i że nie interesują mnie inni faceci bo w nim sie zakochalam ( taka prawda była) .

Jednak od pazdziernika zaczelo cos cos psuć . Zaczał mnie unikac, malo pisal, z kazdym dniem coraz mniej . W polowie pazdz przez tydzień tylko odczytywal moje wiadomości, nie odpisywal przez 5 dni. Potem w sobotę napis ze mial duzo roboty , ze przeprasza.

Ale kolejny tydzień byl taki sam...

Nie spotkalismy się w ten czas bo nie bylo jak z nim sie skontaktować . Napisalam mu wiec tak "co sie dzieje" . Grzecznie, spokjnie pytalam. Ostatnie dnie wysylalam mu juz tylko "milego dnia" i dwie wiadomości po południu ze bardzo kocham go ze mi przykro ze taka decyzje podjął ( delikatnie napisalam, nie doptytywalam juz, nie blagalam go o powrot) . I po tych wiadomościach po 4 godz od odczytania , mnie zablokowal na fb i messnegerze

Bez powodu.. nigdy nic zlego mu nie zrobilam. Ani raz sie nie klociclismy. Nigdy mu uwagi niezwrocilam, nie czepialam sie niczego. Zawsze z miłością

Wrazliwy chlopak jest, trochę niedoswiadczony . Nie wiem co myslec.

Od 3 dni jestem zablokowana. Nie bede pisala z innych kont, ani dzwoniła. nigdy nie bylam natrętna . Nie wiem czy istnieje szansa ze napisze do mnie ktoregos dnia?

Wiem ze żywił do mnie uczucie. To bylo widac . Duzo mi poświęcił a ja jemu. Nie mam pojecia co w niego wstąpilo. Mamy 26 lat oboje.
Koleś niekoniecznie był w Tobie zakochany. Miłość nie przychodzi w 5 minut i nie kończy się od tak. To było zauroczenie, częściowo Tobą, ale też chyba częściowo samym byciem zauroczonym, wizją związku. Niekoniecznie Tobą jako Tobą aż w takim stopniu, jak myślałaś. No i przeszło mu, bo każde zauroczenie musi w końcu opaść i albo zostaje miłość, albo pustka.

Chciałabyś być tak potraktowana znowu? Ja bym się modliła, aby się już nie odezwał. Dennie się zachował i tyle. Możliwe też, że kogoś poznał i teraz wokół niej wykonuje taniec godowy.

Nie jesteś niczemu winna. Tacy ludzie po prostu występując w przyrodzie. Tyle.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez PleaseChangeMyMind Pokaż wiadomość
Wybrałaś sobie Czada przystojniaka nie poznając jego charakteru lepiej to tak masz.
Bzdura. Chyba komentujesz bez czytania. Jakaś obsesja na punkcie "czadów"? Czy zaczepianie dla zaczepiania?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-11-09 o 22:22
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 22:30   #4
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

No może faktycznie przesadziłem z oceną, przepraszam. Tak czy inaczej chłopak raczej ma niezbyt dobry charakter skoro pozostawił autorkę w takiej sytuacji.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 22:45   #5
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Jak na faceta, która twierdzi, że rozmowy z kobietami go męczą, to się kolega z góry strasznie wygadany tu zrobił
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 22:49   #6
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Podobno atakowanie przez odnoszenie się do innych wątków niezwiązanych z głównym tematem jest niezgodne z regulaminem. Ale odpowiem na to na luzie, że każdy czasem lubi porozmawiać.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 22:52   #7
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez PleaseChangeMyMind Pokaż wiadomość
Podobno atakowanie przez odnoszenie się do innych wątków niezwiązanych z głównym tematem jest niezgodne z regulaminem. Ale odpowiem na to na luzie, że każdy czasem lubi porozmawiać.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
To masz przycisk ZP, nie będziesz musiał się dalej męczyć xd
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 23:11   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez PleaseChangeMyMind Pokaż wiadomość
Podobno atakowanie przez odnoszenie się do innych wątków niezwiązanych z głównym tematem jest niezgodne z regulaminem. Ale odpowiem na to na luzie, że każdy czasem lubi porozmawiać.
Oceniłeś Autorkę niesprawiedliwie i jakby bez czytania wątku, a sam skrzywdzona niewinność. Paradne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 23:19   #9
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oceniłeś Autorkę niesprawiedliwie i jakby bez czytania wątku, a sam skrzywdzona niewinność. Paradne.
... i zdążyłem nawet przeprosić zanim wszedłem w polemikę z koleżanką wyżej

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 23:37   #10
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Autorko, chłop jak widać nie był w ogóle wart uwagi. Wiem, że Ci przykro, ale nic nie poradzisz na jego zachowanie. Zachował się jak się zachował. Nie zawracaj sobie nim głowy. Ty nic złego nie zrobiłaś.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 02:22   #11
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 04:27
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 04:35   #12
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Ojej on taki wrazliwy. Ale no jakos nie mial skrupulow zeby cie zablokowac bez wyjasnienia sytuacji. Nie chce miec z Toba kontaktu i nic do Ciebie nie czuje. Znudzilas mu sie a moze poznal kogos.. Przestan czekac ze sie jeszcze odezwie. Zreszta po takim swinstwie dalej bys go przyjela?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 04:38   #13
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Autorko, ludzie, którzy nie potrafią zakończyć relacji w cywilizowany sposób zazwyczaj mają jakiś problem ze sobą. Ale to ich problem, nie Twój. Wiem, że sytuacja jest świeża i bolesna dla Ciebie, ale jedyne co możesz zrobić to olać kolesia ciepłym moczem. Rozkładanie jego zachowania na atomy nijak Ci nie pomoże, a wręcz pogorszy Twoje samopoczucie i będziesz "bujać się" z problemem, bólem i emocjami dłużej niż to konieczne. Miałam kiedyś znajomego, który zrobił mi podobny numer: z dnia na dzień przestał odpowiadać na wiadomości, w ogóle zerwał kontakt. Nie tylko ze mną, bo odsunął się także od innych znajomych. Po jakimś czasie mu minęło, ale np. ja już nie chciałam utrzymywać z nim relacji. Jaką pewność mam, że za tydzień, miesiąc albo rok nie zrobi tego samego? Tak samo radzę Tobie - nie daj się wmanewrować w jakieś ewentualne "powroty" i "naprawy". Po pierwsze, jak wspomniałam, to jak siedzenie na tykającej bombie, nigdy nie wiesz kiedy i czy w ogóle wybuchnie. Po drugie, gdyby facet żywił do Ciebie jakiekolwiek pozytywne uczucia, albo chociaż miał do Ciebie minimum szacunku, to nie zachowałby się w ten sposób. Jak kogoś lubimy/szanujemy to nie odwalamy takich numerów. Skoro on odwalił to wniosek jest prosty... Odchoruj to i żyj dalej.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 06:36   #14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88274185]Ojej on taki wrazliwy. Ale no jakos nie mial skrupulow zeby cie zablokowac bez wyjasnienia sytuacji. Nie chce miec z Toba kontaktu i nic do Ciebie nie czuje. Znudzilas mu sie a moze poznal kogos.. Przestan czekac ze sie jeszcze odezwie. Zreszta po takim swinstwie dalej bys go przyjela?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dokładnie
To samo jej napisalam w innym watku w którym opisala ta dramatyczna milosc;-p
Gosciu nie byl zakochany pisaliscie na messengerze pare razy sie spotkaliscie chyba nawet nie byl to zaden zwiazek skoro nie odzywa sie po 5 dni a ty mu tylko piszesz "miłego dnia "
Facet z roba flirtowal ,znudziłas mu się albo znalazl nowa do pogaduszek i cie zablokowal moim zdaniem nie byl nawet zakochany
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 07:04   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88274218]Dokładnie
To samo jej napisalam w innym watku w którym opisala ta dramatyczna milosc;-p
Gosciu nie byl zakochany pisaliscie na messengerze pare razy sie spotkaliscie chyba nawet nie byl to zaden zwiazek skoro nie odzywa sie po 5 dni a ty mu tylko piszesz "miłego dnia "
Facet z roba flirtowal ,znudziłas mu się albo znalazl nowa do pogaduszek i cie zablokowal moim zdaniem nie byl nawet zakochany[/QUOTE]

Ach. To nieco inaczej to opisała, niż tutaj.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 07:55   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

PleaseChangeMyMind,
to nie pierwszy Twój "kontrowersyjny" wpis. Za następny uznam Cię za trolla i zbanuję. Potraktuj to jako ostateczne ostrzeżenie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 08:35   #17
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
PleaseChangeMyMind,

to nie pierwszy Twój "kontrowersyjny" wpis. Za następny uznam Cię za trolla i zbanuję. Potraktuj to jako ostateczne ostrzeżenie.
Ja już nie będę się wypowiadać w tym wątku skoro jestem tu niemile widziany, będą jedynie niekontrowersyjne wpisy i apeluję skończmy ten offtopic proszę i wróćmy do sedna problemu jaki autorka napisała. Ja przeprosiłem za swoje zachowanie, a banem możesz straszyć, bo w dobie VPNów to jest żaden problem by założyć sobie nowe czyste konto. Nikomu krzywdy nie zrobiłem swoim wpisem, bycie kontrowersyjnym nie jest niczym złym ani w świetle obecnego regulaminu, ani prawa więc nie rozumiem tej uwagi. Jeszcze mamy wolność słowa w Polsce, nie odbieraj mi jej proszę tylko dlatego, że masz inny światopogląd. Nie bądź Panem i Władzą z Żoliborza, który chce narzucić bycie "niekontrowersyjnym", bo ma inne spojrzenie na świat.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 08:50   #18
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Jest taki typ ludzi co ich kręci tylko gonienie króliczka/pierwsza faza zakochania, a zbudować relacji nie potrafią. Nic nie poradzić. Może to też sekret tego dlaczego był tak długo sam i nie ma większego doświadczenia. W każdym bądź razie potraktował cię bardzo słabo, więc daj sobie spokój i zapomnij, a jakby szukał kontaktu to sama go zablokuj.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 09:02   #19
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 076
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Ale wyście w ogóle byli w związku? Bo to brzmi jak podchody, nie jak związek.
Ogólnie koleś do odstrzału, jak wróci to ty go zablokuj. Życzę wytrwałości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 09:11   #20
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

A poza tym to co on zrobił to jest klasyczny ghosting. Nie ma w tym nic wyjątkowego. Facet cię olał i jest na tyle dużym tchórzem, że nie potrafił ci nawet wyjaśnić dlaczego, ani pożegnać.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 09:26   #21
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez PleaseChangeMyMind Pokaż wiadomość
Ja już nie będę się wypowiadać w tym wątku skoro jestem tu niemile widziany, będą jedynie niekontrowersyjne wpisy i apeluję skończmy ten offtopic proszę i wróćmy do sedna problemu jaki autorka napisała. Ja przeprosiłem za swoje zachowanie, a banem możesz straszyć, bo w dobie VPNów to jest żaden problem by założyć sobie nowe czyste konto. Nikomu krzywdy nie zrobiłem swoim wpisem, bycie kontrowersyjnym nie jest niczym złym ani w świetle obecnego regulaminu, ani prawa więc nie rozumiem tej uwagi. Jeszcze mamy wolność słowa w Polsce, nie odbieraj mi jej proszę tylko dlatego, że masz inny światopogląd. Nie bądź Panem i Władzą z Żoliborza, który chce narzucić bycie "niekontrowersyjnym", bo ma inne spojrzenie na świat.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Chyba się nie zrozumieliśmy.
Twoja wypowiedź nosiła cechy trollingu, tylko ładnie chciałam to nazwać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 10:37   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88274420]Jest taki typ ludzi co ich kręci tylko gonienie króliczka/pierwsza faza zakochania, a zbudować relacji nie potrafią. Nic nie poradzić. Może to też sekret tego dlaczego był tak długo sam i nie ma większego doświadczenia. W każdym bądź razie potraktował cię bardzo słabo, więc daj sobie spokój i zapomnij, a jakby szukał kontaktu to sama go zablokuj.[/QUOTE]

Dlatego jej napisałam, że mógł być bardziej zauroczony w samym zauroczeniu, w emocji. Ale okazuje się, że Autorka nam tu chyba przedstawiła tą relację jako poważniejszą, niż była (post Xfridy). Zaklinanie rzeczywistości.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 10:46   #23
wakeupme32
Raczkowanie
 
Avatar wakeupme32
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 229
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

a Wy się chociaż raz spotkaliście na żywo?
wakeupme32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 15:31   #24
jagodajesienna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Widzieliśmy przez te pół roku kazda niedziele a czasem i sobote. Duzo rozmawialiśmy przez telefon.

Nie byl żadnym Chadem. Wrecz przeciwnie- zwykly chlopak, troche niepewny siebie, bez doświadczeń z płcią przeciwną, ale dla mnie wyjatkowy
jagodajesienna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 15:51   #25
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez jagodajesienna1994 Pokaż wiadomość
Widzieliśmy przez te pół roku kazda niedziele a czasem i sobote. Duzo rozmawialiśmy przez telefon.

Nie byl żadnym Chadem. Wrecz przeciwnie- zwykly chlopak, troche niepewny siebie, bez doświadczeń z płcią przeciwną, ale dla mnie wyjatkowy
Nie przejmuj się. Jeśli chłopak nie miał odwagi by zakończyć relację w prawidłowy sposób to lepiej spróbować zapomnieć o nim, bo to świadczy o jego kulturze i podejściu do innych ludzi, a nie o Tobie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 15:52   #26
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez jagodajesienna1994 Pokaż wiadomość
Widzieliśmy przez te pół roku kazda niedziele a czasem i sobote. Duzo rozmawialiśmy przez telefon.

Nie byl żadnym Chadem. Wrecz przeciwnie- zwykly chlopak, troche niepewny siebie, bez doświadczeń z płcią przeciwną, ale dla mnie wyjatkowy
On już i tak jest skreślony. Chyba nie chciałabyś ponownie spotykać się z kimś, kto wyrządził Ci taki numer?
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 16:55   #27
jagodajesienna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Nie dam już szansy jak napisze bede silna. Postaram sie.

Ale co moglo byc powodem ? Bardzo mnie to szokuje. Jestem pewna ze nie ja..

Dziewczyny innej na pewno nie ma...

Jakieś problemy prywatne, jakas depresja, czy sie odkochal ( mial we mnie przyjaciela, nie raz mowilismy że bylibysmy fajnymi kumplami na starosc ) w zasadzie to nie mial nikogo blizszego ( taka sytuacja rodzinna ).

Nie daje mi to żyć

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Nie dam już szansy jak napisze bede silna. Postaram sie.

Ale co moglo byc powodem ? Bardzo mnie to szokuje. Jestem pewna ze nie ja..

Dziewczyny innej na pewno nie ma...

Jakieś problemy prywatne, jakas depresja, czy sie odkochal ( mial we mnie przyjaciela, nie raz mowilismy że bylibysmy fajnymi kumplami na starosc ) w zasadzie to nie mial nikogo blizszego ( taka sytuacja rodzinna ).

Nie daje mi to żyć

To nie byla zabawa z jego strony, bardzo osobiste i ciezkie sprawy o sobie i rodzinie mi mowil, jak cos sie działo albo byl smutny to dzwonił zeby pogadac.
jagodajesienna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 17:07   #28
Jezykowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Musisz zapomnieć. Wiem że ciężko, ale miałam podobną sytuację msc temu. Chociaż ciągle o nim myślę i widuje go w "internecie" to wciąż mi się wiele przypomina. Możesz zerkać na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 17:16   #29
jagodajesienna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Zablokowal mnie na messnegerze i fb.

Ja wtedy dalam go do spamu ( zeby nie widziec tej konwersacji z nim bo mi przykro

) ale nie usunęłam tych rozmów.

Tylko ze jak cos kiedyś napisze ( moze..) to mi przyjdzie to na spam.

Szczerze to moglabym byc przejacielem dla niego, bo mieliśmy cudowny kontakt i pomagalismy sobie.

Jezeli nie chciał byc w związku to móglby byc moim kumplem. Nie robilabym o to problemów.

Ważne było żeby mieć z nim kontakt bo ważna byla dla mnie za znajomosc.

Nie skreslilabym jej tylko dlatego że nie bylibysmy w związku.

Jakoś mi po tych 5 dniach nie jest lżej. Jeszcze dlugie wieczory sprzyjają wspomnieniom.

Edytowane przez jagodajesienna1994
Czas edycji: 2020-11-11 o 17:20
jagodajesienna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 17:21   #30
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nagle zerwanie kontaktów

Cytat:
Napisane przez jagodajesienna1994 Pokaż wiadomość
Zablokowal mnie na messnegerze i fb.

Ja wtedy dalam go do spamu ( zeby nie widziec tej konwersacji z nim bo mi przykro

) ale nie usunęłam tych rozmów.

Tylko ze jak cos kiedyś napisze ( moze..) to mi przyjdzie to na spam.

Szczerze to moglabym byc przejacielem dla niego, bo mieliśmy cudowny kontakt i pomagalismy sobie.

Jezeli nie chciał byc w związku to móglby byc moim kumplem. Nie robilabym o to problemów.

Ważne było żeby mieć z nim kontakt bo ważna byla dla mnie za znajomosc.

Nie skreslilabym jej tylko dlatego że nie bylibysmy w związku.

Jakoś mi po tych 5 dniach nie jest lżej. Jeszcze dlugie wieczory sprzyjają wspomnieniom.
Mnie ostatnio na fb i Instagramie zablokowała koleżanka, z którą nie rozmawiałam od pół roku. Nigdy się nie pokłóciłyśmy, nie sprzeczałyśmy ani nic - ot tak. Też nie wiem dlaczego. Nie wiemy, co wywołuje dane zachowania w osobach i nie mamy na to wpływu. Z Twojego opisu wynika, że nie zrobiłaś nic źle. Będzie jeszcze Cię trochę bolało, ale minie. Nie przejmuj się, tak widocznie miało być.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-12 21:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.