Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 15:42   #1
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472

Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)


Tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby założyć wątek odnośnie polskich nowości kosmetycznych przeznaczonych dla Pań 30+ 40+ 50+, w którym każda z nas mógłby się podzielić opinią na ich temat z innymi. Może się przyjmie

Jako pierwszą nowość wpisuję serię Lipofilling Effect firmy Dax Cosmetics

Z reklamówki Dax Cosmetics:

Seria Lipofilling Effect to pierwsza w Polsce linia kosmetyków opierająca swoje działanie na nieinwazyjnym podniesieniu wiotczejącej skóry i wypełnieniu głębokich bruzd zmarszczkowych przy pomocy rekonstrukcji mikroubytków lipidowej tkanki podskórnej.

Zaawansowane receptury preparatów gwarantują wyjątkowo silne działanie przeciwzmarszczkowe, porównywalne do chirurgicznego zabiegu lipofillingu.
Kosmetyki z serii Lipofilling Effect polecane są dla kobiet po 55 roku życia i zostały stworzone tak, aby uzupełniać i wzmacniać nawzajem swoje działanie. Dlatego zaleca się równoczesne stosowanie preparatów na dzień i na noc. Doskonałym uzupełnieniem kuracji jest silnie działające, nieperfumowane serum, przeznaczone do wygładzania najgłębszych zmarszczek znajdujących się w okolicach oczu i ust.

W skład serii wchodzą:

* Krem - koncentrat liftingujący pionowe i poziome zmarszczki na dzień z SPF 8 (50 ml.)
Niezwykle aktywny krem zapobiegający wiotczeniu skóry i wypełniający głębokie bruzdy zmarszczkowe.
Zawiera wypełniacz tkankowy PULP-n2 - składnik przeciwzmarszczkowy z pogranicza medycyny i kosmetologii, który stymuluje lipogenezę w komórkach tłuszczowych i niezwykle skutecznie wypycha pionowe i poziome zmarszczki likwidując efekt zapadniętej skóry. W połączeniu z przekaźnikami informacji międzykomórkowej - infopeptydami i biooligosacharydami wykazuje natychmiastowe działanie liftingujące, a także zagęszcza skórę i głęboko odbudowuje szkielet fibro-kolagenowy dermy. Rezultat: Efekt liftingu widoczny jest tuż po zastosowaniu kremu. Pierwsze efekty wygładzenia głębokich zmarszczek uzyskuje się po ok. 30 dniach, a optymalny rezultat - po 56 dniach regularnego stosowania. Cena ok. 42 PLN

*Krem - koncentrat wypełniający bruzdy i głębokie zmarszczki na noc (50 ml.)
Wyjątkowo skuteczny, bogaty krem sprawiający, że cera wygląda rano na wypoczętą i jedwabiście gładką. Zawiera wypełniacz tkankowy PULP-n2 – składnik przeciwzmarszczkowy z pogranicza medycyny i kosmetologii, kt
óry stymuluje lipogenezę w komórkach i niezwykle skutecznie wypycha nawet głębokie zmarszczki i bruzdy likwidując efekt zapadniętej skóry. W połączeniu z limfomodeliną i peptydami macierzy zwiększa gęstość tkanki, poprawia jej napięcie oraz intensyfikuje mikrodrenaż komórek. Dzięki temu usuwa ze skóry toksyny, a także niweluje obrzmienia i opuchnięcia twarzy. Rezultat: Pierwsze efekty wygładzenia głębokich zmarszczek uzyskuje się po ok. 30 dniach, a optymalny rezultat - po 56 dniach regularnego stosowania. Cena ok. 42 PLN

* Serum - koncentrat korygujący głębokie i wyraźne zmarszczki wokół oczu i ust (15 ml.)
Silnie działający, liftingujący preparat pod oczy, na powieki i w okolice ust. Zawiera wypełniacz tkankowy PULP-n2 - składnik przeciwzmarszczkowy z pogranicza medycyny i kosmetologii, który stymuluje lipogenezę w komórkach i niezwykle skutecznie koryguje nawet głębokie i wyraźne zmarszczki likwidując efekt zapadniętej skóry. W połączeniu z peptydami ryżowymi i biooligosacharydami remodeluje kontur oka, redukuje worki i rozjaśnia cienie, a także daje efekt natychmiastowego liftingu. Preparat odbudowuje szkielet fibro-kolagenowy dermy i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek. Rezultat: Efekt liftingu oraz powierzchniowego wygładzenia zmarszczek widoczny jest tuż po zastosowaniu. Pierwsze efekty wygładzenia głębokich zmarszczek uzyskuje się po ok. 30 dniach, a optymalny rezultat - po 56 dniach regularnego stosowania. Cena ok. 39 PLN

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 09:49   #2
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

ja odkryłam
płatki kolagenowe pod oczy Soraya "BEAUTY CREATOR ATTRACTION" z wyciagiem Ginko Biloba" - przeznaczone do kazdego radzaju skóry dojrzałej -( dla 20-latek tez moga byc!) Dla mnie sa rewelacja (nie mam jeszce duzo zmarszczek ale profilaktyka wskazana , nawilzaja, wygładzaja, ujedrnaja .
Płaki sa pod oczy ale ja po 20 minutach daje ja na ok 15 na powieki i tez jest dobry efekt , odswiezenia.
ceny juz nie mam na opakowaniu,ale ok 30 zł za 6 płatków+3 buteleczki płynu aktywizujacego
Na pewno sa lepsze od tych z kawiorem soraya!
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:14   #3
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez Kacha30
ja odkryłam
płatki kolagenowe pod oczy Soraya "BEAUTY CREATOR ATTRACTION" z wyciagiem Ginko Biloba" - przeznaczone do kazdego radzaju skóry dojrzałej -( dla 20-latek tez moga byc!) Dla mnie sa rewelacja (nie mam jeszce duzo zmarszczek ale profilaktyka wskazana , nawilzaja, wygładzaja, ujedrnaja .
Płaki sa pod oczy ale ja po 20 minutach daje ja na ok 15 na powieki i tez jest dobry efekt , odswiezenia.
ceny juz nie mam na opakowaniu,ale ok 30 zł za 6 płatków+3 buteleczki płynu aktywizujacego
Na pewno sa lepsze od tych z kawiorem soraya!
A no proszę muszę chyba wypróbować
Wogóle to kusi mnie ten nowy krem Serum - koncentrat korygujący głębokie i wyraźne zmarszczki wokół oczu i ust (15 ml.) Daxa, bo szukam od dawna czegoś o działaniu liftingującym, czegoś co mozna nałożyć pod oczki przed wykonaniem makijarzu żeby ciut rozprasować kurze łapki. Od dawna przymierzam sie do zakupu kremu pod oczy Clinique AntyGravity, ale cena skutecznie mnie odstrasza, za 15 ml, ok.160PLN to stanowczo za drogo!
Jeśli ten Dax rzeczywiście tak jak zapewnia producent daje efekt natychmiastowego liftingu to może byłaby to niezła alternatywa dla AntyGravity za niecałe 40PLN. Hmmm ...

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-03-22 o 20:11
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:27   #4
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

A mnie kusza ampułki Rossarium z Dermiki (co prawda dla pan po 45 rz....)
niestety duzo o nich nie wiem cena ..ok 100zł
Narazie wcieram, wklepuje kremy z wit C takze inne zakupy kosmetyczne musza troche poczekac
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 08:41   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez Kacha30
A mnie kusza ampułki Rossarium z Dermiki (co prawda dla pan po 45 rz....)
niestety duzo o nich nie wiem cena ..ok 100zł
Narazie wcieram, wklepuje kremy z wit C takze inne zakupy kosmetyczne musza troche poczekac
Cena pewnie stąd, że cała seria zawiera wyciąg z Rosa Damascena, a ten sam w sobie jest drakońsko drogi [na stronie Polleny Aromy www.aromaterapia.pl 2ml olejku kosztuje 99zł].

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2006-02-25 o 08:43 Powód: link
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 12:15   #6
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

dzieki LV fajna stronka , własnie jestem na etapie olejkowo - olejowym
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 12:20   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez Kacha30
dzieki LV fajna stronka , własnie jestem na etapie olejkowo - olejowym
Uważaj, to się może przerodzić w nałóg. A propos róż - obejrzyj sobie tamtejszą serię różaną - wg mnie jakościowo dorównuje Dermice Rosarium, a składowo zawiera jeszcze olejek z neroli. Ceny przystępne.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-25, 13:20   #8
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez L_V
Uważaj, to się może przerodzić w nałóg. A propos róż - obejrzyj sobie tamtejszą serię różaną - wg mnie jakościowo dorównuje Dermice Rosarium, a składowo zawiera jeszcze olejek z neroli. Ceny przystępne.
juz prawie wpadłam w ten nałóg (ale nie załuje)- maz juz tak dziwnie patrzy jak kupuje oleje do ciała
Z Polleny Aromy mam o. herbaciany a rózane hm cena jednego cos w ok 336zł , drugi za 99?. To te najlepsze z rosa damascena, pewnie rewelacja ale cena mnie dobiła.
Lubie olejki z primavery zwłaszcza mieszanki ale cene dosc wysoka ok 30zł
Seria rózana Polleny ok! Mleczko by mi sie przydało i żel do mycia
Ciekawa jestem ile faktycznie jest w tych produktach olejku rozanego czy neroli - składów chyba nie podali.
pozdrowionka
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:56   #9
Zambezzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

LV, z tego co przeczytałam na form biochemii urody woda różana polleny jest hydrolatem, czyli produktem o niewielkiej zawartości zawartych w niej składników natomiast ta z deremiki jest prawdziwą wodą różaną i stąd tak wysoka cena.
Zambezzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 18:42   #10
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Ja od niedawna zaczelam uzywac serii Erisa ReACT i jestem baaardzo zadowolona.Mam krem na dzien,krem na noc,liftkrem pod oczy na noc i maseczke na szyje i dekold.Nie wiem na ile to nowosc ale ja odkrylam to miesiac temu na internecie A na efekty nie musialam dlugo czekac.Juz na drugi dzien bylam "piekniejsza".
Jesli ktoras z Was uzywa tych kosmetykow to napiszcie o swoich obserwacjach i wrazeniach Pa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (24,1 KB, 17 załadowań)
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:01   #11
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Nie wiem, czy to taka znowuż nowość, ale ja odkryłam nie tak dawno serię LU Faberlica. Szczególnie uzależniłam się od LU2 - kuracja nocna z retinolem i LU9 - krem-kompleks pod oczy.
Koleżanki w pracy po krótkim czasie używania, zaczęły mi mówić, że ładnie wyglądam. Kupiłam go kuzynce na gwiazdkę. Efekt równie dobry. W tej chwili kuzynka kupuje serię LU dla siebie i 2 koleżanek z pracy.
Obie mamy wymagające cery. Ja z dużą skłonnością do alergii i obłażących skórek, ona z egzemą i tendencją do zapychania.
Ciekawa jestem Waszych opinii na temat tych kremów.
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 18:41   #12
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez betka72
Ja od niedawna zaczelam uzywac serii Erisa ReACT i jestem baaardzo zadowolona.Mam krem na dzien,krem na noc,liftkrem pod oczy na noc i maseczke na szyje i dekold.Nie wiem na ile to nowosc ale ja odkrylam to miesiac temu na internecie A na efekty nie musialam dlugo czekac.Juz na drugi dzien bylam "piekniejsza".
Jesli ktoras z Was uzywa tych kosmetykow to napiszcie o swoich obserwacjach i wrazeniach Pa
Nie mialam niczego z tej serii. Ale ciekawa jestem tego kremu pod oczy. Czy on napina skore pod oczami zaraz po posmarowaniu, bo na to wskazuje jego nazwa?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:47   #13
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez rzęsa
Nie wiem, czy to taka znowuż nowość, ale ja odkryłam nie tak dawno serię LU Faberlica. Szczególnie uzależniłam się od LU2 - kuracja nocna z retinolem i LU9 - krem-kompleks pod oczy.
Koleżanki w pracy po krótkim czasie używania, zaczęły mi mówić, że ładnie wyglądam. Kupiłam go kuzynce na gwiazdkę. Efekt równie dobry. W tej chwili kuzynka kupuje serię LU dla siebie i 2 koleżanek z pracy.
Obie mamy wymagające cery. Ja z dużą skłonnością do alergii i obłażących skórek, ona z egzemą i tendencją do zapychania.
Ciekawa jestem Waszych opinii na temat tych kremów.
Wiele dobrego slyszalam o tej serii, ale sama nie stosowałam. Obecnie mam natomiast z faberlica krem-żel do szyi, biustu i dekoldu - R3. Kupiłam od razu trzy opakowania i nie żałuję, właśnie kończę drugie. Bardzo fajny, ładnie nawilża i delikatnie napina skórę. Polecam
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 07:21   #14
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez Basia39
Wiele dobrego slyszalam o tej serii, ale sama nie stosowałam. Obecnie mam natomiast z faberlica krem-żel do szyi, biustu i dekoldu - R3. Kupiłam od razu trzy opakowania i nie żałuję, właśnie kończę drugie. Bardzo fajny, ładnie nawilża i delikatnie napina skórę. Polecam
Basiu 39, tego akurat nie miałam, ale pewnie się wkrótce skuszę
Według mnie mają też dobre preparaty na cellulit, ale z okrzykami zachwytu poczekam na dalsze efekty
Niestety, wycofali świetne podkłady, a te z serii młodzieżowej są dla kobietki po 30 baaardzo marne
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:05   #15
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez Basia39
Nie mialam niczego z tej serii. Ale ciekawa jestem tego kremu pod oczy. Czy on napina skore pod oczami zaraz po posmarowaniu, bo na to wskazuje jego nazwa?
Witaj Basiu,
krem nie napina skory zaraz po uzyciu.Natomiast efekty zauwazalne sa rano.Skora jest swieza,wyglada zdrowo.Nie mam uczucia napiecia mimo to jest wizualny efekt naprezenia skory.

Jestem z niego bardzo zadowolona.
Opisano go tak: "...przeciwzmarszczko we fitoestrogeny z jablek poprawiaja jedrnosc skory i zmniejszaja zmarszczki.Wyjatkowo aktywna postac wit.C pobudz mikrokrazenie w skorze oraz regeneracja naskorka.Cenne oleje:sojowy i bawelniany nadaja skorze aksamitna gladkosc i dostarczaja substancji odzywczych..."

"Efekt odmladzajacy: zmniejszenie zmarszczek+poprawa jedrnosci+poprawa nawilzenia i natluszczenia delikatnej skory wokol oczu."
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:39   #16
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez betka72
Witaj Basiu,
krem nie napina skory zaraz po uzyciu.Natomiast efekty zauwazalne sa rano.Skora jest swieza,wyglada zdrowo.Nie mam uczucia napiecia mimo to jest wizualny efekt naprezenia skory.

Jestem z niego bardzo zadowolona.
Opisano go tak: "...przeciwzmarszczko we fitoestrogeny z jablek poprawiaja jedrnosc skory i zmniejszaja zmarszczki.Wyjatkowo aktywna postac wit.C pobudz mikrokrazenie w skorze oraz regeneracja naskorka.Cenne oleje:sojowy i bawelniany nadaja skorze aksamitna gladkosc i dostarczaja substancji odzywczych..."

"Efekt odmladzajacy: zmniejszenie zmarszczek+poprawa jedrnosci+poprawa nawilzenia i natluszczenia delikatnej skory wokol oczu."
Acha rozumiem. Ja szukam czegos podobnego do Clinoque Anty Gravity, czyli takiego kremiku, ktory rano moglabym nalozyc pod oczy przed makijarzem, zeby efekt napiecia skory byl natychmiastowy, szukam, szukam i nie moge znalezc
Chyba w koncu kupie na Allegro ten kremik Clinique na poczatek 5 ml, zeby wyprobowac, czy rzeczywiscie spelnia swoje zadanie zanim wydam wiecej kasy, bo 15 ml w Sephorze kosztuje ok. 160PLN.

Dzieki za info

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-03-22 o 20:10
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:52   #17
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

hej dziewczyny a wiecie cos moze o takim cudzie co teraz rekklamuja w tv "wypełniacz zmarszczek" tylko ze nie pamietam jaka firma ale ostatnio czesto w tv pokazuja to mysle ze wiecie o co chodzi
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:23   #18
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Wypełniacz zmarszczek ma Loreal. No i Dax z tej nowej serii, której zdjęcia sa wklejone na początku wątku.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:48   #19
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

chodzi mi wlasnie o ten loreala, uzywala ktoras z was go? chcialam kupic go mamie i nie wiem czy skuteczne to bedzie w kwc nie ma...
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 10:46   #20
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Powiem tak: nie mam póki co zmarszczek a tego specyfiku miałam 2 próbki. Jedną zużyłam ja [lat 23] a druga mama [lat 46]. Obie stwierdziłyśmy, że krem za słabo nawilża, z tymże u mamy to się nie dziwię bo ona mam baaardzo suchą skórę i na co dzień uzywa filtra, który jest tłusty i supernawilżający, więc l'oreal wydal jej się "cieniutki". z kolei ja bylam zaskoczona efektrm sciagniecia skóry, zwłaszcza na policzkach i czole. Policzki, ok- rozumiem, są suchawe, ale czoło raczej mam tłuste.CHyba, ze efekt "wypełniania" zmarszczek polega w przypadku tego kremy na niemłosiernym naciągnięciu skóry.
Ale zaznaczam - zużyłyśmy tylko 2 próki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 21:35   #21
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Exclamation Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Nie wiem do jakiego wątku się podłączyć więc korzystam z tego.Muszę kupić krem z filtrem co najmniej 50 .Czy możecie mi doradzić coś odpowiedniego.Cerę mam suchą .Każdy promień słońca to nowy pieg.A może jeszcze uzuskam wskazówkę w jaki podkład się zaopatrzyć aby te piegi ukryć i nie wysuszyć skóry,a wprost odwrotnie-nawilżyć?:ehe m:
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 21:45   #22
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

Cytat:
Napisane przez starsza pani
Nie wiem do jakiego wątku się podłączyć więc korzystam z tego.Muszę kupić krem z filtrem co najmniej 50 .Czy możecie mi doradzić coś odpowiedniego.Cerę mam suchą .Każdy promień słońca to nowy pieg.A może jeszcze uzuskam wskazówkę w jaki podkład się zaopatrzyć aby te piegi ukryć i nie wysuszyć skóry,a wprost odwrotnie-nawilżyć?:ehe m:
Polecam następujące watki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89045

oraz

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68761

Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 11:39   #23
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Nowości kosmetyczne na polskim rynku dla Pań 30+ 40+ 50+ :)

A czy któraś cos wie o tym super kremie używanym przez modelki dr.Brandt? Nie udało mi sie dorwać próbki a ciekawam strasznie.
No i ciekawam tych cudów Guerlaina Success model i Laser
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.