Ponowne starania po T. cz.III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-02, 08:23   #811
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Vanessa serce powinno być już widoczne przy 6+1 tc, zakładając że owulacja była ok 14 dc. U mnie serce było już przy 5+5 ale lekarz twierdzi, że istota jest ciut starsza niż to wynika z OM

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 17:32   #812
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla napisałam priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 17:50   #813
saandrul
Raczkowanie
 
Avatar saandrul
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 145
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla, pewnie trochę odetchnęłaś Dobrze zrozumiałam, że lekarz sądzi, że zamiast Sanco lepiej zrobić amniopunkcję z mikromacierzą? Co to jest takiego ? Wiem, że amniopunkcja jest bezpłatna czyli dopłaca się za to drugie? Hmm ciekawe bo raczej się spotkałam żeby iść w kierunku badań nieinwazyjnych jeśli wszystko jest dobrze..

Wszystkim, które niedawno urodziły serdecznie gratuluję . Staram się podczytywać regularnie co u was ale ostatnio u mnie przybyło dużo obowiązków w związku z pracą. Większą część dnia nie ma mnie w domu, martwię się czy u maluszka wszystko dobrze i czy nie wpłynęło na niego jakoś to negatywnie.

12+0
saandrul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 21:38   #814
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

My tez jestesmy po sesji zdjeciowej noworodkowej.....tez tak jak u Platynowej. Mała wymeczona. Nie była dobrze nakarmiona więc marudzila.....dostawala na sekunde smoka by się uspokoila i do fotki szybko zabieralismy smoczka by cyknac 1 ujecie...bo po 3 sekundach już miala grymas lub plakala. W koncu dalismy jej z butelki mm...i po chwila spala jak aniolek i można było ulozyc ją jak się chcialo. Niestety karmienie z piersi u nas się ciągnie nawet przez 2 h.....ale przez wzdecia nie chcialam dokarmiac mm. Ale w sytuacjach kryzysowych dostaje mm.
Nasza sesja trwala nieco ponad 2 h...ale ja nie wybieralam zadnych ubranek...bylam chyba zbyt zestresowana tym ze mala niedojedzona więc marudzi i nic z tego nie będzie....wiec ubieralam w to co mi fotografka podawala. Tez czekam na efekty bo mam wrazenie ze wszystkie ciuszki były bezowe.
My zaplacilismy 500 zl...iles tam ujec wywolanych bedzie(chyba 13) a reszta na pendrivie... ale to cena "ze wsi" pod Wroclawiem. Wydaje mi sie ze niska.

Edytowane przez zwyklylogin
Czas edycji: 2021-09-02 o 21:40
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 05:43   #815
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć dziewczyny gratuluje wypakowanym już ❤️

My się wczoraj szczepilysmy na Covid na ta chwile tylko boli mnie ręka oby się obeszło bez gorączki i żadnych powikłań ☺️

Mam pytanie z innej beczki do mam wypakowanych. Możecie napisać jakie macie wózki ? Przeglądam oferty dziś z mężem jedziemy się rozejrzeć, ale wiem ze jesteście niezawodne ❤️

---------- Dopisano o 05:43 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

22+3
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 06:07   #816
saandrul
Raczkowanie
 
Avatar saandrul
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 145
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

zwykły login, chyba cena nie jest wygórowana jeśli zdjęcia dostaniecie na pendrive Super pamiątka. Macie też jakieś wspólne zdjęcia?

Jakzycpoterminacji ja co prawda nie wypakowana ale od dawna podobał mi się wózek easywalker harvey 2 lub 3. Jest kompaktowy, ma ponoć bardzo dobrą spacerówkę. Z takich droższych słyszałam wiele pochlebnych opinii o cybex priam.
saandrul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 06:31   #817
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki Sandrul właśnie wszyscy mówią o tym cybexie. Może któraś z Was ma i się podzieli opinia?

22+3
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-03, 07:10   #818
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Saandrul tak, jeśli biochemia wyjdzie dobrze to lekarz proponuje zrobić amniopunkcję z mikromacierzą. To jest rodzaj rozszerzonego badania kariotypu (bada mikrodelacje i mikroduplikacje chromosomów). Niestety NFZ tego nie refunduje. Mój lekarz nie jest "fanem" testów nipt (od biedy "akceptuje" panoramę i harmony) - uważa że skoro cena testu nipt i mikromacierzy są podobne (ok 2 tys) to lepiej zrobić mikromacierz bo: mikromacierz bada więcej, jeśli nipt wyjdzie źle go i tak trzeba będzie amnio zrobić (a po co płacić dwa razy), ryzyko powikłań przy amnio jest minimalne (0.01%)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 07:21   #819
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Heja, chciałam skierowanie od mojej ginekokog do genetyka, bo chciałam do pewnego dr na NFZ
I gin mówi, że za bardzo nie pasuje do wytycznych. Skowrownie dla osób, które mają choroby gen, min. dwa poronienia.
A ja T., poronienie, T.
No i co, faktycznie mi się nie należy?!??!!???? Czy po prostu za bardzo patrzy na nazwy? Aczkolwiek T. była przed 22tyg i medycznie mówi się "poronienie" to ja już nie wiem co mam robić.
Wy dostałyście normalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 08:08   #820
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowyslonecznik co za lekarz normalnie ci się należą badania na nfz poproś o skierowanie lekarza rodzinnego nie powinien ci odmówić
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 08:33   #821
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Jakzycpoterminacji jeśli chodzi o wózek to my mamy z polskiej firmy Adamex. Cenowo wychodzi w porządku, ma sporo rzeczy w zestawie, wydaje się solidny i poleciły mi go dwie koleżanki. Wierzę, że małej się spodoba. Jeśli chodzi o cybexa do wiadomo, że jest stosunkowo drogi i sporo osób chce go mieć polecam przejechac się do stacjonarnego sklepu z wózkami i obejrzeć różne modele na żywo, trochę się przejechać i sprawdzić jak się prowadzi.

Zwyklylogin my za sesję w trzech stylizacjach ubraniowych i miejscowych plus nasze zdjęcia rodzinne zapłaciliśmy 600 złotych. W cenie mamy 10 wybranych zdjęć po retuszu (w formie cyfrowej na pen drive lub płycie CD) oraz 10 wydrukowanych tych samych zdjęć. W czasie całej sesji zrobiono ponad 50 zdjęć, więc wybór jest trudny! Możemy dokupić jakieś gadzety w stylu fofoalbum czy wydruk zdjęć na płótnie, ale myślę, że ogarniemy to we własnym zakresie.

Tulipanowyslonecznik ten lekarz to jakiś niezbyt rozgarnięty albo zachowuje się jak jakiś formalista/biurokrata. Szkoda słów. Oczywiście, że Ci się należy badanie kariotypow na NFZ patrząc na Twoją historię medyczną. Ja dostałam skierowanie do genetyka na podstawie jednej ciąży z wadą genetyczną - nie mam w historii medycznej poronień ani ciąż biochemicznych (przynajmniej o tym nie wiem). Bez problemu skierowanie zarówno mi jak i mężowi wystawiła lekarz rodzinna i było to normalnie uznane w poradni genetycznej. Dobrze, gdyby skierowanie zawierało dopisek na Cito.

Ps. My dziś mamy pierwsza wizytę u pediatry. Wybraliśmy młoda i podobno zaangażowana babkę ze świeżą wiedzą medyczną. Trzymajcie kciuki. Zdam relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Platynowa91
Czas edycji: 2021-09-03 o 08:34
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-03, 09:56   #822
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Z tymi wozkami to ciężki kawalek chleba. Najlepiej sobie wypisac jakie cechy musi miec.wozek np mieszkam w lesie to musi miec pompowane kola, ale jak ktos mieszka w miescie na 4 piętrze no to musi szukac juz lekkiego wozka itp.
Ja mam wozek baby design husky, ogolnie jestem zadowolona aczkolwiek jest jedna rzecz ktora doprowadzala mnie do szalu w upalne dni. Mianowicie wbudowana moskitiera, jest tak gęsto tkana i czarna ze jak przykrywalam nią gondole to w srodku sie gotowalo, a ze mieszkam w lesie to moskitiera musiala byc zaciągnięta caly czas (plaga komarow) wiec w cieple dni nie mogłam wyjsc do ogrodu bo z moskitiera bylo mu za goraco. Wiec sprawdzcie sobie dokładnie kazda rzecz na której wam zalezy w wozku. Mi zalezalo na wbudowanej moskitierze a nie sprawdziłam jak ona dziala w tym wozku. Moj synek skonczyl 3 msc i generalnie juz sie prawie nie mieści w gondoli (dotyka glowa gory a stopami dołu) troche mnie przeraza włożenie go do spacerówki (oczywiscie jest na płasko rozkładana) ale w gondoli zawsze byl bardziej chroniony od wiatru itp.



Czytam wszystko i trzymam kciuki za każdą z Was wybaczcie że odpowiadam wybiórczo ale nie jestem w stanie wszystkiego skomentowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 12:40   #823
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowy, służbistka jak nic! Uderz do ogólnego, tak jak mówią dziewczyny.
Możesz mu odrazu ściemnić, że miałaś 3 poronienia jeśli nie zna Twojej historii, przynajmniej dostaniesz na 100%. Po co się niepotrzebnie wkurzać.

Co do sesji, żałuję, że się nie zdecydowałam, mój mąż kiedyś robił zdjęcia i mamy porządny aparat, ale dopiero uczę się go obsługowac, i mało zdjęć jest takich jakbym chciała a teraz juz Mały jest za duży na sesję z ukladaniem.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 12:48   #824
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny jestem po połówkowych mały wygląda ok jak to dr Hoppe powiedział. Jest duży, jestem w 21tc a waży 500g czyli jest o tydz starszy niż wynika z miesiączki. Echo serduszka prawidłowe . Trochę mi ulżyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 12:48   #825
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Vanessa u mnie jak byłam w 5tc to serduszka nie było na kolejnej wizycie w 7 tc już było .

A co do wózka to zależy od terenu w jakim się mieszka ja mam Venicci tinum i bardzo chwałę z tym że to wózek miejski na dziury średni . Najlepiej sprawdzić w sklepie ja polecam stronę babyexpert dużo informacji można napisać do tej Pani i też pomoże dobrać i na YouTube są jej testy wózków i nie tylko. A cybex trzeba wziąć też pod uwagę, że to co jest standardem czyli moskitiera, folia od deszczu itd tam za wszystko trzeba dopłacić chyba że jest jakaś promocja .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 12:49   #826
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mamto piękne wieści!

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 12:52   #827
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Kaaach Pokaż wiadomość
Vanessa u mnie jak byłam w 5tc to serduszka nie było na kolejnej wizycie w 7 tc już było .

A co do wózka to zależy od terenu w jakim się mieszka ja mam Venicci tinum i bardzo chwałę z tym że to wózek miejski na dziury średni . Najlepiej sprawdzić w sklepie ja polecam stronę babyexpert dużo informacji można napisać do tej Pani i też pomoże dobrać i na YouTube są jej testy wózków i nie tylko. A cybex trzeba wziąć też pod uwagę, że to co jest standardem czyli moskitiera, folia od deszczu itd tam za wszystko trzeba dopłacić chyba że jest jakaś promocja .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to z dzisiejszego spaceru 🥰received_175790614626273.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 13:02   #828
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mamto super wieści!! Po cudowne 🤩🤩
A ja wracam z drugiego usg genetycznego, tym razem w luxmedzie (mam u nich pakiet więc wykorzystuję ich do darmowych badań ). Wg pani doktor NT wynosi 2mm więc nie wiem czy to błąd pomiaru czy też tak się zmniejszyło... zaczęłam się ostrożnie cieszyć. No ale potwierdziła słowa mojego gina,że istota jest o tydzień starsza niż to wynika z OM
12+6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 13:07   #829
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla u mnie też od prenatalnych było większe o tydz i tak zostało do teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-03, 13:13   #830
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mamto, SmutnaOla super wieści oby tak dalej 🤗. Kaach ale ta woja corcia rośnie 🤗🥰
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 14:26   #831
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mamto jestem ciekawa wg jakiego terminu (z usg czy z OM) urodzisz mi lekarz od początku mówił że ciąża jest starsza ale nie chciałem mu wierzyć bo to by oznaczało że owulacja była w 8dc! Czyli 2 dni po miesiączce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 14:36   #832
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla mi co wizyta wychodził większy i tak do teraz zostało. Też jestem ciekawa.

Intuicja zmienisz mi na pierwszej str termin porodu na 15 styczeń.

21tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 16:01   #833
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

A ten ogólny to ma mi dać tak na słowo?
Mam powiedzieć ze byłam w ciąży i tyle?
No i mąż to samo... Bez żadnych zaświadczeń o ciążach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 16:05   #834
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowyslonecznik ja swojej rodzinnej pokazałam kartę informacyjną że szpitala, gdzie w epikryzie był opis wad i wynik amniopunkcji. Poprosiłam o skierowanie do poradni genetycznej i tyle a później to już genetyk decydowała odnośnie badania kariotypów. Dodam też, że moja rodzinka jest bardzo spoko babka - zna mnie i cała rodzinę od lat, nigdy nie robi problemów ze skierowaniami i ma ogromną wiedzę medyczną (często jej diagnozy są lepsze niż diagnozy specjalistów w danej dziedzinie).

My dziś byliśmy pierwszy raz u pediatry. Mała mogłaby trochę więcej przybrać na wadze, ale nie ma tragedii (waży 4310 g w 17 dobie a jej masa urodzeniową to 4150 g). Dostaliśmy też skierowanie do poradni preluksacyjnej na USG bioder. Zdecydowaliśmy się również odnośnie szczepień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 18:36   #835
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Platynowa polecam aplilacje Child Growth tracker mozna zapisywać wage i pokaze sie nam piekna siatka centylowa, bedziesz mogla sama sprawdzac czy jest ok czy nie spada ze swojego kanalu. Bo czesto lekarze wmawiaja MM jak wedlug nich za slabo przybiera a oakzuje sie ze dziecko idzie swoim kanalem centylowym. Tak tylko mówię, ja korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 20:01   #836
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sandrul,
tak, zdjecia beda tez na pendrivie, ale okolo 13 będzie wywolanych w duzym formacie. Tak, z nami zdjecia tez bedą.

Platynowa to tez masz fajną opcje z sesji. My wszystko w studio robione. Tez dostalam skierowanie na usg bioder....ale w szpitalu już raz malej robiono i te przezciemiączkowe tez.
Platynowa podpowiesz jakie szczepienia wybralas i jaka cena itp. Ja az się boje do tego usiąść. Cos mi ktos powiedzial ze dla wczesniakow należy się 5 w 1 na nfz....a moja urodzona w 37 tygodniu skonczonym....i ze to jakos można podpiąc. Albo zeby pytac u kardiologa bo ma problemy z sercem to tez może jakos można.

Ktory z alantanow polecacie? Ja dostala w szpitalu niebieską masc alantan...ale w ulotce nie ma nic o tym ze jest dla noworodkow. Wiem ze niektorzy kupuja zielony alantan....jakie są roznice?
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 21:29   #837
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Zwyklylogin ja polecam masc linomag zielony, alantan z tego co kojarzę ma konserwanty.

Jeśli chodzi o szczepionki to napisalam priv.
Ja np wybralam 6w1 hexacima (bo teb drugi preparat ma problem z dostępnością), bezpłatny rotawirus, i pnemokoki platne Prevenar13.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 03:18   #838
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sosnanieradosna dzięki za polecenie aplikacji - jest świetna. Faktycznie z tych siatek centylowych wynika, że mała powinna przybierać na wadze więcej, więc będziemy walczyć. Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Zwyklylogin po konsultacji z dwoma pediatrami ustaliłam, że najlepiej wybrać szczepionki skojarzone (jedna twierdziła, że 5w1 a druga, że 6w1), bezpłatny rotawirus i pneumokoki płatne, czyli tak samo jak napisała Sosnanieradosna dodam, że u mnie w przychodni jest dostępna szczepionka 6w1 infarix, ale wiem że w Polsce są duże problemy z jej dostępnością i dlatego w sumie to trochę ryzyko podawać pierwszą dawkę tego infarixa bez gwarancji, że druga też będzie dostępna za jakiś czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 11:10   #839
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Wszystkim gratuluję dobrych wyników badań
U nas po mału uczymy się życia w dużej rodzinie, przy 3 dzieci bywa ciężko, ale mąż mnie mile zaskoczył i naprawdę odciążył mnie bardzo, tylko małej nadal się boi bo ona taka malutka🤣. U nas karmienie piersią się skończyło, ale za to mam straszne wyrzuty sumienia że zawiodłam, że nie poświęciłam się wystarczająco, mimo że poprzedniej dwójki też nie karmiłam to tym razem miałam jakieś swoje ambicje i boję się że mnie to wpędzi w jakiś baby blues🥺.
A poza tym to wszystkim wam które może tak jak ja będąc w ciąży może boją się że po T. gdy urodzą to będą czuły wyrzuty że tamtego dziecka nie ma a to jest (ja takie myśli miałam) chciałam powiedzieć że patrząc teraz na moją Zosieńke czuję taką miłość i szczęście, nie do opisania
Powodzenia dziewczyny w dwupaku, i kciuki za staraczki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 16:10   #840
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mamto, SmutnaOla cudowne wieści 🥰 Wiedziałam, że będzie wszystko dobrze
Kol powodzenia z rodzinką, dużo Was i nie miej wyrzutów sumienia! Tak poprostu bywa. Ja pomimo, że bardzo chce kp wiem, że różnie może być i staram się na nic nie nastawiać. Tak samo zresztą jak z porodem, bardzo chciałam SN ale jeśli dalej będzie rósł w takim tempie to nic z tego. No i trudno🤷☠♀️ jak się okaże, że będzie CC albo będę karmić mm, trudno, nie chce się tym zadreczać. Zazdroszczę Ci Kol bardzo porodu w wodzie, moje marzenie
Co ma być to będzie.
Ja wije gniazdo już trochę, chce do końca września skończyć i potem już chill i odpoczynek Zrobiliśmy sobie właśnie z Tżtem fotki w domu i wyszły cudowne a na sesję noworodkową też już jestem umówiona moja przyjaciółka jest fotografem i ma taką rękę do noworodków, że wszystkie z automatu jej zasypiają na rękach I potem ludzie chcą do niej przyjeżdżać wieczorem, żeby pomagała

31+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 16:02:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.