Fanki spódnic i sukienek - łączmy się! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 19:53   #91
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
wpadly wam w oko jakies fajne spodniczki z nowych kolekcji ?
Przeglądając kolekcje na stronach internetowych moją uwagę zwróciły dwie spódnice z Zary i jedna z Mango, ale jeszcze nie widziałam ich na żywo. Raczej eleganckie ale taki mam styl


Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejcie swoje kolekcje! Ja na razie niestety nie mam sie czym pochwalic.

Jesli chodzi o buty to "juz" 1,5 roku temu wyroslam z chodzenia w samych pol-sportowych, kupilam botki na 5 cm klocku, a zeszlej na jesieni dokupilam plaskie (oba modele typu "oksford", bardzo lubie tego typu obuwie). Mysle, ze buty beda pasowac do kiecek, ja preferuje czarne rajstopy(kryjace jak i cienkie).
W zalaczniku modele, ktore sa prawie takie same jak moje.
Ja bym chętnie wstawiła fotki swojej kolekcji ale padł mi aparat nie działa część funkcji, ciężko złapać ostrość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara zakładki.jpg (39,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara boucle.jpg (49,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango nude.jpg (22,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:58   #92
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
wpadly wam w oko jakies fajne spodniczki z nowych kolekcji ?
tak wpadla mi w oko dluga maxi z Mango w fajnym kolorze morskiej zieleni, ale na zywo jej jeszcze nie widzialam, oraz tez z mango czarna mini z matowych cekinow, fajna do dlugich marynarek, mysle tylko jak bardzo mi jest potrzebna
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:26   #93
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!


dziewczyny, dołączam, bo tak jak Wy kocham sukienki i spodniczki

kolekcję mam sporą, bo na wszystkie imprezy lubię chodzic ubrana inaczej, więc kolekcjonuje outfity
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Rzeczywiście botki skracają nogi. Mimo iż mam 177 cm wzrostu noszę je tylko do spodni. Jakoś tak w spódnicy lub sukience dziwnie w nich wyglądam.


ooooo! a nosisz wysokie obcasy ja tez jestem wysoka i kocham super cienkie i wysokie szpile
Cytat:
Napisane przez emerald_sky Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie chodzenia codziennie na obcasach, za to w sukienkach już tak. A odkryte nogi w płaskich butach wyglądają normalnie - tak przecież wyglądają nogi, no dajcie spokój
heheh no dokladnie
Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Miałam podobnie jak Ty przez większość życia, bo niby też mało w biodrach (83 z tego co pamiętam), ale szczupła talia, przez co jestem klasyczną klepsydrą. Kiedyś tego nienawidziłam i właśnie dlatego zaczęłam nosić spódnice - żeby te biodra zatuszować. Ale jakiś czas temu po jakiejś imprezie, na której zaszalałam i poszłam w obcisłej sukience, stwierdziłam, że kocham też te fasony, które podkreślają kształty. Zupełnie inaczej sie czuję jak założę taką sukienkę podkreślającą biodra, super seksownie

A ostatnio spełniłam swoje marzenie i kupiłam obcisłą czerwoną sukienkę przed kolano, jestem w niej zakochana Zaskoczę nią chłopaka w Walentynki
skad masz?! od dawna szukam czerwonej, dobrze dopasowanej sukienki
Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
tak wpadla mi w oko dluga maxi z Mango w fajnym kolorze morskiej zieleni, ale na zywo jej jeszcze nie widzialam, oraz tez z mango czarna mini z matowych cekinow, fajna do dlugich marynarek, mysle tylko jak bardzo mi jest potrzebna
ja nie mam zadnej maxi
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:48   #94
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość


ooooo! a nosisz wysokie obcasy ja tez jestem wysoka i kocham super cienkie i wysokie szpile

Noszę obcasy max 7 cm. Nie umiem chodzić w bardzo wysokich butach.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:38   #95
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
wpadly wam w oko jakies fajne spodniczki z nowych kolekcji ?
W Reserved jest piękna sukienka w kolekcji wiosennej - na stronie jeszcze nie ma, ale już ją widziałam - grantawa, rozkloszowana na dole, z grubym czerwonym paskiem u dołu spódnicy. Och, i ach - tylko żebym miała kasę

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Może i wyglądają normalnie, ale mi się bardzo niewygodnie chodzi w takich butach. Po prostu muszę mieć choćby jakiś pasek na nodze, bo inaczej buty mi człapią, albo obcierają nad piętą, bo są za małe
Bo zapewne masz zbyt wąską stopę. Też mam problem spadających butów, nawet jak na długość są ok. Po prostu teraz wszystkie modele robi się w jednej tęgości, kiedyś były różne do wyboru i każdy mógł dobrać na swoją stopę.



Mango ma piękne spódnice, ale bardzo drogie niestety. Mam z tamtego sezonu spódnicę szyfonową w kolorze koralowym, tę co reklamowała Scarlett Johanson i jest przecudna!

Dziewczyny, zaczęłam oglądać właśnie Gossip Girl - o matko jakie one tam mają piękne kiecki!
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:43   #96
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Melduje się kolejna fanka sukienek i spódnic! Moja kolekcja nie jest aż taka pokaźna jak niektórych (u mnie wygląda to mniej więcej tak: około 10 sukienek i około 10 spódnic), ale cały czas staram się powiększyć swoją kolekcję. Wklejam zdjęcia różnych sukienek i spódniczek. Zdjęcia głównie z internetu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0163.jpg (62,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ++++++++++++++++++++.jpg (183,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_25.jpg (20,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (111,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (47,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5940e0b2001878944f0c68f1_large.jpg (20,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 368587.jpg (31,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gdffd.jpg (23,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lxyn4lPCPx1qfj0ndo1_400_large.jpg (25,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002322.jpg (36,1 KB, 53 załadowań)
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:21   #97
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Hej i ja dołączę do grona fanek spódnic i sukienek które zaczęłam kolekcjonować dość niedawno, bo na wiosnę 2011. Do tej pory ich nie cierpiałam . Nie mam ani jednej maxi - powiedzcie mi czy w lecie nie jest gorąco w takiej długości?

W załączniku kilka z internetu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6698157X.jpg (24,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spódnica w kwiaty.jpg (18,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kappahl4.jpg (60,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63439164_10_B.jpg (15,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61440362_PM_B.jpg (16,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63439165_N1_B.jpg (14,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61439155_G2_B.jpg (14,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51440155_90_B.jpg (36,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61439153_44_B.jpg (16,8 KB, 11 załadowań)
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 22:23   #98
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

a może próbowałyście kiedykolwiek kupić materiał i uszyć same sukienkę? Ja się do tego przymierzam ale nie wiem co z tego wyjdzie
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 23:41   #99
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Noszę obcasy max 7 cm. Nie umiem chodzić w bardzo wysokich butach.
rozumiem mi czasami głupio - nie wiem jak odbierac wzrok innych chyba ze mam przy sobie tza, ktory jest wysoki, wtedy nie zwracam uwagi na te dziwne spojrzenia
Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczęłam oglądać właśnie Gossip Girl - o matko jakie one tam mają piękne kiecki!
to prawda, mam doła po tym serialu ;p
Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
a może próbowałyście kiedykolwiek kupić materiał i uszyć same sukienkę? Ja się do tego przymierzam ale nie wiem co z tego wyjdzie
strasznie bym chciala, mam w glowie mnostwo pomyslow, jednak nie mam na to ani czasu, ani sprzetu
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 01:43   #100
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Szycie jest trudne - czasem z mamą coś skracamy i to wcale nie jest takie banalne. Raz uszyłyśmy spódnicę, taką najprostszą, w kształcie A i zabrało nam to mnóstwo czasu. Ale bardzo chciałabym się kiedyś nauczyć. Maszynę mam, nawet dwie


W spódnicach maxi nie jest gorąco. Ja mam 2 letnie - jedną całą bawełnianą z promodu i jest super na lato, bo jest przewiewna, z cudnej bawełny i nie pocę się pod nią ani trochę. Drugą mam z HM i ta jest mniej fajna, bo nie jest cała z bawełny, więc raczej na najgorsze upały jej się nie da zakładać, ale to jak ze wszystkim - na upały tylko naturalne materiały.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 07:31   #101
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
Hej i ja dołączę do grona fanek spódnic i sukienek które zaczęłam kolekcjonować dość niedawno, bo na wiosnę 2011. Do tej pory ich nie cierpiałam . Nie mam ani jednej maxi - powiedzcie mi czy w lecie nie jest gorąco w takiej długości?

W załączniku kilka z internetu
jak z przewiewnego materialu to absolutnie


Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
W Reserved jest piękna sukienka w kolekcji wiosennej - na stronie jeszcze nie ma, ale już ją widziałam - grantawa, rozkloszowana na dole, z grubym czerwonym paskiem u dołu spódnicy. Och, i ach - tylko żebym miała kasę



Bo zapewne masz zbyt wąską stopę. Też mam problem spadających butów, nawet jak na długość są ok. Po prostu teraz wszystkie modele robi się w jednej tęgości, kiedyś były różne do wyboru i każdy mógł dobrać na swoją stopę.



Mango ma piękne spódnice, ale bardzo drogie niestety. Mam z tamtego sezonu spódnicę szyfonową w kolorze koralowym, tę co reklamowała Scarlett Johanson i jest przecudna!

Dziewczyny, zaczęłam oglądać właśnie Gossip Girl - o matko jakie one tam mają piękne kiecki!
tak, ceny sa bardzo wysokie jak na zwykle spodnice, ale do wyprzedaz te najlepsze okazy jakos nie dozywaja a ta koralowa pamietam, tez sie czailam na nia i teraz zaluje ze nie kupilam.
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 09:28   #102
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczęłam oglądać właśnie Gossip Girl - o matko jakie one tam mają piękne kiecki!
zgadzam sięsukienki poprostu powalają na kolana(lecz też nie każda jest w moim stylu) np.takie bombki

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Melduje się kolejna fanka sukienek i spódnic! Moja kolekcja nie jest aż taka pokaźna jak niektórych (u mnie wygląda to mniej więcej tak: około 10 sukienek i około 10 spódnic), ale cały czas staram się powiększyć swoją kolekcję. Wklejam zdjęcia różnych sukienek i spódniczek. Zdjęcia głównie z internetu
4, 6, 7

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
a ta koralowa pamietam, tez sie czailam na nia i teraz zaluje ze nie kupilam.
to ja mam takie same odczucia ale po słynnej zarowej
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:37   #103
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Dziewczyny, gdzie znajdę mocno rozkloszowaną spódnicę, najlepiej z wysokim stanem? Szukam, szukam i nic.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:39   #104
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie znajdę mocno rozkloszowaną spódnicę, najlepiej z wysokim stanem? Szukam, szukam i nic.
też takiej szukam, jak narazie przeszukuję na necie, jak coś znajde to dam znać
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:43   #105
Aleksandrai1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 54
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja też takie preferuję! Najgorsze moim zdaniem to spódnice typu "bombka" - wyglądam w nich tragicznie! Jakbym miała 20 kg nadwagi co najmniej! Chociaż jestem w rzeczywistości osobą szczupłą!
Aleksandrai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:52   #106
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Jeśli chodzi o GossipGirl to lubię kiecki Sereny bo kreacje Blair są zbyt poważne jak na moje gusta

Też wielbię rozkloszowańce ostatnimi czasy
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:56   #107
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Kocham sukienki i spódniczki, to moje ulubione elementy garderoby Najbardziej lubię takie gładkie, bez wzorów, w pastelowych kolorach Już nie mogę doczekać się wiosny, bo nowe kolekcje w sklepie bardzo kuszą
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:31   #108
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Aleksandrai1 Pokaż wiadomość
Ja też takie preferuję! Najgorsze moim zdaniem to spódnice typu "bombka" - wyglądam w nich tragicznie! Jakbym miała 20 kg nadwagi co najmniej! Chociaż jestem w rzeczywistości osobą szczupłą!
E tam, to zależy jaka bombka. Jak taka ze sztywnego materiału i robi jej się dużo to fakt, pogrubia, ale jeśli bombka jest dobrze uszyta, a materiał ładnie podwinięty, to bombki wyglądają cudnie Kilka dni temu kupiłam sobie właśnie sukienkę bombkę i jestem bardzo zadowolona.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:45   #109
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Hehehe u mnie to samo. Cała wielka szuflada w rajstopach a noszę przeważnie szare, czarne lub beżowe.
ja namiętnie kupuję koronkowe rajstopy i pończochy, a zakładam je sporadycznie... na co dzień wybieram te jednobarwne (większość sukienek mam w kwiaty lub grochy, więc wzór na rajstopach to już by było za dużo) ale do małej czarnej uwielbiam mieć na nogach cos `odważniejszego`

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trampki czy nawet baleriny wyglądają fatalnie w połączeniu z kiecką. Nawet jeśli jest to sportowa, dżinsowa spódnica. Łydka wygląda dziwnie w płąskich butach ale to tylko moje odczucie. Może jakieś botki na niewielkim obcasie?
co do trampek zgadzam się
natomiast baleriny... hm... choć sama uwielbiam obcasy, to myślę, że balerinki też mają swój urok, ale tylko na długich i bardzo szczuplutkich nogach - oczywiście to tylko moje odczucie estetyczne...
jeśli sama decyduje się na baleriny to tylko z krótką sukienką, bo przy takiej do kolan mam wrażenie, że płaskie buty ciągną mi całą sylwetkę w dół i zniekształcają proporcje...

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym. Nie ważne czy nosimy rozmiar 36 czy 42 każda kobieta wygląda dobrze w sukience, spódnicy. Pod jednym tylko warunkiem. Fason musi być dobrze dobrany do naszej figury.
tez tak myślę dziwi mnie gdy kobiety rezygnują z sukienek mówiąc, że są za grube -przecież od spodni ich sylwetka nie wygląda wcale szczuplej, a zazwyczaj wręcz jeszcze ciężej.

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
a może próbowałyście kiedykolwiek kupić materiał i uszyć same sukienkę? Ja się do tego przymierzam ale nie wiem co z tego wyjdzie
od podstaw uszyłam tylko 2 spódniczki, ale często przerabiam maszynę kupiłam pół roku temu i sama się uczę na niej szyć. teraz czekam aż w Burdzie pojawi się wykrój na jakąś ładną sukienkę i mam nadzieję, że podołam z jej uszyciem
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 14:12   #110
emerald_sky
Raczkowanie
 
Avatar emerald_sky
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 201
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
tez tak myślę dziwi mnie gdy kobiety rezygnują z sukienek mówiąc, że są za grube -przecież od spodni ich sylwetka nie wygląda wcale szczuplej, a zazwyczaj wręcz jeszcze ciężej
W sukienkach też wcale nie wygląda szczuplej, a imo logicznym następstwem jest, że jak ktoś się czegoś wstydzi, to woli to zakryć - stąd spodnie. Ostatnie kilka lat chodziłam tylko w spodniach, bo jak na złość przy całkiem niezłej szczupłej figurze miałam dziwnie niezgrabne nogi. Kiedy są odsłonięte, to, chcąc nie chcąc, przyciągają więcej uwagi - zwłaszcza, że spodnie wtapiają się w tłum, bo w sukienkach dzisiaj mało kto chodzi. Poza tym, w spodniach można poczuć się bardziej komfortowo; nie widać pajączków na nogach, wrastających włosków, cellulitu, reszty wyimaginowanych problemów, rajstopy się nie podrą, wiatr nie podwieje, podszewka się nie podwinie, nie wylezie sznurek od tamponu*, przy schylaniu nie zaświecą majtasy* i tak dalej.

*jak chodziłam do liceum, jakaś laska typu "miniówa i różowy topik", podnosząc rzeczy z podłogi na korytarzu zaprezentowała wszystkim obecnym swoje czerwone stringi i to razem z podpaską
emerald_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:19   #111
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Pewnie ze spodnice i kiecki sa bardziej wymagajace niz spodnie, ale troche wysilku sie oplaca moim zdaniem, wyglada sie bardziej kobieco, wlasnie wyroznia sie z tlumu a poza tym sa rozne dlugosci, piekna maxi rozwiazy wiekszosc z nich.

mi sie marzy cos takiego na lato, zwiewna jedwabna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luisa1.jpg (88,1 KB, 151 załadowań)
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:41   #112
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość

tez tak myślę dziwi mnie gdy kobiety rezygnują z sukienek mówiąc, że są za grube -przecież od spodni ich sylwetka nie wygląda wcale szczuplej, a zazwyczaj wręcz jeszcze ciężej.
Ja jestem wysoka i noszę rozmiar 42/44. Najlepiej czuję się właśnie w sukience. W spodniach wyglądam jakbym była jeszcze wyższa. Zawsze muszę ubrać luźniejszą bluzkę by ukryć to i owo. W sukience czuję się swobodniej, bardzo kobieco.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:39   #113
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
Pewnie ze spodnice i kiecki sa bardziej wymagajace niz spodnie, ale troche wysilku sie oplaca moim zdaniem, wyglada sie bardziej kobieco, wlasnie wyroznia sie z tlumu a poza tym sa rozne dlugosci, piekna maxi rozwiazy wiekszosc z nich.

mi sie marzy cos takiego na lato, zwiewna jedwabna
Spódnica przed kostkę. Hm. Na modelce ładna, ale na żywo nie sądzę, że taki zestaw się uda. Kiedyś oczywiście kobiety tak chodziły, ale moim zdaniem takie spódnica deformują każdą, choćby najpiękniejszą sylwetkę. Nie polecam. Albo do ziemi, albo do kolana. No i ewentulanie do połowy łydki, ale przy bardziej dopasowanych krojach albo bardzo wysokich obcasach.

Emerald_sky, no właśnie - wyimaginowanych problemach. Większość dziewczyn widzi to, czego nikt poza nimi nie dostrzega. Np. pajączków (które zresztą da się przecież korektorem zatuszować). I taki pierdołek już jest argumentem żeby chodzić tylko w spodniach, które mało kiedy dodają komukolwiek uroku.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:44   #114
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
a może próbowałyście kiedykolwiek kupić materiał i uszyć same sukienkę? Ja się do tego przymierzam ale nie wiem co z tego wyjdzie
Owszem Maszynę mam dopiero rok i wciąż się uczę ale uszyłam już kilka spódnic i sukienek. Nie wszystkie co prawda nadają się do noszenia ale to kwestia wprawy. Już mam kilka pomysłów na nadchodzącą wiosnę

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
co do trampek zgadzam się
natomiast baleriny... hm... choć sama uwielbiam obcasy, to myślę, że balerinki też mają swój urok, ale tylko na długich i bardzo szczuplutkich nogach - oczywiście to tylko moje odczucie estetyczne...
jeśli sama decyduje się na baleriny to tylko z krótką sukienką, bo przy takiej do kolan mam wrażenie, że płaskie buty ciągną mi całą sylwetkę w dół i zniekształcają proporcje...
No właśnie to miałam na myśli z tymi balerinami. Ale każdy nosi to w czym czuje się dobrze. Ja wolę obcasy i dobrze mi z tym
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 18:44   #115
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

jeśli chodzi o te spódnice rozkloszowane to znalazłam w Tally Weijl, stradivariusie( boskie w kwiatuszki) coś czuje, że już niedługo więcej propozycji pokaże się na wiosnę
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:19   #116
jasperin
Raczkowanie
 
Avatar jasperin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

a ja ostatnio choruję na tą (pull&bear) : love:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5396304805_2_1_2.jpg (58,7 KB, 166 załadowań)
jasperin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:21   #117
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez jasperin Pokaż wiadomość
a ja ostatnio choruję na tą (pull&bear) : love:
świetna, tylko zmieniłabym pasek na karmelowy.W jakiej cenie?
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:30   #118
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Owszem Maszynę mam dopiero rok i wciąż się uczę ale uszyłam już kilka spódnic i sukienek. Nie wszystkie co prawda nadają się do noszenia ale to kwestia wprawy. Już mam kilka pomysłów na nadchodzącą wiosnę



No właśnie to miałam na myśli z tymi balerinami. Ale każdy nosi to w czym czuje się dobrze. Ja wolę obcasy i dobrze mi z tym

A skąd się uczyłaś? Kupiłaś po prostu Burdę i kombinowałaś, czy ktoś ci pokazał co i jak?
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:04   #119
jasperin
Raczkowanie
 
Avatar jasperin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
świetna, tylko zmieniłabym pasek na karmelowy.W jakiej cenie?
139 zł

karmelowy pasek faktycznie fajnie by pasował
jasperin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:06   #120
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Wpadła mi spora ilość gotówki. A że jeszcze trwa zimowa wyprzedaż postanowiłam wczoraj pojechać na zakupy. Tak się składa że mam tylko dwie spódnice na ten okres. Oczywiście zakup przynajmniej dwóch był moim celem. Zamiast tego wyszłam z centrum handlowego z butami i torebką. Jestem zła Już pewnie nic nie znajdę. Trzeba będzie powoli szykować się do okresu wiosennego. Też tak macie, że gdy szukacie czegoś konkretnego to wtedy nic nie ma? Mnie się zazwyczaj najwięcej rzeczy podoba w momencie gdy nie mam pieniędzy.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 18:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.