Czy można zapanować nad... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-30, 19:44   #31
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Czy można zapanować nad...

mam dokładnie to samo co Mru...
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 19:48   #32
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Czy można zapanować nad...

wlasnie sie poryczalam..

znalazalam aukcję charytatywną chorego dziecka,rodzice zbierali na leczenie po 5zl..

pierwszy raz obraz przed oczami zaszedl mi mglą na widok fotek tej biednej malej drugi raz-jak poczytalam komentarze ludzi ktorzy pomogli..
nie wiem czy moge tu wkleic linka bo widze ze rodzice nadal zbierają cegielki..
podam..moze nikt mnie zlinczuje

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=74842058
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 23:04   #33
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Czy można zapanować nad...

Cytat:
Napisane przez Mru
"szklanymi" oczami podczas kłótni, mocniejszej wymiany zdań. Mogę ćwiczyć asertywne zachowanie, mówienie opanowanym, pewnym głosem - i co z tego - jak oczy zdradzają wszystko... Rumieńce można przykryć makijażem, ale co z oczami...

za wrażliwa jestem... A niech tylko ta druga osoba powie: "co, płakać będziesz" - łzy mi już ciekną po policzkach, nie mogę nad tym zapanować

w prywatnych sytuacjach da się to jeszcze przeżyć, ale w szkole/ pracy, wśród obcych ??
Kochana, powiedz mi jak ćwiczyć to asertywne zachowanie proszę Chciałabym być opanowana i chciałabym mówić pewnym głosem... Niestety jestem choleryk i często ranię ludzi- bo to taka moja obrona Nie chcę tego!!!Po stokroć wolałabym się rozpłakać niż reagować agresją na kłótnę.Ale płacz byłby dla mnie przegraną
Jak ja mam się opanować???Ja ci zazdroszczę. Nie ma nic złego w okazywaniu wrażliwości.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 06:37   #34
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Czy można zapanować nad...

Ja też tak reaguję. Kiedy jestem maksymalnie zdenerwowana, łzy same pchają mi się do oczu, nos czerwieni i robi się błyszczący, głos drży... Nienawidzę tego!!! W domu potrafię być twarda, ale przy obcych - tragedia. Co prawda umiem się pokłócić bez łez, ale kiedy coś mnie naprawdę zdenerwuje, dotknie, to już musztarda po obiedzie
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 07:34   #35
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Czy można zapanować nad...

OK, proponuje zalozyc klub placzek... Mozemy sie nazwac "BEKSY" Ewentualnie, zeby ladniej brzmialo: "WRAZLIWCE"... Pozdrawiam wszystkie placzki.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 08:29   #36
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Czy można zapanować nad...

a ja myślałam, że tylko ja jestem taka "wrażliwa" a jednak jest nas więcej... szkoda tylko że TZ patrzy w takich sytuacjach na mnie jak na idiotke (choć często to on tez zawinił - i to przez niego mam taki "humor" ) i nie potrafi/nie chce/ nie umie mi wtedy pomóc... przytulić czy coś eh jacy ci faceci są niedomyślni. A czasami wystaarczyłby taki jeden mały gest i od razu się gorąco na serduchu robi
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 08:35   #37
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Czy można zapanować nad...

chyba nie da się nad tym zapanować przynajmniej ja niemogę,nawet jak próbuje się powstrzymać od płaczu ,zaciskam oczy ,ale łzy i tak ciekną po policzkach
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-02, 03:40   #38
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Czy można zapanować nad...

Ja niestety tez mam ten problem .
Jak stanie sie jakas smutna ,wkurzajaca lub nawet pozornie niegroznie wygladajaca sprawa ,ja chce ja rozwiazac nawet rozmowa ,zaczyna sie wymiana zdan , mocna dyskusja ja odrazu mam oczy jak banki Zazwyczaj z TZ.
Doslownie nie moge tego w zaden sposob powstrzymac , czasem nawet temat dyskusji jest blachy a i tak odrazu mi sie chce ryczec .
Biore glowe do gory ale to tak widac i lzy tez skapuja ,nie zamykam oczu bo wtedy jest gorzej
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 03:46   #39
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Czy można zapanować nad...

Aaaa i jeszczce ten glos . Chce mu powiedziec co mysle ,akurat umiem to ubrac w slowa tak jakbym chciala ale niestety nic z tego nie wychodzi bo zamiast tego Tz slyszy jakies dlugie niezrozumiale zdanie powiedziane ,drzacym , dziwnym glosem o dziwnym tonie
Ale jak juz mi nie zalezy na nie wychodzeniu przed im na "placzke " to rycze mowiac jednoczesnie ,jest to co prawda glosne , zrozumiale tylko w 50 % i najwiecej slychac szlochu
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 17:21   #40
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Czy można zapanować nad...

jejku dziewczyny juz myslalam ze tylko ja mam ten problem!mi glos drzy nawet jak jestem u lekarza i mowie mu co mi jest!a o przykrej rozmowie to juz nic nie mowie bo od razu ryczetez mnie to wkurza nie potrafie normalnie opanowac emocji od razu lzy mi cieknaco mozna z tym zrobic??
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.