Mamy Sierpniowe 2021 cz 2! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-24, 07:14   #901
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. Myślę, że wezmę taki filmik z połówkowych żeby mąż i rodzice mogli sobie popatrzeć.

Dziewczyny czy u którejś wyszedł cukier 92 na czczo? W internecie piszą, że to już za wysoko! Jestem jeszcze przed krzywą, ale dziś rano z ciekawości zmierzyłam cukier glukometrem i się przestraszylam trochę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nie trzymasz diety to pomiar cukru nie ma sensu ogólnie do 92 w labo jest ok, na glukometrze 92 to już za dużo bo w samokontroli norma jest do 90.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 07:22   #902
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mi doktorek z każdej wizyty zgrywa zdjęcia i filmik na pena, za darmo i w poprzedniej ciąży też tak robił

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Ja też dostaje na pendrive, a z prenatalnych wysłał na maila za darmo oczywiście


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 07:29   #903
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie jakieś nagranie USG z badań połówkowych na DVd? Dziś zauważyłam, że w klinice, w której jestem umówiona na połówkowe jest taka opcja i zastanawiam się czy to jest filmik i jak to wygląda technicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam takie nagranie z połówkowych, było w cenie wizyty, ale nie jest to nagranie całego badania, tylko są urywki, trwa to ok. 3 min i jest nagrane jak maluszek się rusza, płeć i kilka przejść na obraz 3D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 07:45   #904
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Nemireth_ właśnie niestety nie trzymam diety, ale chyba muszę zacząć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 07:54   #905
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 08:10   #906
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Nemireth_ właśnie niestety nie trzymam diety, ale chyba muszę zacząć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kontroluj przez kilka dni, może to był tylko 'wypadek'. No i jak bedziesz robiła badania na wizytę, to może dołóż do nich glukozę na czczo i już lekarz ci powie, czy panikować czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 08:23   #907
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Platynowa, ja miałam i przez to już jakiś czas temu krzywą przyspieszoną, ale była dobra. Teraz drugi miesiąc z rzędu mam ketony w moczu i w poniedziałek konsultację z diabetologiem w związku z tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-24, 08:34   #908
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Kurcze, niby mam gdzieś ciąże celebrytek, ale jednak jednej nie mam gdzieś
Kilka dni po tym jak urodziłam synka dzwoni do mnie przejęta mama i mówi: "Agnieszka Kaczorowska urodziła córke w tym samym dniu co Ty W!" Teraz też jest w ciąży i na ig mówiła, że poznała płeć na 100%, więc pewnie połówkowe, no to też się by zgadzało z moją ciążą XD
A dziecię moje jak tylko się położę, to zaczyna hasać brzuch już mi się delikatnie rusza przy tym, ale mężowi nie dane było jeszcze doświadczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 08:42   #909
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mi się dzisiaj śniło, że karmiłam piersia dziecko blogerki modowej, i że potem pytałam Rozenkowej, czy imię, które wybraliśmy, jest spoko czy nie te sny w ciaży sa świetne po prostu


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 09:20   #910
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja też mam kosmiczne sny. Niekoniecznie przyjemne niestety :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 09:36   #911
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u którejś wyszedł cukier 92 na czczo? W internecie piszą, że to już za wysoko! Jestem jeszcze przed krzywą, ale dziś rano z ciekawości zmierzyłam cukier glukometrem i się przestraszylam trochę...
Mi też, dlatego robiłam OGTT jeszcze w pierwszym trymestrze. Na szczęście w teście już wszystko nisko.
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-24, 10:05   #912
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dzięki za informacje odnośnie cukrów! Postaram się bardziej trzymać dietę i kontrolować w domu. Niedługo odstawiam leki i robię krzywą, oby wyszło ok... Czy zawsze jeśli krzywa wychodzi nieprawidłowo nawet odrobine to daje się insulinę czy najpierw działa się dietą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 10:09   #913
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Kurcze, niby mam gdzieś ciąże celebrytek, ale jednak jednej nie mam gdzieś
Kilka dni po tym jak urodziłam synka dzwoni do mnie przejęta mama i mówi: "Agnieszka Kaczorowska urodziła córke w tym samym dniu co Ty W!" Teraz też jest w ciąży i na ig mówiła, że poznała płeć na 100%, więc pewnie połówkowe, no to też się by zgadzało z moją ciążą XD
A dziecię moje jak tylko się położę, to zaczyna hasać brzuch już mi się delikatnie rusza przy tym, ale mężowi nie dane było jeszcze doświadczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona ma też termin lipiec /sierpień. Akurat ja wtedy obserwowałam na insta



Co do snów to u mnie porażka. Śni mi się tyle różnych rzeczy w nocy. I to takie, że rano nie wiem o co chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 10:11   #914
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje odnośnie cukrów! Postaram się bardziej trzymać dietę i kontrolować w domu. Niedługo odstawiam leki i robię krzywą, oby wyszło ok... Czy zawsze jeśli krzywa wychodzi nieprawidłowo nawet odrobine to daje się insulinę czy najpierw działa się dietą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dieta najpierw. Mi po 1h przekroczyło o 2 punkty i tylko samokontrola i dieta wystarczyły.
Później nawet pozwalałam sobie na grzeszki, typu lody, i kontrolowałam częściej cukier, ale nie przekraczałam norm (raz przekroczyłam, po kilku Hitach :P). Więc moja cukrzyca nie była uciążliwa, ani zaawansowana.
W poważniejszych przypadkach, jak pomiary są nie tak, pomimo diety, to włącza się insulinę, najpierw niewielkie dawki.
Jedynym plusem, było lepsze jedzenie w szpitalu i dodatkowe posiłki i jogurty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 10:42   #915
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja już po usg połówkowym wszystko prawidłowo, Bąbel rośnie jak na drożdżach, waży już prawie 450 g wiercił się, kręcił i zasłaniał ale w końcu udało się go pomierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 12:33   #916
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dziewczyny, bardzo Was przepraszam jeśli podobne pytanie już było ale wyszukiwarka mi średnio działa (albo ja przez długą nieobecność na forum nie umiem już z niej korzystać ).
Moje pytanie jest takie - czy możecie polecić jakieś ciążowe rajstopy, które nie będą miały szwów na brzuchu? Kupiłam przez neta Gattę ale niestety szew jest widoczny pod obcisłymi ubraniami. Może Wy macie jakieś typy?

PS. Termin na 08.08.2021
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 12:36   #917
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Niobe_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was przepraszam jeśli podobne pytanie już było ale wyszukiwarka mi średnio działa (albo ja przez długą nieobecność na forum nie umiem już z niej korzystać ).
Moje pytanie jest takie - czy możecie polecić jakieś ciążowe rajstopy, które nie będą miały szwów na brzuchu? Kupiłam przez neta Gattę ale niestety szew jest widoczny pod obcisłymi ubraniami. Może Wy macie jakieś typy?

PS. Termin na 08.08.2021
Nie wiem które nie mają, ale Marilyn mają szew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 12:56   #918
motyczkam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 226
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja też już po połówkowych. Wszystko ok. Dziewczynka będzie
Miałam robione usg również dopochwowo ale chyba tylko dlatego, że nie udało się przez brzuch wszystkiego zmierzyć. Więc dzięki temu miałam sprawdzoną też szyjkę.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Nie wiem które nie mają, ale Marilyn mają szew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te z h&m też mają
motyczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 13:11   #919
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Niobe_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was przepraszam jeśli podobne pytanie już było ale wyszukiwarka mi średnio działa (albo ja przez długą nieobecność na forum nie umiem już z niej korzystać ).
Moje pytanie jest takie - czy możecie polecić jakieś ciążowe rajstopy, które nie będą miały szwów na brzuchu? Kupiłam przez neta Gattę ale niestety szew jest widoczny pod obcisłymi ubraniami. Może Wy macie jakieś typy?

PS. Termin na 08.08.2021
Z Lidla też mają, nie centralnie na środku ale po jednym z każdej ze stron
Cytat:
Napisane przez motyczkam Pokaż wiadomość
Ja też już po połówkowych. Wszystko ok. Dziewczynka będzie
Miałam robione usg również dopochwowo ale chyba tylko dlatego, że nie udało się przez brzuch wszystkiego zmierzyć. Więc dzięki temu miałam sprawdzoną też szyjkę.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



Te z h&m też mają
Super, gratulacje! ja też miałam dodatkowo dopochwowe, lekarz powiedział że sprawdzimy szyjkę, przy okazji obejrzał ciało modzelowate w główce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-24, 13:14   #920
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Niobe_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was przepraszam jeśli podobne pytanie już było ale wyszukiwarka mi średnio działa (albo ja przez długą nieobecność na forum nie umiem już z niej korzystać ).
Moje pytanie jest takie - czy możecie polecić jakieś ciążowe rajstopy, które nie będą miały szwów na brzuchu? Kupiłam przez neta Gattę ale niestety szew jest widoczny pod obcisłymi ubraniami. Może Wy macie jakieś typy?

PS. Termin na 08.08.2021
Ja ostatnio zamówiłam rajstopy firmy alzetta na allegro, czekam aż przyjdą i dam znać jak wygląda sprawa że szwem, na zdjęciu wydaje się że nie ma takiego chamskiego szwu przez środek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 13:22   #921
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje odnośnie cukrów! Postaram się bardziej trzymać dietę i kontrolować w domu. Niedługo odstawiam leki i robię krzywą, oby wyszło ok... Czy zawsze jeśli krzywa wychodzi nieprawidłowo nawet odrobine to daje się insulinę czy najpierw działa się dietą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw dieta ja po posiłkach mam dobre, na czczo masakrę i po 3tyg dostałam insulinę
Cytat:
Napisane przez cilium Pokaż wiadomość
Ja już po usg połówkowym wszystko prawidłowo, Bąbel rośnie jak na drożdżach, waży już prawie 450 g wiercił się, kręcił i zasłaniał ale w końcu udało się go pomierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 16:49   #922
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Moje sny ciążowe też są mega dziwne, dziś mi się śniły głównie koszmary. Najpierw że się zaczął poród i pojechałam do szpitala i czekałyśmy w 10 dziewczyn w jednym małym pokoju aż nie będzie rozwarcia 10 cm ze wzg na covid - i dopiero wpuszczali na salę. Potem że urodziłam 3 jajka kurze zamiast dziecka a na koniec że lekarz mi powiedział że te jajka teraz muszę jeszcze wysiedzieć żeby wyszło z nich dziecko a ja byłam nieumiejętną kura i je porozbijałam i potem to białko probowałam ratować i wsadzić do słoiczków ale słoiczki okazały się brudne. Znowu przyszedł lekarz i powiedział że z żadnego z 3 jajek nie wykluje sie juz dziecko mimo ze 9 miesiecy ciazy sie meczylam i ze to moja wina bo je ubrudzilam w tych słoikach.
Wogóle słabo spałam bo mąż chory i mnię też jakiś katar brał w nocy.
Ja mam na odwót z tymi nogami nie mam wręcz siły chodzić nawet po domu spacer tez mnie meczy po 10 min zasapana.
Ostatnio jadłam strogonof z kasza, wczoraj gnocchie z cebulka a dzis z powodu lenia na pizze sie z mezem połasiliśmy.
Kurczaka unikam od początku ciąży bo to najbardziej nafaszerowane antybiotykami i sztucznymi przybieraczami masy mięso jakie istnieje.
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 17:05   #923
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja kupuję tylko organicznego kurczaka i ostatnio częściej też indyka ale generanie mózg mi wysiada z tym gotowaniem :/ nie wiem, wcześniej lubiłam spędzać czas w kuchni, teraz jakoś nie mam weny ani inspiracji...


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 17:22   #924
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Hej, gratuluję wizyt, no i zazdroszczę ja jeszcze 3 tyg czekam.

Ja dziś tyle kilometrów zrobiłam że już mam dość. Rano na piechotę do przedszkola, z przedszkola do babci, od babci na paznokcie i znów do domu. Do przedszkola pojechałam po południu autem ale spod niego na plac zabaw i z powrotem znowu na nogach plus zakupy po drodze. Jesteśmy w domu niecała godzinę dopiero uhh...
Na obiad zrobiłam sobie zapiekankę domowa. Córka je.... Chipsy. Matka roku ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 20:36   #925
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

To i ja dziś strzeliłam prawie 12000 kroków. Biorąc pod uwagę ostatnią aktywność to naprawdę ogromny wyczyn..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 21:17   #926
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

My dziś kupiliśmy wózek i mieliśmy wycieczkę do stolicy. IMG_20210324_150125.jpg

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 21:46   #927
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Powoli wpadam w szal zakupów dzieciowych kupilam kilka ciuszków i zamowilam zestaw do wozka torba+kocyk+poduszka i czaje się z zamówieniem kokonu ale tez czas mnie goni, bo mieliśmy jechać na urlop do Polski i wtedy mialam poprzeglądać rzeczy po synku, ruszyć na jakieś zakupy, a teraz sytuacja nie wyglada za fajnie i pewnie nie uda się jechac na dłużej niż 2-3 dni ze względu na covid i maz pewnie sam bedzie musial skoczyć, bo dla mnie to jednak zbyt męczące tyle godzin jazdy na tak krotki czas. I nie wiadomo dokladnie kiedy pojedzie, wiec wole, żeby wszystko juz bylo przygotowane na jego przyjazd niż pozniej sie stresować. Serio ten covid nam wszystkie plany pokomplikowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-24, 22:42   #928
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez sowa2806 Pokaż wiadomość
To i ja dziś strzeliłam prawie 12000 kroków. Biorąc pod uwagę ostatnią aktywność to naprawdę ogromny wyczyn..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem ile dokładnie, bo mi aplikacja nie działa na nowym tel, chyba czujnik ruchu nie jest włączony a nie wiem gdzie tego szukać. Do przedszkola i spowrotem mam około 3300 kroków i do babci ta sama trasa więc już ten kurs dał mi koło 7 tysi, na plac już nie ogarniam. Myślę że dyszke spokojnie zrobiłam i szczerze wszystko mnie boli teraz.
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
My dziś kupiliśmy wózek i mieliśmy wycieczkę do stolicy. Załącznik 7744659

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
My też kupiliśmy używkę, wczoraj. Też niebieski tylko jaśniejszy, oryginalny był bardziej szmaragdowozielony, ale się wypalil na słońcu. Caramelo Sevilla. Rok i zmienimy na joie litetrax więc dla mnie ważna była duża gondola dużo dałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-25, 06:13   #929
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dzień dobry
Czekam waśnie na połówkowe

Po połówkowych wszystko w porządku
Dziewczynka, 426 g


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016

Edytowane przez NotreDame
Czas edycji: 2021-03-25 o 07:32
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-25, 08:03   #930
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem ile dokładnie, bo mi aplikacja nie działa na nowym tel, chyba czujnik ruchu nie jest włączony a nie wiem gdzie tego szukać. Do przedszkola i spowrotem mam około 3300 kroków i do babci ta sama trasa więc już ten kurs dał mi koło 7 tysi, na plac już nie ogarniam. Myślę że dyszke spokojnie zrobiłam i szczerze wszystko mnie boli teraz.My też kupiliśmy używkę, wczoraj. Też niebieski tylko jaśniejszy, oryginalny był bardziej szmaragdowozielony, ale się wypalil na słońcu. Caramelo Sevilla. Rok i zmienimy na joie litetrax więc dla mnie ważna była duża gondola dużo dałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
700
Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czekam waśnie na połówkowe

Po połówkowych wszystko w porządku
Dziewczynka, 426 g


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje!

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-18 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.