Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-14, 06:26   #241
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Jmloda123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam operację już we wrześniu tego roku właśnie w Gryficach! Nie mogę się doczekać. Moją decyzję podjęłam właśnie dzięki czytaniu tego forum. To prawda że jedzie się tylko że skierowaniem i tego samego dnia odbywa się konsultacja. Ja bylam w listopadzie 2016 roku. W grudniu 2017 roku dopiero zadzwoniłam i dowiedziałam się że operacje mam we wrześniu 2018. Ale ten czas szybko mi zleciał mam pytanie odnośnie badań przed operacją. Jaka mają długość ważności ? Kiedy je wykonać ? Miesiąc przed operacją?

Z tego co się orientuję to USG piersi, MAMMOGRAFIA i RTG klatki piersiowej mają ważność 1 rok ale to zależy chyba od szpitala. RTG kręgosłupa jest ważne całe czas, bo co się ma tam zmienić?
Resztę badań szpital wykonuje sam po przyjęciu. Tak mnie poinformowano podczas konsultacji. Ja będę miała operację w Łęcznej. Najlepiej zadzwoń i się dowiedz - po co mają Ci potem przesunąć termin.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 12:07   #242
homer545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny pomocy ;( byłam dzisiaj na pierwszej wizycie w szpitalu Orłowskiego i zakwalifikowałam się na operację. Niestety brakuje mi oświadczenia od ortopedy, dlatego nie mogę dostać terminu. Byłam w piątek przed dzisiejszą konsultacją u ortopedy po zaświadczenie i ten odmówił mi wydania takiego ponieważ według tego lekarza jestem symetryczna kobietą, a jak mu powiedziałam że potrzebuję tego zaświadczenia to mnie wyśmiał. Dzisiaj po kwalifikacji też poszłam do ortopedy tylko innego i ten to samo tylko z akcentem na to że jestem za młoda, żebym poczekała 10 lat jak urodzę dwójkę dzieci to się nie będzie zastanawiać i mi wypisze zaświadczenie. Zgodził się na ponowną wizytę jak przyjdę z rtg kręgosłupa to wtedy rozważy czy mi wypisać zaświadczenie. Wkurzyłam się że lekarze traktują mnie przez pryzmat wieku (22 lata) a nie osoby chorej (biust gruczołowy 65I-J). Skoro sam chirurg mnie zakwalifikował to nie bez przyczyny proszę tego ortopedę o zaświadczenie. :/ Dziewczyny polećcie mi jakiegoś ortopedę który bez problemów wypisze mi to zaświadczenie w Warszawie... Dzisiaj byłam na kwalifikacji u dr. Dębskiego i on polecił mi iść do ortopedy Sawickiego. Ale jeśli on też stwierdzi że jestem za młoda na operację, i ten drugi ortopeda co wymaga rtg kręgosłupa też odmówi to chyba się załamię psychicznie ;(
homer545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 14:12   #243
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi ortopeda też odradzal - twierdził że jego żona też zamierzała zrobić redukcję ale miał jej doradzić lek Szczyt - "kolega " ze studiów - napisał mi tylko na zaświadczeniu - "proszę rozważyć zmiejszenie biustu " dwuznacznie można to zinterpretować

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Odradzal oczywiście i żona zrezygnowała - ponoć duże ryzyko powikłań - zglupialam i się boję teraz
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 18:44   #244
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kiedy masz konsultacje u Sirka? Mnie operowal w luty. Jestem mega zadowolona
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 18:58   #245
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez homer545 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy ;( byłam dzisiaj na pierwszej wizycie w szpitalu Orłowskiego i zakwalifikowałam się na operację. Niestety brakuje mi oświadczenia od ortopedy, dlatego nie mogę dostać terminu. Byłam w piątek przed dzisiejszą konsultacją u ortopedy po zaświadczenie i ten odmówił mi wydania takiego ponieważ według tego lekarza jestem symetryczna kobietą, a jak mu powiedziałam że potrzebuję tego zaświadczenia to mnie wyśmiał. Dzisiaj po kwalifikacji też poszłam do ortopedy tylko innego i ten to samo tylko z akcentem na to że jestem za młoda, żebym poczekała 10 lat jak urodzę dwójkę dzieci to się nie będzie zastanawiać i mi wypisze zaświadczenie. Zgodził się na ponowną wizytę jak przyjdę z rtg kręgosłupa to wtedy rozważy czy mi wypisać zaświadczenie. Wkurzyłam się że lekarze traktują mnie przez pryzmat wieku (22 lata) a nie osoby chorej (biust gruczołowy 65I-J). Skoro sam chirurg mnie zakwalifikował to nie bez przyczyny proszę tego ortopedę o zaświadczenie. :/ Dziewczyny polećcie mi jakiegoś ortopedę który bez problemów wypisze mi to zaświadczenie w Warszawie... Dzisiaj byłam na kwalifikacji u dr. Dębskiego i on polecił mi iść do ortopedy Sawickiego. Ale jeśli on też stwierdzi że jestem za młoda na operację, i ten drugi ortopeda co wymaga rtg kręgosłupa też odmówi to chyba się załamię psychicznie ;(



Ja byłam na dwóch wizytach u mojego ortopedy prywatnie. Musiałam zrobić rtg kręgosłupa i na tej podstawie ortopeda wypisał mi takie zaświadczenie.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 21:06   #246
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jezu, masakra jak oni to utrudniaja... Ja jak szlam do ortopedy to specjalnie wybralam mloda kobiete z malym biustem (sprawdzalam po zdj na znanylekarz)- i sprawdzilo sie, dala mi bez zadnych "ale". Stare dziady w ogole nie maja piersi a roszcza sobie prawo do decydowania czy "przesadzamy" czy nie Bylyscie prywatnie czy na nfz? Mam wrazenie, ze na nfz inaczej traktuja "petentow"
Odnosnie badan- z racji tego, ze z daleka jade na operacje wszystkie badania musialam zrobic wczesniej we wlasnym zakresie (krew, mocz, rtg klatki piersiowej, ekg, zaswiadczenie od lekarza pierwszego kontaktu, nie musialam robic mammografii ani niczego takiego), konsultacje anestezjologiczna mam w niedziele a w poniedzialek operacja. Odliczam juz godziny <3
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 07:09   #247
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Słoneczna plaża, a jak z Twoimi wymiarami? Zaczynam się obawiać, że mnie Sirek nie zakwalifikuje po tym co napisała JolaGG. Ja mam konsultacje 10.10.2018
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 19:00   #248
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Obecnie 164 cm waga 69 obecnie noszę biustonosz rozm g do mniejszego nie upcham 😁 ale te odległości obojczyka do sutka i inne 33 i 18 ale dr Sirek (ojciec) stwierdził że moje piersi się kwalifikują do liftingu oczywiście prywatnie a nie do zmniejszenia Tobie życzę powodzenia 😅
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 19:07   #249
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, czy ja dobrze zrozumiałam? Zanim pojadę na konsultację (mam w Łęcznej) muszę pójść do ortopedy i wziąć zaświadczenie? Na skierowaniu od lekarza rodzinnego w rozpoznaniu mam wpisane skrzywienie kręgosłupa i przerost gruczołu, oczywiście jest kod N62. I oprócz zaświadczenia od ortopedy trzeba mieć rtg kręgosłupa i usg piersi? Powiedzcie, mam trochę czasu to zacznę zbierać potrzebne papierki.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 20:02   #250
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ja dobrze zrozumiałam? Zanim pojadę na konsultację (mam w Łęcznej) muszę pójść do ortopedy i wziąć zaświadczenie? Na skierowaniu od lekarza rodzinnego w rozpoznaniu mam wpisane skrzywienie kręgosłupa i przerost gruczołu, oczywiście jest kod N62. I oprócz zaświadczenia od ortopedy trzeba mieć rtg kręgosłupa i usg piersi? Powiedzcie, mam trochę czasu to zacznę zbierać potrzebne papierki.



Ja, jadąc na konsultację do Łęcznej miałam ze sobą zaświadczenie od ortopedy, rtg kręgosłupa, mammografię i usg piersi.
Podczas konsultacji lekarz wpisał wszystkie te moje wyniki do komputera.
Po zakwalifikowaniu dostałam kartę z terminem operacji.

Skierowanie od lekarza rodzinnego z symbolem N62 wysłałam listem poleconym do Przychodni rejestrując się telefonicznie.
Tak to wyglądało u mnie... No i teraz grzecznie czekam
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 20:55   #251
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dziewczyny ja nosiłam rozmiar miseczki I i mnie zakwalifikował bez problemu Sirek. na drugie konsultacje takie przed samą operacją szłam jyz 10 kilo chudsza i powiem Wam że gdybym tak szła na pierwszą to pewnie nic by z tego nie było ale z racji tego że mialam dużą asymetrię potraktowali mnie chyba łagodniej i spełnili moje marzenia. aaa no i szczerze to nawet nie miałem żadnego skierowania 😉
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 10:21   #252
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny czy zaświadczenie od ortopedy, neurologa, neurochirurga może być od prywatnego lekarza?
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 13:16   #253
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak, ja byłam prywatnie u ortopedy
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 17:37   #254
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia ja już po zabiegu jestem, w niedzielę prawdopodobnie wypis wiec możemy się minąć. Powodzenia
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 22:52   #255
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Drogie Panie - jak wszystkim wiadomo - terminy zabiegów są bardzo odległe - ponawiam prośbę o zostawienie tu info o konieczności zmiany terminu lub rezygnacji . Gdy opadła moja euforia związana z zakwalifikowaniem do zabiegu - dotarła do mnie informacja - mój termin to listopad 2021 - także dawajcie znać - szkoda żeby wolne terminy przepadaly . Pozdrawiam
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 06:18   #256
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do Goncia89wrocilam z Lecznej z konsyltacji odnosnie brzucha I przy okazji spytalam sie czy moje nalesniki dalej beda operowane w 2021 czy oddac komus termin Ale tu o dr Madry powiedzial ze wprawdzie mi nie zmniejszy ale moze podniesc
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 05:12   #257
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ataner, jak zazdroszczę! Ja za chwile wyjeżdżam- jestem przerażona. Głownie, ze coś sie stanie w ostatnim momencie i nie przyjmą mnie. Jak sie czujesz? Wspaniale, ze juz jestes po💛 Jestes zadowolona z tego jak teraz wyglądają?
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 06:36   #258
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia w recepcji odeślą Cię na 2 piętro abyś porozmawiała z lekarzem zapyta Cię czy przyjmujesz leki na stałe i czy w ostatnim czasie miałaś opryszczke i to wszystko. Zejdziesz się zarejestrować i wrócisz dostaniesz łóżko i koszulkę przed zabiegiem. Ja w ogóle się nie bałam tylko strach mnie odleciał jak mój doktor w dniu zabiegu na obchodzie Dzień Dobry mi powiedział. Jestem zadowolona doktor Dębski zrobił rozmiar C bardzo się cieszę że trafiłam na niego jest bardzo cenionym i chwalonym lekarzem wśród personelu medycznego. Powodzenia, spełniaj swoje marzenie.

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Czuje sie dobrze nie odczuwam bolu w ranach tylko bardziej plastry mnie ciągną przyklejone do skory ktore trzymają gaze, oczywiście że jestem zadowolona muszę przyzwyczaić się do nowego odbicia w lustrze.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 22:07   #259
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam wszystkich
Chciałabym prosić o poradę. Mam zamiar zmniejszyć biust na NFZ, bo już po prostu nie wytrzymuje psychicznie i fizycznie. Tylko zastanawiam się od czego zacząć:/ 4 lata temu byłam już zakwalifikowana na zabieg w Łęcznej, ale parę osób mnie od tego odwodziło no i zrezygnowałam. Teraz żałuję, bo biust urósł a raczej opadł w dół o 7 cm, a rozmiarowo o jakieś 4 rozmiary (co związane jest częściowo na pewno ze zbędnymi kilogramami z którymi walczę-a jest ciężko bo ćwiczenia z takim biustem to wiadomo) Noszę rozmiar angielski 70jj - co na polskie 70 N/O a mam 168cm wzrostu... Mierzony od obojczyka wymiar to 38cm... Poradźcie mi od czego tu zacząć, do jakiego lekarza się wybrać najpierw? Czy specjalista może być prywatnie czy musi być na NFZ? :-(

Edytowane przez Yogurtowa
Czas edycji: 2018-05-20 o 22:18
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 10:50   #260
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia daj znać jak u Ciebie przebiegł zabieg, jak się czujesz?
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 14:49   #261
dzidziakj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

No ja jade jutro do Łęcznej a w środę zabieg. Dziewczyny powiedzcie czy wszystko tam kupowałyscie opatrunki itd? I co ogólnie zabrac ze soba? Czy lepiej tam potem się obkupic w apteve bo jest taniej czy lepiej juz u siebie
dzidziakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 20:35   #262
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Yogurtowa - lekarz rodzinny wypisuje skierowanie do poradni chirurgi plastycznej z kodem n62 - przerost sutka , rejestrujesz się a w międzyczasie robisz usg lub mammografie piersi i już może być prywatnie opinie np ortopedy o problemach z kręgosłupem
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 21:40   #263
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jestem płaska!💛 tzn p. dr Daria celowała w miseczkę D ale w porównaniu do moich byłych juz(!) wielkich naleśników to jest nic! wczoraj zostałam przyjęta, ale anestezjologa miałam dzisiaj kilkanaście minut przed sama operacja. Tak naprawde polegała na tym, ze lekarz spytał czy jestem zdrowa, czy biore jakis leki. Miałam pokazać gardło i język- szybko zerknął i koniec konsultacji na sali operacyjnej cały czas rozmawialiśmy, lekarze i pielęgniarki żartowali ze mna, naprawde byka miła atmosfera. Dosyć zle znoszę narkozę, nie jestem w stanie wstać, chodzić itp. Szczytem możliwości jest siedzenie na lozku z nogami na ziemi. Od razu robi mi sie gorąco, jestem cała mokra i jest mi niedobrze. Muszę cały czas leżeć albo siedzieć. Odmówiłam korzystania z basenu, siadam na wózku i panie pielęgniarki jezdza ze mna do toalety. Toalety sa okropne! 😱🤢 Spodziewałam sie znacznie większego bólu. Byłam nastawiona na cierpienie, a naprawde bez większego problemu mozna to przeżyć. Przypuszczam, ze jutro albo pojutrze przestane o nie prosić. Ewentualnie profilaktycznie na noc. Jedna pierś prawie wcale mnie nie boli- z niej leci sporo krwi do drenu. Druga mnie boli (całkiem mocno ale na spokojnie do przeżycia)- z tej bardzo mało sie sączy... Pielęgniarki, lekarze sa naprawde przemili. Bardzo pomocni, szanują prywatność. Jedynie nie robi tego kapelan. Jesli jutro rano znów wpadnie bez pukania to ostro zwrócę mu uwagę. Dzisiaj byłam zbyt zestresowana i zszokowana.

Jutro pierwszy raz zobacze moje cuda, jestem podekscytowana i nie moge sie doczekac. Porobie zdj i postaram sie je jakos tu wstawić. Zdj z malowania i dobę po operacji.

Przed przyjazdem kupiłam sobie w ciemno bluzkę zapinana na guziki w h&m rozmiar 36(!!!!!!!!), pasuje idealnie! Prawie rozpłakałam sie jak ja ubrałam dzisiaj.

Jedzenie jest okropne. Bez dożywiania z zewnatrz bedzie trudno przeżyc. Na szczescie norma sa parkujący dostawcy jedzenia z restauracji pod szpitalem. Pielęgniarki mówiły, ze pacjenci tak bardzo często robią. Jestem wegetarianka i na kolacje miałam dostać stara bułkę, masło i kawałek pomidora...

Jesli będziecie miały jestes pytania to śmiało piszczę, moge teraz rozmawiać na ten temat godzinami 🙈💛

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Nie wiem jak edytować post z telefonu. Z proszeniem i przestawaniem proszenia to miałam na mysli oczywiście leki przeciwbólowe
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 05:30   #264
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia_em cieszę się że już jesteś po zabiegu i taka zadowolona. Ze wszystko poszło dobrze, zgadzam się z tym że są malutkie nie do uwierzenia, ja cały czas do lustra chodzę i oglądam. Efekt powalający i nowa sylwetka. Ja wreszcie widzę swój brzuch i talie, ta operacja zmienia życie czuje się jak 18-stka.Bede dziś w poradni u doktora, po wypis, może coś potrzebujesz mogę Ci przyniesć☺ pisz śmiało.

---------- Dopisano o 05:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:18 ----------

A ten ksiądz zero kultury i poszanowania prywatnosci. Jak mnie wybudzai to zapytałam dlaczego mnie budżecie, do kościoła idziemy? Trauma z dzieciństwa pozostała po przymusowych niedzielnych mszach na 9
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 07:39   #265
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lusia_em Pokaż wiadomość
Jezu, masakra jak oni to utrudniaja... Ja jak szlam do ortopedy to specjalnie wybralam mloda kobiete z malym biustem (sprawdzalam po zdj na znanylekarz)- i sprawdzilo sie, dala mi bez zadnych "ale". Stare dziady w ogole nie maja piersi a roszcza sobie prawo do decydowania czy "przesadzamy" czy nie Bylyscie prywatnie czy na nfz? Mam wrazenie, ze na nfz inaczej traktuja "petentow"
Odnosnie badan- z racji tego, ze z daleka jade na operacje wszystkie badania musialam zrobic wczesniej we wlasnym zakresie (krew, mocz, rtg klatki piersiowej, ekg, zaswiadczenie od lekarza pierwszego kontaktu, nie musialam robic mammografii ani niczego takiego), konsultacje anestezjologiczna mam w niedziele a w poniedzialek operacja. Odliczam juz godziny <3



SUPER fajnie masz gratulacje

Jak się czujesz?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 11:12   #266
marta697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mam pytanko do dziewczyn po, ale troche z innej beczki rozumiem, że po operacji na szypule jeśli zostaje czucie to nie dużo się zmnienia.. ale jak to jest po przeszczepie w sytuacjach intymnych? Nic nie czuć? Troche się boję takiej straty
marta697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 17:31   #267
Aawerka
Raczkowanie
 
Avatar Aawerka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć wszystkim, ja będę miała operację juz za niecały miesiącnie moge sie juz doczekac, chociaz im blizej operacji tym wiekszy stres.
Robie operacje prywatnie bo jestem zbyt niecierpliwa zeby czekac na nfz.
Moja p. dr powiedziala zebym na ok miesiac przed operacja odstawila tabletki antykoncepcyjne ale jeszcze tego nie zrobilam, niebawem konczy mi sie opakowanie i zastanawiam sie czy faktycznie odstawic czy nie koniecznie - moze ktoras z Was bedzie miala podobne doswiadczenia i wie czy tabletki maja wplyw na operacje ??
poza tym stanik mam kupic w decathlonie, zwykly sportowy a nie pooperacyjny bo p dr "nie pracuje na pooperacyjnych" co troche mnie zdziwilo.
Ps: moj obecny rozmiar to 70H a zmniejszac bedziemy do D, nie wyobrazam sobie siebie z malymi piersiami wiec chce zeby nadal byly dosc duze ale stojace a nie zwisy rozlewające sie na boki
pozdrawiam Was
Aawerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 18:51   #268
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję za informacje czy w Łęcznej są aż tak długie kolejki?
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 15:32   #269
homer545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki laski. Ci doktorzy co lepiej wiedzą ode mnie czy duży biust przeszkadza młodej dziewczynie byli z luxmedu w którym mam pakiet z firmy. Poszłam prywatnie do lekarza którego polecił Dębski i po zapłaceniu za wizytę dostałam zaświadcznie. Lekarz ten był sporo młodszy od tych poprzednich przemądrzałych ortopedów

Operację mam w Orłowskim z terminem na 27 września 2019. Tydzień temu terminy były jeszcze na czerwiec 2019 ale znowu robią remont i zamykają sale operacyjne :/
homer545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 19:19   #270
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Homer 545 ja jestem po operacji ktorą wykonywał dr Dębski. Jestem bardzo zadowolona z szybkości przeprowadzonego zabiegu jak i efektów pracy doktora. Rozmiar uzgodnilismy przed operacją, jest taki jak chciałam czyli C na szupule. Doktor jest wspaniałym specjalistą warto poczekać bo na pewno będzie pięknie.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.