wczesne randkowanie, co ile dni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-04, 14:16   #1
Filip_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 5

wczesne randkowanie, co ile dni?


Tak jak w tytule, co ile dni powinno się widzieć osobę z którą idziesz na te pierwsze, drugie czy tam trzecie spotkanie, żeby nie wyjść na desperata? Wiadomo, że jak ktoś pracuję i studiuję to raz na tydzień nie jest złym wyborem ale kiedy dwie osoby mają czas to tak optymalnie 2 razy w tyg? (dalej jestem poniekąd obcą osobą nawet po 2 spotkaniu)
Filip_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-04, 22:52   #2
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: wczesne randkowanie, co ile dni?

Moim zdaniem tyle ile chcecie, możecie i bez analiz. Parę razy w tygodniu jeżeli byłby czas też nie jest niczym złym jeżeli macie czas. Jak ma wyjść to i tak wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 00:44   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 083
Dot.: wczesne randkowanie, co ile dni?

Ja prawie zawsze wchodziłam w związek szybko i głęboko i randki były praktycznie codziennie. Fakt, że były to czasy studenckie i obie strony miały czas. Dziś pewnie by tak łatwo nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 03:10   #4
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: wczesne randkowanie, co ile dni?

Dokładnie. Nie ma co analizować. Ja spotykałam się jak tylko miałam czas i ochotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 07:16   #5
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: wczesne randkowanie, co ile dni?

Cytat:
Napisane przez Filip_xx Pokaż wiadomość
Tak jak w tytule, co ile dni powinno się widzieć osobę z którą idziesz na te pierwsze, drugie czy tam trzecie spotkanie, żeby nie wyjść na desperata? Wiadomo, że jak ktoś pracuję i studiuję to raz na tydzień nie jest złym wyborem ale kiedy dwie osoby mają czas to tak optymalnie 2 razy w tyg? (dalej jestem poniekąd obcą osobą nawet po 2 spotkaniu)

Nie lubię facetów którzy kombinują i grają. Pewnie się naczytałeś głupich porad, że nie możesz jej pokazać zainteresowania
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 08:39   #6
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 121
Dot.: wczesne randkowanie, co ile dni?

Dobrze napisane Ja też jak spotykałam się na studiach to widywaliśmy się z chłopakiem codziennie. Teraz jak ktoś pracuje czy mieszka w innych miastach to aż tak często by się nie dało, ale raz na tydzień to dla mnie za rzadko. Mam wtedy wrażenie, że facet tak naprawdę nie jest zainteresowany jakąś poważną relacją , to jest za mało, żeby kogoś dobrze poznać i się zorientować, czy coś z tego może być. W takim tempie to po dwóch miesiącach 'odhaczycie' ledwo z osiem randek
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 10:32   #7
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: wczesne randkowanie, co ile dni?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Nie lubię facetów którzy kombinują i grają. Pewnie się naczytałeś głupich porad, że nie możesz jej pokazać zainteresowania
Też mam wrażenie, że naczytałeś się jakichś porad uwodzenia w stylu "co ile dni pisać/jak często się spotykać, żeby wydać się tajemniczym i nie zabić zainteresowania", więc teraz wypytujesz o tym na babskim forum.
Może po prostu ciesz się chwilą, bliskością, daj znajomości rozwijać się naturalnie zamiast projektować algorytmy, co ile dni się spotykać i jak często pisać, jak eskalować dotyk itd.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-05 11:32:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.