Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-15, 22:13   #1
zakrecoonaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15

Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?


Cześć,

Jestem w świeżym związku (pół roku), mój facet jest górnikiem i w okresie październik-styczeń ma mnóstwo imprez firmowych (dla zobrazowania sytuacji, to tak średnio co drugi tydzień). Nie jestem jakoś bardzo zazdrosna z natury, ale nie ukrywam, że zaczyna mi to być nie po nosie, zwłaszcza że on nie potrafi odpuścić żadnej (niby czasem mówi, że na którąś tam nie wie czy pójdzie, ale końcem końców i tak idzie...) Te imprezy zazwyczaj kończą się koło 21, więc byłabym skłonna jeszcze je "przeżyć", ale im oczywiście jest mało i praktycznie za każdym razem idą później jeszcze do baru albo klubu... Nie chcę robić jazd na początku związku bo świetnie nam się układa, ale też nie chce udawać, że mi to pasuje. Najbardziej boli mnie to, że on na tych imprezach nie potrafi odmawiać, czy to alkoholu (nie zna umiaru), czy pójścia na after (nie potrawie wyjść wcześniej z imprezy, musi do samego końca).
Jak to jest u Was?
zakrecoonaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 14:19   #2
Interceptor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 100
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Mnie odpycha od ludzi nadużywających alkoholu, więc bym się nie związała z takim. Mój facet woli spędzić czas inaczej niż chlejąc co chwila na umór na jakiejś imprezce. Jak mnie nie było to z braku laku brał czasem udział w takich imprezach, ale odkąd mnie ma to już unika takich rozrywek.
Interceptor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 15:09   #3
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

już samo chodzenie na imprezy tak często byłoby dla mnie problemem, ale jeszcze bardziej nie akceptowałabym tak częstego picia (właściwie jak tu piszesz - upijania się) i wracania bardzo późno
pogadaj z nim, jeśli nic się nie zmieni - zastanów się czy to zaakceptujesz
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 15:10   #4
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 121
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Ja tak samo, przeszkadzałoby mi, gdyby facet regularnie się upijał :/
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 15:28   #5
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Mój facet jest dorosły, więc nie ma opcji, że go puszczam gdzieś czy nie. Natomiast nie chciałabym być z gościem, który co dwa tygodnie się upija, bo nie zna umiaru.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 15:52   #6
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Pomiędzy tymi imprezami też lubi się zrelaksować przy piwku po ciężkiej pracy?

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 17:04   #7
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Jak wyżej, impreza firmowa sama w sobie nie jest niczym złym, czasem nawet lepiej pójść, bo ktoś kto unika wszystkich wyjść może uchodzić za odludka. Natomiast nadużywanie alkoholu, brak umiejętności odmowy i regularne afterparty po imprezie słabo wyglądają. Twój facet chyba ma naturę imprezowicza, skoro zawsze zostaje po oficjalnym spotkaniu i dalej baluje. Już pomijając tę skłonność, może się zdarzyć, że np. następnego dnia będziecie mieć coś ustalone/zaplanowane. Czy będzie w stanie odmówić kolegom i wrócić wcześniej, wytrzeźwieć, żeby dotrzymać zobowiązania?
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-12-16, 17:20   #8
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

pytanie brzmi, jakby dotyczyło pięcioletniego dziecka, a nie dorosłego faceta. widac narzekasz na brak rozrywki, skoro tak cię bolą jego wyjścia.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 18:10   #9
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Facet to nie jest dziecko żebym miała go gdzieś puszczać bądź nie.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-16, 22:41   #10
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

On nie jest twoim więźniem żebyś miała decydować czy gdzieś pójdzie czy nie. Jeszcze na samym początku związku. Jak ci nie pasuje to się rozstań. Mnie by to nie przeszkadzało o ile nie piłby na co dzień ale ludzie są różni.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 09:26   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Moj partner nie jest moim dzieckiem zebym go miala go gdzies puszczac
Twoj facet nie rokuje dobrze nie z tego powodu ze chce wychodzic z kolegami ale dlatego ze nie zna umiaru w piciu alkoholu to jest bardzo powazny problem ktory moze zawazyc na calym twoim przyszlym zyciu jesli z nim zostaniesz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-17, 09:39   #12
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 121
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

A właśnie, pewnie jeszcze nie mieszkacie razem więc skąd wiesz, że on tak późno wraca i tak dużo pije ? Zawalił już z tego powodu jakies spotkanie z tobą na drugi dzień? Ja bym z nim porozmawiała ale nie o imprezach firmowych, tylko o ograniczeniu picia alkoholu i zobaczyła, czy podejdzie do tego w ogóle ze zrozumieniem.
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 12:00   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Faceta nigdzie nie muszę "puszczać", bo on sam wie co należy. Nigdy w życiu związku z kimś, kto się upija, nie zna umiaru. Okres imprez okołobarbórkowych nie jest wytłumaczeniem. Nie musi być na wszystkich. To nie są wcale same oficjalne spotkania, tylko popijawy w knajpach w gronie kolegów z pracy. Wiem, bo jestem z Górnego Śląska i od kilku tygodni widuję takie grupki w ulubionej knajpie. Jedni mają umiar, inni nie. Ostatnio jeden sobie łeb rozbił, tak się upił.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 12:05   #14
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Nie puszczam, nie ma opcji. Mój facet siedzi zamknięty w piwnicy przez większość czasu. Jak jest grzeczny to czasem wypuszczę go przed dom, ale nie za długo, wiadomo.

A tak poważnie, to jedynym problemem jest ten brak umiaru w alkoholu bądź brak asertywności do odmawiania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 12:42   #15
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Mój mąż sam podejmuje decyzję, nie musi mieć mojej zgody.

Dziwne ze Twój facet ma tak dużo imprez firmowych. Zwykle w roku są jedna max dwie imprezki, raz w roku wyjazd integracyjny.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 14:49   #16
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89727399]Moj partner nie jest moim dzieckiem zebym go miala go gdzies puszczac
Twoj facet nie rokuje dobrze nie z tego powodu ze chce wychodzic z kolegami ale dlatego ze nie zna umiaru w piciu alkoholu to jest bardzo powazny problem ktory moze zawazyc na calym twoim przyszlym zyciu jesli z nim zostaniesz[/QUOTE]Zgadzam się.

Też nie wyobrażam sobie zakazywania czegoś dorosłej osobie. Może coś się nie podobać ale zakazywać to nie. To do niczego nie prowadzi. Bardziej przeszkadzałoby te czeste upijanie się temu warto się przyjrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 15:17   #17
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 779
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

W kwestii „puszczania” faceta już się wiekszość dziewczyn wypowiedziała. Podpisuję się pod tym, aczkolwiek zrozumiem, że to mogłoby być niefortunnie sformułowane, ale problem jest głównie w ilości spożywanego alkoholu i takie wyjścia będą jak widać stałym elementem związku. Widać, że źle Ci z tym. Pytanie co on na to? Wyjście 2 razy w miesiącu październik-styczeń i powrót bez popijawy ok. 22 spoko, ale nie chlanie do upadłego. Pytanie czy pije też na co dzień. Dla mnie do wykreślenia facet, który pije na umór nawet sporadycznie.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 17:42   #18
Riposta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Jesli chodzi o samo uczestniczenie w imprezach firmowych, to oczywiste, że nie miałabym z tym problemu. Sama mam dużo spotkań biznesowych (a teraz, w okresie przedświątecznym, nawet po kilka kolacji w tygodniu) i nie wyobrażam sobie, że partner miałby mnie "nie puszczać". Co to w ogóle za wyrażenie? Przecież to jest dorosły człowiek, nie dziecko.

Z kolei jeśli chodzi o regularne używanie alkoholu (nie mówiąc już o nadużywaniu), to w życiu nie zaakceptowałabym takiej sytuacji. Nie chciałabym być z człowiekiem, który jest tak słaby że nie potrafi odnowić i tak głupi by niszczyć swoje zdrowie.
Riposta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-26, 12:53   #19
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Górnik i imprezy firmowe? To są po prostu popijawy z kumplami po szychcie, lepiej się zorientuj czy czasami twój chłopak nie ma sporego pociągu do %% bo to dość częste w tej grupie ludzi. Stąd częste wyjścia.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-27, 00:37   #20
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez zakrecoonaona Pokaż wiadomość
Cześć,

Jestem w świeżym związku (pół roku), mój facet jest górnikiem i w okresie październik-styczeń ma mnóstwo imprez firmowych (dla zobrazowania sytuacji, to tak średnio co drugi tydzień). Nie jestem jakoś bardzo zazdrosna z natury, ale nie ukrywam, że zaczyna mi to być nie po nosie, zwłaszcza że on nie potrafi odpuścić żadnej (niby czasem mówi, że na którąś tam nie wie czy pójdzie, ale końcem końców i tak idzie...) Te imprezy zazwyczaj kończą się koło 21, więc byłabym skłonna jeszcze je "przeżyć", ale im oczywiście jest mało i praktycznie za każdym razem idą później jeszcze do baru albo klubu... Nie chcę robić jazd na początku związku bo świetnie nam się układa, ale też nie chce udawać, że mi to pasuje. Najbardziej boli mnie to, że on na tych imprezach nie potrafi odmawiać, czy to alkoholu (nie zna umiaru), czy pójścia na after (nie potrawie wyjść wcześniej z imprezy, musi do samego końca).
Jak to jest u Was?
W górnictwie chyba nie ma imprez firmowych. Mój ojciec, wujostwo, kuzynostwo, rodzina od strony eks, ogólnie koledzy, sądziedzi itd, nikt nigdy nie miał tego typu imprez.
Myślę, że twój facet zwyczajnie łazi na popijawy z kumplami. Ładnie to nazywając "imprezy firmowe"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 11:32   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
W górnictwie chyba nie ma imprez firmowych. Mój ojciec, wujostwo, kuzynostwo, rodzina od strony eks, ogólnie koledzy, sądziedzi itd, nikt nigdy nie miał tego typu imprez.
Myślę, że twój facet zwyczajnie łazi na popijawy z kumplami. Ładnie to nazywając "imprezy firmowe"
On po prostu nazwał tak biesiady organizowane z okazji barbórki. Niektóre są bardziej odświętne i oficjalne (gdy jest tam szefostwo), inne mniej. Wiadomo, że nie są obowiązkowe, no chyba, że szef by poprosił aby na danej imprezie byli wszyscy, bo przy okazji np. odbębnią jakieś głosowanie (mój ojciec wiem, że tak czasami miał, że przy okazji coś tam załatwiali w stylu "kadrowa zbiera podpisy, bo was złapać nie umie w pracy"). Także jeżeli tych imprez jest kilka, to już nie są żadne bardziej oficjalne spotkania, a jedynie kolejne popijawy w kumplami. Znam takich górników, którzy mają na ten czas alibi do chlania na umówi "bo święto mamy".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-12-27 o 11:34
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 18:25   #22
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
On po prostu nazwał tak biesiady organizowane z okazji barbórki. Niektóre są bardziej odświętne i oficjalne (gdy jest tam szefostwo), inne mniej. Wiadomo, że nie są obowiązkowe, no chyba, że szef by poprosił aby na danej imprezie byli wszyscy, bo przy okazji np. odbębnią jakieś głosowanie (mój ojciec wiem, że tak czasami miał, że przy okazji coś tam załatwiali w stylu "kadrowa zbiera podpisy, bo was złapać nie umie w pracy"). Także jeżeli tych imprez jest kilka, to już nie są żadne bardziej oficjalne spotkania, a jedynie kolejne popijawy w kumplami. Znam takich górników, którzy mają na ten czas alibi do chlania na umówi "bo święto mamy".
Barborka jest Raz w roku 6 grudnia, i tyle.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 19:34   #23
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Barborka jest Raz w roku 6 grudnia, i tyle.
4-go. Z Mikołajkami się Tobie pokićkało.
Ale wiadomo o co chodzi.

Autorko, chłopa najlepiej przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza, zaakceptować go takim jakim jest, a nie po cichu liczyć na zmianę. W środku Cię skręca, ale nie chcesz jazd mu robić, bo za wcześnie na szlifowanie tego diamentu. To początek jest odpowiednim czasem do zakomunikowania, że jego pijackie wybryki Tobie nie pasują. Niech duma co z tym robić. Teraz udajesz kogoś, kim nie jesteś. On za to jest sobą. Licz się z tym że misja spacyfikowania jego pijaństwa z dużym prawdopodobieństwem możne zakończyć się niepowodzeniem. A już zwłaszcza jeśli nie jest młodziutkim mężczyzną, tylko swoje lata już ma.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 19:56   #24
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
4-go. Z Mikołajkami się Tobie pokićkało.
Ale wiadomo o co chodzi.
I wyprostowane
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 20:17   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Barborka jest Raz w roku 6 grudnia, i tyle.
Yyy? Wigilia też jest raz w roku, a ludzie chodzą na wigilie pracownicze itp. nieraz po kilka razy w grudniu. Imprezy okołobarbórkowe są organizowane i pod koniec listopada i w grudniu. Można pracować na dwóch kopalniach lub dla równych firm i mieć 2-3 biesiady. Nie wszystkie odbywają się tego samego dnia. Jestem córką górnika, mam znajomych górników, więc wiem. To jak ze spotkaniami opłatkowymi - nie jest tak, że tylko w Wigilię. Oczywiście to, co piszę wyżej to żadne wytłumaczenie dla łażenia po każdej możliwej popijawie. Znam górników, którzy nie cierpią takich biesiada, bo mierzi ich fakt, że niektórzy nie umieją pić z umiarem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-12-27 o 20:20
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 20:31   #26
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Yyy? Wigilia też jest raz w roku, a ludzie chodzą na wigilie pracownicze itp. nieraz po kilka razy w grudniu. Imprezy okołobarbórkowe są organizowane i pod koniec listopada i w grudniu. Można pracować na dwóch kopalniach lub dla równych firm i mieć 2-3 biesiady. Nie wszystkie odbywają się tego samego dnia. Jestem córką górnika, mam znajomych górników, więc wiem. To jak ze spotkaniami opłatkowymi - nie jest tak, że tylko w Wigilię. Oczywiście to, co piszę wyżej to żadne wytłumaczenie dla łażenia po każdej możliwej popijawie. Znam górników, którzy nie cierpią takich biesiada, bo mierzi ich fakt, że niektórzy nie umieją pić z umiarem.
Też Wiem, wychowywałam się na Śląsku wśród rodzin górniczych i sama mam jednego, mają jedna wspólną cechę - lubią wypić,dużo.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 20:37   #27
Natalia__M
Przyczajenie
 
Avatar Natalia__M
 
Zarejestrowany: 2023-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Wszystko wymaga umiaru. Nie można zakazywać albo puszczać bądź nie puszczać. Zrób tak, żeby chciał się napić z Tobą
Natalia__M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-27, 22:41   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez Natalia__M Pokaż wiadomość
Wszystko wymaga umiaru. Nie można zakazywać albo puszczać bądź nie puszczać. Zrób tak, żeby chciał się napić z Tobą
Pewnie "porada" żartem, ale jeżeli na serio to takie picie z facetem oby nie chciał wyjść to najgorszy pomysł. Często właśnie tak kobiety uzależniają się od alkoholu i to silniej od mężczyzn.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-28, 01:08   #29
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Cytat:
Napisane przez Natalia__M Pokaż wiadomość
Wszystko wymaga umiaru. Nie można zakazywać albo puszczać bądź nie puszczać. Zrób tak, żeby chciał się napić z Tobą
Wątroba jej nie wytrzyma.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2023-12-28 o 05:11
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-28, 04:52   #30
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy puszczacie swoich facetów na imprezy firmowe?

Na kopalniach trwają teraz biesiady i wszelkie inne imprezy związane z Barbórką. Na jedne chodzi się w pojedynkę i niektóre skierowane są tylko dla mężczyzn, na inne można przyjść z osobą towarzyszącą. Taka sytuacja nie trwa cały rok, tylko w okolicy grudnia. Potem w okolicy marca pojawiają się babskie combry skierowane do kobiet. W ciągu roku pojawiają się jakieś pojedyncze imprezy organizowane przez związki lub oddziały. Pracuję na kopalni i sama imprezuję od listopada jak tylko coś się trafi. Sama lub z mężem, jeśli spotkanie jest dla osób spoza kopalni. A picie lub nie picie nie zależy od miejsca zatrudnienia, tylko od danego człowieka. Jak ktoś nie zna umiaru, to schleje się nawet będąc bibliotekarzem... I co to w ogóle znaczy, że chcesz kogoś gdzieś puścić?

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2023-12-28 o 05:00
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:19:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.