jak nałożyć podkład pędzlem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 23:23   #1
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39

jak nałożyć podkład pędzlem?


Kupiłam wczoraj pędzel Sephory. Taki do nakładania podkładu. I chyba zupełnie nie umiem tego zrobić. Wychodzą mi jakieś paskudne smugi

Jak Wy to robicie?
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:57   #2
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: jak nałożyć podkład pędzlem?

Za dużo podkładu lub za mało..ja zaczynam od czoła,troszkę podkładu rozsmarowuję na całe czółko i szybkimi ruchami trzymając pędzel pionowo do skóry rozcieram go w różne strony w stronę brwii i nasady włosów oraz na skronie,potem to samo robię na policzkach i reszcie twarzy do czasu aż się nie wtopi w skórę.Jak mam czas to podkład wklepuję palcami a pędzla używam tylko do roztarcia podkładu przy nasadzie włosów ,przy uszach oraz do wtopienia podkładu na żuchwie.Taki jest mój sposób ale każdy wypracowywuje sobie swój własnypozdrawiam
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:58   #3
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: jak nałożyć podkład pędzlem?

Ja robie to tak jak dzieci, ktore maluja farbami. Wyciskam troche podkładu na reke, maczam pedzel bokim (nie pionowo) i szybkimi ruchami rozcieram na twarzy. Nie mozesz pozwolic zeby podkład "zastygł" na buzi bo wtedy sie smugi porobia.
Zaczynam od policzków, ale to jest akurat mało wazne jaka bedzie to partia twrzy. Natomiast (tak mysle) musi to byc jakas wieksza poweirzchnia, bo wtedy masz szance "rozciagnac" fluid. Skrzydelka nosa, linie włosów, linie nad brwiami itp maluje juz "brudnym" pedzlem, nie nakładam nowej ilosci podkładu.
Mysle ze sama znajdziesz sobie swoja technike. Nie zrazaj sie do pedzla tylko cwicz, to jest bardzo proste i juz za pare makijazy berdziesz to miała opanowane. A do tej pory nakładaj pedzlem, a jak zobaczycsz gdzies smugi to rozetrzyj palcami- ja tez tak na poczatku robiłam.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 17:19   #4
waleriana34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
Dot.: jak nałożyć podkład pędzlem?

podklad wycisnij na dlon i umocz w nim pedzel. Maznij na buzi nos, czolo, policzki i brode. Rozcieraj podklad od srodka twarzy na zewnatrz. Uwazaj moze sie go nalozyc za duzo wiec nabieraj ostroznie. Powodzenia

Edytowane przez waleriana34
Czas edycji: 2009-05-24 o 18:14
waleriana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 09:17   #5
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: jak nałożyć podkład pędzlem?

rozcieraj poziomo a nie pionowo, jeśli są smugi rozcieraj jeszcze chwilkę i w sumie to tyle

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2009-05-23 o 09:18
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.