Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 13:56   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu


Porady brafittingowe stają się coraz bardziej popularne. Kobiety przełamują barierę wstydu i oddają się w ręce profesjonalistów, którzy pomagają i uczą, jak dobrać idealny biustonosz. Zyskują w ten sposób bardzo wiele, bo dobrze dopasowana bielizna poprawia proporcje sylwetki i wyszczupla sprawiając, że czujemy się pewnie i bardziej kobieco. Podstaw brafittingu możemy też nauczyć się samodzielnie. Jak kupować bieliznę i nie popełniać podstawowych błędów, radzi Agnieszka Bączek, brafitterka marki Atlantic. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:21   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

Czyli mam dość dobrze dobrany biustonosz... Nie powiem, przydatny artykuł. Rady są proste, ale cenne
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:44   #3
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

Raz jak chciałam zdradzić swoją ulubioną markę, to zraziłam się do konkretnej firmy:
Jak mierzyłam biustonosz w Triumph'ie, dostałam taki egzemplarz którego tył uciekał mi do góry (strasznie!) i pani zachwalała że idealny rozmiar. Idealny... Taaaaaaaaa.... Chciała chyba po prostu szybko upchnąć towar i zbyć klientkę. Niestety nie było większego rozmiaru
Stwierdziłam, że fason mi się nie podoba i wyszłam. Nie spodobała mi się obsługa, która wcale się nie zna, a doradza! Nie wiem czy pani nowa była, bo jeden z kolekcji ślubnej mam i jest idealny -ale wtedy doradzał mi ukochany
Jak wyszłam, to wróciłam do mojego ulubionego sklepu -atlantic'a (na długi czas zniknął, stąd musiałam zdradzić go...) I mogę śmiało stwierdzić, że tam obsługa jest jak najbardziej na wysokim poziomie (przynajmniej w moim mieście). Zawsze jestem zadowolona jak tam wchodzę i wychodzę. Nawet jak nic nie kupię. Porady ze strony atlantic'a już dawno temu przeczytałam, pani w sklepie też dobrze doradza.

Człowiek z czasem już sam wie i czuje czy jest Ok, czy też nie. Ale tamta kobieta to porażka... Mam nadzieję, że innym tak nie doradziła -szkoda pieniążków i samopoczucia na źle dobrany biustonosz.
Każdy wyrabia sobie własne zdanie.
Oby każda dziewczyna poznała "7 zasad" !
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 13:13   #4
Mariza Kosmetyki
Przyczajenie
 
Avatar Mariza Kosmetyki
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

Niby proste rady jak się czyta, ale jak się jest w przymierzalni trudno się skupić i dobrze dobrać. Panie ekspedientki w 90% nastawione są nie na doradztwo, a na sprzedaż, mają przecież od tego prowizję.
Mariza Kosmetyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 00:30   #5
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

miałam kiedys triumpha amourette, bo to byl jedyny na rynku z obwodem 65. niestety, zmasakrował, wbijajac sie bolesnie wewnetrznym zakonczeniem fiszbin w splot sloneczny. chyba juz nigdy nie kupie nic z tej firmy. obecnie najlepszy stanik dla mnie to effuniak.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:58   #6
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

Zgadzam się Triumph jakoś upadł. Dawno temu można było znaleźć tam fajne modele, dobrze wykonane. A teraz już chyba nie za bardzo. Osobiście polecam firmę konrad. Poleciła mi ją pani w sklepie z bielizną, zwracając uwagę na odpowiedni krój i profesjonalnie dobierając rozmiar.
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:48   #7
ergamotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 22
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

jakiś czas temu kupiłam w esotiq, bo tam są świetne modele, a w triumpfie z rozmiaru 65D u mnie w mieście nie ma; wcześniej kupowałam zły rozmiar 70B, ale okazało się, że jest zbyt luźny w obwodzie i jakieś miski nie takie; pani w esotiqu pomogła mi nieco dobrać rozmiar; teraz kupuję tam zawsze
ergamotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 13:39   #8
magdaMurawa
Przyczajenie
 
Avatar magdaMurawa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

Ha, a myślałam, że tylko ja mam problem z Triumphem, ale jednak nie.
Ja sama korzystam z salonów Li Parie i jestem bardzo zadowolona, to chyba narazie jedyne miejsce, gdzie chcę kupować bieliznę. Miałam też to szczęście, że trafiłam na świetną braffiterkę, która z miejsca dopasowała mi odpowiedni model.
magdaMurawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 14:48   #9
katyfashion
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Idealny biustonosz, czyli podstawy brafittingu

a nie trzymam się kurczowo jednej marki bo każda firma ma swoje odrębne fasony i raz pasuje mi z jednej firmy a raz z innej . ostatnio znalazłam w necie portal xxx i tam był temat bra-fittingu i slim-fittingu a na dole sklep z bielizna ale tylko najlepsze i najmodniejsze modele wyselekcjonowane przez wizażystę. Nawet sobie wybrałam jeden droższy i jeden na lato z amarantem pod podkoszulke za śmieszne pieniądze. A nawet figi tam kupiłam za 34zł ale jakie super połączenie amarantowego koloru z turkusem - ja uwielbiam takie połączenie i lubię jak kolorowe ramiączka wystają mi z koszulki bez rękawów latem. Marzy mi się z ich sklepu taki twz stanik z najwyższej pólki McCartney ale na razie znalazłam tam rownie super za mniejsza cena: xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-11 o 15:49 Powód: reklama
katyfashion jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 15:48:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.