Dylemat, czy iść na wesele? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-21, 18:14   #241
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Przez całe życie ciocia mi pomagała wybrać stroje bo nie mam mamy. A 4 lat temu poszłam z koleżanką wybrać sukienkę na wesele. jak się mama partnera z siostrą i mamą dorwały to jedna drugiej krytykowała wybór w dodatkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Więc olej no.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 18:19   #242
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Przez całe życie ciocia mi pomagała wybrać stroje bo nie mam mamy. A 4 lat temu poszłam z koleżanką wybrać sukienkę na wesele. jak się mama partnera z siostrą i mamą dorwały to jedna drugiej krytykowała wybór w dodatkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A czy Ty w ogóle czytasz co tutaj wszyscy piszą?



ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO BĘDZIE KRYTYKOWAŁ, PONIEWAŻ GUSTA SA RÓŻNE, LUDZIE SA RÓŻNI (TAKŻE CHAMSCY CZY NIETAKTOWNI). DLATEGO NIE PRZYJMUJ SIĘ KRYTYKĄ, OPINIĄ INNYCH TYLKO UBIERAJ SIĘ TAK JAK TY LUBISZ.



Prościej się nie da tego powiedzieć. Albo to zrozumiesz albo nie. Przestań w kółko pisać to samo (bo mama, ciocia, siostra, koleżanka i sąsiadka i znajoma sąsiadki i szwagierka znajomej sąsiadki to powiedziały że mam brzydkie dodatki). No powiedziały i co z tego? Zapewne jeszcze nie raz powiedzą i co z tego? Zapewniam że każdej piszącej tu osobie nie raz, nie dwa ktoś powiedział że to czy tamto ubranie czy dodatek jest brzydki i co z tego? Świat się nie zatrzymał, wszyscy żyją i mają się świetnie, nawet jeśli kuzynce szwagierki brata cioci Wiesi nie spodoba się Twoja sukienka.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 18:38   #243
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Przez całe życie ciocia mi pomagała wybrać stroje bo nie mam mamy. A 4 lat temu poszłam z koleżanką wybrać sukienkę na wesele. jak się mama partnera z siostrą i mamą dorwały to jedna drugiej krytykowała wybór w dodatkach.
Przykro mi, że nie masz mamy

Powinnaś jednak odróżnić dobre rady od pozwalania na "wchodzenie sobie na głowę". Bardzo trudno jest znaleźć dobrego pomagiera do wybierania strojów - z mojego doświadczenia wynika to, że takie osoby zawsze próbują wymusić swoją wizję... A sama też widzisz, że "jedna drugiej krytykowała dobór w dodatkach" - zawsze tak będzie, bo piękno to coś subiektywnego, tu nie ma obiektywnych zasad, jeden rabin powie tak, drugi tak... Dlatego najlepiej jest być sędzią samym dla siebie.
Jeszcze co innego według mnie zapytać chłopaka, który zestaw mu się bardziej podoba, zwłaszcza jak idziecie razem, a co innego żyć w przekonaniu, że ktoś musi Ci podpowiedzieć, bo Ty sama nie umiesz... Na pewno umiesz! To bardzo smutne, że ewidentnie brakuje Ci wiary w siebie i asertywności

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
I pytanie czy mam kogoś angażować by mi pomógł i sam by grymasił że w sklepie nic nie ma i ja źle we wszystkim wyglądam u trzeba zwiedzić pół miasta czy iść sama, z ukochanym, i mieć wywalone po całości.
Zdecydowanie wybierz opcję - mieć wywalone! Odłóż chociaż na chwilę te wszystkie "powinnam", "bo tak wypada", "bo tak nie wypada" i zobacz, jak Ci się zmieni perspektywa - a pewnie mocno zmieni.

Wybierz to, co Tobie się podoba i co Ty uważasz za słuszne. Zwłaszcza, jak ta cała "pomoc" kończy się wpędzaniem Ciebie w jakieś idiotyczne kompleksy ("nic na Ciebie nie pasuje, to Twoja wina, że tak źle wyglądasz w tym, co wybrałam"), to tym bardziej powinna ci się zapalić czerwona lampka, że taka "pomoc" niekoniecznie jest dla Ciebie dobra...

Co do stricte rozmiarów. Jak jesteś większa to tym bardziej IMO nie powinnaś szukać ciuchów po sieciówkach. Tam mają rozmiary dla szczupaczków, nawet jak mają spodnie L/XL, to te spodnie nadal są wąskie i się wpędzasz w niepotrzebne kompleksy, "☠☠☠la idzie dostać", jak to w internetach żartują...
Serio spróbuj zakupów w second handach albo, u chińczyków lub "no namy" z marketów - z mojego doświadczenia wynika, że tam o nieba łatwiej o ciuchy pasujące na dziewczyny, które mają krągłości...
Sieciówki są dobre dla osób, które są szczupłe albo wąskie w biodrach. Jak kiedyś schudłam bardzo to sieciówki to było super miejsce dla mnie, by kupić sobie ciuchy, bo w sieciówkach bez problemu możesz dostać rozmiar XS czy XXS, jak takiego potrzebujesz, o które z kolei ciężko w second handach / marketach / u chińczyka, ale to tylko dobitnie pokazuje, że te rozmiarówki z sieciówek zdecydowanie nie są dla każdego.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 12:39   #244
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Już pomijając wszystko - chyba bym nie chciała, żeby ktoś przychodził na moje wesele, skoro to dla niego TAKI problem.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 14:31   #245
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Już pomijając wszystko - chyba bym nie chciała, żeby ktoś przychodził na moje wesele, skoro to dla niego TAKI problem.
Ale nikt o tym nie wie, przy stole się śmiejesz, ale i młodzi i goście muszą się ubrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 14:38   #246
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Ale nikt o tym nie wie, przy stole się śmiejesz, ale i młodzi i goście muszą się ubrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ty z ubioru robisz problem rangi wyboru sukienki na galę oscarową.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 14:47   #247
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale ty z ubioru robisz problem rangi wyboru sukienki na galę oscarową.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Masz rację dlatego że jestem zaszczuta. Poza tym widzę w czym dziewczyny chodzą. Zobacz sobie na wątek "w co się ubrać na slub, wesele"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 15:21   #248
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Masz rację dlatego że jestem zaszczuta. Poza tym widzę w czym dziewczyny chodzą. Zobacz sobie na wątek "w co się ubrać na slub, wesele"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzuciłam Ci chyba 3 kiecki z hm plus size. Zerknęłas na którąś?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 17:52   #249
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Ale nikt o tym nie wie, przy stole się śmiejesz, ale i młodzi i goście muszą się ubrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przedstawiasz takie podejście do życia i wyjścia na wesele jak tutaj i uważasz, że to jest niezauważalne?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 17:59   #250
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

https://youtu.be/ILWAUp6CECg
Tu masz filmik dot ubierania się przy sporym rozmiarzr

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 18:09   #251
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
https://youtu.be/ILWAUp6CECg
Tu masz filmik dot ubierania się przy sporym rozmiarzr

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Mam inne proporcje niż autorka filmu, tutaj mam biust większy. Mimo wszystko nie założyła bym chyba sukienki (screen dla przykładu)IMG_20200222_190615.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 18:14   #252
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

No to cóż, tak, wygląda na to, że nie ma na ciebie ubrań i musisz chodzić w worku po ziemniakach.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 18:29   #253
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Jak ważyłam 64 kg, rozmiar 38-40-42 też miałam problem z kupnem ubrań, kilka lat nie miałam kostiumu bo miałam za duży biust do obwodu. Bywało że założyłam zwykły gładki czarny stanik (miseczka 75dd?)

Na jeden ślub kupiłam sukienkę z ramiaczkiem na kark, goła góra pleców. Chciałam nie nosić silikonowych ramiączek więc przelozylam ramiaczko stanika tak samo na kark i pożałowałam tej decyzji. Siedząc za stołem non stop sie macałam na karku, odciągałam ramiaczko, az poszlam do łazienki i zalozylam normalne silikonowe ramiączka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 18:40   #254
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Jak ważyłam 64 kg, rozmiar 38-40-42 też miałam problem z kupnem ubrań, kilka lat nie miałam kostiumu bo miałam za duży biust do obwodu. Bywało że założyłam zwykły gładki czarny stanik (miseczka 75dd?)

Na jeden ślub kupiłam sukienkę z ramiaczkiem na kark, goła góra pleców. Chciałam nie nosić silikonowych ramiączek więc przelozylam ramiaczko stanika tak samo na kark i pożałowałam tej decyzji. Siedząc za stołem non stop sie macałam na karku, odciągałam ramiaczko, az poszlam do łazienki i zalozylam normalne silikonowe ramiączka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I czego to dowodzi? Bo ja nie rozumiem. No masz problemy z ubraniem się, w dobie internetu to mały problem - poszukaj sobie jak powinny się ubierac kobiety plus size, czego unikac, co stosować.
Przecież w filmie który Ci wysłałam nie chodzilo, żebyś kupiła w 100% identyczne ciuchy, tylko żebyś zobaczyła, że można się ubierac ładnie i z klasą niezależnie od wagi, wzrostu i rozmiaru biustu.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

https://youtu.be/rQU-kWDgZ8o
https://youtu.be/r4VkIMFpvqk

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:26   #255
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
I czego to dowodzi? Bo ja nie rozumiem. No masz problemy z ubraniem się, w dobie internetu to mały problem - poszukaj sobie jak powinny się ubierac kobiety plus size, czego unikac, co stosować.
Przecież w filmie który Ci wysłałam nie chodzilo, żebyś kupiła w 100% identyczne ciuchy, tylko żebyś zobaczyła, że można się ubierac ładnie i z klasą niezależnie od wagi, wzrostu i rozmiaru biustu.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

https://youtu.be/rQU-kWDgZ8o
https://youtu.be/r4VkIMFpvqk

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja nie mam problemu z ubraniem się tylko z ubraniem eleganckim na stosowną okazję, a konkretnie na wesele. Modelka może zaproponować zestaw ale na mnie może źle leżeć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:33   #256
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Obejrzałaś w ogóle te filmy? "Modelki" to zdecydowanie nie są.
Już nie przesadzaj, są kroje w których każda kobieta wygląda co najmniej poprawnie, niezależnie od wzrostu i wagi. Robisz z tego stroju afere jakbyś serio szła na rozdanie oscarow, a nie na ślub kuzynki. Kup małą czarna/czerwona do kolan, będziesz miała na wszystkie wyjścia.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:36   #257
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Obejrzałaś w ogóle te filmy? "Modelki" to zdecydowanie nie są.
Już nie przesadzaj, są kroje w których każda kobieta wygląda co najmniej poprawnie, niezależnie od wzrostu i wagi. Robisz z tego stroju afere jakbyś serio szła na rozdanie oscarow, a nie na ślub kuzynki. Kup małą czarna/czerwona do kolan, będziesz miała na wszystkie wyjścia.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Już miałam mała czarna która zrobiła się za mała, juz w tym samym towarzystwie miałam czarną

Znalazłam taką bluzkę na aukcji, mogę zamówić, najwyżej odeśle Screenshot_2020-02-22-20-28-29-528_pl.allegro.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:40   #258
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Ale co, to oznacza, że na każdą okazję musisz mieć inna sukienkę, bo iść dwa razy w tej samej (a zmienić dodatki) to wstyd?
Poza tym wiesz, no ludzie chudną i tyją, i to, że z czegoś się wyrosło nie oznacza, że nie możesz kupić czegoś w podobnym stylu, tylko większego. Czarna prosta sukienka to serio idealna opcja na każdą imprezę, i nie rozumiem argumentu "kiedyś miałam ale przytyłam". To kup nowa albo zrzuć trochę kg, żeby się zmieścić.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:45   #259
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Już miałam mała czarna która zrobiła się za mała, juz w tym samym towarzystwie miałam czarną

Znalazłam taką bluzkę na aukcji, mogę zamówić, najwyżej odeśle Załącznik 7708807

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może w tym leży właśnie problem Waszych finansów
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 20:24   #260
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale co, to oznacza, że na każdą okazję musisz mieć inna sukienkę, bo iść dwa razy w tej samej (a zmienić dodatki) to wstyd?
Poza tym wiesz, no ludzie chudną i tyją, i to, że z czegoś się wyrosło nie oznacza, że nie możesz kupić czegoś w podobnym stylu, tylko większego. Czarna prosta sukienka to serio idealna opcja na każdą imprezę, i nie rozumiem argumentu "kiedyś miałam ale przytyłam". To kup nowa albo zrzuć trochę kg, żeby się zmieścić.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja nie mogę schudnąć. Jak wybiore czarne dodatki będzie jak na pogrzeb.

Jedyna sukienka, w trakcie naszego związku była kupiona 4 lata temu.
Żadnych chyba większych wydatków nie mieliśmy.

Mój tata dał nam kopertę do wręczenia i teraz też chcę dorzucić, (a rak czy inaczej prawdopodobnie nie idzie)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Obejrzałaś w ogóle te filmy? "Modelki" to zdecydowanie nie są.
Już nie przesadzaj, są kroje w których każda kobieta wygląda co najmniej poprawnie, niezależnie od wzrostu i wagi. Robisz z tego stroju afere jakbyś serio szła na rozdanie oscarow, a nie na ślub kuzynki. Kup małą czarna/czerwona do kolan, będziesz miała na wszystkie wyjścia.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Wszystko może wychodzi z tego ze na takie uroczystości dziewczyny zakładają koronki, tiule, sztywne plisowane sukienki, szpilki. Ktoś im doradzi albo są tak pewne siebie że w mig wybiorą. Ja niestety zostałam z tym sama. nie jestem pewna siebie, trudno mi podjąć decyzję, Nawet chyba nie pomaluje paznokci, nie założę biżuterii. Podetnę najwyżej końcówki i pójdę w rozpuszczonych włosach. Z makijażu tylko podkład i tusz. Nie mam na to siły i ochoty, przestało mi zależeć żeby się stroić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:25   #261
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Ja nie mogę schudnąć. Jak wybiore czarne dodatki będzie jak na pogrzeb.

Jedyna sukienka, w trakcie naszego związku była kupiona 4 lata temu.
Żadnych chyba większych wydatków nie mieliśmy.

Mój tata dał nam kopertę do wręczenia i teraz też chcę dorzucić, (a rak czy inaczej prawdopodobnie nie idzie)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dlaczego nie możesz schudnąć?
KTO mówi o czarnych dodatkach? Do czarnej kiecki możesz dołożyć kazdy kolor - czerwony, różowy, żółty, nude, niebieski, błękitny, miętowy

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:27   #262
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie możesz schudnąć?
KTO mówi o czarnych dodatkach? Do czarnej kiecki możesz dołożyć kazdy kolor - czerwony, różowy, żółty, nude, niebieski, błękitny, miętowy

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Próbowałam i nie mogłam. Stoje z wagą i sylwetką w miejscu. Teraz nawet siły ani czasu ani ochoty nie mam ćwiczyć

Postanowiłam sobie że wybiorę czarne buty i torebkę, w ostateczności buty wybiorę inne, bo widziałam w Deichmann zamszowe pudrowo różowe ale to będzie zależało co kupię. Na obcasach tez ostatni nie chodzę,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:29   #263
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Próbowałam i nie mogłam. Stoje z wagą i sylwetką w miejscu. Teraz nawet siły ani czasu ani ochoty nie mam ćwiczyć

Postanowiłam sobie że wybiorę czarne buty i torebkę, w ostateczności buty wybiorę inne, bo widziałam w Deichmann zamszowe pudrowo różowe ale to będzie zależało co kupię. Na obcasach tez ostatni nie chodzę,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I pójdziesz w bieliźnie + buty i torebka?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:30   #264
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Polecam strony karko, bonprix born2be tam są sukienki dla plus size

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:36   #265
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale co, to oznacza, że na każdą okazję musisz mieć inna sukienkę, bo iść dwa razy w tej samej (a zmienić dodatki) to wstyd?
to durne przekonanie jest wieczne żywe...
w tym roku idę na wesele w sukience, w której byłam też rok temu. połowa gości będzie się powtarzać, bo obydwa wesela w jednej rodzinie.
od miesiąca mama chodzi i powtarza żebym kupiła sobie nową sukienkę, bo w tamtej mnie już przecież widzieli gotowa mi jest ją nawet zasponsorować, byleby tylko była 'nieoglądana'


Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Wszystko może wychodzi z tego ze na takie uroczystości dziewczyny zakładają koronki, tiule, sztywne plisowane sukienki, szpilki. Ktoś im doradzi albo są tak pewne siebie że w mig wybiorą. Ja niestety zostałam z tym sama. nie jestem pewna siebie, trudno mi podjąć decyzję, Nawet chyba nie pomaluje paznokci, nie założę biżuterii. Podetnę najwyżej końcówki i pójdę w rozpuszczonych włosach. Z makijażu tylko podkład i tusz. Nie mam na to siły i ochoty, przestało mi zależeć żeby się stroić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie pomalujesz paznokci i nie założysz biżuterii bo nie jesteś pewna siebie?

prosta czarna sukienka, szpilki, kilka dodatków w kolorze i juz masz stylizację na wesele.

straszliwie to wszystko roztrząsasz i rozbijasz na atomy, wszystko jest wielkim problemem. albo trochę wyluzuj, albo nie idź na to wesele. po co Ci tyle nerwów?

może w tym tkwi problem - dlaczego przestało Ci zależeć? nie chcesz np ubrać się ładniej dla faceta?

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-02-22 o 20:38
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:45   #266
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to durne przekonanie jest wieczne żywe...
w tym roku idę na wesele w sukience, w której byłam też rok temu. połowa gości będzie się powtarzać, bo obydwa wesela w jednej rodzinie.
od miesiąca mama chodzi i powtarza żebym kupiła sobie nową sukienkę, bo w tamtej mnie już przecież widzieli gotowa mi jest ją nawet zasponsorować, byleby tylko była 'nieoglądana'




nie pomalujesz paznokci i nie założysz biżuterii bo nie jesteś pewna siebie?

prosta czarna sukienka, szpilki, kilka dodatków w kolorze i juz masz stylizację na wesele.

straszliwie to wszystko roztrząsasz i rozbijasz na atomy, wszystko jest wielkim problemem. albo trochę wyluzuj, albo nie idź na to wesele. po co Ci tyle nerwów?

może w tym tkwi problem - dlaczego przestało Ci zależeć? nie chcesz np ubrać się ładniej dla faceta?
Chodzi o pewność siebie w wyglądzie, w wybieraniu ubrań. Wchodzę do sklepu, widzę ubrania których bym nie kupiła np trencz, bo w takich nie chodzę i mam problem co dobrać do siebie.
Zobaczę to na modelce ale i tak nie będę przekonana czy to do mnie pasuje


Mam jakieś bezpieczne połączenia kolorów. Dla mnie bezpieczne połączenie to
Jakiekolwiek+czarny. Granatowy z białym albo czarnym albo niebieskim (ale tego już jest za dużo), chabrowy z szarym i czarnym, ew bialym.


Na uroczystość to jeszcze srebrny (złotego nie noszę i nie lubie)

Bywają kolory, wzory albo jakiś rodzaj materiału który mi się gryzie z czymś czarnym


Nie jara mnie juz kolor paznokci, nie mam czasu zeby chodzić i robić bo tylko sobota i niedziela wolna. Musiałabym się umówić na przedłużanie bo mam krótkie na zero. Po 2 tygodniach hybryd paznokcie wyglądają brzydko z odrostem, niszczą się.

Nigdy się nie malowałam poza tuszem i podkładem

Dla ukochanego jestem ładna nawet w dresie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-22 o 20:57
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 20:59   #267
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

No to już, załóż dres. I po problemie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 06:55   #268
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Ja nie mogę schudnąć. Jak wybiore czarne dodatki będzie jak na pogrzeb.

Jedyna sukienka, w trakcie naszego związku była kupiona 4 lata temu.
Żadnych chyba większych wydatków nie mieliśmy.

Mój tata dał nam kopertę do wręczenia i teraz też chcę dorzucić, (a rak czy inaczej prawdopodobnie nie idzie)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Wszystko może wychodzi z tego ze na takie uroczystości dziewczyny zakładają koronki, tiule, sztywne plisowane sukienki, szpilki. Ktoś im doradzi albo są tak pewne siebie że w mig wybiorą. Ja niestety zostałam z tym sama. nie jestem pewna siebie, trudno mi podjąć decyzję, Nawet chyba nie pomaluje paznokci, nie założę biżuterii. Podetnę najwyżej końcówki i pójdę w rozpuszczonych włosach. Z makijażu tylko podkład i tusz. Nie mam na to siły i ochoty, przestało mi zależeć żeby się stroić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z takim podejściem to ty lepiej na żadne wesele nie idź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 08:44   #269
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Z takim podejściem to ty lepiej na żadne wesele nie idź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie poszłabym ale jednak mus i chcę spotkać się z najbliższą rodziną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 08:50   #270
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

No to idź w dresie, skoro i tak cię obgadają niezależnie co założysz, a dla twojego ukochanego będziesz wyglądać pięknie nawet w dresie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-27 17:46:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.