Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 20:21   #3541
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Gayenko dopiero teraz doczytalam, gratuluje z calego serca !
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:33   #3542
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Gayenko ..... o rany boskie to najcudniejszy pierścionek zaręczynowy jaki w życiu widziałam
Prześliczny, cudowny
Vibesko

Jest sliczny taaaki 2 czesciowy jest pierscionek z kamyczkiem tym kwadratowym i do tego taka obraczka ktora mozna nosic osobno
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
gayenko jaki uroczy
tez tak mysle
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Gayenko, śliczny pierścionek

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Podglądał pierścionek gayenki

__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:45   #3543
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła tak:
pieczywo natrzeć czosnkiem, lekko skropić oliwą, na to pomidor [takie grube plastry] na to kiszony ogórek, na to pieczarki i ser żółty, paseczki papryki i zapiec
Ogórek nada super smak, zapiekany jest miodzio
pomidora ja zawsze kładę na ser żółty, nie lubie takiej mokrej goracej brejki jaka się robi w środku
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Na kolorowke nie patrzylam bo nic mi szczegolnie nie potrzebne. Pytasz o cos konkretnego ?
Hmmm, od dawna mam chrapkę na róż wypiekany Luminys ale jakoś mi żal dać 73 zł w GC wg strony Pupy są one po 15,30 euro czyli jakieś 30% taniej
A kiedy wracasz do Pl?
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
znajomy rodzicow jest zlotnikiem i nam bardzo ladny projekcik strzelil dwukolorowe - biale zloto a w srodku niteczka zoltego zlota, dosyc grube i amsywne ale piekne, jak beda gotowe to zrobie zdjecie
a zareczynowy to chyba z obraczka, chociaz nie wiem ja nie nosze zareczynowego
A gdzie ma swój zakład? I ile bierze za projekt i wykonanie takiej parki dla nie-znajomych?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Gayenko, śliczny pierścionek
ładny chociaż mnie by wystarczył ten jeden kamyczek (i mniejszy), bez malutkich na ringu
czyli Jedyny Kruka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:51   #3544
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się boję, że będzie dla mnie zbyt ciężki, albo że będzie wysuszał. Napisz jak wrażenia, bo ja nie wiem, kiedy zaryzykuję z moją próbką.
Fajny, lekki, świetnie się wchłania w skórę. Na razie raz go przetestowałam, ale mam ochotę na więcej
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja na razie nawet nie oglądam, bo nie mogę teraz kupić. Musze jeszcze niedługo maskę do włosów zamówić i jakiegoś nowego Play Balla w sprayu. Chyba się na Silky Sunrise skuszę. No i wraca mi ochota na lokówkę.
Zamów i zdaj relację
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No bo..

Krecik mi sie oswiadczyl....

()
Gayenko kochana, ale się cieszę gratulacje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:54   #3545
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A gdzie ma swój zakład? I ile bierze za projekt i wykonanie takiej parki dla nie-znajomych?
ni ma zaklada ale urzeduje w nowym targu. ale popytam jaki jest koszt
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:05   #3546
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ni ma zaklada ale urzeduje w nowym targu. ale popytam jaki jest koszt
Nie, żebym potrzebowała teraz
Ale fajnie byłoby wiedzieć

A ten palant nadal milczy chociaż może to i dobrze... Przełamałam sie i nie dzwoniłam dziś ani razu a jakby on zadzwonil to nei wiem czy bym wytrzymała zeby nie odebrać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:07   #3547
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Wróciłam i nadrabiam:

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hosenko jak ja bym chciała umieć zrobić taką krechę
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
śliczny makijaż
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag, Hosenko udanych zabaw weselnych
Weselicha nie było, tylko "obiad"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
No i zbieram na nowa mikrofalę, łóżko -moje ostatnie owulacje nieco zdewastowały obecne


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm,że owulacje miały wpływ na łóżko to rozumiem,ale że na mikrofalę


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
z tego calego mojego marazmu wyszedl podwieczorek
wszamalismy z maciejem cala blaszke na raz [mala, kwadratowa ] i obiecalam, ze jutro tez zrobie
Jejku, ziz, adrijah, jak wam sie chce tak ciągle pichcić

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przywiozłaś ze sobą jakiś kosmetyk?


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No bo..

Krecik mi sie oswiadczyl....

()
Super, gratuluje

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Poznałam kogoś, wstępnie umówieni jesteśmy na weekend, tzn. na spotkanie.
Jakoś mam mieszane uczucia, on też jest po rozstaniu, oboje tacy .. pokaraskani.
Muszę się przełamać i spotkać się z kimś, wogóle, dać komuś szansę poznać siebie ..... ale bardzo ciężko
trzymam


Jednka byłam w Sephorze, skusiłam się na kredkę, mozaikę brązujacą i podwójny róż Od żony kuzyna dostałam wanilową miełkę Victoria's Secret i perfumy - też VS (+ 2 próbki VS ) i szminkę od siostry - kupiła sobie po czym stwierdziła ze i tak nie będzie jej uzywać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 21:16   #3548
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

ładny chociaż mnie by wystarczył ten jeden kamyczek (i mniejszy), bez malutkich na ringu
czyli Jedyny Kruka
Tez tak myslalam,ale prawda jest taka,ze jak dostaniesz od tego najwazniejszego mezczyzny to kazdy jest "jedyny".Ja bym sie cieszyla nawet jakby dal mi nakretke ,taka do srobki
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Gayenko kochana, ale się cieszę gratulacje
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

A ten palant nadal milczy chociaż może to i dobrze... Przełamałam sie i nie dzwoniłam dziś ani razu a jakby on zadzwonil to nei wiem czy bym wytrzymała zeby nie odebrać

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Super, gratuluje





Jednka byłam w Sephorze, skusiłam się na kredkę, mozaikę brązujacą i podwójny róż Od żony kuzyna dostałam wanilową miełkę Victoria's Secret i perfumy - też VS (+ 2 próbki VS ) i szminkę od siostry - kupiła sobie po czym stwierdziła ze i tak nie będzie jej uzywać
Dziekuje Hosenko swietne lowy moze wrzucisz nam fotki bysmy nacieszyly swe srocze oczka?;D

Bosiaku dziekuje Madziarrko Tobie tez

Vibesko ciapa ze mnie
Bede jutro ,ale nie wiem o kerej.Zostane do piatku rana chyba wiec wiesz muusimy sie spotkac bo mam dla ciebei pare rzeczy

Dziewczyny znacie ta sprzedajaca na all?
http://allegro.pl/show_user.php?search=opilek64
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:19   #3549
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Edit 2: Koleżanka w pracy wymacała mi włosy i powiedziała, że widać znaczącą poprawę w ich strukturze. Od połowy były suchawe, końcowki też, i to można było wyczuć. Obecnie mam gładkie na całej powierzchni, na końcówkach też! Jestem b.zadowolona w takim razie, że ten szampon i maska tak zdają egzamin, i że nie żałuję wydanych na nie pieniędzy
A co kupiłaś? Bo mi ukmnęło chyba. Tyle piszecie, tyle kupujecie, że zwariować można

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie lubię herbat z czerwonych owoców- pije bez cukru i są za kwasne dla mnie Chociaż malinowa akurat w zimei ujdzie. Karmelowych i waniliowych też nie lubię bo są mdłe bez cukru. Najbardziej lubię klasyczne czarne i zielone oraz rooibos czy inne korzenie z ekspresowych liptonek egzotyczna była fajna i biała o posmaku morelowym, al eppstanowiłam zerwac z liptonami bo wszystkie są aromatyzowane Polecacie jakieś herbatki na codzień bez sztucznych aromatów?
A próbowałaś sypanych z Rossmanna? Dobre są Ja wielbię Pu-erh Ananas & Karmel, ale smaków i rodzajów to tam jest do wyboru do koloru. Sama też kiedyś piłam tylko czarną, najlepiej cytrynową, potem owocówki, a teraz to najczęściej pu-erh właśnie. Jeszcze rooibos lubię. Spróbowałam bym i mate, bo mieszanki herbat, które mają jej dodatek fajnie pobudzają, ale kurka, u nas chyba nie da się normalnie w sklepie kupić mate


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja przez to siedzenie w domu i nie widzenie z TŻ czuję się strasznei nie wyżyta
Wczoraj mielismy się spotkać ale pojechał kumplowi pomóc jakies graty przenosić i nic nie wyszło
A ja sobie siedzę i tęsknię
Ja wczoraj też byłam niewyżyta i to aż tak, że to chyba widać było Siedzimy sobie z TŻ (tylko sie przytulając) na takiej kanapie przed łazienkami, w tym całym domku weselnym, przysiada się do nas kuzyn, z którym w sumie nie widziałam się ze 2 lata, coś tam z głupia mnie zagadał i od razu stwierdził, że przydałby nam się pokój na godzinkę i za chwilę wrócił z kluczykami do swojego pokoju Bo my tam nie mieliśmy nocować, tylko od razu po imprezie powrót do domu wynajętym autobusem. Tylko kurka i tak zmarnowaliśmy szansę, bo lało jak z cebra, do hoteliku z 2km, a parasolki brak, no i jeszcze na domiar złego mama siedziała przy wyjściu pilnując nietomnego ojca. Także okazja nam przeszła koło nosa... Za to później sobie poradziliśmy inaczej Teraz znów trza tęsknić cały tydzień, bo TŻ zapracowany, ja jeszcze bardziej. Lipa. Kurka, związki nawet na krótką odległość są ciężkie. Niby dzieli nas jakieś 20km, a widujemy się praktycznie tylko w weekendy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Wczoraj nieco przytkało mojego po tym co mu powiedziałam lezymy sobie w łóżku a on zaczyna mówic o jedzeniu na co ja: '' ty mnie bzyknij wreszcie a nie myśl o jedzeniu'' i to na cały głos, a okno otwarte
Dobre

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość


I kocham cynamon i zapachy i smaki zimowe, tak w jedzeniu jak i w kosmetykach
Ja też, ja też I z tego powodu już się nie mogę doczekać jesieni, kiedy to w sklepach pojawiają się sezonowe łakocie

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

ja kawy do ust nie wezme, ale za to kawowe slodkosci uwielbiam
To tak jak ja. A raczej ja do wczoraj, bo wczoraj na weselichu wypiłam 2 kawy z mlekiem i o dziwo i mi smakowały i nie miałam po nich sensacji żołądkowych. Aż spróbuję wypić znów kawę z mlekiem w domu, bo prawdę mówiąc to w pracy taka kawusia nie raz by się przydała. Niby sobie popijam albo czerwoną Liptonkę mrożoną albo coca-colę, ale ileż można tego pić. Zresztą kawa wyjdzie taniej

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
i zapomnialam, ze wykonczylam sol do stop i nie zrobilam zapasow a dzisiaj chce mi sie moczyc stopy w cieplej kapieli cynamonowej
Mi też się właśnie sól kończy i żeby mieć kolejną, musiałabym specjalnie zamówić w sklepie, bo nie przywożą nie wiedzieć czemu a na zamówienie mi wezmą bez problemu. Tyle tylko, że pewnie znów trzeba będzie czekać z 2tygodnie. Dlatego nie wiem czy nie zamówię na all i koncentratu cynamonowego do kąpieli stóp i kremu do stóp z profesjonalnej Bielendy. Co prawda trzeba się od razu szarpnąć trochę, ale w przeliczeniu to to wyjdzie taniutko.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
poniuchałam też L'eau par Kenzo męskie ale nie rozumiem Waszych zachwytów, toż to jest bardziej odświeżaczowe niż wspominane wczoraj LB DG
Eee, się nie znasz. LB DG jest okropniaste, a L'eau par Kenzo piękne Kupiłabym z chęcią swojemu, ale już kiedyś kupiłam Ex'owi, dla którego zresztą wtedy rzuciłam mojego obecnego TŻ, więc chyba nie bardzo pasuje, żeby pachniał teraz tak, jak tamten
Co najwyżej sobie kiedyś kupię, bo na mnie też ładnie pachniały Ładniej niż wersja damska, którą zresztą sama wtedy miałam.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie moglam sie nie zgodzic bo raz,ze jest moim krcikiem kochanym,dwa,ze zaplanowal to wczesniej duuzo ,trzy ze zrobil to nad morzem ..no i dostalam najpiekniejszy pierscionek na swiecie
No, no, gratulacje

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja do mojego już nie mam siły za miesiąc stuknie nam 5 lat...
Na prawdę jest fajnym facetem, ale ciągle wycina mi ten sam numer a ja jestem bezsilna wobec tego... Jak mam mu pokazac zeby zrozumial ze jak się nie zmienimoze mnie stracic? Ostatnio byłam ostrzejsza i nie pobłażałam mu tak łatwo jak kiedyś, ale widać pomogło tylko chwilowo. Nie chcę robić niczego głupiego... Ale po raz pierwszy w 'naszej karierze' napisałam mu, że mnie stracił.
No bo jak można się czuć tak samotnie będąc w związku
I jeszcze przed chwilą przeleciał mi w telefonie kawałek sinnead o'connor z tekstem "when you love you're not alone'
Ja już mówiłam, że nie rozumiem Twojego TŻ. Ciężki z niego orzech do zgryzienia, ale dziewczyny dobrze mówią, że czasem na chłopa nie ma innej rady jak przywalić z grubej rury, żeby oprzytomniał. Ty już chyba wszystkiego próbowałaś...

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ratunku.. co jest dobre na kaca?
Nie wiem, bo nie miewam kaca. Raz, że rzadko piję, a dwa, że mam mocną głowę i mogę wypić sporo i się trzymać. Wczoraj na weselu wypiłam więcej niż TŻ, a dziś zupełnie nic mi nie jest. Nawet mnie nie suszy, o dziwo, i to już mnie samą dziwi
A kaca giganta miałam raz w życiu i to tak ze 3 dni praktycznie. Tak to jest jak się szło równo z chłopami, piło kolejkę za kolejką, nie przepijało, bo i po co, i do tego prawie nie jadło. Było dobrze ... Do czasu jak się ocknęłam nad kibelkiem I potem już tylko podróż taksówką pamiętam <lol> No i kaca giganta, przez którego wódki nie tknęłam potem chyba ze 2 lata co najmniej.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja pożarłam właśnie 2 kawałki pizzy I mam jeszcze ochotę na coś z czekoladą, ale muszę wytrwać
Zjadłabym i pizzę i czekoladę. Jedno i drugie chodzi za mną od wczoraj. Pizzę to wymyśliliśmy z TŻ, siostrą i jej kumplem już w drodze na ślub, bośmy głodni byli, a czekolady to dawno nie jadłam i mam smaka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:27   #3550
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Niby dzieli nas jakieś 20km, a widujemy się praktycznie tylko w weekendy
A nas 700 m a częstotliwość widywania podobna
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja już mówiłam, że nie rozumiem Twojego TŻ. Ciężki z niego orzech do zgryzienia, ale dziewczyny dobrze mówią, że czasem na chłopa nie ma innej rady jak przywalić z grubej rury, żeby oprzytomniał. Ty już chyba wszystkiego próbowałaś...
Nie wiem czy wszystkiego, może jeszcze cos wymyślę...
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zjadłabym i pizzę i czekoladę. Jedno i drugie chodzi za mną od wczoraj. Pizzę to wymyśliliśmy z TŻ, siostrą i jej kumplem już w drodze na ślub, bośmy głodni byli, a czekolady to dawno nie jadłam i mam smaka
A ja się znów ożarłam jak świnka tabliczka milki (której nie lubię), zapiekanki z dużą ilością sera i majonezem, masakra jakaś. Chyba zdejmę ten podpis, bożadną siłą nie mogę się powstrzymać od jedzenia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:36   #3551
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

rzyrafko a to nie możesz tam do niego pójść, kopnąć go w co trzeba i porozmawiać?

ja od jutra też zaczynam dietę jakąś.. tylko jeszcze nie wiem co.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:44   #3552
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

MagJa kupisz mate spokojnie. poszukaj w sklepach z herbatami i herbaciarniach,mate widzialam tez w rossmanie.Tylko trzeba pamietac ze mate w torebkach (tfu tfu ja bluznie) to ZUO.
Trzeba ja patrzyc odwrotnie do zwyklej herbaty-zamiast klasycznie lyzeczka herbaty na osobe plus lyzeczka dla czajniczka ( to do czarnej jest ) w mete daje sie duuuuzo mate ( ok 3/4 szklanki) i reszta wrzatku ,ktory sie uzupelnia,jak sie spije napar.Ale to pewnie wiesz


Rzyrafko kochana mysle o tobie ostatnio ciagle i chcialabym ci poprawic humor jakos.Niech ten twoj Tz sie opamieta bo wezme Vibeske mojego ulubionego Nk pakera i razem pojedziemy zrobic mu z popy wylotowke na Kielce.

Nosus i po co ci dieta robaczku ,co?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:49   #3553
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

gayenuś bo mi "się" przytyło bardzo.. nogi i brzuch MAKABRA
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:49   #3554
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

MagJa,
L`oreal Densiforce Do włosów zmęczonych zabiegami, działa na całej długości (naprawdę. miałam od połowy włosy lekko suchawe, końcówki najbardziej. Teraz jak złapię włosy dłonią i przejadę od czubka do końcówek - nie czuć różnicy!!). Zakupiłam maskę (bardzo drażliwy zapach - myślałam, że tylko dla mnie, ale koleżanka również ją zamówiła i powiedziała, że najbardziej śmierdzi ze wszystkich masek L`oreala!) i szampon (szampon nie ma kremowej konsystencji - przyznam, nastawiło mnie to na starcie sceptycznie Ale jest ok, napisane jest, że tonizuje włosy). Seria ma w sobie zawartą omegę 6.

Myślę, że dokupię jeszcze odżywkę, bo póki co używam maski po każdym myciu. Jeszcze trochę jej poużywam w tej częstotliwości, bo chcę zabezpieczyć włosy przed następną wizytą u fryzjera

A najważniejsze, jak dla mnie, to również fakt, że kompletnie nie obciąża włosów! Nie przetłuszcza, nie są oklapnięte. Wręcz przeciwnie, są miękkie, błyszczące, fajnie się układają. I dziś już 4 dzień nie myję włosów, a one wyglądają dobrze (ale jutro już umyję wieczorem )

[Chciałam kupić sobie jedwab Joanny, żeby stosować na końcówki, ale nie mogę go nigdzie dostać :[ Może w realu będzie..hm
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:53   #3555
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[Jejku, ziz, adrijah, jak wam sie chce tak ciągle pichcić
nikt inny w domu nie chce to ja muszę jak słucham od znajomych - studentów, jakie im mamuśki wałówki robią moja Mama może mi co najwyżej dać butelkę wody na drogę do pociągu, o resztę muszę zadbać sama, więc żadnych słoików nie wożę skoro mogę sobie zrobić coś na miejscu. Chociaż nie powiem, podczas sesji by się kilka takich słoików przydało... ale kto mi zrobi?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo nie miewam kaca. Raz, że rzadko piję, a dwa, że mam mocną głowę i mogę wypić sporo i się trzymać. Wczoraj na weselu wypiłam więcej niż TŻ, a dziś zupełnie nic mi nie jest. Nawet mnie nie suszy, o dziwo, i to już mnie samą dziwi
A kaca giganta miałam raz w życiu i to tak ze 3 dni praktycznie. Tak to jest jak się szło równo z chłopami, piło kolejkę za kolejką, nie przepijało, bo i po co, i do tego prawie nie jadło. Było dobrze ... Do czasu jak się ocknęłam nad kibelkiem I potem już tylko podróż taksówką pamiętam <lol> No i kaca giganta, przez którego wódki nie tknęłam potem chyba ze 2 lata co najmniej.
jeśli myślisz, że mnie tym pocieszyłaś to się grubo mylisz mnie zgubiło mieszanie.. i co najdziwniejsze, na imprezie się super trzymałam, też mam dosyć mocną głowę (się wszystko na sadełko roznosi to sie szybko nie upijam ), niedobrze i to bardzo niedobrze zrobiło się rano jak wstałam siku i wróciłam do "łóżka". Jak się położyłam, świat zaczął wirować, w brzuchu nie wiadomo co się działo, a czaszke zgniatało imadło. I tak praktycznie cały dzień z przerwami... no klęska po prostu... ale dzisiaj wszyscy zdychali - nie byłam sama kumpela to tak wyła, że sąsiedzi w oknach stali (impreza na działce na wsi, to domy nie są zbyt blisko siebie) kilka rodzajów czystej, wiśniówka, jakaś smakowa wódka i.. freeq to złe połączenie kto mi w ogóle tego cholernego freeqa dał na koniec?!
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:09   #3556
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

o rany Daria, ja to bym chyba bez słoików mamy zeszła trzeciego dnia

Postanowiłam, że sobie zrobię 20dni bez słodyczy, czipsów, jedzenia z KFC ( ) i słodzonych napojów..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:10   #3557
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
MagJa kupisz mate spokojnie. poszukaj w sklepach z herbatami i herbaciarniach,mate widzialam tez w rossmanie.Tylko trzeba pamietac ze mate w torebkach (tfu tfu ja bluznie) to ZUO.
Trzeba ja patrzyc odwrotnie do zwyklej herbaty-zamiast klasycznie lyzeczka herbaty na osobe plus lyzeczka dla czajniczka ( to do czarnej jest ) w mete daje sie duuuuzo mate ( ok 3/4 szklanki) i reszta wrzatku ,ktory sie uzupelnia,jak sie spije napar.Ale to pewnie wiesz
U mnie herbaciarnia jest jedna i nie sądzę, abym tam mate znalazła, no ale mooooże. Sprawdzę najwcześniej we wrześniu, jak będę mieć dzień wolny na tygodniu, bo teraz to nie mam jak tam podejść.
A o parzeniu nic nie wiem, bo nigdy takiej mate solo nie piłam, także dziękuję za instrukcje

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa,
L`oreal Densiforce Do włosów zmęczonych zabiegami, działa na całej długości (naprawdę. miałam od połowy włosy lekko suchawe, końcówki najbardziej. Teraz jak złapię włosy dłonią i przejadę od czubka do końcówek - nie czuć różnicy!!). Zakupiłam maskę (bardzo drażliwy zapach - myślałam, że tylko dla mnie, ale koleżanka również ją zamówiła i powiedziała, że najbardziej śmierdzi ze wszystkich masek L`oreala!) i szampon (szampon nie ma kremowej konsystencji - przyznam, nastawiło mnie to na starcie sceptycznie Ale jest ok, napisane jest, że tonizuje włosy). Seria ma w sobie zawartą omegę 6.

Myślę, że dokupię jeszcze odżywkę, bo póki co używam maski po każdym myciu. Jeszcze trochę jej poużywam w tej częstotliwości, bo chcę zabezpieczyć włosy przed następną wizytą u fryzjera

A najważniejsze, jak dla mnie, to również fakt, że kompletnie nie obciąża włosów! Nie przetłuszcza, nie są oklapnięte. Wręcz przeciwnie, są miękkie, błyszczące, fajnie się układają. I dziś już 4 dzień nie myję włosów, a one wyglądają dobrze (ale jutro już umyję wieczorem )

[Chciałam kupić sobie jedwab Joanny, żeby stosować na końcówki, ale nie mogę go nigdzie dostać :[ Może w realu będzie..hm
Dzięki Faktycznie, już sobie przypominam, że o tej serii pisałaś. Ja póki co i tak nic nie planuję kupować, bo ledwie zaczęłam serię do kręciołków Toni & Guy. Zobaczymy, jak się spisze, na razie jest ok, ale to dopiero pierwsze wrażenie.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nikt inny w domu nie chce to ja muszę jak słucham od znajomych - studentów, jakie im mamuśki wałówki robią moja Mama może mi co najwyżej dać butelkę wody na drogę do pociągu, o resztę muszę zadbać sama, więc żadnych słoików nie wożę skoro mogę sobie zrobić coś na miejscu. Chociaż nie powiem, podczas sesji by się kilka takich słoików przydało... ale kto mi zrobi?
Ja Ci powiem, że takich wałówek czasem można mieć dość. Ja tam wolę sobie sama zrobić co chcę i kiedy chcę niż musieć jeść, bo mam, bo mi się popsuje itp. No i jeszcze nadźwigać się trzeba. Fakt, od czasu do czasu taka wałówa się przydaje, ale nie na non stopie

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
jeśli myślisz, że mnie tym pocieszyłaś to się grubo mylisz mnie zgubiło mieszanie.. i co najdziwniejsze, na imprezie się super trzymałam, też mam dosyć mocną głowę (się wszystko na sadełko roznosi to sie szybko nie upijam ), niedobrze i to bardzo niedobrze zrobiło się rano jak wstałam siku i wróciłam do "łóżka". Jak się położyłam, świat zaczął wirować, w brzuchu nie wiadomo co się działo, a czaszke zgniatało imadło. I tak praktycznie cały dzień z przerwami... no klęska po prostu... ale dzisiaj wszyscy zdychali - nie byłam sama kumpela to tak wyła, że sąsiedzi w oknach stali (impreza na działce na wsi, to domy nie są zbyt blisko siebie) kilka rodzajów czystej, wiśniówka, jakaś smakowa wódka i.. freeq to złe połączenie kto mi w ogóle tego cholernego freeqa dał na koniec?!
A toś faktycznie nieźle namieszała. Ja tylko wódkę piłam, 1 kieliszek szampana i 1 wina, ale nic mi nie było po tych małych domieszkach.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:26   #3558
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

MagJu droga to jak chcesz to ja ci kupiem i wysle mate nie ma problemu Ja jestem herbaciarz paskudny,mam na tym punkcie kuku zupelne.
Najchetniej pije takie zielone sypane herbaty parzone odpowiednio w imbryczku ..czasem rano ni emam czasu i plakusiem bo z torebki mi czesto smakuja...torebka.A niektore sznurkiem
Ostatnio z braku laku napilam sie zywklej herbaty typu 100 torebek za 3 zl z plastikowego kubka i normalnie zobaczylam gwiazdy jakie to bylo paskudne ojaniemoge.
Czysty wywar z plastiku.

Nosus ! jestes slicznym malym noskiem ! (btw.mojemu Krecikowi sie strasznie Twoj nick podoba) nie odchudzaj sie (ew.sobie pocwicz dla zdrowia)
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:30   #3559
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

O mamo jaka jestem głodna
Czuję,że znów nadchodzi czas kiedy to wstawałam o 3-4 w nocy i robiłam sobie górę kanapek,zjadałam i dopiero zasypiałam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:35   #3560
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
MagJu droga to jak chcesz to ja ci kupiem i wysle mate nie ma problemu Ja jestem herbaciarz paskudny,mam na tym punkcie kuku zupelne.
Najchetniej pije takie zielone sypane herbaty parzone odpowiednio w imbryczku ..czasem rano ni emam czasu i plakusiem bo z torebki mi czesto smakuja...torebka.A niektore sznurkiem
Ostatnio z braku laku napilam sie zywklej herbaty typu 100 torebek za 3 zl z plastikowego kubka i normalnie zobaczylam gwiazdy jakie to bylo paskudne ojaniemoge.
Czysty wywar z plastiku.
Dziękuję za propozycję Kochana jesteś Jak nie znajdę tu mate, to się do Ciebie zgłoszę, ale póki co to nie jest pilny zakup, więc jeszcze się wstrzymam.

**************

Tymczasem Was żegnam, dzień leniwca się skończył, pora spać. Wpadnę, jak znajdę chwilkę. Nie szalejcie zbytnio - i tu i w sklepach, bo nie nadążam za Wami
Buziaki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 00:00   #3561
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Wiem czemu jej nie piłam. Bo zapomniałam, że ją mam. A ja mam tyle herbat (jestem maniakiem) że nawet nie miałam kiedy jej pić.
ja też jestem herbatowym maniakiem!! i od niedawna też kawowym - kawa w przeróżnych postaciach, a najlepiej mrożona jest pychotka!!
a herbatkę najbardziej lubię kupować w herbaciarni na wagę i zaparzać w moim czajniczku...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja też lubiem herbatki Mam całą półkę w kuchni wypchaną pudełkami z herbatami(najczęściej smakowymi i ziółkami właśnie)
BTW. Piła któraś z Was Liptona torebkę piramidkę z karmelem i wanilią?
przedwczoraj kupiłam właśnie tego Liptona i wczoraj wypróowałam. muszę przyznać, że całkiem niezła - pięknie pachnie, smakuje dobrze lekko posłodzona (bo bez cukru ma taki dziwny posmak jak dla mnie) i jak już troszkę przestygnie..


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No bo..

Krecik mi sie oswiadczyl....

()
!! G R A T U L U J Ę !!

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nosku jakiego masz cudnego gloda w awatarze pare lat temu moj byly facet za nim szalal i wygral w daniowym konkursie maskotke
moja szwagierka ma hopla na jego punkcie - bierze udział chyba w każdym konkursie Danio i ma pół pokoju w maskotkch i innych gadżetach z jego podobizną... a dla innych jego "fanek" wrzucam foto...


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a zaręczynowy nosi się też razem z obrączką?
ja noszę na jednym palcu razem z obrączką...


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia mojego cuda
śliczny pierścionek!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (76,3 KB, 19 załadowań)
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 05:49   #3562
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

gayenko! piękny ten pierścionek....i praktyczny.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 06:30   #3563
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Witam z rana jeszcze zaspana ...

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziekuje Hosenko swietne lowy moze wrzucisz nam fotki bysmy nacieszyly swe srocze oczka?;D
Wrzuce dziś fotkę

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że sobie zrobię 20dni bez słodyczy, czipsów, jedzenia z KFC ( ) i słodzonych napojów..
Ja taką "diete" mam prawie cały czas i - za sodyczami nie przepadam, ostatnio czipsy jadlam 3.08 w urodziny, słodzonych napojów ---yy nie pamietam kiedy ostatnio jadlam, tzn wczoraj u kuzyna z braku innego zimnego napoju wypiłam troche czegos słodkiego lepkiego - 2 łyki i mnie przytkało a kiedy wczesniej to nie wiem, KFC u mnie nie ma, a nawet nie lubie takiego jedzenia. Z tych powodów powinnam byc chuda jak szkapa a tak nie jest


Ta mozaika z Sephory rzeczywiście taka jakas ... sina i trupia


Oj zaraz bedzie padać Tak sie ciemno zrobiło ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 06:41   #3564
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cześć
Witam poniedziałkowo

Gayenko, jestem do Twojej dyspozycji, kiedy chcesz
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 07:22   #3565
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Dobry, matko za tydzień o tej porze muszę być na uczelni po wpis No kto mądry wymyślił wpisy o 8 rano, będę musiała o 6 busem już jechać, bo następny jest za dziesieć 7 i wtedy mogę się nie wyrobić
BTW. Mam ambitny plan, aby dziś rozpocząć moją edukację, ciekawe czy mi się uda

gayenko śliczny pierścionek

MagJuś fajnie, że zajrzałaś do nas
BTW. A co z Agą-opolanką się dzieje? Zapracowana cały czas?

Hosenko przecież jesteś szczupła Nie masz się z czego odchudzać, nosku Ty też A już zwłaszcza najgorsza jest drastyczna zmiana typu: nie jem od dziś słodyczy itp, bo dopiero wtedy po 1-2 dniach dopada człowiek głód słodyczowy(wiem po sobie ) i mnie to nieraz aż nosi po domu żeby coś zjeść na słodko.

Nie wiem co jeszcze mialam pisać, zaspana jestem W każdym razie wyrzućcie mnie stąd jakbym tu za dużo siedziała, bo mam się uczyć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 07:32   #3566
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Isa: tak, jestem szczupła ale tyko od pasa w górę Poniżej to tragedia Grube uda, cellulit i rozstępy ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 07:48   #3567
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: tak, jestem szczupła ale tyko od pasa w górę Poniżej to tragedia Grube uda, cellulit i rozstępy ...
Myślałam że o mnie mówisz.. mam tak samo
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 08:58   #3568
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ja od września będę chodzić na aerobic 2 x w tygodniu
Zapisuję się z koleżanką.
Kupię sobie też serum Eveliny na cellulit i znowu ruszam pełną parą w ujędrnianie bo coś spoczęłam na laurach
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 09:11   #3569
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

ale leje a ja musze do Wawy jechać.. mało tego - będę nosić płytki, wanne itp itd faajnie będzie szczególnie jak nam rozmięknią teksturowe pudła z płytkami...
ale za to zobaczę swoje wymienione (szczelne! ) okna i sajgon w łazience bo ekipa od 6 rano tam dzisiaj wszystko rozwala
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 09:19   #3570
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Jak ja Wam zacznę wymieniać, co ja mam okrope w moim ciele, to chyba zajmę całą stronę Bo mi się wmoim ciele i twarzy praktycznie nic nie podoba i gdybym mogła się zgłosić do "Chcę być piękna" to poszłabym chętnie pod nóż byleby obudzić się potem piękna i szczupła
Ja niestety jestem totalnie niewysportowana, nienawidzę ćwiczeń, w szkole kombinowałam przed każdym w-f jak tu się wymigać(na szczęście w liceum miałam zwolnienie przez całe 3 lata ) a wiem, że gdybym poszła na siłkę czy aerobik to wyrobiłabym sobie trochę mięśni; tylko, że ja się szybko męczę, zaraz jestem cała zlana potem i wyglądam okropnie Zrobię 5 przysiadów, 10 brzuszków i leżę A co dopiero skakanie do muzyki
Swojego czasu(chyba ze 4 lata temu) miałam taki pas z elektrodami na brzuch i codziennie go zapinałam tak na godzinę i pamiętam jakie potem miałam mięśnie twarde, ale przy tym całym "ćwiczeniu" strasznie to bolało, bo mięśnie ściskane prądem napinały się jak cholera
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.