Zaproszenie ślubne- przykrość - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-29, 14:21   #151
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

nazwanie kogos OT nie jest zerem wysiłku młdoych
"zapraszam kolege Krzysia, chce zeby sie dobrze bwaił, niech kogos wezmie"
tak szanuje goscia i doplace za jego 2ga polowke kolejne pare stow.
a o to jak sie nazywa wybranka to podpytam przy winietkach
jak mam napisac ze zapraszam kasie iksinska jak nie widzialam na oczy ale no wiem ze krzys z nią jest

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Tylko widzisz. panna mloda nie musiala wydzwaniac do nikogo bo wiedziala z kims sie jej brat spotyka. A to roznica. Wlasnej siostrze nie dalabys imiennego zaproszenia jakby spotykala sie z kims rok czy dwa i popijalby z toba herbate ?
dla Ciebie temat sie nie skonczy?
kazdy tu chyba w miedzyczasie przynał ze dobra PMka mogla zapytac ALE ZE AUTORKA moglaby sie łaskawie nie obrażać
ale nie. temat rzeka....

nitk nie przyzna Ci racji. wyluzuj juz.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 14:21   #152
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Z punktu widzenia Pary Młodej to jest zawracanie zadniej części z tym wypisywaniem każdej paniusi imiennego zaproszenia żeby przypadkiem się nie obraziła.
Miałam raz taką sytuację, że kolega wypisał dla mnie zaproszenie na wesele z chłopakiem wymienionym z imienia i nazwiska. Tyle że zanim to zaproszenie dostałam zdążyliśmy się rozejść. I ten mój biedny kumpel tak się przejął, że latał po drukarniach, żeby mi dać nowe zaproszenie z OT. Czego nie musiałby robić, gdyby od razu tak wypisał. To jest po prostu przerost formy nad treścią.
Nad uczuciami nie mamy władzy, ale Autorka od razu założyła atak na swoją osobę, czyż nie tak? A jeśli tak jak pisze jest z siostrą TŻta w dobrych kumpelskich układach nie powinna się tu dopatrywać umniejszania jej jako osobie. Bo w ten sposób tylko sama się niepotrzebnie negatywnie nakręca, a do tego robi zamieszanie.
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 14:23   #153
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Ale czy nie mega pozytywnie?

Nie rozumiem po prostu skąd ten naskok na autorkę tematu. Nie da się zmienić swoich odczuć względem danej sytuacji.
Dobrze, że dzięki takim wątkom przyszłe Panny Młode będą miały świadomość, że można w tak pozornie błahy sposób, kogoś delikatnie urazić.
bardzo delikatnie sie autorka uraziła, fakt chce tylko przeprosin i nowe zaporszenie, żadnych przeprosin w gazecie, telewizji lokalnej czy cos:P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 14:30   #154
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
nazwanie kogos OT nie jest zerem wysiłku młdoych
"zapraszam kolege Krzysia, chce zeby sie dobrze bwaił, niech kogos wezmie"
tak szanuje goscia i doplace za jego 2ga polowke kolejne pare stow.
a o to jak sie nazywa wybranka to podpytam przy winietkach
jak mam napisac ze zapraszam kasie iksinska jak nie widzialam na oczy ale no wiem ze krzys z nią jest

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------


dla Ciebie temat sie nie skonczy?
kazdy tu chyba w miedzyczasie przynał ze dobra PMka mogla zapytac ALE ZE AUTORKA moglaby sie łaskawie nie obrażać
ale nie. temat rzeka....

nitk nie przyzna Ci racji. wyluzuj juz.
Wiesz, tu nie ma co pytac sie Pmka bo jej brat ma dziewczyne i nosi imię i nazwisko autorki postu.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:24   #155
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
bardzo delikatnie sie autorka uraziła, fakt chce tylko przeprosin i nowe zaporszenie, żadnych przeprosin w gazecie, telewizji lokalnej czy cos:P
W tym wypadku akurat mówiłam o sobie.
Ale ja sobie po prostu nie wyobrażam żeby mojego chłopaka (z którym jestem X czasu) siostra (z którą mam bardzo dobry kontakt), nie napisała w zaproszeniu mojego imienia i nazwiska. No powiem szczerze, że w pierwszej chwili to bym chyba nie uwierzyła.

No, ale rozumiem co obie strony chcą przekazać. Wyciągnijmy z tego zatem wnioski i nie sprawmy nikomu przykrości świadomie. Są ludzie którym coś takiego zwisa i powiewa, bo chcą zwyczajnie dobrze się zabawić, a są ludzie przewrażliwieni, którym takie pierdoły potrafią naprawdę zepsuć radość z oczekiwania na imprezę.I tyle
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:46   #156
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
W tym wypadku akurat mówiłam o sobie.
Ale ja sobie po prostu nie wyobrażam żeby mojego chłopaka (z którym jestem X czasu) siostra (z którą mam bardzo dobry kontakt), nie napisała w zaproszeniu mojego imienia i nazwiska. No powiem szczerze, że w pierwszej chwili to bym chyba nie uwierzyła.

No, ale rozumiem co obie strony chcą przekazać. Wyciągnijmy z tego zatem wnioski i nie sprawmy nikomu przykrości świadomie. Są ludzie którym coś takiego zwisa i powiewa, bo chcą zwyczajnie dobrze się zabawić, a są ludzie przewrażliwieni, którym takie pierdoły potrafią naprawdę zepsuć radość z oczekiwania na imprezę.I tyle
bo nie wie jak sie nazywasz albo nie zyczy ci szczescia z jej bratem

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Z punktu widzenia Pary Młodej to jest zawracanie zadniej części z tym wypisywaniem każdej paniusi imiennego zaproszenia żeby przypadkiem się nie obraziła.
Miałam raz taką sytuację, że kolega wypisał dla mnie zaproszenie na wesele z chłopakiem wymienionym z imienia i nazwiska. Tyle że zanim to zaproszenie dostałam zdążyliśmy się rozejść. I ten mój biedny kumpel tak się przejął, że latał po drukarniach, żeby mi dać nowe zaproszenie z OT. Czego nie musiałby robić, gdyby od razu tak wypisał. To jest po prostu przerost formy nad treścią.
Nad uczuciami nie mamy władzy, ale Autorka od razu założyła atak na swoją osobę, czyż nie tak? A jeśli tak jak pisze jest z siostrą TŻta w dobrych kumpelskich układach nie powinna się tu dopatrywać umniejszania jej jako osobie. Bo w ten sposób tylko sama się niepotrzebnie negatywnie nakręca, a do tego robi zamieszanie.
nie, wystarczylo sie dogadac chociazby telefonicznie, ze przyjdziesz sie z kims innym pobawic, a zaproszenie to juz zbednosc, oby winietki nie byly zatytulowane na bylego faceta.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:46   #157
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość


Kto ma pustostan wytlumacz bo nie ogarniam? Czy masz na mysli mnie, bo smiem sie oburzac, ze mlodzi sie nie wysilaja?
Nie Ty

Miałam na myśli Autorkę i Kasieńkę, pieklące się jakby co najmniej zaproszenia w ogóle nie dostały.
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 15:52   #158
misiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 11
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Po 1.nie ma żadnej rodzinnej awantury,wszystko jest normalnie,normalny kontakt,zero stresu.
Po 2.brat i jego dziewczyna są mlodis od nas... Nie są zareczeni.
Po3.kontakt pmki z dziewczyna brata -nie wiem dokladnie jakie są ich relacje,przychodzą do pmki tak jak ja z moim chłopakiem,może trochę częściej,bo mieszkają w jednym mieście,a ja kilkanaście km.
Po 4. Rodzinę mojego faceta poznalam w 2tygodniu bycia razem i mamy dobry kontakt.
5.nie wiem dlaczego taki naskok na mnie... Nie rządam przeprosin ani zaproszenie uważam ze wypadaloby ,ja na pewno bym tak zrobiła. Równie dobrze nie powiedzialam ze nie przyjdę na to wesele,nie unioslam honorem,z PM normalny kontakt jak zawsze.
6. A na osob y które najeżdżają na druga osobę ,maja śmietnik w głowie nawet nie zwracam uwagi,nie będę znizac się do tego poziomu.

Edytowane przez misiolekk
Czas edycji: 2015-04-29 o 15:53
misiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:47   #159
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Nie Ty

Miałam na myśli Autorkę i Kasieńkę, pieklące się jakby co najmniej zaproszenia w ogóle nie dostały.
Jakbym nie dostala zaproszenia to bym zwyczajnie nie poszła. Czym sie tu podniecac? bo ktos wychodzi za maz ?
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:57   #160
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Jakbym nie dostala zaproszenia to bym zwyczajnie nie poszła. Czym sie tu podniecac? bo ktos wychodzi za maz ?
zaproszenie dostał brat.
autorka jest jego osobą towarzyszącą.
gdyby nie brat, autorki nie byłoby na tym ślubie.

pm mogła napisać imiennie, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiła. może się tak dobrze nie znają, może ma podstawy myśleć, że brat się rozstanie, może jej nie lubi, może nie pomyślała, może cokolwiek.
autorce mogło się zrobić przykro i mogła przewrócić oczami nad zaproszeniem, ale to nie jest powód zeby na wesele nie iść w ogóle i żeby oczekiwać nowego zaproszenia z przeprosinami. po prostu.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 17:03   #161
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
zaproszenie dostał brat.
autorka jest jego osobą towarzyszącą.
gdyby nie brat, autorki nie byłoby na tym ślubie.

pm mogła napisać imiennie, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiła. może się tak dobrze nie znają, może ma podstawy myśleć, że brat się rozstanie, może jej nie lubi, może nie pomyślała, może cokolwiek.
autorce mogło się zrobić przykro i mogła przewrócić oczami nad zaproszeniem, ale to nie jest powód zeby na wesele nie iść w ogóle i żeby oczekiwać nowego zaproszenia z przeprosinami. po prostu.
No ale autorka sama przyznala ze nie poszlaby na slub mimo rozstania to normalne, chyba ze wiezi miedzy kobietami byly wyjatkowe. Jesli bym kogos nie lubiala nie zapraszalabym go na slub ani na zadne imieniny, wymusilabym (tu) na bracie zeby nie przeprowadzał swojej dziewczyny. Brak super kontaktu nie zwalnia nikogo z podstaw dobrego zachowania. Zaprosilabys kuzyna z OT tylko dlatego ze nie lubisz jego zony? No wlasnie
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 17:07   #162
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

żona to żona.

pisałam już, ze jako narzeczona dostałam zaproszenie jako ot. no bywa po prostu.
sama przy zapraszaniu niedługo wręczę koledze zaproszenie z ot, mimo że wiem że się teraz spotyka z kimś od pół roku i znam tę dziewczynę, ale w sumie nie wiem czy on chce przyjść z nią czy nie, a ja nie będę w to wnikać i wypytywać.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 18:26   #163
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Loloo, nie produkuj się bo ona i tak ma w kółko jeden argument, na który wszyscy odpowiadają jej w najróżniejszy sposób od co najmniej 3 stron.
Niektórzy po prostu wykorzystują pewne okazje by podleczyć kompleksy kosztem kogoś innego, i tyle.

To może być też zawodowa trollica, bo nie wierzę, że można aż tak zadzierać nosa :P
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 19:16   #164
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

ja widze roznice, co innego spotkac kuzyna przypadkiem z dziewczyna. poznaj to jest jadzia, uciekamy bo pozno, a co innego grilowac razem z rodzina i dostac zaproszenie dla narzeczonych z OT

tu i jak w przypadku autorki to ignoracja

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Loloo, nie produkuj się bo ona i tak ma w kółko jeden argument, na który wszyscy odpowiadają jej w najróżniejszy sposób od co najmniej 3 stron.
Niektórzy po prostu wykorzystują pewne okazje by podleczyć kompleksy kosztem kogoś innego, i tyle.

To może być też zawodowa trollica, bo nie wierzę, że można aż tak zadzierać nosa :P
moze ktos sie nie przejmuje relacjami rodzinnymi i przyjacielskimi i jesli siostra/kuzyn itd olewa mnie i partnera to nie musze przychodzic na slub dlatego ze to bliska relacja albo kuzyn jest synem brata taty
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 04:43   #165
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Jazgotek, akurat jako osoba z boku stwierdzam, ze dobry nick sobie nadalas, bo jazgoczesz strasznie.
Wyzywasz kolezanke od trolli, bo ma inne zdanie niz Ty? Dlatego, ze nie udalo sie zmusic (jestes w tym bardzo natarczywa) jej do zmiany stanowiska nie jest juz godnym partnerem do rozmowy? Ojj ciekawe, ciekawe..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:29   #166
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
tak czy inaczej dziewczyna ma prawo sie poczuc dotknieta skoro ma kontakt z PM-ka to dlaczego jest "nikim"

autorka nie zrobila bezposredniej burzy tylko chlopak-brat. mogl tak uczynic bo sa rodzenstwem, i na pewne rzeczy mozna sobie pozwolic.
rowniez bym na chlopaku wymusila zeby jego brat/siostra potraktowali mnie serio
Dla mnie pogrubione to jakaś sprzeczność sama w sobie. Ludzi którzy wymuszają takie a nie inne traktowanie się właśnie nie traktuje serio Na dobre traktowanie się zasługuje albo nie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:41   #167
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Jazgotek, akurat jako osoba z boku stwierdzam, ze dobry nick sobie nadalas, bo jazgoczesz strasznie.
Wyzywasz kolezanke od trolli, bo ma inne zdanie niz Ty? Dlatego, ze nie udalo sie zmusic (jestes w tym bardzo natarczywa) jej do zmiany stanowiska nie jest juz godnym partnerem do rozmowy? Ojj ciekawe, ciekawe..
Wow, ale mi dowaliłaś, normalnie nikt nigdy by tego nie zauważył, a Ty taka sprytna jesteś!

Owszem, mam inne zdanie niż kasienka, co napisałam w pierwszym poście, bez ataku na nią ani na Autorkę - fakt, nie rozumiem tego oburzenia i już, podałam kilka ewentualnych przyczyn i zaleciłam uspokojenie się.
Dalej rozmowa zaczęła toczyć się innymi torami, do której wtrąciła się również kasienka.
Nie chcę namawiać jej do zmiany zdania, a do przestania zadzierania nosa i robienia z siebie księżnej Monako ważniejszej niż sama PM.

Dobra, może to kogoś zaboleć, przyjęłam, ale nie lubię ludzi którzy uważają, że powinno się za nimi biegać, przepraszać i wręcz prosić by się nie gniewały, bo to tylko głupie zaproszenie na ślub, a nie sprawa życia i śmierci.
Tego kochana kasienka nie rozumie, sama prowokuje swoimi komentarzami i wałkuje temat w nieskończoność, więc oczekiwanie że to zostanie bez odzewu jest, no cóż, głupie.

A napisałam, że wygląda mi na trollicę nie dlatego, że ma odmienne zdanie (bo kilka osób tutaj też takie miało i nikt na nie nie naskoczył), a dlatego że na swoje wyolbrzymione widzimisię (bo wiesz, tłumaczyłam na górze że jest różnica między "przykro mi, ale trudno", a "dawaj nowe zaproszenie boś mnie znieważyła okrutnie", rozumiesz?) ma tylko jeden argument, na który wszyscy i tak jej odpowiadają na różne sposoby przez ostatnie 4 strony wątku, bezskutecznie, ale to i tak nie przeszkadza jej w rozwalaniu kupy na atomy
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

Edytowane przez Jazgotek
Czas edycji: 2015-04-30 o 08:43
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:49   #168
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość

Nie rozumiem po prostu skąd ten naskok na autorkę tematu. Nie da się zmienić swoich odczuć względem danej sytuacji.
Naskok był za zachowanie, nie za odczucia. To dwie różne sprawy emocje i to co z nimi robimy. Dojrzali ludzie potrafią się kontrolować i nie robić awantury na pół rodziny bo im się przez chwilę zrobiło przykro
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:47   #169
misiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 11
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Dziewczyno/dziewczyny ! O jakiej Wy awanturze mówicie ?! ani ja ani nikt inny żadnej awantury nie zrobił...była jedna rozmowa miedzy PM a moim chlopakiem i tyle.Nie wiem skąd wy to wzięłyście z tego co widzę co niektórzy za dużo sobie dopowiadają. I jeśli chcecie się już wypowiadać to czytajcie ze zrozumieniem...

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Wow, ale mi dowaliłaś, normalnie nikt nigdy by tego nie zauważył, a Ty taka sprytna jesteś!

Owszem, mam inne zdanie niż kasienka, co napisałam w pierwszym poście, bez ataku na nią ani na Autorkę - fakt, nie rozumiem tego oburzenia i już, podałam kilka ewentualnych przyczyn i zaleciłam uspokojenie się.
Dalej rozmowa zaczęła toczyć się innymi torami, do której wtrąciła się również kasienka.
Nie chcę namawiać jej do zmiany zdania, a do przestania zadzierania nosa i robienia z siebie księżnej Monako ważniejszej niż sama PM.

Dobra, może to kogoś zaboleć, przyjęłam, ale nie lubię ludzi którzy uważają, że powinno się za nimi biegać, przepraszać i wręcz prosić by się nie gniewały, bo to tylko głupie zaproszenie na ślub, a nie sprawa życia i śmierci.
Tego kochana kasienka nie rozumie, sama prowokuje swoimi komentarzami i wałkuje temat w nieskończoność, więc oczekiwanie że to zostanie bez odzewu jest, no cóż, głupie.

A napisałam, że wygląda mi na trollicę nie dlatego, że ma odmienne zdanie (bo kilka osób tutaj też takie miało i nikt na nie nie naskoczył), a dlatego że na swoje wyolbrzymione widzimisię (bo wiesz, tłumaczyłam na górze że jest różnica między "przykro mi, ale trudno", a "dawaj nowe zaproszenie boś mnie znieważyła okrutnie", rozumiesz?) ma tylko jeden argument, na który wszyscy i tak jej odpowiadają na różne sposoby przez ostatnie 4 strony wątku, bezskutecznie, ale to i tak nie przeszkadza jej w rozwalaniu kupy na atomy



'Kupe na atomy'- dziewczyno, ja czytam i szanuje każdego zdanie, ja mam swoje zdanie i wiem,że wiele osób się ze mną zgadza. Ciebie raczej boli to,że nie każdy zgadza się z Tobą. Miałaś swój czas,mogłaś się wypowiedzieć,spoko,każdy ma do tego prawo,ale nie masz prawa mnie atakować,bo MNIE NIE ZNASZ, masz swoje przypuszczenia o mnie które są mylne. Więc zlituj się ,nie wymyślaj i nie dopowiadaj wielu rzeczy... Tak jak wczesniej napisalam nie żądam przeprosin ,uważam,że byłoby to stosowne,nawet gdy dowiedziała się o tym,że jest mi przykro normalne 'przepraszam,ze tak wyszlo.nie myslalam,ze Cie to tak urazi'' wiem,że dla Ciebie jest to trudne do zrozumienia,ale musisz się przemóc...I nie spinaj się już, bo to nie jest portal dla sfrustrowanych osób,tylko dla osób które chcą kulturalnie porozmawiać,podyskutować Pozdrawiam

Edytowane przez misiolekk
Czas edycji: 2015-04-30 o 13:35
misiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:26   #170
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Czytajac caly ten watek,dochodze do wniosku ze jednak powinno sie dawac czasami zaproszenia pojedyncze.
No bo w sytuacji gdy brat ma narzeczona to kogo wpisac pierwszego,brata czy narzeczona brata?Gdy wpiszemy pierwszego brata ,to narzeczona moze miec pretensje ze nie zostala odpowiednio potraktowana ,bo kobiete wpisuje sie na pierwszym miejscu.Jednak gdy wpiszemy pierwsza narzeczona ,to wyjdzie na to ze narzeczona brata jako glowny gosc zostala zaproszona a nasz brat to dodatek do tej narzeczonej
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:32   #171
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Czytajac caly ten watek,dochodze do wniosku ze jednak powinno sie dawac czasami zaproszenia pojedyncze.
No bo w sytuacji gdy brat ma narzeczona to kogo wpisac pierwszego,brata czy narzeczona brata?Gdy wpiszemy pierwszego brata ,to narzeczona moze miec pretensje ze nie zostala odpowiednio potraktowana ,bo kobiete wpisuje sie na pierwszym miejscu.Jednak gdy wpiszemy pierwsza narzeczona ,to wyjdzie na to ze narzeczona brata jako glowny gosc zostala zaproszona a nasz brat to dodatek do tej narzeczonej
Dla nie których powinno dawać się zaproszenia do samodzielnego wypisania
A serio czytam ten wątek bo bardzo poprawia humor.Oczywiście PM mogła zapytać brata jakie zaproszenie chcę dostać, ale tego nie zrobiła ,ale też nikogo nie zabiła bez przesady.
Szczerze mówiąc związek trwający rok to dość krótko. Gdyby dziewczyna mojego brata wymuszala na mnie przeprosiny i nowe zaproszenie z tak głupiego powodu stracilabym do niej sympatię.
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:38   #172
misiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 11
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Dla nie których powinno dawać się zaproszenia do samodzielnego wypisania
A serio czytam ten wątek bo bardzo poprawia humor.Oczywiście PM mogła zapytać brata jakie zaproszenie chcę dostać, ale tego nie zrobiła ,ale też nikogo nie zabiła bez przesady.
Szczerze mówiąc związek trwający rok to dość krótko. Gdyby dziewczyna mojego brata wymuszala na mnie przeprosiny i nowe zaproszenie z tak głupiego powodu stracilabym do niej sympatię.

Przepraszam Cie bardzo,ale czy ja wymuszam na niej zaproszenie albo przeprosiny...Nie...ona o niczym takim ode mnie nie słyszała,,,ja o tym napisałam tu,miedzy nami...i napisalam tez jak ja sobie to wyobrazam,jak powinno byc,jak ja bym to zrobila.

Możemy już zakończyć ten temat
misiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:47   #173
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez misiolekk Pokaż wiadomość
Przepraszam Cie bardzo,ale czy ja wymuszam na niej zaproszenie albo przeprosiny...Nie...ona o niczym takim ode mnie nie słyszała,,,ja o tym napisałam tu,miedzy nami...i napisalam tez jak ja sobie to wyobrazam,jak powinno byc,jak ja bym to zrobila.

Możemy już zakończyć ten temat
To super, że chociaż zostawilas to dla siebie bo PM ma na pewno o wiele więcej istotnych rzeczy na głowie
Niemniej jednak sam fakt jakie masz do tego podejście jest zadziwiajacy
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:19   #174
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Dla nie których powinno dawać się zaproszenia do samodzielnego wypisania
A serio czytam ten wątek bo bardzo poprawia humor.Oczywiście PM mogła zapytać brata jakie zaproszenie chcę dostać, ale tego nie zrobiła ,ale też nikogo nie zabiła bez przesady.
Szczerze mówiąc związek trwający rok to dość krótko. Gdyby dziewczyna mojego brata wymuszala na mnie przeprosiny i nowe zaproszenie z tak głupiego powodu stracilabym do niej sympatię.
W jednym zwiazku facet sie do mnie wprowadzil po pol roku wiec to nie byle co. Moze ktos chodzi za rączkę i do kawiarni przez ten czas. Inni mieszkaja razem. Moge zrozumieć gdyby panna mloda miala jednego brata ale dala dwom braciom rozne zaproszenia. Cos nie halo. To tyle co chce napisac
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:29   #175
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
W jednym zwiazku facet sie do mnie wprowadzil po pol roku wiec to nie byle co. Moze ktos chodzi za rączkę i do kawiarni przez ten czas. Inni mieszkaja razem. Moge zrozumieć gdyby panna mloda miala jednego brata ale dala dwom braciom rozne zaproszenia. Cos nie halo. To tyle co chce napisac
Wow pół roku, złote gody xd
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:32   #176
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Wow pół roku, złote gody xd
Dla 30 paro latkow to normalne.nie trzeba chodzic 5 lat żeby razem zamieszkac i cos znaczyc w rodzinie .
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:33   #177
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

to nie temat o tym ile kto z kim mieszka, dajcie już spokój.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 20:07   #178
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Aż jestem zaskoczona, że temat ciągnie się i ciągnie - tak naprawdę trochę bez celu
Prawda bywa zwykle gdzieś pomiędzy.
Sytuacja oczywiście nie jest powodem do robienia awantury rodzinnej, ale z tego co wiem, Autorka żadnej awantury nie zrobiła.

Gdyby zaproszenia rozdawała jakaś znajoma chłopaka autorki, wydziwianie w kwestii "osoby towarzyszącej" byłoby kompletnie irracjonalne.

Jednak to siostra, która w dodatku dobrze zna Autorkę. Też by mi się zrobiło smutno na jej miejscu. Siostra nie pomyślała (albo pomyślała za bardzo, bo trochę chamskie było argumentowanie tym, że ktoś tam się rozstał...) i wyszło, jak wyszło. Autorce mogło się zrobić smutno, ale najlepiej by było, gdyby to rozżalenie nie wróciło do zapraszającej - bo po co rozdmuchiwać takie sprawy

Tak swoją drogą, zapraszanie ludzi z 'o.t.' "bo mogą się rozstać" jest niepotrzebne. Jak już się rozstaną, to zawsze można podejść do konkretnego przypadku i rozwiązać problem tak, żeby było najlepiej
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:40   #179
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

Tak czytam, czytam i zastanawiam się ile popełniłam gaf przez ostatni miesiąc zapraszając na własne wesele:
- odmieniłam źle kilka nazwisk
- zamiast napisać Justynę i Tomasza napisałam Justynę, Tomka i Aleksandrę XX na szczęście zainteresowany stwierdził, że w końcu dostał poprawne zaproszenie bo wszyscy mówią na niego Tomek
- moja kuzynka od listopada mieszka w Madrycie z chłopakiem Hiszpanem, i wiecie co? napisałam go jako osobę towarzyszącą. Trudno, skąd mam wiedzieć, że u nich wszystko szybko się rozwija. Że na święta razem z mamą przyjechał do rodziny kuzynki? Dowiedziałam się przy zapraszaniu.

Osobiście sama dostałam zaproszenie jako osoba towarzysząca na chrzest gdzie chrzestnym był mój TŻet a byliśmy wtedy już 3 miesiące po zaręczynach, a rodzice małej mnie znają i bardzo często się widujemy. Szczerze? Może zrobiło mi się trochę przykro, ale to olałam bo najważniejsza była Wiki.

Nie ma sensu spinać się na Parę Młodych na zaproszenie. Może nie mają dodatkowych zaproszeń (w moim przypadku domówienie jednego zaproszenia kosztowałoby 6zł zaproszenie+1zł koperta+20zł projekt +10zł przesyłka co wychodzi prawie 40zł). To są po prostu koszta. Może PM nie pomyśleli, może wyszli z założenia że są ze sobą krótko, może woleli dać zapro z os towarzyszącą.

Uwierzcie mi, że Para Młoda ma milion innych problemów przed ślubem. Od samochodu przez tort po kwiaty. Martwią się czy wszyscy przyjdą itd. itd. A zajmowanie się jednym zaproszeniem mnie by pewnie wkurzyło. Osobiście jakbym usłyszała takie coś to... przestałabym lubić dziewczynę brata.

Poza tym nie zapomnijmy kto jest w tym wszystkim najważniejszy Para Młoda (która tak naprawdę chce być już po tym wszystkim ze względu na milion komplikacji, stresów etc.) czy dziewczyna brata.
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 22:02   #180
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zaproszenie ślubne- przykrość

super ze jestes najwazniejsza. not
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-06 18:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.