Panny Młode 2020 cz. II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-08, 08:10   #4651
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Praca w domu dziecka wydaje mi się ciekawa i ważna. Powodzenia! Będzie dobrze

Ja też już po egzaminie, zdałam i wiecie co, ślub za 3 dni, a ja luzik bluesik. Nie mam jeszcze wisiorka, butów na zmianę ani torebki, buty ślubne nadal mnie trochę cisną jak dłużej w nich pochodziłam, w dodatku jak noga się spoci w tańcu to się ślizga, ale co tam Kończę robić winietki, potem wydrukuje, powycinam i poskładam.
Po tym egzaminie to jakby mi kto worek kartofli z pleców zdjął, czuje taką lekkość Zarwałam wczoraj prawie całą noc, spałam godzinę i mega się stresowałam. Nie stresuje się tak ślubem, w końcu goście to nasi bliscy, więc przed kim się stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pandemonium4 bardzo czekamy na Twoją relację! To już za 3 dni Suuuuper.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:25   #4652
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie już 16 odmów + 7 osób, które się "wahają"
Stresuję się, bo nie mam czasu nic załatwić, a jeszcze trochę tego jest, zostało 5 tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję. U nas nie było tylu odmów, ale wesele z założenia o wiele mniejsze więc pewnie proporcjonalnie byłoby podobnie. Myślę że osoby wahające będą jednak na tak do czasu ślubu.
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Pandemonium4 bardzo czekamy na Twoją relację! To już za 3 dni Suuuuper.
na pewno podzielę się wrażeniami. Na razie wygląda to tak: zamówiona torebka miała dojść do sklepu, ale nie doszła. Gdybym zamówiła do paczkomatu to już by była, do sklepu już drugi raz mają obsuwę, a do paczkomatu było bardzo prędko zrealizowane zamówienie. Zaraz wyjeżdżamy do moich rodzinnych stron, więc już jej nie odbiorę (płatność byłaby na miejscu). Albo zaraz zamówię kurierem do siebie albo kupię coś stacjonarnie, mam już upatrzony konkretny model.

Mam upatrzony mniej więcej wisiorek, muszę tylko kupić. Bransoletkę i kolczyki mam.

Wianek i kwiaty na bukiet ma mi ta znajoma zrobić w czwartek, bo w piątek już jej nie będzie -dowiedziałam się o tym wczoraj. Więc nie wiem czy mi to nie zwiędnie do ślubu (będę trzymać w lodówce) ma być z pąków goździków, gipsówki i zielonego.

Moje buty ślubne wypchałam na noc mokrymi gaciami, w celu rozbicia. Na zmianę będę jeszcze szukać.

Założę się że nikt nie będzie miał bardziej nieogarniętej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:44   #4653
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My zaprosiliśmy 170 osób, więc te 20 musiało odpaść, ale pewnie będzie jeszcze trochę odmów przy ostatecznym terminie potwierdzeń... Fakt, ode mnie odmówiło też 5 osób zza granicy, więc to rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:54   #4654
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Współczuję. U nas nie było tylu odmów, ale wesele z założenia o wiele mniejsze więc pewnie proporcjonalnie byłoby podobnie. Myślę że osoby wahające będą jednak na tak do czasu ślubu. na pewno podzielę się wrażeniami. Na razie wygląda to tak: zamówiona torebka miała dojść do sklepu, ale nie doszła. Gdybym zamówiła do paczkomatu to już by była, do sklepu już drugi raz mają obsuwę, a do paczkomatu było bardzo prędko zrealizowane zamówienie. Zaraz wyjeżdżamy do moich rodzinnych stron, więc już jej nie odbiorę (płatność byłaby na miejscu). Albo zaraz zamówię kurierem do siebie albo kupię coś stacjonarnie, mam już upatrzony konkretny model.

Mam upatrzony mniej więcej wisiorek, muszę tylko kupić. Bransoletkę i kolczyki mam.

Wianek i kwiaty na bukiet ma mi ta znajoma zrobić w czwartek, bo w piątek już jej nie będzie -dowiedziałam się o tym wczoraj. Więc nie wiem czy mi to nie zwiędnie do ślubu (będę trzymać w lodówce) ma być z pąków goździków, gipsówki i zielonego.

Moje buty ślubne wypchałam na noc mokrymi gaciami, w celu rozbicia. Na zmianę będę jeszcze szukać.

Założę się że nikt nie będzie miał bardziej nieogarniętej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Stawiasz poprzeczkę bardzo wysoko
Ale nic się nie martw, będzie zabawnie i na luzie, wszystko się uda

Poczekaj do września na moją relację, to porównamy nieogarnięcie
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 09:56   #4655
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nie uważacie, że panuje jakieś odślubne zapalenie mózgu
Grupy ślubne na fb to jest kopalnia tej przypadłości
Pytanie "dziewczyny, czym będziecie pachnieć w dniu ślubu", a laska odpisuje "mężem" xd

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 10:27   #4656
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Pisałam kilka stron temu, że u mnie był dramat, płacz i nerwy, przez koronawirusa, bo przenosiliśmy terminy, zmienialiśmy salę itd.
Ślub za niecałe dwa tygodnie i jakoś się wszystko ułożyło. Teraz codziennie załatwiamy jakieś drobnice typu: wysyłanie ostatnich zaproszeń, drukowanie winietek, kompletowanie koszyków ratunkowych. Nie mogę się doczekać, aż będę miała to wszystko za sobą.
Prawie każdy, kto jest po ślubie mówi mi, że nigdy więcej nie będą już robić wesela I ja to doskonale rozumiem...
Hej, dobrze to czytać. Wesele to dość karkołomne przedsięwzięcie, zwłaszcza jak jest się perfekcjonistą, a do tego pracuje po 8 godzin i więcej... Mnie też to powoli przerasta, ale mam nadzieję, że koniec końców satysfakcja będzie ogromna.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Moje wesele będzie chyba najbardziej nieogarnięte z wesel Bo nie robię na nie prawie nic. Gdzie mi tam do winietek, koszyków ratunkowych czy podziękowań lub prezentów dla gości.
Na muzykę poświęcam tylko sporo czasu, bo bardzo lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się podoba takie zdrowe podejście do tematu. Na te pierdółki wydaje się naprawdę mnóstwo pieniędzy, są fajne, pewnie, ale czy warte tego wszystkiego... Sama nie wiem. Mnie właśnie ogarnianie pierdół najbardziej męczy przed tym weselem. Rozmawialiśmy ostatnio z narzeczonym, że fajnie byłoby brać ślub np. w latach 70 - garsonka dla mnie, garnitur dla niego, a potem impreza w mieszkaniu czy remizie i znajomy puszczający muzykę z magnetofonu. A w dzisiejszych czasach taki szał, ślubne motywy, florystki, druhny w takich samych sukienkach, fotobudki, barmani i fontanny czekolady... Ciężko się od tego zupełnie odciąć.

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Praca w domu dziecka wydaje mi się ciekawa i ważna. Powodzenia! Będzie dobrze

Ja też już po egzaminie, zdałam i wiecie co, ślub za 3 dni, a ja luzik bluesik. Nie mam jeszcze wisiorka, butów na zmianę ani torebki, buty ślubne nadal mnie trochę cisną jak dłużej w nich pochodziłam, w dodatku jak noga się spoci w tańcu to się ślizga, ale co tam Kończę robić winietki, potem wydrukuje, powycinam i poskładam.
Po tym egzaminie to jakby mi kto worek kartofli z pleców zdjął, czuje taką lekkość Zarwałam wczoraj prawie całą noc, spałam godzinę i mega się stresowałam. Nie stresuje się tak ślubem, w końcu goście to nasi bliscy, więc przed kim się stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak super Czyli ostatecznie egzamin dobrze Ci zrobił Mam dwie koleżanki, które miały obronę pracy mgr tuż przed ślubem i też mówiły, że do ślubu szły już z zerowym poziomem stresu.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My zaprosiliśmy 170 osób, więc te 20 musiało odpaść, ale pewnie będzie jeszcze trochę odmów przy ostatecznym terminie potwierdzeń... Fakt, ode mnie odmówiło też 5 osób zza granicy, więc to rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy mieć ostatecznie ok. 70 osób, odmówiło ok. 22. Znajomi, którzy są już po swoich ślubach, dziwią się, że tak mało, bo im w "normalnych" czasach odmawiało więcej. Wiadomo, że często odmawiają dalsze ciotki, ale niestety zdarza się, że i bliskie osoby zawodzą, nas to spotkało ze strony jednego z najbliższych przyjaciół. No ale wszyscy mówią, że organizacja ślubu nieco weryfikuje pewne przyjaźnie...

A propos perfum, do mnie wczoraj przyszły Aqua Allegoria Mandarin Basilic, mega mi się podobają i cieszę się, że będę miała zapach specjalnie na ślub i ten wyjątkowy czas po nim
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 11:54   #4657
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość


Stawiasz poprzeczkę bardzo wysoko
Ale nic się nie martw, będzie zabawnie i na luzie, wszystko się uda

Poczekaj do września na moją relację, to porównamy nieogarnięcie
Hahaha tak wiem, wysoka poprzeczka Nie wiem czy to zasługa wczorajszego egzaminu, po którym czuje wielką ulgę i cieszę się że mam to z głowy, ale nawet za bardzo się nie martwię i mam podejście "jakoś to będzie". I wydaje mi się, że te 3 dni to kupa czasu
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie uważacie, że panuje jakieś odślubne zapalenie mózgu
Grupy ślubne na fb to jest kopalnia tej przypadłości
Pytanie "dziewczyny, czym będziecie pachnieć w dniu ślubu", a laska odpisuje "mężem" xd

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Nie wiem bo nie dołączyłam do żadnej grupy ślubnej, ten wątek to jedyny ślubny jaki śledzę. Ale tekst super
Ja po prostu wezmę swoje perfumy.[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;87985492]Hej, dobrze to czytać. Wesele to dość karkołomne przedsięwzięcie, zwłaszcza jak jest się perfekcjonistą, a do tego pracuje po 8 godzin i więcej... Mnie też to powoli przerasta, ale mam nadzieję, że koniec końców satysfakcja będzie ogromna.



Mnie się podoba takie zdrowe podejście do tematu. Na te pierdółki wydaje się naprawdę mnóstwo pieniędzy, są fajne, pewnie, ale czy warte tego wszystkiego... Sama nie wiem. Mnie właśnie ogarnianie pierdół najbardziej męczy przed tym weselem. Rozmawialiśmy ostatnio z narzeczonym, że fajnie byłoby brać ślub np. w latach 70 - garsonka dla mnie, garnitur dla niego, a potem impreza w mieszkaniu czy remizie i znajomy puszczający muzykę z magnetofonu. A w dzisiejszych czasach taki szał, ślubne motywy, florystki, druhny w takich samych sukienkach, fotobudki, barmani i fontanny czekolady... Ciężko się od tego zupełnie odciąć.



O jak super Czyli ostatecznie egzamin dobrze Ci zrobił Mam dwie koleżanki, które miały obronę pracy mgr tuż przed ślubem i też mówiły, że do ślubu szły już z zerowym poziomem stresu.



My będziemy mieć ostatecznie ok. 70 osób, odmówiło ok. 22. Znajomi, którzy są już po swoich ślubach, dziwią się, że tak mało, bo im w "normalnych" czasach odmawiało więcej. Wiadomo, że często odmawiają dalsze ciotki, ale niestety zdarza się, że i bliskie osoby zawodzą, nas to spotkało ze strony jednego z najbliższych przyjaciół. No ale wszyscy mówią, że organizacja ślubu nieco weryfikuje pewne przyjaźnie...

A propos perfum, do mnie wczoraj przyszły Aqua Allegoria Mandarin Basilic, mega mi się podobają i cieszę się, że będę miała zapach specjalnie na ślub i ten wyjątkowy czas po nim [/QUOTE]Nie będę mieć żadnej z tych rzeczy które wymieniłeś i nawet nie wiem co to jest koszyczek ratunkowy.

Faktycznie coś musi w tym być, chyba mam tak samo po tym egzaminie jak Twoje koleżanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 14:46   #4658
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Właśnie mi zaświtał w głowie fajny projekt okołoślubny - gazeta weselna.

Spotkałyście się z tym? Prawdę mówiąc ja nigdy, tylko kilka razy widziałam to na zdjęciach w internecie.
Czy wydaje się to Wam fajnym pomysłem? Niby taka kupka zwykłych gazet położonych na stoliku w sali, a gdy goście się przyjrzą, to zobaczą, że to gazeta o dniu ślubu i też o nich Widziałabym to jako zbiór krótkich wywiadów/felietonów z parami, które będą na ślubie i które mają ciekawe historie miłosne. I takie w stylu "dobre rady, jak być w związku i nie zwariować". Też o nas ale bez przesady.
Coś takiego jak tutaj (oczywiście to płatne):
https://www.template.net/design-temp...aper-template/
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 16:07   #4659
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nam został dziś równiutki miesiąc do ślubu

We wtorek idziemy ustalić menu.

Ile porcji mięsa na osobę planujecie? Czy 2 będą ok?
Ile ciepłych posiłków na przyjęcie od ok. 14:30 do północy? 3 czy więcej?
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 16:11   #4660
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Nam został dziś równiutki miesiąc do ślubu



We wtorek idziemy ustalić menu.



Ile porcji mięsa na osobę planujecie? Czy 2 będą ok?

Ile ciepłych posiłków na przyjęcie od ok. 14:30 do północy? 3 czy więcej?
Ja mam od 18 do północy (ślub o 17) i mamy obiad z 2 dań, i o 22 ciepłe danie.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 16:15   #4661
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My ślub mamy o 13:30
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 16:43   #4662
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My ślub mamy o 13:30
To wydaje mi się, że po ślubie obiad, i potem 3 dania ciepłe spoko.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 16:48   #4663
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
To wydaje mi się, że po ślubie obiad, i potem 3 dania ciepłe spoko.
3 ciepłe poza obiadem nie będzie znowu za dużo?
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 17:30   #4664
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie dzisiaj 100 dni do ślubu dalej mi się to ciągnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 17:59   #4665
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

2 dni 20 godzin
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 19:03   #4666
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U nas jutro równe 3 miesiące oby szybko zlecialo. Ashya mam podobnie ! Będziemy razem oczekiwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Odliczanie godzin jest ogień!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 19:52   #4667
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
3 ciepłe poza obiadem nie będzie znowu za dużo?
To chyba tak standardowo. Tez tak mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 20:50   #4668
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Laski nie odliczać bo się zacznę stresować

Dziś znowu jazda z teściową.Tym razem oboje stwierdzili że nie przyjadą na ślub... Nawet nie wiem czy siostra TŻ z rodziną nie przyłączy się do tego zbiorowego focha. U nas chyba wszystko okaże się w dniu ślubu, nawet obecność rodziny TŻ. Że tak powiem wygarnął im prawdę ale mógł się jeszcze z tym wstrzymać. Ale co się powiedziało, to się nie odpowie.


Żeby pokazać wam absurd myślenia tej kobiety, to powiem Wam, że jeszcze miesiąc temu byłam opętaną przez szatana, pazerną dziewczyną, która chce przejąć jego hektary (10 ha), a dokładnie cały nasz zwiazek to spisek mojej mieszkającej blisko cioci, w celu przejęcia jej ziemi No chyba nic dziwnego, że nie chce tam chodzić na obiady.

Powiem tylko, że mój TŻ pochodzi z raczej biednej rodziny i pieniądze to ostatnia rzecz na którą bym leciała, będąc z nim. A ziemie oddałałabym z pocalowaniem ręki jego siostrze, bo mi to potrzebne jak dziura w moście, tylko że ona jej nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-07-08 o 20:52
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 20:54   #4669
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Właśnie mi zaświtał w głowie fajny projekt okołoślubny - gazeta weselna.

Spotkałyście się z tym? Prawdę mówiąc ja nigdy, tylko kilka razy widziałam to na zdjęciach w internecie.
Czy wydaje się to Wam fajnym pomysłem? Niby taka kupka zwykłych gazet położonych na stoliku w sali, a gdy goście się przyjrzą, to zobaczą, że to gazeta o dniu ślubu i też o nich Widziałabym to jako zbiór krótkich wywiadów/felietonów z parami, które będą na ślubie i które mają ciekawe historie miłosne. I takie w stylu "dobre rady, jak być w związku i nie zwariować". Też o nas ale bez przesady.
Coś takiego jak tutaj (oczywiście to płatne):
https://www.template.net/design-temp...aper-template/
Kurcze.. Ogólnie wygląda to bardzo ładnie, ale powiem szczerze, że na weselu pewnie nie chciałoby mi się tego czytać i jakoś zagłębiać.. Ja bym się na to nie zdecydowała, choć pod kątem estetyki. Jets to ładne
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Nam został dziś równiutki miesiąc do ślubu

We wtorek idziemy ustalić menu.

Ile porcji mięsa na osobę planujecie? Czy 2 będą ok?
Ile ciepłych posiłków na przyjęcie od ok. 14:30 do północy? 3 czy więcej?
Ja myślę, że to tak akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 21:30   #4670
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

pandemonium4 przygotowania do wesela są i tak konfliktogenne, ale widzę, że tutaj to już istne piekiełko się rozpętało.

U nas też nerwowo, bo jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. Mam późno pierwszą przymiarkę a Tż wciąż nie ma garnituru.

W dodatku niektóre osoby mają swoje zdanie na temat naszego wesela. Jakie to ono niepotrzebne i w ogóle co my sobie wyobrażamy w dobie pandemii wesele robić.
Jakbym to ja naprawdę z czystej złośliwości wesele robiła
Staram się tego nie słuchać, ale nie powiem bo to mnie też denerwuje.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 21:54   #4671
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
pandemonium4 przygotowania do wesela są i tak konfliktogenne, ale widzę, że tutaj to już istne piekiełko się rozpętało.

U nas też nerwowo, bo jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. Mam późno pierwszą przymiarkę a Tż wciąż nie ma garnituru.

W dodatku niektóre osoby mają swoje zdanie na temat naszego wesela. Jakie to ono niepotrzebne i w ogóle co my sobie wyobrażamy w dobie pandemii wesele robić.
Jakbym to ja naprawdę z czystej złośliwości wesele robiła
Staram się tego nie słuchać, ale nie powiem bo to mnie też denerwuje.
Wydaje mi się, że jak rodziny finansują wesele, to wtedy łatwiej się pokłócić, bo uważają, że jak płacą to mają coś do powiedzenia.
Ale my sami sobie wszystko finansujemy, a oni mają tylko przyjść jeśli mają ochotę, więc nie wiem skąd te scysje. Po prostu nadal chcą żeby było po ich myśli. Akurat tym razem poszło o coś innego, ale już nie będę się rozpisywać na ten temat.

Wracając do butów, to majty pomogły, są już całkowicie komfortowe na szerokość, tylko noga od początku mi się ślizga i zjeżdża do przodu, do wąskiego czubka. Cholernie ślizga ta wkładka. Muszę sobie kupić wkładki pod palce i będzie ok, bo próbowałam z wacikiem. A tak piszą, że takie super wyprofilowane te Kotyle. Chyba ja mam dziwne stopy. Dlatego zawsze wybierałam buty z kawałkiem platformy z przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-07-08 o 21:57
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 21:55   #4672
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My zdecydowaliśmy się doprosić moją ciocię z mężem, bo w czasie, gdy będziemy brać ślub, przyjeżdżają do Polski na wakacje i będą mieszkać u babci, którą zapraszamy. Okazuje się, że nie zaprosić- źle, zaprosić- jeszcze gorzej

Teraz zaczęło się gadanie, że one nie przyjdą, bo ,,nie zapraszamy chrzestnych" A dopiero było, że ,,cywilny to nie ślub"...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 22:03   #4673
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
pandemonium4 przygotowania do wesela są i tak konfliktogenne, ale widzę, że tutaj to już istne piekiełko się rozpętało.

U nas też nerwowo, bo jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. Mam późno pierwszą przymiarkę a Tż wciąż nie ma garnituru.

W dodatku niektóre osoby mają swoje zdanie na temat naszego wesela. Jakie to ono niepotrzebne i w ogóle co my sobie wyobrażamy w dobie pandemii wesele robić.
Jakbym to ja naprawdę z czystej złośliwości wesele robiła
Staram się tego nie słuchać, ale nie powiem bo to mnie też denerwuje.
A co do tej sytuacji to współczuję, u mnie też na początku były spięcia przez to, że biorę ślub jako nie wierząca, ale w końcu moi rodzice się z tym pogodzili i cieszą się, nawet nie wracają do tematu. Do ślubu jeszcze zmienią nastawienie.
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się doprosić moją ciocię z mężem, bo w czasie, gdy będziemy brać ślub, przyjeżdżają do Polski na wakacje i będą mieszkać u babci, którą zapraszamy. Okazuje się, że nie zaprosić- źle, zaprosić- jeszcze gorzej

Teraz zaczęło się gadanie, że one nie przyjdą, bo ,,nie zapraszamy chrzestnych" A dopiero było, że ,,cywilny to nie ślub"...
To u nas też chrzestna TŻ dzwoniła i kazała mu doprosić jej syna, bo inaczej nie przyjdzie. No i doprosił, choć nie utrzymuje z nim kontaktu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-07-08 o 22:04
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 22:03   #4674
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się doprosić moją ciocię z mężem, bo w czasie, gdy będziemy brać ślub, przyjeżdżają do Polski na wakacje i będą mieszkać u babci, którą zapraszamy. Okazuje się, że nie zaprosić- źle, zaprosić- jeszcze gorzej

Teraz zaczęło się gadanie, że one nie przyjdą, bo ,,nie zapraszamy chrzestnych" A dopiero było, że ,,cywilny to nie ślub"...
Cytując klasyka"Jakbyś się nie obrócił d*** zawsze z tyłu''. Nieważne co zrobisz i tak komuś się nie spodoba.

A moje buciki jeszcze nie doszły Nie będę miała ich kiedy rozchodzić nawet, jeśli dojdą
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 05:49   #4675
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Teściowie poprosili by jeszcze jednego wujka doprosić bo jak to tak bo ci tak a ci nie. Ok mnie to akurat bez różnicy do mówiliśmy zaproszen i w tym momencie dzwoni teściowa że wujek miał udar. Jak odebraliśmy zaproszenia to zadzwoniła powiedzieć że wujek zmarł. Tz powiedział że nawet niech nie próbuje pomyśleć by kogoś doprosić bo chyba źle się to kończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 06:10   #4676
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Nam został dziś równiutki miesiąc do ślubu

We wtorek idziemy ustalić menu.

Ile porcji mięsa na osobę planujecie? Czy 2 będą ok?
Ile ciepłych posiłków na przyjęcie od ok. 14:30 do północy? 3 czy więcej?
3-4 rodzaje mięs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 06:12   #4677
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Teściowie poprosili by jeszcze jednego wujka doprosić bo jak to tak bo ci tak a ci nie. Ok mnie to akurat bez różnicy do mówiliśmy zaproszen i w tym momencie dzwoni teściowa że wujek miał udar. Jak odebraliśmy zaproszenia to zadzwoniła powiedzieć że wujek zmarł. Tz powiedział że nawet niech nie próbuje pomyśleć by kogoś doprosić bo chyba źle się to kończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, u nas na pierwszej liście były 3 osoby, których już nie ma z nami... Jedno zaproszenie było gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 06:13   #4678
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Teściowie poprosili by jeszcze jednego wujka doprosić bo jak to tak bo ci tak a ci nie. Ok mnie to akurat bez różnicy do mówiliśmy zaproszen i w tym momencie dzwoni teściowa że wujek miał udar. Jak odebraliśmy zaproszenia to zadzwoniła powiedzieć że wujek zmarł. Tz powiedział że nawet niech nie próbuje pomyśleć by kogoś doprosić bo chyba źle się to kończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 06:35   #4679
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ech, u nas na pierwszej liście były 3 osoby, których już nie ma z nami... Jedno zaproszenie było gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to od stycznia u nas tak samo, 3 osoby zmarły niestety, w tym moja ostatnia babcia na początku roku teraz została nam tylko babcia ze strony tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 06:44   #4680
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nie mogę spać, stres sięga zenitu.
Boję się, że w kościele się rozkleje i łzy będą lecieć strumieniami przy składaniu przysięgi - jakieś rady?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.