Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 13:00   #2251
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jak pokażesz Tacie jak przebierać to zostanie
A jak będzie bardziej kontaktowa to na pewno

Ale ten kombinezon taki grubszy?

U nas Mała ma jedną warstwę czyli zazwyczaj sukienka/leginsy ciężki polarowy kombinezon plus kocyk i drugi kocyk w razie w pod wozkiem. Bo o 10 jest ciepło ale po 7 jak wychodzimy jest chłodno.

I wyciągnęłam jej dziś taki misiowy grubszy kombinezon, ale wydaje mi się, że jeszcze jest za cieply

Ale jak patrze na wyubierane dzieci na osiedlu to zwatpiłam. Tym bardziej, że u nas raczej cieplej niż zimniej.


A na przyszły tydzień zapowiadają juz śnieg wiec musze chłopakom powyciągać zimowe kurtki


To jeszcze pytanie do mam starszych chłopców. Jak ubieracie chłopaków do przedszkola? W cienkich dresach niedługo będzie za zimno żeby iść, kalesony mało praktyczne, bo trzeba byłoby się przebierać, a na spodnie od kombinezonu zdecydowanie za cieplo...

Z dziewczynka łatwiej bo pod spód leginsy, na to dresy i w przedszkolu śmiga w leginsach a chłopaków jak?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Właśnie z tym mam problem. Jak ubiore kalesony to przed spacerem sam się nie przebierze. Jak już było bardzo zimno to mu zakładałam spodnie od kombinezonu.
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
W końcu narobiłam. U nas weekend jak zwykle. W sobotę robię za samotną matkę, w niedzielę życie rodzinne kwitnie.
Dziewczyny które były na Krainie Lodu II - ile to trwa? Zdążę między kamieniami? Bo myślę czy by syna nie wziąść na takie wyjście we dwoje

W weekend mi ładnie spał w dzień, tylko potem wieczorem spać nie chciał i trwać poszedł o 22, a raz o 21. A dziś mi teraz spać nie chce. Może wieczorem padnie?
Ze starszym mieliśmy idealny rytm , kapel codziennie, po kąpieli cyc i spanie. 0 19 już dziecka nie było. A teraz zanim starszego ogarniemy, któregoś z nich wykąpiemy to schodzi. A wspólna sypialnia też nie pomaga. Ogólnie od dziś zaczynam zbierać ich o 19 i zobaczymy
Eee ja to jeszcze tak daleko w przeszłość nie wybiegam, acz modlę się żeby się do żłobka dostał przed końcem 2020 Czubaszek mój też w dresie całą zimę.
Margosia w Pepco są takie cieplejsze spodnie dresowe. Zobacz może będę ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawie 2 godz trwa.

K.ubieram body kr.+pajac albo body dł.+spodenki, kombinezon i kocyk a jak wieje to ten pokrowiec od wózka.

Byliśmy dzisiaj u pediatry. Wszystko w porządku a K.juz waży 4420g czyli od wyjścia ze szpitala w 2 tyg przybrał 740g

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 13:01   #2252
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
W końcu narobiłam. U nas weekend jak zwykle. W sobotę robię za samotną matkę, w niedzielę życie rodzinne kwitnie.
Dziewczyny które były na Krainie Lodu II - ile to trwa? Zdążę między kamieniami? Bo myślę czy by syna nie wziąść na takie wyjście we dwoje

W weekend mi ładnie spał w dzień, tylko potem wieczorem spać nie chciał i trwać poszedł o 22, a raz o 21. A dziś mi teraz spać nie chce. Może wieczorem padnie?
Ze starszym mieliśmy idealny rytm , kapel codziennie, po kąpieli cyc i spanie. 0 19 już dziecka nie było. A teraz zanim starszego ogarniemy, któregoś z nich wykąpiemy to schodzi. A wspólna sypialnia też nie pomaga. Ogólnie od dziś zaczynam zbierać ich o 19 i zobaczymy
Eee ja to jeszcze tak daleko w przeszłość nie wybiegam, acz modlę się żeby się do żłobka dostał przed końcem 2020 Czubaszek mój też w dresie całą zimę.
Margosia w Pepco są takie cieplejsze spodnie dresowe. Zobacz może będę ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak wybiegłam w przyszłość, bo widziałam że już zapisujecie dzieci do żłobka i zaczęłam się nad tym tematem zastanawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 14:33   #2253
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

My po wizytach. Bioderka jeszcze do kontroli. Rehabilitacje będziemy mieli raz w tygodniu. Do obserwacji zacisniete piąstki i kciuki do wewnątrz. Wasze zaciskają?

U gina wszystko ok. Nie wykluczyla możliwości kolejnej ciąży. Ale kolejny lekarz mówił, że to się mogło skończyć dużo gorzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 14:36   #2254
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
My po wizytach. Bioderka jeszcze do kontroli. Rehabilitacje będziemy mieli raz w tygodniu. Do obserwacji zacisniete piąstki i kciuki do wewnątrz. Wasze zaciskają?

U gina wszystko ok. Nie wykluczyla możliwości kolejnej ciąży. Ale kolejny lekarz mówił, że to się mogło skończyć dużo gorzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój zaciska, czasem też właśnie ma kciuki do wewnątrz. A to źle?

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 15:09   #2255
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
W sobotę byliśmy na spacerze przy -2
Body + spodnie, na to pajac polarowy, wkładam go w tym w kombinezon też taki hmm polarowy. Ten kombinezon jest do fotelika, ale do fotelika mam lepszy cieńszy to tego używam w wózku, nie muszę mu przynajmniej nog w nogawki wkładać. Na to kocyk cieplejszy i osłona z gondoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to ja o jedna warstwe mniej ale zawsze mam awaryjny kocyk
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć
Śniło mi się dzisiaj, że urodziłam drugiego synusia
A wczoraj uzgodniliśmy, że nie wracam od razu po macierzyńskim do pracy, bo szkoda nam posyłać Szymka w wieku 11 miesięcy do żłobka, a damy sobie radę finansowo, żebym jeszcze przez rok była z nim w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super ja bym chciala wrocic na pol etatu ale u mnie w pracy to niemozliwe
a wczesniej niesmialo myslalam ze po macierzynskim kolejna ciaza ale juz mi przeszlo
chcialabym dla malej rodzenstwo ale nie stac nas na surogatke
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Jestem u rodziców i tutaj temp. około 0. Ubieram body długi i spodenki (w tym chodzi po domu) na to kombinezon taki cienki polarowy i wkładam mała w śpiwór do wózka. Mam też kocyk i osłonę do wózka w razie piz*awicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o to ja jako podobnie. pajac cienki, na to kombinezon taki kurtkowy, chustka na szyje i gruba czapa, na to kocyk i pokrywa gondoli, w razie czego drugi kocyk

do samochou tylko pajacyk cienki + pluszowy i spiworek, no i czapa tez
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Właśnie z tym mam problem. Jak ubiore kalesony to przed spacerem sam się nie przebierze. Jak już było bardzo zimno to mu zakładałam spodnie od kombinezonu. Prawie 2 godz trwa.

K.ubieram body kr.+pajac albo body dł.+spodenki, kombinezon i kocyk a jak wieje to ten pokrowiec od wózka.

Byliśmy dzisiaj u pediatry. Wszystko w porządku a K.juz waży 4420g czyli od wyjścia ze szpitala w 2 tyg przybrał 740g

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
ladnie przybiera!
Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
My po wizytach. Bioderka jeszcze do kontroli. Rehabilitacje będziemy mieli raz w tygodniu. Do obserwacji zacisniete piąstki i kciuki do wewnątrz. Wasze zaciskają?

U gina wszystko ok. Nie wykluczyla możliwości kolejnej ciąży. Ale kolejny lekarz mówił, że to się mogło skończyć dużo gorzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czyli w zasadzie wiesci dobre. moja tez trzyma piastki ale juz coraz mniej. to z wiekiem bedzie mijalo.
najwazniejsze ze skonczylo sie dobrze

dalismy rade! mala spala w samochodzie, moja mama pobrala mi numerek w labie dzieki czemu przede mna bylo 20 osob a nie 50
tata zapewne bedzie sie czul z mala bezpieczniej jak bedzie bardziej stabilna i wlasnie kontaktowa. ale przewinac nie przewinie bo sie brzydzi a nie ze nie umie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 16:01   #2256
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Mój zaciska, czasem też właśnie ma kciuki do wewnątrz. A to źle?

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Jakby ciągle zaciskalo dziecko to źle, powinno mieć coraz to luxniejsze rączki. My jesteśmy pod obserwacja, ze względu na początek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 16:38   #2257
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
chcialabym dla malej rodzenstwo ale nie stac nas na surogatke
Myślę że z Margosią mogłybyście się jakoś dogadać

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Jakby ciągle zaciskalo dziecko to źle, powinno mieć coraz to luxniejsze rączki. My jesteśmy pod obserwacja, ze względu na początek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja zaciska czasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 16:41   #2258
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Myślę że z Margosią mogłybyście się jakoś dogadać



Moja zaciska czasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to genialny pomysl!

Margosia?

ile czasu przechowujecie odciagniete mleko?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 17:38   #2259
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
to genialny pomysl!

Margosia?

ile czasu przechowujecie odciagniete mleko?
Tu masz ładne tabelki co i jak z przechowywaniem https://www.medela.pl/dla-mam-karmia...ie-mleka-matki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:25   #2260
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Dzieki!
W piatek musze mloda zostawic z druga babcia na jakies 2,5-3,5 h i ciekawa jestem czy mi sie uda cos odciagnac
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 18:33   #2261
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Mój maluch dzisiaj nie spał prawie cały dzień. Dopiero przed chwilą padła. Liczę na łaskawy wieczór
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dzieki!
W piatek musze mloda zostawic z druga babcia na jakies 2,5-3,5 h i ciekawa jestem czy mi sie uda cos odciagnac
2,5-3,5 h? Toż to cała wieczność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 18:53   #2262
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mój maluch dzisiaj nie spał prawie cały dzień. Dopiero przed chwilą padła. Liczę na łaskawy wieczór 2,5-3,5 h? Toż to cała wieczność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jestem lekko zestresowana.

U nas cala noc i caly dzien ulewanie pod cisnieniem. Meczy sie biedna i wrzeszczy
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:03   #2263
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No jestem lekko zestresowana.

U nas cala noc i caly dzien ulewanie pod cisnieniem. Meczy sie biedna i wrzeszczy
Na tyle jeszcze nie miałam odwagi zostawić kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:07   #2264
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No jestem lekko zestresowana.

U nas cala noc i caly dzien ulewanie pod cisnieniem. Meczy sie biedna i wrzeszczy
Próbowałaś tak odbijać ?
https://www.instagram.com/p/B0QvB_noe-n/?hl=pl
Mój wtedy moment ulewa i się nie męczy.


Ja to tylko z TŻ zostawiam młodego, babcie nie przejawiają chęci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:11   #2265
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Zaczęłam usypiać młodego, ale oczy jak 5 zł i wyje . Puściłam szum i śpi. Oby to już było to nocne

Fubizka jeszcze nie mów hop z tym drugim dzieckiem. Za parę miesięcy twój mózg zapomni co złe i zostawi tylko wspomnienie cudownego zająca
Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
My po wizytach. Bioderka jeszcze do kontroli. Rehabilitacje będziemy mieli raz w tygodniu. Do obserwacji zacisniete piąstki i kciuki do wewnątrz. Wasze zaciskają?

U gina wszystko ok. Nie wykluczyla możliwości kolejnej ciąży. Ale kolejny lekarz mówił, że to się mogło skończyć dużo gorzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli same dobre wieści oby już wszystko szło w dobrym kierunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:17   #2266
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Nie wpadlam na taka pozycje ale sprobuje

Jak nie bedzie mrozu i deszczu to babcia pojedzie z nami i bede je miala na wyciagniecie reki (no powiedzmy 5-10 min). Jak bedzie lalo to ten plan nie wypali takze przede wszystkim trzymajcie kciuki za pogode w piatek na polnocy

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Chudziaszek juz tak jest dlatego staram sie sobie powtarzac ze NIE
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:31   #2267
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mój maluch dzisiaj nie spał prawie cały dzień. Dopiero przed chwilą padła. Liczę na łaskawy wieczór 2,5-3,5 h? Toż to cała wieczność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej ja zostawiłam małą mężowi na 4h jak miała trzy tygodnie
A jutro idę na saunę! Rany, czekałam na to prawie rok, ostatni raz byłam jakos pod koniec grudnia. We Wro mamy mega saunarium, 14 różnych saun: parowych, fińskich, bio, jest jacuzzi, baseny zewnętrzne i wewnętrzne, wypasione ceremonie saunowe, tężnia solna itd. Muzyka, piękny zapach, przygaszone światło ️ no po prostu nie ma lepszego miejsca na relaks jaram się maksymalnie! Przed ciążą chodziłam minimum raz na dwa tygodnie, czasem częściej to był mój nr 1, którego brakowało mi w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 20:22   #2268
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Mój mąż przy pierwszym dziecku jakoś dygal. Na 3 godziny wyszłam jak mała miała 3 m-ce. Wcześniej takie krótkie godzinne wyjścia itp.
A przy drugim od pierwszego dnia w domu mnie wygania. Jeśli jest w dzień w domu to nie ma dnia, żebym nie wybyla gdzieś. Nie wiem skąd ta przemiana i ten jego luz, że dzieciak go nie zje ale podoba mi się to


Wychodzicie codziennie na spacery? U nas teraz lekki mróz i jakoś ciężko się zebrać :/ od dwóch dni nie wychodziłam z małym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 20:52   #2269
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ej ja zostawiłam małą mężowi na 4h jak miała trzy tygodnie
A jutro idę na saunę! Rany, czekałam na to prawie rok, ostatni raz byłam jakos pod koniec grudnia. We Wro mamy mega saunarium, 14 różnych saun: parowych, fińskich, bio, jest jacuzzi, baseny zewnętrzne i wewnętrzne, wypasione ceremonie saunowe, tężnia solna itd. Muzyka, piękny zapach, przygaszone światło ️ no po prostu nie ma lepszego miejsca na relaks jaram się maksymalnie! Przed ciążą chodziłam minimum raz na dwa tygodnie, czasem częściej to był mój nr 1, którego brakowało mi w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się ostatnio nad tym zastanawiałam czy można iśćprzy kp. I w sumie nie wiem dlaczego mi się wydawało że nie
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Mój mąż przy pierwszym dziecku jakoś dygal. Na 3 godziny wyszłam jak mała miała 3 m-ce. Wcześniej takie krótkie godzinne wyjścia itp.
A przy drugim od pierwszego dnia w domu mnie wygania. Jeśli jest w dzień w domu to nie ma dnia, żebym nie wybyla gdzieś. Nie wiem skąd ta przemiana i ten jego luz, że dzieciak go nie zje ale podoba mi się to


Wychodzicie codziennie na spacery? U nas teraz lekki mróz i jakoś ciężko się zebrać :/ od dwóch dni nie wychodziłam z małym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja codziennie wychodzę nas spacer. Często nawet 2 razy dziennie. Jedynie duży deszcz mnie powstrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 21:00   #2270
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Właśnie się ostatnio nad tym zastanawiałam czy można iśćprzy kp. I w sumie nie wiem dlaczego mi się wydawało że nie Ja codziennie wychodzę nas spacer. Często nawet 2 razy dziennie. Jedynie duży deszcz mnie powstrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozna - sprawdziłam. U nas też jest sauna infrared, to ta na podczerwień. Z tego co wyczytałam to nawet dobrze wpływa na laktację. Ale ona to dobrze wpływa na wszystko.

Ja mam ze spacerem tak samo - raczej codziennie wychodzimy, jak mega pada to szukam innej pory dnia, jeśli leje cały dzień to siedzimy w domu. Rzadko zdarza mi się odpuszczać, bo lubię sobie przewietrzyć głowę. Od razu lepszy nastrój mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 21:04   #2271
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Muszę jakoś się lepiej zorganizować. Rano jak starsza wybyje do przedszkola to akurat łapie drzemkę, wtedy ja jem śniadanie, pije kawę, ogarniam coś w domu. Potem się budzi, ma aktywność. Następna drzemka zazwyczaj wypada po 14, a o 15:00 jadę po starsza. No a potem to już ciemno.
Chyba muszę poranna kawę na kanapie zastąpić wycieczka po poranna kawę do żabki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 21:41   #2272
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ej ja zostawiłam małą mężowi na 4h jak miała trzy tygodnie
A jutro idę na saunę! Rany, czekałam na to prawie rok, ostatni raz byłam jakos pod koniec grudnia. We Wro mamy mega saunarium, 14 różnych saun: parowych, fińskich, bio, jest jacuzzi, baseny zewnętrzne i wewnętrzne, wypasione ceremonie saunowe, tężnia solna itd. Muzyka, piękny zapach, przygaszone światło ️ no po prostu nie ma lepszego miejsca na relaks jaram się maksymalnie! Przed ciążą chodziłam minimum raz na dwa tygodnie, czasem częściej to był mój nr 1, którego brakowało mi w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja ale super ja mam noedaleko o wiele ubozsze ale wciaz fajne saunarium i kiedys chodzilam w zime, fajne to bylo.
Ale teraz po porodzie mam totalna potrzebe bycia w schlodzonym.
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Mój mąż przy pierwszym dziecku jakoś dygal. Na 3 godziny wyszłam jak mała miała 3 m-ce. Wcześniej takie krótkie godzinne wyjścia itp.
A przy drugim od pierwszego dnia w domu mnie wygania. Jeśli jest w dzień w domu to nie ma dnia, żebym nie wybyla gdzieś. Nie wiem skąd ta przemiana i ten jego luz, że dzieciak go nie zje ale podoba mi się to


Wychodzicie codziennie na spacery? U nas teraz lekki mróz i jakoś ciężko się zebrać :/ od dwóch dni nie wychodziłam z małym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie staram chodzic codziennke ale czasami jestem tak zmeczona i jest beznsdziejna pogoda to odpuszczam. Czasami idzie z tata po ciemku
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Właśnie się ostatnio nad tym zastanawiałam czy można iśćprzy kp. I w sumie nie wiem dlaczego mi się wydawało że nie Ja codziennie wychodzę nas spacer. Często nawet 2 razy dziennie. Jedynie duży deszcz mnie powstrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze myslalas ze sie mleko spasteryzuje?

Kurcze to moje tak sie wscieka na piersi i s ogole tak sie spina i wygina ze juz mnie to martwi. Teraz karmilam to nogami j rekami macha tak szybko i mocno ze ledwo utrzymac ja moge.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

TerZ jeszcze lezy i tak raczkami przysuwa do buzi i z powrotem i w ogole sie kiwa tak nerwowo i robi jakies paralityczne ruchy,+ naprawde slabo to wyglada. I to nie pierwszy raz.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 21:59   #2273
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
O ja ale super ja mam noedaleko o wiele ubozsze ale wciaz fajne saunarium i kiedys chodzilam w zime, fajne to bylo.
Ale teraz po porodzie mam totalna potrzebe bycia w schlodzonym.

Ja sie staram chodzic codziennke ale czasami jestem tak zmeczona i jest beznsdziejna pogoda to odpuszczam. Czasami idzie z tata po ciemku

Moze myslalas ze sie mleko spasteryzuje?

Kurcze to moje tak sie wscieka na piersi i s ogole tak sie spina i wygina ze juz mnie to martwi. Teraz karmilam to nogami j rekami macha tak szybko i mocno ze ledwo utrzymac ja moge.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

TerZ jeszcze lezy i tak raczkami przysuwa do buzi i z powrotem i w ogole sie kiwa tak nerwowo i robi jakies paralityczne ruchy,+ naprawde slabo to wyglada. I to nie pierwszy raz.
O to takie machanie też u nas było. Mój mąż mówi, że mała ma zespół niespokojnych nóg a tak serio, to u mnie sie rzucała wręcz n a cyca, jadła trochę po czym się denerwowała, kopała, machała rękami. Ostatecznie się okazało, że miała potrzebę ssania, ale lecące ciurkiem mleko ją wnerwiało. Smoczek załatwił sprawę. Co jakiś czas to wraca, ale nie codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 22:41   #2274
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Wlasnie u nas smoczek np dzis pomogl na jakis czas i ssala go jak wsciekla. Potem jedzenie, oproznila do zera jakims cudem bo nie moglam jej w ogole utrzymac tak sie rzucala. Bije sie raczkami po buzi i po brzuchu, dyszy, wrzeszczy, trzesie glowa, nozkami. Wyglada jak wierzgajace niemowle ale w 2 czy 3x przyspieszonym tempie. O cos jej definitywnie chodzi ale nie wiemy o co. Mam nadzieje ze to nic zlego.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 23:04   #2275
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wlasnie u nas smoczek np dzis pomogl na jakis czas i ssala go jak wsciekla. Potem jedzenie, oproznila do zera jakims cudem bo nie moglam jej w ogole utrzymac tak sie rzucala. Bije sie raczkami po buzi i po brzuchu, dyszy, wrzeszczy, trzesie glowa, nozkami. Wyglada jak wierzgajace niemowle ale w 2 czy 3x przyspieszonym tempie. O cos jej definitywnie chodzi ale nie wiemy o co. Mam nadzieje ze to nic zlego.
Nie ma zatkanego nosa?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Mój mąż przy pierwszym dziecku jakoś dygal. Na 3 godziny wyszłam jak mała miała 3 m-ce. Wcześniej takie krótkie godzinne wyjścia itp.
A przy drugim od pierwszego dnia w domu mnie wygania. Jeśli jest w dzień w domu to nie ma dnia, żebym nie wybyla gdzieś. Nie wiem skąd ta przemiana i ten jego luz, że dzieciak go nie zje ale podoba mi się to


Wychodzicie codziennie na spacery? U nas teraz lekki mróz i jakoś ciężko się zebrać :/ od dwóch dni nie wychodziłam z małym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wychodzimy kilka razy dziennie bez względu na pogodę. Ale rano musimy odprowadzić chłopców, potem zwykle jakiś spacer wpadnie, potem odbieramy chłopców i 3x w tygodniu idziemy jeszcze na zajęcia wieczorem.

Nikt za nas tego nie zrobi wiec czy leje deszcz czy będzie mróz musimy wyjść

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 01:01   #2276
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Odtykalam po tym rzyganiu nosem, sporo tego tam zalegalo
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 01:43   #2277
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nie ma zatkanego nosa?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Wychodzimy kilka razy dziennie bez względu na pogodę. Ale rano musimy odprowadzić chłopców, potem zwykle jakiś spacer wpadnie, potem odbieramy chłopców i 3x w tygodniu idziemy jeszcze na zajęcia wieczorem.

Nikt za nas tego nie zrobi wiec czy leje deszcz czy będzie mróz musimy wyjść

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
My wszędzie musimy samochodem, żeby wyjechać z tej naszej wiochy, to jednak rozleniwia i nie daje pretekstu do spaceru Ale jutro podrepczemy po kawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 04:53   #2278
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Rekord. Moja po prawie całym dniu bez snu, przespała właśnie 7h bez jakiejkolwiek pobudki. 7h!!! Kto da więcej?!🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 05:34   #2279
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Rekord. Moja po prawie całym dniu bez snu, przespała właśnie 7h bez jakiejkolwiek pobudki. 7h!!! Kto da więcej?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie będziemy probowac

Po całym dniu zdecydowanie Ci się należało

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 06:08   #2280
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Rekord. Moja po prawie całym dniu bez snu, przespała właśnie 7h bez jakiejkolwiek pobudki. 7h!!! Kto da więcej?!🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7h?
Ja sie spodziewam takiej drzemki w okolicach 6stej klasy
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.