O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 17:55   #481
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
kocurku spokojnie wiem ze sie nakrecasz i doczekac nie mzoesz ale spokojnie szlona kobieto
Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
nie wiem nie wiem zalezy jak u kogo, ale nie doszukuj sie juz objawów

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------





no chciałabym zeby tak było

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------





tez go nie cierpie i jak dla mnie wali niemiłosiernie.. blee
Objawów doszukiwałam sie przez pierwsze 3 dni..teraz juz wiem, że @ blisko...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:59   #482
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Objawów doszukiwałam sie przez pierwsze 3 dni..teraz juz wiem, że @ blisko...


mierzysz tempke?
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:01   #483
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
mierzysz tempke?
Tak, tak na skarb mamy....
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:04   #484
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Ja w sumie też nie tyle ze wstydu, ale też nie z obawy. Raczej z wewnetrznego podniecenia (jak bedzie, moja pierwsza wizyta w ciazy itd) no i troszke ze wstydu ale czerwona w miare nie byłam hihi
Jak mi lekarz robił USG i mine miał nietęgą to serce mi staneło ale zaraz zobaczyłam jak tak ciepło się uśmiecha.. no i pokazał mi mojego Kropka
Tak się zaczełam śmiać że na monitorze było widać jak mi brzuch cały lata
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:06   #485
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ja w sumie też nie tyle ze wstydu, ale też nie z obawy. Raczej z wewnetrznego podniecenia (jak bedzie, moja pierwsza wizyta w ciazy itd) no i troszke ze wstydu ale czerwona w miare nie byłam hihi
Jak mi lekarz robił USG i mine miał nietęgą to serce mi staneło ale zaraz zobaczyłam jak tak ciepło się uśmiecha.. no i pokazał mi mojego Kropka
Tak się zaczełam śmiać że na monitorze było widać jak mi brzuch cały lata
heehhe ja się nie śmiałam, raczej patrzyłam w monitor z niedowierzaniem, że jednak to się naprawdę dzieje, że jestem w ciąży
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:12   #486
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Tak, tak na skarb mamy....


no to po tempce powinnas zauwazyc czy małpa przyjdzie czy nie..
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:14   #487
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
no to po tempce powinnas zauwazyc czy małpa przyjdzie czy nie..
Niby powinna spaść, ale w ostatnim cyklu nie spadła a godzinę później dosatałam @
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 18:23   #488
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

..

Edytowane przez misia20l
Czas edycji: 2012-05-22 o 14:18
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:28   #489
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
fajne przezywacie chwile dziewczyny
pozazdrościc tylko

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------




wiesz ja mierzyłam w miare regularnie dwa cykle. w pierwszym mierzonym rano tempka spadła i pod wieczór dostałam @ a u mnie tez jakikolwiek ból brzucha czy krzyza przychodzi w momencie kiedy zaczyna sie potop wiec wczesniej nie rozpoznam czy przyjdzie czy nie. no i po tym cyklu byłam zadowolona i spodobało mi sie to bo przez dzień juz sie nastawiłam psychicznie ze mnie niebawem zaleje.
a w drugim cyklu mierzenia rano miałam jeszcze wysoka tempke a gdzies ok 16-stej przyszła małpa, dopiero z godzine wczesniej zaczełam czuc mocny ból krzyza dlatego mówie ze cos jest nie tak, a ze miałam najdłuzszy swój cykl wtedy bo 32dniowy i dwa dni wczesniej testowałam (negatywny w czasie a lekko pozytywny po 40min) to miałam mimo tego nadzieje i mimo tego długiego cyklu tez ze @ nie przyjdzie a tu zonk! ale byłam zła wtedy na te tepmerature! i tak sie po tym wkurzyłam ze odechciało mi sie jej mierzyc i teraz nie mierze wcale. dzis co prawda mam 14sty dc i spodziewałam sie owulacji i z ciekawosci zmierzyłam rano tempke a tu tylko 36.6 i teraz nie wiem albo jestem przed owulka i cykl znowu bede miała trzydziestoiles dniowy albo mam cykl bezowulacyjny? bo po owulce byc nie moge bo za niska tempka, taka miałam zawsze kilka dni po okresie a potem juz tylko wyższą. nie wiem co sadzic na ten temat. zmierze jutro i zobaczymy czy skoczy cos czy nie...
No widzisz, to do pupy z tym

Ja sie nakreciłam bo tempka wysoka. Przyszykowałam test i po sniadaniu przyszła@..

Teraz mierze zeby wiedzieć kiedy owulka była..

Ty jak nie mierzyłaś wczesniej to chyba Ci niewiele da teraz..

Może testy owu wypróbuj??
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:39   #490
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
No widzisz, to do pupy z tym

Ja sie nakreciłam bo tempka wysoka. Przyszykowałam test i po sniadaniu przyszła@..

Teraz mierze zeby wiedzieć kiedy owulka była..

Ty jak nie mierzyłaś wczesniej to chyba Ci niewiele da teraz..

Może testy owu wypróbuj??

własnie wiem bo co cykl temperatura jest mniej wiecej taka sama. ja zawsze kilka dni po @ stale miałam 36.6, potem kilka dni 36.8 potem w trakcie owulki 37.2 i po owulce do samej @ miałam 37.0 i wiecej. tak miałam dwa cykle, wiec podejrzewam ze u mnie tak mniej wiecej zawsze bedzie. a teraz ze tempka w ogóle nie wzrosła to moze przytrafił sie cykl bezowulacyjny?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

miałam zamiar zamowic zestaw na allegro ale wtedy to napewno bym o niczym innym nie myslała, tylko bym sie stresowała cały czas a po co mi to??? przestałam monitorowac cykl termometremto tym bardziej nie bede robic testów owu. no ale nie wykluczam ze kiedys ich nie uzyje mam nadzieje ze nie..
co prawda myslałam ze wiesiołek pomoze (bo wielu naszym dziewczetom pomógł juz w pierwszym cyklu) no ale mi niestety nie. bo dwa cykle czekałam na poprawe jakosci i ilosci sluzu a jak juz było tak ładnie to chłopa w domu brakło i teraz starania są tylko w weekendy
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:08   #491
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Bede brala oczywiscie ta dawke, mam nadzieje, ze nie bede po tym spala caly czas (duza dawka progesteronu), albo, ze sie nie przedawkuje

Ja zawsze wolalam facetow ginekologow..byli delikatniejsi od kobiet..ale teraz trafilam na fajna ginke, szok. Prywatnie. Jest delikatna i bardzo mila takze..niektore kobiety ginekolodzy to wyjatki i tez sa ok. Trzeba trafic.

Misia, a probowalas Castagnus? Ja nie bralam wiesiolka to nie wiem..ale przy moim pierwszym opakowaniu Castagnusa (powinno sie wziasc 3) przy dniach plodnych mialam piekny rozciagliwy sluz.sama bylam w szoku.i w tym cyklu tez zaszlam ..pewnie to przypadek akurat, ale warto o tym wspomniec.

jak mnie dzis glowa boli!!!!!!!!! a mezus w Poznaniu i sama siedze...
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2012-04-24 o 19:10
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 19:25   #492
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

słyszałam tą nazwe tu na wątku ale nie wiem co to.. ?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

http://www.rodzinko.pl/biore-leki/32...zywrotnik.html
znalazłam cos o tym i przeczytałam. i mysle ze dla mnie wiesiołek wystarczy na poprawe jakosci i ilosci sluzu. teraz po tych dwóch miesiacach miałam ładny i przede wszystkim duzo sluzu i mysle ze w kolejnym cyklu do niego wróce. a castagnus mi raczej nie potrzebny bo nie mam obfitego krwawienia a wrecz odwrotnie, plamien tez zadnych nie mam.
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:30   #493
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
słyszałam tą nazwe tu na wątku ale nie wiem co to.. ?
Castagnus to lek rosliny dostepny bez recepty. Ogolnie jest on na wyregulowanie cyklu miesiaczkowego czy obnizenie proglaktyny, jakies krwawienia miedzymiasiaczkowe, napiecie meisiaczkowe itd..na niektorych dziala, na niektorych nie, w kazdym razie nie powinien zaszkodzic..to rosliny.

Na necie jest pelno tematow z tym lekiem zwiazanych- poczytaj.

"Castagnus jest roślinnym preparatem zawierającym w swoim składzie wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego. Preparat reguluje pracę przysadki mózgowej, która poprzez centralny układ nerwowy kieruje cyklem miesięcznym i wydzielaniem regulujących go hormonów: estrogenów i progesteronu. Zalecany jest w celu łagodzenia dolegliwości zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz w leczeniu zaburzeń cyklu miesięcznego.

DZIAŁANIE
Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego.

ZASTOSOWANIE
Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu).
Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka).
Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp).
wyciagając wnioski z wczesniejszej obecności na forum to pomaga na plamienia przed miesiączką, polecany przy podyzszonej lekk prolaktynie lub przy gornej granicy jej normy
nalezy ja przyjmowac przez 90 dni ."

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
słyszałam tą nazwe tu na wątku ale nie wiem co to.. ?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

http://www.rodzinko.pl/biore-leki/32...zywrotnik.html
znalazłam cos o tym i przeczytałam. i mysle ze dla mnie wiesiołek wystarczy na poprawe jakosci i ilosci sluzu. teraz po tych dwóch miesiacach miałam ładny i przede wszystkim duzo sluzu i mysle ze w kolejnym cyklu do niego wróce. a castagnus mi raczej nie potrzebny bo nie mam obfitego krwawienia a wrecz odwrotnie, plamien tez zadnych nie mam.
aaa no to fakt, niepotrzebnie nie bierz
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:37   #494
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Dziekuje Kobietki jestem w 8 tygodniu
Mam do Was pytanko, czy ktoras z Was ma problemy z nadczynnoscia ?
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:15   #495
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

ale tu dzisiaj spokojnie! mnie wzmogło na spanie ale za pół godziny przyjdzie brat z pracy i ma mi kupić piwo bezalkoholowe hehhe więc poczekam

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Bede brala oczywiscie ta dawke, mam nadzieje, ze nie bede po tym spala caly czas (duza dawka progesteronu), albo, ze sie nie przedawkuje

Ja zawsze wolalam facetow ginekologow..byli delikatniejsi od kobiet..ale teraz trafilam na fajna ginke, szok. Prywatnie. Jest delikatna i bardzo mila takze..niektore kobiety ginekolodzy to wyjatki i tez sa ok. Trzeba trafic.

Misia, a probowalas Castagnus? Ja nie bralam wiesiolka to nie wiem..ale przy moim pierwszym opakowaniu Castagnusa (powinno sie wziasc 3) przy dniach plodnych mialam piekny rozciagliwy sluz.sama bylam w szoku.i w tym cyklu tez zaszlam ..pewnie to przypadek akurat, ale warto o tym wspomniec.

jak mnie dzis glowa boli!!!!!!!!! a mezus w Poznaniu i sama siedze...
mój tż jakieś 80km ode mnie ma być przez tydzień, ale nam to dobrze robi czasem taka rozłąka
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:26   #496
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Nie udzielam sie narazie bo mam męza wiec korzystam.Jeszcze dzis mamy rocznice 2 lata U mnie z gardlem jest juz ok dzis bylam jeszcze wyciac paznokiec u nogi-bolalo jak cholera,ale w koncu bede mogla normalnie chodzic bez bolu
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 21:09   #497
Emma 1
Rozeznanie
 
Avatar Emma 1
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 992
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Nie udzielam sie narazie bo mam męza wiec korzystam.Jeszcze dzis mamy rocznice 2 lata U mnie z gardlem jest juz ok dzis bylam jeszcze wyciac paznokiec u nogi-bolalo jak cholera,ale w koncu bede mogla normalnie chodzic bez bolu
gratulacje !
__________________
20.10.2009
31.12.2010
"Zakochani i świadomi,
że ich miłość to nie wiatr
pragną wszystkich powiadomić,
że chcą razem iść przez świat.."
Emma 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 06:49   #498
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

witam
ale cisza z rana
a ja od 6 juz nie spie

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Nie udzielam sie narazie bo mam męza wiec korzystam.Jeszcze dzis mamy rocznice 2 lata U mnie z gardlem jest juz ok dzis bylam jeszcze wyciac paznokiec u nogi-bolalo jak cholera,ale w koncu bede mogla normalnie chodzic bez bolu
ja tez natrazie mam meza ale znalazla sobie dodatkowaroboe bo chce motor wyremontowac wiec pewnie bede go miec troche mniej
dzielna dziewczyna
a i gratulacje
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 06:51   #499
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
[/COLOR]miałam zamiar zamowic zestaw na allegro ale wtedy to napewno bym o niczym innym nie myslała, tylko bym sie stresowała cały czas a po co mi to??? przestałam monitorowac cykl termometremto tym bardziej nie bede robic testów owu. no ale nie wykluczam ze kiedys ich nie uzyje mam nadzieje ze nie..
co prawda myslałam ze wiesiołek pomoze (bo wielu naszym dziewczetom pomógł juz w pierwszym cyklu) no ale mi niestety nie. bo dwa cykle czekałam na poprawe jakosci i ilosci sluzu a jak juz było tak ładnie to chłopa w domu brakło i teraz starania są tylko w weekendy
I bardzo dobrze włoż to wszystko do jakiegoś pudelka "na za rok" a teraz bierz wiesiołek i przytulaj się I nie co dwa dni, co trzy, tylko tyle ile masz ochote
Ja się przytulałam nawet 2 razy dziennie i jest fasolka, ktoś inny celował raz na tydzień i też ją ma, także luzik

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
ale tu dzisiaj spokojnie! mnie wzmogło na spanie ale za pół godziny przyjdzie brat z pracy i ma mi kupić piwo bezalkoholowe hehhe więc poczekam[COLOR="Silver"]
hihi ja wczoraj przy meczyku piłam sobie PIWO 0,0 % ale było super,
Pojechaliśmy z TŻ do Cerfura (nie wiem jak to sie pisze) i kupiłam sobie oliwke z Hipp, bo podobno najlepsza, no i owsianki z nestle waniliowe moze sie przemoge i do tego 5 piw bezalkoholowych. No i mówie "to są prawdziwe zakupy kobiety w ciąży" ruszyłam koszyk i tylko zabrzączało piwskami

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Nie udzielam sie narazie bo mam męza wiec korzystam.Jeszcze dzis mamy rocznice 2 lata U mnie z gardlem jest juz ok dzis bylam jeszcze wyciac paznokiec u nogi-bolalo jak cholera,ale w koncu bede mogla normalnie chodzic bez bolu
Gratuluje rocznicy
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 07:03   #500
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
hihi ja wczoraj przy meczyku piłam sobie PIWO 0,0 % ale było super,
Pojechaliśmy z TŻ do Cerfura (nie wiem jak to sie pisze) i kupiłam sobie oliwke z Hipp, bo podobno najlepsza, no i owsianki z nestle waniliowe moze sie przemoge i do tego 5 piw bezalkoholowych. No i mówie "to są prawdziwe zakupy kobiety w ciąży" ruszyłam koszyk i tylko zabrzączało piwskami
Są piwa bezalkoholowe w Cerfurze?
Ja mam taką ochote na piwo
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 07:06   #501
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze włoż to wszystko do jakiegoś pudelka "na za rok" a teraz bierz wiesiołek i przytulaj się I nie co dwa dni, co trzy, tylko tyle ile masz ochote
Ja się przytulałam nawet 2 razy dziennie i jest fasolka, ktoś inny celował raz na tydzień i też ją ma, także luzik


hihi ja wczoraj przy meczyku piłam sobie PIWO 0,0 % ale było super,
Pojechaliśmy z TŻ do Cerfura (nie wiem jak to sie pisze) i kupiłam sobie oliwke z Hipp, bo podobno najlepsza, no i owsianki z nestle waniliowe moze sie przemoge i do tego 5 piw bezalkoholowych. No i mówie "to są prawdziwe zakupy kobiety w ciąży" ruszyłam koszyk i tylko zabrzączało piwskami


Gratuluje rocznicy
z tymi przytulaniami to własnie kazdemu wychodzi inaczej

zakupy rzeczywiści jak dla kobiety w ciązy

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Są piwa bezalkoholowe w Cerfurze?
Ja mam taką ochote na piwo
pisały wczoraj o nim dziewczyny
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 07:43   #502
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI


wpadłam się przywitać i powiedzieć że trochę zmieniam plany...
napiszę wszystko jak wróce od gina a mam na 12



Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Nie udzielam sie narazie bo mam męza wiec korzystam.Jeszcze dzis mamy rocznice 2 lata U mnie z gardlem jest juz ok dzis bylam jeszcze wyciac paznokiec u nogi-bolalo jak cholera,ale w koncu bede mogla normalnie chodzic bez bolu:jupi:
a co ci się stało w paznokieć?
czyżby się wrastał?
bo ja tak mam i nie wiem co z tym zrobić..
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:11   #503
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Są piwa bezalkoholowe w Cerfurze?
Ja mam taką ochote na piwo
Jest, jest bavaria powinno być gdzieś na polce obok karmi i innych "bezalkoholowych"
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 08:56   #504
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Witam dziewczynki, miłego dnia
Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Nie udzielam sie narazie bo mam męza wiec korzystam.Jeszcze dzis mamy rocznice 2 lata U mnie z gardlem jest juz ok dzis bylam jeszcze wyciac paznokiec u nogi-bolalo jak cholera,ale w koncu bede mogla normalnie chodzic bez bolu
No same dobre wieści. wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Ja też mam wrastający paznokieć, ale mam iść z nim do kosmetyczki i ma mi jakaś klamre zrobić czy cos nie wiem. pojde jak bede szła po zimie zrobić sobie pedicure i doprowadzić stópki do ladu
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:04   #505
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

[QUOTE=Guuusiaa;33758810]
wpadłam się przywitać i powiedzieć że trochę zmieniam plany...
napiszę wszystko jak wróce od gina a mam na 12
QUOTE]

Przyszła, zrobiła zamet i poszła.....

Mi głowa pęka....
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś

Edytowane przez kooocur
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:17
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:09   #506
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Jest, jest bavaria powinno być gdzieś na polce obok karmi i innych "bezalkoholowych"


a wiesz co? musze kiedys przy okazji w carrefourze kupic mężowi. on piwosz wiec kupie mu bezalkoholowe, skoro mówisz ze smak ten sam

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

po za tym to dzień dobry
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:11   #507
Emma 1
Rozeznanie
 
Avatar Emma 1
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 992
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

hej laseczki
ale mam lenia dzisiaj
m a s a k r a
najchętniej wrócilabym spowrotem do łózka
Na dodatek moja kolezanka z pokoju ma opieke do wtorku :/ nawet nie mam z kim pogadac.
Będę Wam na głowie siedziała cały dzień
No chyba że dostanę jakiegos przypływu chęci do pracy
__________________
20.10.2009
31.12.2010
"Zakochani i świadomi,
że ich miłość to nie wiatr
pragną wszystkich powiadomić,
że chcą razem iść przez świat.."
Emma 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:17   #508
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Emma 1 Pokaż wiadomość
hej laseczki
ale mam lenia dzisiaj
m a s a k r a
najchętniej wrócilabym spowrotem do łózka
Na dodatek moja kolezanka z pokoju ma opieke do wtorku :/ nawet nie mam z kim pogadac.
Będę Wam na głowie siedziała cały dzień
No chyba że dostanę jakiegos przypływu chęci do pracy


bardzo sie cieszymy z tego powodu
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:20   #509
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
a wiesz co? musze kiedys przy okazji w carrefourze kupic mężowi. on piwosz wiec kupie mu bezalkoholowe, skoro mówisz ze smak ten sam

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

po za tym to dzień dobry
Dzień Dobry

Moj też piwosz..nawet sam robi piwko

Cytat:
Napisane przez Emma 1 Pokaż wiadomość
hej laseczki
ale mam lenia dzisiaj
m a s a k r a
najchętniej wrócilabym spowrotem do łózka
Na dodatek moja kolezanka z pokoju ma opieke do wtorku :/ nawet nie mam z kim pogadac.
Będę Wam na głowie siedziała cały dzień
No chyba że dostanę jakiegos przypływu chęci do pracy
Ja tez mam lenia..buuuu
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:25   #510
Emma 1
Rozeznanie
 
Avatar Emma 1
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 992
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

a za oknem taka piekna pogoda...
na spacer bym poszła zamiast tu kwitnąć
__________________
20.10.2009
31.12.2010
"Zakochani i świadomi,
że ich miłość to nie wiatr
pragną wszystkich powiadomić,
że chcą razem iść przez świat.."
Emma 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.