Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-23, 15:56   #1
Konserwant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Question

Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy


Witam, bardzo rzadko korzystam z tego forum ale jestem w potrzebie mianowicie - wygrzebałam sukienkę w szafie ale zupełnie nie wiem z czym ją zestawić. Nie mam nosa do dobrych połączeń dlatego bardzo prosze o pomoc, sukienkę ubiorę na dzienną imprezę, w związku z tym że owe przyjęcie odbędzie się pod chmurką organizatorzy odradzają szpilki a polecają koturny, tak więc chyba zdecyduje się na całkowicie czarne czółenka na koturnie - ale kto wie może jednak jakieś sandały open toe na koturnie. Jestem długowłosą blondynką z niebieskimi oczami, fryzura prawdopodobnie jakiś fantazyjny warkocz.
Jeśli chodzi o mnie to przychodzi mi tylko do głowy jedna rzecz najprostsza czyli perły w kolorze koralowym i tak, po jednej wiszącej perełce w uszach na szyjce też wisiorek w postaci perełki albo na srebrnym łańcuszku albo czarnej wstążce - i 3 bransoletki z perełek związane wstążką czarną na nadgarstku do tego czarna torebka, buty i marynarka???

jeśli chodzi o kolor konkretnie pereł to albo pink coral albo peach coral
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150723_163908.jpg (179,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-07-23-11-29-05 (1).jpg (152,6 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Konserwant
Czas edycji: 2015-07-23 o 17:26
Konserwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:57   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy

za dużo tych perełek. albo naszyjnik albo bransoletka. kolczyki mniej przeszkadzają, ale założyłabym je tylko z bransoletką.

(swoja drogą - perły to biżuteria wieczorowa, a ty masz imprezę koktailową, nieformalną. przemyślałabym to)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-07-25 o 12:58
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 14:46   #3
Konserwant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy

Mama zwróciła mi uwagę że sama sukienka jest już bardzo wyrazista i jeśli biżuteria to tylko czarna jak i reszta dodatków - na oku mam skromne kolczyki z hematytami do tego jestem w posiadaniu 2 bransoletek z tego kamienia. Impreza zaczyna się o 14 natomiast trwać będzie do późnych godzin nocnych 2-3.
Co Pani na to? Bardzo proszę o opinię? Jaką Pani proponuje biżuterię?
Niżej parę fotek, jak ja to widzę.
Bardzo proszę o komentarz.

Tak prawdę mówiąc jest to wesele ale bardzo specyficzne, na miejscu odbędzie się ślub cywilny. A lokalizacja to swoisty mały skansen... Jednak charakter tego wesela nie jest raczej typowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hematyty kolczyki.jpg (35,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (27,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (72,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (60,9 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Konserwant
Czas edycji: 2015-07-25 o 15:00
Konserwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:12   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy

jesli chodzi o kolor i kształt biżuterii, to powinno to się ładnie zgrywać. ta szaro-srebrna propozycja jest znacznie "młodsza" niż wcześniejsze perełki.

natomiast nie jestem fanką tego typu butów na koturnie, bo z każdej nogi robią - za przeproszeniem - kopyto. klasyczna prosta lakierowana szpilka zdecydowanie będzie wyglądać bardziej elegancko.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 23:31   #5
Konserwant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy

Nastąpiła zmiana, sukienka teraz wygląda tak, a jeśli chodzi o koturny to cała uroczystość jak już pisałam odbywać ma się w swego rodzaju skansenie w którym nie ma twardej nawierzchni - głównie piach, tak więc gospodarze odradzają szpilki z prostego względu - będą się zapadać, co do miejsca to taki był wybór państwa młodych i należy to uszanować i niestety zgrabne szpilki lądują w szafie. Cała uroczystość i całonocne przyjęcie mają być pod chmurką i pod altanami ze słomianą strzechą. To wesele ma dość nietypowy charakter... i z klasyczną elegancją ma to nie wiele wspólnego. I właśnie dlatego że odbiega tak bardzo od schematu ciężko się do tego wszystkiego ustosunkować i wyobrazić sobie -( przynajmniej mi) - chociaż kierunek w którym powinnam zmierzać, zupełnie nie mogę się odnaleźć, z jednej strony cały czas wydaje mi się że to zbyt codzienny strój, z drugiej zaś nie chcę wyglądać jak przysłowiowy stróż w Boże Ciało.
Wracając do nurtu przewodniego, koncepcja się zmieniła, buty dalej to klasyczne koturny ale w kolorze czerwonym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png sukienka kwiaty.png (823,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butyy.jpg (28,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (60,9 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Konserwant
Czas edycji: 2015-07-28 o 23:37
Konserwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:50   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Kwiecista sukienka - jakie dodatki? pomocy

opcja z czerwonymi butami podoba mi się bardziej, choć kiecka na zdjęciu wygląda na bardziej codzienną niż poprzednia.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 22:50:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.