Cera wrażliwa u mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-06, 02:27   #1
Ernest345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1

Cera wrażliwa u mężczyzny


Witam, mam od dłuższego czasu problem ze swoja cerą i tutaj mam prosbe do kobiet na tym forum. Problem polega na tym ze skora jest zaczerwieniona i od jakiś 6-7 miesięcy schodzi mi strasznie skora z brwi. Uzywalem roznych kremow na zaczerwienienia jednak żaden nic nie dal, w czasie gdy towarzyszą mi uderzenia goraca czy po prostu pod wpływem emocji policzki robia się bardziej czerwone, w normalnym stanie nie sa one jakos bardzo czerwone jednak ostatnio zauwazylem ze ten stan się pogarsza i jestem coraz częściej czerwony. I teraz pytanie jakich kremow mam uzywac co mam zrobić żeby mieć normalną, ładna skore bez niedoskonalosci jakimi sa zaczerwienienia i schodzaca skora. Widzialem dużo filmikow jak niektóre osoby zwalczaly taka skore uzyskując efekt który ja bym chciał uzyskac. dziękuje i pozdrawiam
Ernest345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 20:28   #2
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Cera wrażliwa u mężczyzny

Na twoim miejscu poszlabym do lekarza, bo twoje problemy moga wynikac ze zlego stanu zdrowia np. Cisnienie itd. Na schodzaca skore, sprobuj wyprobowac krem emolium. Tylko uwazaj, bo moze zapychac.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 11:22   #3
vintage_fan
Przyczajenie
 
Avatar vintage_fan
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 22
Dot.: Cera wrażliwa u mężczyzny

Też myślę, że takie czerwienienie się u uderzenia gorąca to nie będzie problem stricte z cerą, a z układem krążenia. Odwiedź lekarza pierwszego kontaktu, zmierz sobie ciśnienie (sa apteki w których można).

A co do schodzącej skóry - z pewnością potrzebuje nawilżenia, delikatnego peelingu kawitacyjnego. Poszukaj tutaj na forum rad odnośnie pielęgnacji suchej i wrażliwej cery.
vintage_fan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 12:22:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.